Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-19- 8:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 202 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 13:04 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Kalbėdamas apie "panašias savybes" aš nekalbėjau apie Bates modelį kuris mane buvo sudominęs, jį prilyginau darbiniams batams.
Paimi daiktą į rankas, apžiūri kaip pagamintas, pasimatuoji, pajunti kaip jis guli ir susidaro toks įspūdis, kad tai kerzas.
Aš esu medžiotojas ir ant savo kupros, tiksliua pėdos, esu išbandęs labai nemažai avalynės skirtos ne kasdieninėm sąlygom.

Vistiek nesupratau :-/ Paimt į rankas kerzą ir nusivilt dėl to, kad tai kerzas... Kur logika? Tam ir yra skirtingi modeliai — turiu ir sportinio/kedų tipo Bates, turiu ir kerzų tipo Bates. Deduosi priklausomai nuo situacijos ko tuo metu reikia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: swerfot rašė: Vistiek
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 13:44 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Vistiek nesupratau :-/ Paimt į rankas kerzą ir nusivilt dėl to, kad tai kerzas... Kur logika?.


+1 :) :D

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 14:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 304
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Taktiniai batai ar apranga, mano galva, lygiai toks pat marketinginis triukas kaip ir išgyvenimo peilis.
Kas nulėmė , kad panašių savybių daiktai vadinami skirtingai!? Marketingas!


Būtent. Čia tas pats, kaip koks gamintojas prie bet kokio batų/peilio/striukės etc. modeliuko pavadinimo prirašo 'tactical" ar "military", jie tampa taktiniais ar kariniais... :) Nors iš esmės, koks Salomonas ar Merrell niekada tokiom nesamonės neužsiima, bet skirtingai nuo Bates, Rocky, Wellco etc. jų batai yra laaabai populiarūs tarp visokių ten spec. pajėgų ir t.t., nors tėra visiški 'civiliokai".... Tiesiog kokybė yra žymiai svarbiau, nei ten kažkoks užvardinimas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 14:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
pyfpafz rašė:
Kalbėdamas apie "panašias savybes" aš nekalbėjau apie Bates modelį kuris mane buvo sudominęs, jį prilyginau darbiniams batams.
Paimi daiktą į rankas, apžiūri kaip pagamintas, pasimatuoji, pajunti kaip jis guli ir susidaro toks įspūdis, kad tai kerzas.
Aš esu medžiotojas ir ant savo kupros, tiksliua pėdos, esu išbandęs labai nemažai avalynės skirtos ne kasdieninėm sąlygom.

Vistiek nesupratau :-/ Paimt į rankas kerzą ir nusivilt dėl to, kad tai kerzas... Kur logika? Tam ir yra skirtingi modeliai — turiu ir sportinio/kedų tipo Bates, turiu ir kerzų tipo Bates. Deduosi priklausomai nuo situacijos ko tuo metu reikia.


Nes ne darbinių kerzų buvo tikėtasi ir ne kaip tokie jie pardavinėjami.
Matau, kad čia dauguma seilėjasi dėl Bates, o jie man nepatiko ir tai pasakiau, ir žinojau kokios reakcijos susilauksiu...
Manau ta pati reakcija būtų jei pasakyčiau kažką neigiamo apie kokį Helikon.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 14:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 304
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
swerfot rašė:
pyfpafz rašė:
Kalbėdamas apie "panašias savybes" aš nekalbėjau apie Bates modelį kuris mane buvo sudominęs, jį prilyginau darbiniams batams.
Paimi daiktą į rankas, apžiūri kaip pagamintas, pasimatuoji, pajunti kaip jis guli ir susidaro toks įspūdis, kad tai kerzas.
Aš esu medžiotojas ir ant savo kupros, tiksliua pėdos, esu išbandęs labai nemažai avalynės skirtos ne kasdieninėm sąlygom.

Vistiek nesupratau :-/ Paimt į rankas kerzą ir nusivilt dėl to, kad tai kerzas... Kur logika? Tam ir yra skirtingi modeliai — turiu ir sportinio/kedų tipo Bates, turiu ir kerzų tipo Bates. Deduosi priklausomai nuo situacijos ko tuo metu reikia.


