Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 12:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 202 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-12-08- 1:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Keptulis rašė:
Bozkurt rašė:
_Vladas_ rašė:
swerfot rašė:
Klausinėju aš ne dėl to, kad čia ginčytis, o tam, kad sužinočiau realius kitų batų privalumus. Nes jei nesugebi aiškiai įvardint privalumų, tai arba tu batų dar nenešiojai, arba veikia grynai išankstinis nusistatymas.


Dėl Bates medžiagų ir kokybės pretenzijų neturiu, dizainą galima pasirinkti, bet man mano kojai visiškai netiko jų kurpalius. Panešiojau pusmetį ir mečiau šalin - nepatogūs.
O Timberland, Lowa, Salomon - puikiai gula būtent ant mano kojos. Jiems pretenzijų dėl medžiagų ir kokybės taip pat neturiu. :)


GX -4 irgi ? Turbut pats populiariausias modelis LT uzkabines visus savo kaina.
Tas pusiau sportinis , biudžetinis su paprastu baisiai slidziu padu ir goreteksu ?
Del patogumo tai kaip pameni sunesiau savo pilietei visus batu modelius is Bates kiek buvo ir ne vienas netiko išskyrus ta pati jau 7 metus dabar nesiojama.
Taigi tu nesi vienas :)
Šiap tai idomu, kitu gamintojų batus irgi pagal pigiausius modelius visi bando lyginti ? :)


Na, jei jau pirkt ir nešiot pagal kainą, kad TIK nebūtų biudžetiniai, tai teks Tora Bora imt... :-B


Tora Bora specifiniai batai.
Tegul alpinistai vertina.
Yra ir išminuotoju batu , neteko nešioti ? :)
Ten prekis turetu buti sustiprintas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-08- 1:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 304
Miestas: Vilnius
Bozkurt rašė:
Keptulis rašė:
Bozkurt rašė:
_Vladas_ rašė:
swerfot rašė:
Klausinėju aš ne dėl to, kad čia ginčytis, o tam, kad sužinočiau realius kitų batų privalumus. Nes jei nesugebi aiškiai įvardint privalumų, tai arba tu batų dar nenešiojai, arba veikia grynai išankstinis nusistatymas.


Dėl Bates medžiagų ir kokybės pretenzijų neturiu, dizainą galima pasirinkti, bet man mano kojai visiškai netiko jų kurpalius. Panešiojau pusmetį ir mečiau šalin - nepatogūs.
O Timberland, Lowa, Salomon - puikiai gula būtent ant mano kojos. Jiems pretenzijų dėl medžiagų ir kokybės taip pat neturiu. :)


GX -4 irgi ? Turbut pats populiariausias modelis LT uzkabines visus savo kaina.
Tas pusiau sportinis , biudžetinis su paprastu baisiai slidziu padu ir goreteksu ?
Del patogumo tai kaip pameni sunesiau savo pilietei visus batu modelius is Bates kiek buvo ir ne vienas netiko išskyrus ta pati jau 7 metus dabar nesiojama.
Taigi tu nesi vienas :)
Šiap tai idomu, kitu gamintojų batus irgi pagal pigiausius modelius visi bando lyginti ? :)


Na, jei jau pirkt ir nešiot pagal kainą, kad TIK nebūtų biudžetiniai, tai teks Tora Bora imt... :-B


Tora Bora specifiniai batai.
Tegul alpinistai vertina.
Yra ir išminuotoju batu , neteko nešioti ? :)
Ten prekis turetu buti sustiprintas.