Nes ne darbinių kerzų buvo tikėtasi ir ne kaip tokie jie pardavinėjami.
Matau, kad čia dauguma seilėjasi dėl Bates, o jie man nepatiko ir tai pasakiau, ir žinojau kokios reakcijos susilauksiu...
Manau ta pati reakcija būtų jei pasakyčiau kažką neigiamo apie kokį Helikon.


Helikon... :) :) :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 15:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Manau ta pati reakcija būtų jei pasakyčiau kažką neigiamo apie kokį Helikon.

Na Helikon visiškas nekažkas, pradedant užtrauktukais ir baigiant pačia medžiaga. Bet ko tu nori už ~200lt? Vardino vindstoperio su arkties naro hidrokostiumo nepralaidumu bet kvėpuojančio, šilto, pūkuoto ir stilingo? xD xD xD


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: loki rašė: pyfpafz rašė:
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 15:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
loki rašė:
pyfpafz rašė:
Manau ta pati reakcija būtų jei pasakyčiau kažką neigiamo apie kokį Helikon.

Na Helikon visiškas nekažkas, pradedant užtrauktukais ir baigiant pačia medžiaga. Bet ko tu nori už ~200lt? Vardino vindstoperio su arkties naro hidrokostiumo nepralaidumu bet kvėpuojančio, šilto, pūkuoto ir stilingo? xD xD xD


O ar aš ką sakiau!? :/
Į mane jau ir taip fanai taburetes mėto už tai, kad pasikėsinau į Bates garbę ir šlovę XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 15:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Pasikėsines į Bates šlovę būtum jei tau tie batai butų suplyšę po savaitės paprasto naudojimo. O dabar nepatiko ir nepirkai. Tai koks čia kėsinimasis ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: loki rašė:
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 17:05 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
loki rašė:
pyfpafz rašė:
Manau ta pati reakcija būtų jei pasakyčiau kažką neigiamo apie kokį Helikon.

Na Helikon visiškas nekažkas, pradedant užtrauktukais ir baigiant pačia medžiaga. Bet ko tu nori už ~200lt? Vardino vindstoperio su arkties naro hidrokostiumo nepralaidumu bet kvėpuojančio, šilto, pūkuoto ir stilingo? xD xD xD


O ar aš ką sakiau!? :/
Į mane jau ir taip fanai taburetes mėto už tai, kad pasikėsinau į Bates garbę ir šlovę XD

Tik bandau suprast ko būtent buvo tikimasi. Bates kaip tik ir yra "darbiniai arkliai", ir būtent taip pardavinėjami. Bates nesidėsi prie kostiumo lygiai taip, kaip lakierkų nesidėsi eidamas į mišką.
Aš puikiai suprantu jei nepatiko dizainas, spalvos, ergonomika, medžiagų kokybė ar dar kažkas — taip galima ir pasakyti, konkrečiai ir aiškiai. Nes kol kas man čia skamba kaip "Nuėjau pirkt išeiginių treningų, bet visi tie Nike kažkokia nesąmonė, tik į sporto salę tinkami."
Nesakau, kad jie patys geriausi ir nesu kažkoks didelis fanas, tiesiog niekaip nesuprantu apie kokius trūkumus čia kalba eina :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 17:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Yepp.
Tai buvo rimtas smūgis Bates reputacijai .
Nors be abejo Pifpafz teisus , jeigu Merrild su Saliamonu gamintų tai ir tokios kokybės ka gamina Bates and Wellco as rimtai pagalvociau gal as noriu kokiu Merrild batu pvz . ? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 19:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 304
Miestas: Vilnius
Na, jei kada gyvenime būtumėt juos apsiavęs, tai gal ir nereiktų lygint su Bates, t.y. eilinių karinių/superspecnaziškų/tacticool kuntaplių su Merrell ar Salomon apavu, pagamintu tik eiliniams žmonėms ... :) :) :)
O ir šiaip, Merrell ir Salamon'ams be galo svarbu, kad jų produkcija patiktų Bozkurt... xD


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 19:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 304
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
pyfpafz rašė:
loki rašė:
pyfpafz rašė:
Manau ta pati reakcija būtų jei pasakyčiau kažką neigiamo apie kokį Helikon.