Kai tik tapsiu išminuotoju, iškart nusipirksiu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-08- 1:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 304
Miestas: Vilnius
Bozkurt rašė:
Keptulis rašė:
Bozkurt rašė:
Keptulis rašė:
Taip tai taip. Tik yra vertinimas yra praktinis ir, švelniai tariant teorinis. Mano galva praktinis tas, kai pats išbandai ir pasakai - patinka/nepatinka, kas blogai/gerai. O "vertinimas" ir "analizė", ale pagooglinau ir "žinau"... tai jau nelabai prasmingas ir logiškas...
Tas pats ir su visais šitais batais. Kai visus patrini, panešioji, tada gali kažką pasakyt. Asmeniškai, mano subjektyvia nuomone, pradėjau Bates nešiot dar kokiais 2004, kai Arveka atsivežė. Nešiojau apie 4-5 metus. Pradėjau nuo GX-4, vėliau tryniau Recon M-4 ir 5" Tactical Sport Composite su užtrauktuku. Vėliau perėjau apie Merrell ir Salomon. Ir nenusivyliau, nes tiek kokybe, tiek priežiūra, pačių batų lengvumu tiek M, tiek S lenkė ir tebelenkia Bates min 2 kartus. Pasirinkimo net neminėsiu.
Taigi mano vertinimas remiasi asmenine patirtim, be jokių beprasmiškų išankstinių nuostatų


Delta teko išbandyti ?
Kažkaip kitus modelius nors as ir nešiojau bet net ir neminėjau rekomenduojant.
Elementariai todel kad ten nematau priežasties reklamai tu paciu GX-4 .
Solomonus turejau karta. Kol nebuvo geresniu batu tai buvo toks kaip ir madingas brendas.
Pagal draugu atsiliepimus anksciau kokybe buvo geresne bet man elementariai patys batai ir nepatinka ir netinka.
Plius nematau sau ten jokio draivo.
Man patinka kokybiškos medžiagos ,stori padai ir maksimali pėdos apsauga .
Taip sakant ortopediniai batai.
Koju traumų pasekmes.
Viskas individualų.
As trijų mm padu batais negaliu vaikščioti metu 20 kaip minimum, kam ta problema neegzistuoja kiti reikalai rupi.
Lengvumas, plastiskumas ,raisteliu spalva.


Neteko. Realiai, nematau prasmės išbandyti VISŲ vieno gamintojo modelių, bandant save (ar kitus) įtikinti, kad tai - geriausia batų kontora.
Dėl anksčiau buvusios žalesnės žolės ir saldesnio cukraus, kažkas jau rašė. Priekaištas, kad ar M, ar S naudoja "mažiau" kokybiškas medžiagas, nei Bates, juokinga. Čia buvo minėti Tactical Research, ant kurių patys Belleville nedrįsta savo brando užmest, nes medžiagos ir kokybė - apgailėtinos. Bandžiau save įtikint ir stengiausi panešiot Kiowa ir Range Runner... tragedija. Koja kaip celofane, sezoniškumas - 5 dienos per metus, išbaigimas tragiškas - kreiva, šleiva ir pan. Ir raišteliai buvo visai niekuo dėti...:(
Individualumas? Taip, be abejo. Lygiai kaip ir man nesustiprintas/negumuotas etc. tokios rūšies bato priekis yra DIDELIS minusas. Tą turėjo tik Recon.


As apie ta pati ir kalbu .
Man patinka Delta.
Kiti modeliai nepatinka.
Tai nereiskia kad tai yra geras ar blogas gamintojas.
Tai yra gamintojas turintis modelį kuris man patinka.
Butent apie ta modelį ir kalbėjau .
Taigi skamba pakankamai juokingai kaip pokalbis apie Karuzo ir Radzi.
Karuzo negirdėjau ,girdėjau Radzi ir todėl Karuzo yra shudas.
Logika kur ?
Manau kad yra skirtingu tiksliniu grupiu ir tad pats GX skirtas apsaugai bei policijos pareigūnams.
Pigus kasdieninis apavas.
M ir S skirti kitai grupei su kita pinigine ir planuojamų panaudojimu .
Delta dar kitai grupei su dar kita pinigine ir praktinių panaudojimu.
Apie ka kalbame ?
Apie tai kad GX shudas ir todel M ir S yra geriau ?
Tegul buna geriau .
Kas pries.


Nei š.., nei ne š... Tiesiog išdėsčiau savo vertinimą, pagal ką vertinau, nes avėjau ir aviu daug. Pats išbandau, todėl , manau, kad turiu minimalių argumentų tiek už, tiek prieš.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-08- 1:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Bozkurt rašė:
_Vladas_ rašė:
swerfot rašė:
Klausinėju aš ne dėl to, kad čia ginčytis, o tam, kad sužinočiau realius kitų batų privalumus. Nes jei nesugebi aiškiai įvardint privalumų, tai arba tu batų dar nenešiojai, arba veikia grynai išankstinis nusistatymas.


Dėl Bates medžiagų ir kokybės pretenzijų neturiu, dizainą galima pasirinkti, bet man mano kojai visiškai netiko jų kurpalius. Panešiojau pusmetį ir mečiau šalin - nepatogūs.
O Timberland, Lowa, Salomon - puikiai gula būtent ant mano kojos. Jiems pretenzijų dėl medžiagų ir kokybės taip pat neturiu. :)


GX -4 irgi ? Turbut pats populiariausias modelis LT uzkabines visus savo kaina.
Tas pusiau sportinis , biudžetinis su paprastu baisiai slidziu padu ir goreteksu ?
Del patogumo tai kaip pameni sunesiau savo pilietei visus batu modelius is Bates kiek buvo ir ne vienas netiko išskyrus ta pati jau 7 metus dabar nesiojama.
Taigi tu nesi vienas :)
Šiap tai idomu, kitu gamintojų batus irgi pagal pigiausius modelius visi bando lyginti ? :)


O tu tikiesi, kad ant LT jie apsireiškia ne nuo pigiausio, o nuo kokybiškiausio!?
XD XD XD
Nereikėtu pamiršti kam prilygsta lietuvaičių perkamoji galia, t.y. krūva pensinykų, didžioji dauguma bėdžių bei krūva xalopų...
Pats buvęs parodose ir verslą daręs, ir turbūt suvoki kas yra ten..., ir ką realiai nupirktų čia...!?



Be abejo kad pas mus veža ir prekiauja iperkamu daugumai šlamštu ,todel kad batus nuo plus 400 ltl sau perka dar maziau zmoniu negu perka peilius uz tiek pat litu.
Man uniforminiu batu nereikia as ir perku sau tinkamus batus ne Lietuvoje , o jeigu LT tai jeigu atskirai atvežė .
Nera tam reikalui pas mus pirkėjų .
Visi 3 vnt tokius batus nesiojantieji cia temoje dalyvauja .


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-08- 1:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Keptulis rašė:
Bozkurt rašė:
Keptulis rašė:
Bozkurt rašė:
Keptulis rašė:
Taip tai taip. Tik yra vertinimas yra praktinis ir, švelniai tariant teorinis. Mano galva praktinis tas, kai pats išbandai ir pasakai - patinka/nepatinka, kas blogai/gerai. O "vertinimas" ir "analizė", ale pagooglinau ir "žinau"... tai jau nelabai prasmingas ir logiškas...
Tas pats ir su visais šitais batais. Kai visus patrini, panešioji, tada gali kažką pasakyt. Asmeniškai, mano subjektyvia nuomone, pradėjau Bates nešiot dar kokiais 2004, kai Arveka atsivežė. Nešiojau apie 4-5 metus. Pradėjau nuo GX-4, vėliau tryniau Recon M-4 ir 5" Tactical Sport Composite su užtrauktuku. Vėliau perėjau apie Merrell ir Salomon. Ir nenusivyliau, nes tiek kokybe, tiek priežiūra, pačių batų lengvumu tiek M, tiek S lenkė ir tebelenkia Bates min 2 kartus. Pasirinkimo net neminėsiu.
Taigi mano vertinimas remiasi asmenine patirtim, be jokių beprasmiškų išankstinių nuostatų


Delta teko išbandyti ?
Kažkaip kitus modelius nors as ir nešiojau bet net ir neminėjau rekomenduojant.
Elementariai todel kad ten nematau priežasties reklamai tu paciu GX-4 .
Solomonus turejau karta. Kol nebuvo geresniu batu tai buvo toks kaip ir madingas brendas.
Pagal draugu atsiliepimus anksciau kokybe buvo geresne bet man elementariai patys batai ir nepatinka ir netinka.
Plius nematau sau ten jokio draivo.
Man patinka kokybiškos medžiagos ,stori padai ir maksimali pėdos apsauga .
Taip sakant ortopediniai batai.
Koju traumų pasekmes.
Viskas individualų.
As trijų mm padu batais negaliu vaikščioti metu 20 kaip minimum, kam ta problema neegzistuoja kiti reikalai rupi.
Lengvumas, plastiskumas ,raisteliu spalva.