Na Helikon visiškas nekažkas, pradedant užtrauktukais ir baigiant pačia medžiaga. Bet ko tu nori už ~200lt? Vardino vindstoperio su arkties naro hidrokostiumo nepralaidumu bet kvėpuojančio, šilto, pūkuoto ir stilingo? xD xD xD


O ar aš ką sakiau!? :/
Į mane jau ir taip fanai taburetes mėto už tai, kad pasikėsinau į Bates garbę ir šlovę XD

Tik bandau suprast ko būtent buvo tikimasi. Bates kaip tik ir yra "darbiniai arkliai", ir būtent taip pardavinėjami. Bates nesidėsi prie kostiumo lygiai taip, kaip lakierkų nesidėsi eidamas į mišką.
Aš puikiai suprantu jei nepatiko dizainas, spalvos, ergonomika, medžiagų kokybė ar dar kažkas — taip galima ir pasakyti, konkrečiai ir aiškiai. Nes kol kas man čia skamba kaip "Nuėjau pirkt išeiginių treningų, bet visi tie Nike kažkokia nesąmonė, tik į sporto salę tinkami."
Nesakau, kad jie patys geriausi ir nesu kažkoks didelis fanas, tiesiog niekaip nesuprantu apie kokius trūkumus čia kalba eina :-)



Kad BŪTENT Bates gamina kostiumines/išeigines lakierkas... http://www.batesfootwear.com/US/en/Foot ... 070%2C1067 xD , o visi kiti jų batai griozdiški ir sunkūs... kas, kaip batų gamintojui, didelis minusas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 21:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Keptulis rašė:
Na, jei kada gyvenime būtumėt juos apsiavęs, tai gal ir nereiktų lygint su Bates, t.y. eilinių karinių/superspecnaziškų/tacticool kuntaplių su Merrell ar Salomon apavu, pagamintu tik eiliniams žmonėms ... :) :) :)
O ir šiaip, Merrell ir Salamon'ams be galo svarbu, kad jų produkcija patiktų Bozkurt... xD


Visiskai teisingai pastebėta.
Eiliniai žmones tegul nešioja patogus Merrell o neeiliniai tegul kankinasi su Bates.
Koks skirtumas ? Man patogu ir dar daug kam patogu ir net gražu o kam nepatogu ir negražu tai yra ir Salomon ir Merrell ir net Inkaras koks nors.
Ten kiek pamenu padas ir lengvas ir minkštas buvo.
Is atsiliepimų . Man ačiū D nešioti neteko. Daug praradau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 22:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Bozkurt rašė:
Keptulis rašė:
Na, jei kada gyvenime būtumėt juos apsiavęs, tai gal ir nereiktų lygint su Bates, t.y. eilinių karinių/superspecnaziškų/tacticool kuntaplių su Merrell ar Salomon apavu, pagamintu tik eiliniams žmonėms ... :) :) :)
O ir šiaip, Merrell ir Salamon'ams be galo svarbu, kad jų produkcija patiktų Bozkurt... xD


Visiskai teisingai pastebėta.
Eiliniai žmones tegul nešioja patogus Merrell o neeiliniai tegul kankinasi su Bates.
Koks skirtumas ? Man patogu ir dar daug kam patogu ir net gražu o kam nepatogu ir negražu tai yra ir Salomon ir Merrell ir net Inkaras koks nors.
Ten kiek pamenu padas ir lengvas ir minkštas buvo.
Is atsiliepimų . Man ačiū D nešioti neteko. Daug praradau.


Taip Olegai tu neeilinis, tik nepamiršk to sau kartoti... ;)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sveiki. Gal kas nesiojat ar
StandartinėParašytas: 2013-12-07- 23:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-11- 19:20
Pranešimai: 226
Miestas: Kaunas
Sveiki. Gal kas nesiojat ar tiesiog turit nuomone apie ,, Karrimor" batus. Kainos labai patrauklios. http://www.sportsworld.ie/category/Outdoor/1001060000


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 202 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007