Neteko. Realiai, nematau prasmės išbandyti VISŲ vieno gamintojo modelių, bandant save (ar kitus) įtikinti, kad tai - geriausia batų kontora.
Dėl anksčiau buvusios žalesnės žolės ir saldesnio cukraus, kažkas jau rašė. Priekaištas, kad ar M, ar S naudoja "mažiau" kokybiškas medžiagas, nei Bates, juokinga. Čia buvo minėti Tactical Research, ant kurių patys Belleville nedrįsta savo brando užmest, nes medžiagos ir kokybė - apgailėtinos. Bandžiau save įtikint ir stengiausi panešiot Kiowa ir Range Runner... tragedija. Koja kaip celofane, sezoniškumas - 5 dienos per metus, išbaigimas tragiškas - kreiva, šleiva ir pan. Ir raišteliai buvo visai niekuo dėti...:(
Individualumas? Taip, be abejo. Lygiai kaip ir man nesustiprintas/negumuotas etc. tokios rūšies bato priekis yra DIDELIS minusas. Tą turėjo tik Recon.


As apie ta pati ir kalbu .
Man patinka Delta.
Kiti modeliai nepatinka.
Tai nereiskia kad tai yra geras ar blogas gamintojas.
Tai yra gamintojas turintis modelį kuris man patinka.
Butent apie ta modelį ir kalbėjau .
Taigi skamba pakankamai juokingai kaip pokalbis apie Karuzo ir Radzi.
Karuzo negirdėjau ,girdėjau Radzi ir todėl Karuzo yra shudas.
Logika kur ?
Manau kad yra skirtingu tiksliniu grupiu ir tad pats GX skirtas apsaugai bei policijos pareigūnams.
Pigus kasdieninis apavas.
M ir S skirti kitai grupei su kita pinigine ir planuojamų panaudojimu .
Delta dar kitai grupei su dar kita pinigine ir praktinių panaudojimu.
Apie ka kalbame ?
Apie tai kad GX shudas ir todel M ir S yra geriau ?
Tegul buna geriau .
Kas pries.


Nei š.., nei ne š... Tiesiog išdėsčiau savo vertinimą, pagal ką vertinau, nes avėjau ir aviu daug. Pats išbandau, todėl , manau, kad turiu minimalių argumentų tiek už, tiek prieš.


Dėl GX sutinku .
Ten nieko gero ir mano nuomone.
Deltos tau nešioti neteko.
Nors Delta tau irgi nepatiktų .
Nera lengvi ir dar su Vibram padu .
Kaip ir sakiau tai beveik ortopediniai batai .
Bet tai jau butu vien tik preferenciju klausimas.
Kam pliusas o kam minusas.
Bet.
Padas neslysta praktiškai ant visu paviršių , kojai patogu ( bent jau mano), didelis temperaturinio komforto diapazonos, kokybiškos medžiagos ir pagaminimas.
Tiek žinių .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tiesą pasakius, kokius 50
StandartinėParašytas: 2013-12-08- 1:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 304
Miestas: Vilnius
Tiesą pasakius, kokius 50 proc. batų esu pirkęs Lietuvoje. Realiai, kai pasiderėjau, kainos skirtumas pas vietinius ir, tarkim, kokioj internetinėje parduotuvėje, gavosi tika apie 5-10 proc. brangiau. Bet laikausi kvailo principo, jei galiu, stengiuosi duot vietiniams uždirbt kažką. Taigi Asolo, Zamberlan, La sportiva ir Bestard viską esu pirkęs LT, daugiau nei pusę Merrell, Lowa ir Salomon LT, Bates tik Recon'us siunčiausi... Kitus, aišku, ko LT nėra, teko siųstis ar pirkt užsieny.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Bozkurt rašė: GX -4 irgi ?
StandartinėParašytas: 2013-12-08- 1:45 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Bozkurt rašė:
GX -4 irgi ? Turbut pats populiariausias modelis LT uzkabines visus savo kaina.
Tas pusiau sportinis , biudžetinis su paprastu baisiai slidziu padu ir goreteksu ?
Del patogumo tai kaip pameni sunesiau savo pilietei visus batu modelius is Bates kiek buvo ir ne vienas netiko išskyrus ta pati jau 7 metus dabar nesiojama.
Taigi tu nesi vienas :)


Bandžiau nešioti M-6 CTS Assault. Kitų Bates modelių dizainas man nepatinka, todėl net nebandžiau.
Manau, kad batai, kaip beje ir kiti daiktai, turi būti ne tik geri, bet ir turi patikti. O jeigu daiktas manęs nedžiugina, koks geras jis bebūtų, aš linkęs susirasti tokį, kuris ne tik gerai tarnaus, bet dar ir džiugins. *ballon*

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-08- 2:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 304
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Keptulis rašė:
Taip tai taip. Tik yra vertinimas yra praktinis ir, švelniai tariant teorinis. Mano galva praktinis tas, kai pats išbandai ir pasakai - patinka/nepatinka, kas blogai/gerai. O "vertinimas" ir "analizė", ale pagooglinau ir "žinau"... tai jau nelabai prasmingas ir logiškas...
Tas pats ir su visais šitais batais. Kai visus patrini, panešioji, tada gali kažką pasakyt. Asmeniškai, mano subjektyvia nuomone, pradėjau Bates nešiot dar kokiais 2004, kai Arveka atsivežė. Nešiojau apie 4-5 metus. Pradėjau nuo GX-4, vėliau tryniau Recon M-4 ir 5" Tactical Sport Composite su užtrauktuku. Vėliau perėjau apie Merrell ir Salomon. Ir nenusivyliau, nes tiek kokybe, tiek priežiūra, pačių batų lengvumu tiek M, tiek S lenkė ir tebelenkia Bates min 2 kartus. Pasirinkimo net neminėsiu.
Taigi mano vertinimas remiasi asmenine patirtim, be jokių beprasmiškų išankstinių nuostatų


Tai pagaliau atsirado bent vienas, kuris kažkiek aiškiau pasakė dėl ko būtų verta sekančiam sezonui paieškoti alternatyvų Bates'am :-) Nes skaitau skaitau ir niekaip nesuprantu, ar vargintis bandant kitus brand'us, ar saugiai likti prie Bates. Lengvumas aišku būtų privalumas, vien dėl to paimčiau pabandyt kitą gamintoją, jei iš tikro net 2 kartus lengvesni. O kaip dėl tų medžiagų kokybės? Ar jos tvirtesnės, ar tiesiog "minkštesnės", labiau elastingos?

Klausinėju aš ne dėl to, kad čia ginčytis, o tam, kad sužinočiau realius kitų batų privalumus. Nes jei nesugebi aiškiai įvardint privalumų, tai arba tu batų dar nenešiojai, arba veikia grynai išankstinis nusistatymas.


Realiai, mano subjektyvia nuomone, reikia susivest pagrindinius argumentus, ko norisi iš tų batų. Tarkim:
1. ar reikia tamstai Vibram, ar ne (kainą kelia, ir jei po kalnus nesiduosi, tai, mano galva, nieko tau jis realiai neduos. Bet dažniausiai treking/hiking ir t.t. ir pan. batai visi būna su Vibram. Vieninteliai, berods, kurie buvo be Vibram, tai buvo Merrell Sawtooth. Kitas dalykas, Bestard'ų vibramas kietas ir žiauriai slidus...);
2. ar batai turi būti būtinai tiesiog paprastai juodi, ar gali būti įvairesnių spalvų?
3. ar nosis turi būti gumuota (man- būtinai, nes odinė nosis, tarkim senųjų la sportivų, nusidaužė per pusmetį tragiškai ir neatstatomai, nots prižiūrėjau ir t.t.)
4. Auliuko aukštis? Turėjau Columbia GTX XCR be aulo - minusas žiemą - prisemi sniego ar kokių šapų miške prisineša. Dabar aviu praktiškai tik su 4/6" aukščio auliukais.
5. Goretex'o - reikia/nereikia?
6. Lengvumas - svarbu/nesvarbu?
7. Medžiagos. Būtinai/nebūtinai oda (versta/neversta), ar gali būti mišrūs komponentai ir t.t.? Tai priduoda ir lengvumo ir patvarumo ir priežiūros sudėtingumo/lengvumo ir pan...
ir t.t. ir pan. Išdėsčiau ne pagal eilę, bet, tikiuosi, esmė suprantama.
O jau grožis, raištelių spalva ir t.t. yra visiškai asmeninės preferencijos, kaip ir patogumas. Bet čia jau tektų užsiimti asmeniniu testavimu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Nepatinka patarinai tai nors
StandartinėParašytas: 2013-12-08- 7:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Nepatinka patarinai tai nors ir vyžas nešiokit, up to you.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Zilvinas rašė: Sveiki. Gal
StandartinėParašytas: 2013-12-08- 10:44 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2011-04-18- 23:47
Pranešimai: 1207
Miestas: Vilnius
Zilvinas rašė:
Sveiki. Gal kas nesiojat ar tiesiog turit nuomone apie ,, Karrimor" batus. Kainos labai patrauklios. http://www.sportsworld.ie/category/Outdoor/1001060000


Turiu. Isigijau irgo del patraukliu kainu. Stebuklo tikrai negausi. Vandeni praleidzia koja viduje slidineja, bet vasara i miska ar zvejyba pakanka.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ieškojau batu kasdieniniam
StandartinėParašytas: 2013-12-08- 11:16 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:31
Pranešimai: 64
Miestas: Vilnius
Ieškojau batu kasdieniniam nešiojimui į miestą. Ko nors nelabai krentančio į akis. Apsistojau ties Danner Melee (http://www.danner.com/boots/melee/melee-3-canteen.html). Išvaizda man labai primena Converse batus. Kol kas jokiu nusiskundimu kokybės atžvilgiu, nešiojasi patogiai.

Melee.jpg


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Zilvinas rašė: Sveiki. Gal
StandartinėParašytas: 2013-12-08- 12:09 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Zilvinas rašė:
Sveiki. Gal kas nesiojat ar tiesiog turit nuomone apie ,, Karrimor" batus. Kainos labai patrauklios. http://www.sportsworld.ie/category/Outdoor/1001060000


Karimorai, vieni pigiausių anglų gamintojo darbiniai batai. Kokybė šiaip sau, sunesiojau dvi skirtingų modelių poras ir perėjau ant DeWalt ir CAT batų.:) Perslampa jie greitai braidant po balas.

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-08- 17:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Keptulis rašė:
Realiai, mano subjektyvia nuomone, reikia susivest pagrindinius argumentus, ko norisi iš tų batų. Tarkim:
1. ar reikia tamstai Vibram, ar ne (kainą kelia, ir jei po kalnus nesiduosi, tai, mano galva, nieko tau jis realiai neduos. Bet dažniausiai treking/hiking ir t.t. ir pan. batai visi būna su Vibram. Vieninteliai, berods, kurie buvo be Vibram, tai buvo Merrell Sawtooth. Kitas dalykas, Bestard'ų vibramas kietas ir žiauriai slidus...);
2. ar batai turi būti būtinai tiesiog paprastai juodi, ar gali būti įvairesnių spalvų?
3. ar nosis turi būti gumuota (man- būtinai, nes odinė nosis, tarkim senųjų la sportivų, nusidaužė per pusmetį tragiškai ir neatstatomai, nots prižiūrėjau ir t.t.)
4. Auliuko aukštis? Turėjau Columbia GTX XCR be aulo - minusas žiemą - prisemi sniego ar kokių šapų miške prisineša. Dabar aviu praktiškai tik su 4/6" aukščio auliukais.
5. Goretex'o - reikia/nereikia?
6. Lengvumas - svarbu/nesvarbu?
7. Medžiagos. Būtinai/nebūtinai oda (versta/neversta), ar gali būti mišrūs komponentai ir t.t.? Tai priduoda ir lengvumo ir patvarumo ir priežiūros sudėtingumo/lengvumo ir pan...
ir t.t. ir pan. Išdėsčiau ne pagal eilę, bet, tikiuosi, esmė suprantama.
O jau grožis, raištelių spalva ir t.t. yra visiškai asmeninės preferencijos, kaip ir patogumas. Bet čia jau tektų užsiimti asmeniniu testavimu...

Ačiū, Keptuli, už klausimų sąrašą, pabandysiu padirbėt.
Aš iš batų noriu va ko:
1. Nebūtinai.
2. Gali būti ir įvairesnių spalvų (bet ne žydri ir ne žali ir ne ružavi).
3. Turi.
4. 4-6" aukščio auliukai - tinka.
5. Reikia jo ar jo analogo.
6. Svarbu, bet nežinau ar realu žieminiams batams. Dar kad galima būtų pedalus spaudyt (kad iš karto abu nesispaustų.
7. Oda būtinai, bet gali būti ir tamsūs-tamsūs maišyti komponentai (ypač dešinio bato dešinėj pusėj. Matai, turėjau neatsargumo juodai išsivaksuot batus ir iš karto nenutrynęs kempine ir nenudžiovinęs - į mašiną (nes vėlavau, skubėjau ir pamiršau). Tai dabar visi šviesūs dešinieji batai (ypač jei šviesi versta oda ar kitas panašus materiolas) ne visai išlaiko savo originalias spalvasdešinėj pusėj.
Taigi, kolegos, kokius batus rekomenduotumėt žiemai (atsižvelgiant į mano realiai subjektyvius atsakymus į Keptulio sudarytą klausimyną)?
P.S. Ne medžiotojas, ne žvejys, ne alpinistas ir ne astronautas (kol kas).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Na ką, jei kaina nėra pats
StandartinėParašytas: 2013-12-09- 23:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 304
Miestas: Vilnius
Na ką, jei kaina nėra pats svarbiausias argumentas, tai pabandyk Vytaro Ture pasimatuot; kelias normalias firmutes turi, Montis Magia normalių batukų turi. Jei BŪTENT žiemai... hmmm. Asmeniškai aš turiu kelias poras, t.y. vienokiais batais ir vienokiom kojinėm važineju darbo reikalais, kai daugiausia laiko praleidžiu automobilyje ir kitais batais ir kitom kojinėm trinuosi po snieguotus miškus. Vėlgi, priklausomai nuo oro temperatūros ir sniego dangos kinta batai ir kojinės, jų kombinacijos.
Kai labai šalta ir trenkiuosi kur miškan, aviu Salomon Nytro GTX su Lorpen Trekking/expedition Polartec'inėm storom kojinėm, kylant temteratūrai, keičiasi kojinės. Esant -10 ir aukščiau, pakanka Discovery GTX su įvairiom kojinėm ar Asolo FSN. Jei nėra sniego, dar paprasčiau, tada eina į apyvartą kurie nors Merrell Moab ar Chameleon serijos batai su įvairiom kojinėm, Scarpa Kailash, Bestard'ai ir pan... Vyksta žaidimas kojinėmis, pilnas asmeniškumų ir pan., nes kiekvieno vartotojo kojos šalimas/kaitimas yra absoliučiai asmeniškas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-10- 0:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-11-12- 0:50
Pranešimai: 38
Miestas: Prienai, Vilnius
Sveiki,
kur Vilniuje ar Kaune yra didesnis asortimentas Salomon batų?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 202 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 36 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007