Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Nereikia, jei vaikščioji LT

2013-11-19- 21:09

Nereikia, jei vaikščioji LT sąlygom. Turiu krūvą ir su Vibram ir be. Ir realiai - jokio skirtumo. Tik kainą sukelia.

swerfot rašė: Bozkurt rašė:

2013-11-19- 21:15

swerfot rašė:
Bozkurt rašė:Gavau Bates Delta Force II dykuminius su ICS.
Patenkintas kaip bebras.
Batais dešimčiai metu i preki jau aprūpintas : )))))))

Kokiais kanalais gauni? Tiksliau kokiom kainom :-)
Vienus Bates nešioju jau 4 metai jei ne daugiau (man atrodo matei kai dar Olivje suvenyruose buvau užsukęs). Nesenai teko kelias vietas paklijuot super klijais, kad nepradėtų leist vandens, bet nepaisant to tai batai savo kainą kelis kartus atidirba. Ypač turint omeny, kad pas mane vienu metu paprastai būna tik 2 batų poros — vieni žiemai ir vieni likusiems trims sezonams :-)


Uzsakiau dar Olivje laikais pas pažįstamus :)
Dabar atvežė .
Pats tai turiu 5 poras Bates ir pora Belleville Tactical Research .
Dukra šiurpsta .
Vyrams tiek batu tureti negalima ,atseit.
O as nesu kaltas , pres savaite pora dykuminiu Bates išmečiau po kokiu 5 kaip minimum metu nesiojimo .
O resurso ten dar porai metu minimum liko.
Nieko.
Bomzai panesios gal dar , jeigu įvertins .
Pabus taktiniais .

Kuom ten tos Bates kartos

2013-11-23- 0:20

Kuom ten tos Bates kartos skiriasi?

Šiandien buvau Survival

2013-12-06- 23:04

Šiandien buvau Survival parduotuvėje pasižiūrėti Bates, visiškai nesužavėjo.
Nebūčiau matęs etiketės ir kainos tai sakyčiau, kad tai batai iš darbo rūbų parduotuvės už 50 Lt (žiūrėjau patį trumpiausią modeliuką).
Umaruose, palei Keptulio rekomendaciją, apžiūrėjau Solomonus, tai Bates net šalia negulėję.
Gaila neturėjo modelio kuris man patiko dydžio, grįžęs namo tą modeliuką per kitą mūsų kolegų užsisakiau iš US.
Laukiam :)

pyfpafz rašė: Šiandien buvau

2013-12-06- 23:05

pyfpafz rašė:Šiandien buvau Survival parduotuvėje pasižiūrėti Bates, visiškai nesužavėjo.
Nebūčiau matęs etiketės ir kainos tai sakyčiau, kad tai batai iš darbo rūbų parduotuvės už 50 Lt (žiūrėjau patį trumpiausią modeliuką).
Umaruose, palei Keptulio rekomendaciją apžiūrėjau Solomonus, tai Bates net šalia negulėję.

O tai kokių dzinguliukų ir blizkučių tau batuose reikia? :-) Juk jie ir yra darbiniai, ne prie black-tie nešiojimui skirti :-)

Darbiniai tai čia į statybas

2013-12-06- 23:46

Darbiniai tai čia į statybas ir ūkio darbams skirti?

pyfpafz rašė: Darbiniai tai

2013-12-06- 23:50

pyfpafz rašė:Darbiniai tai čia į statybas ir ūkio darbams skirti?

Tokias funkcijas irgi be problemų atliktų.

Ir visvien jie man nepatinka.

2013-12-07- 0:08

Ir visvien jie man nepatinka.

Yra Bates Delta su ICS

2013-12-07- 0:23

Yra Bates Delta su ICS .
Delta 6,8,9 batai.
Jeigu žiūrėjai i nuolaidomis GX4 tai nuostabos nesupratau.
Tai paprasti bet visai neblogi pakankamai biudzetiniai,darbiniai ir priedu uniforminiai batai.
Galima gi užeiti i Bates puslapį ir paziureti kas ten yra , tas pats ir su Wellco batais pvz.
Arba Ebay paziureti Bates Delta 8 pvz. ir išmesti Solomonus pro langą :)

Manau, kolegos kalbat apie

2013-12-07- 1:37

Manau, kolegos kalbat apie dvi skirtingas batų, kaip čia išsireiškus,...rūšis. Bates ir šiaip gamina praktiškai tik karinius/taktinius/uniform batus. Tuo tarpu Salomonai gamina Hiking/Trekking ir sportinius batus.
Kažkur dar turiu besimėtančius Bates M-4 Recon Sage Green spalvos, su 4" aulu. Tai jie, manau, vieninteliai iš Bates, kurie tokie labiau sportiniai/laisvalaikio batai.
Taktinius, aišku, turi po vieną-kelis modeliukus net ir Nike, Adidas ar Converse...

As apie ta pati. Uniformini

2013-12-07- 11:18

As apie ta pati.
Uniformini modelį tegul ir šiek tiek pasportinta universaliam nesiojimui lyginti su trekingo batais kame prasme ? Ypač jeigu norėjai taktiniais batais pasidomėti .

Taktiniai batai ar apranga,

2013-12-07- 11:58

Taktiniai batai ar apranga, mano galva, lygiai toks pat marketinginis triukas kaip ir išgyvenimo peilis.
Kas nulėmė , kad panašių savybių daiktai vadinami skirtingai!? Marketingas!

Jeigu panašių savybių, tai

2013-12-07- 12:01

Jeigu panašių savybių, tai kodėl taip nepatiko Bates, bet patiko Solomon? :-) Ir iki šiol nesupratau — tai kas ten tuose Bates ne taip buvo? Spalva? Medžiagos? Padas? Svoris? Patogumas?

Kalbėdamas apie "panašias

2013-12-07- 12:19

Kalbėdamas apie "panašias savybes" aš nekalbėjau apie Bates modelį kuris mane buvo sudominęs, jį prilyginau darbiniams batams.
Paimi daiktą į rankas, apžiūri kaip pagamintas, pasimatuoji, pajunti kaip jis guli ir susidaro toks įspūdis, kad tai kerzas.
Aš esu medžiotojas ir ant savo kupros, tiksliua pėdos, esu išbandęs labai nemažai avalynės skirtos ne kasdieninėm sąlygom.

swerfot rašė: Jeigu panašių

2013-12-07- 12:40

swerfot rašė:Jeigu panašių savybių, tai kodėl taip nepatiko Bates, bet patiko Solomon? :-) Ir iki šiol nesupratau — tai kas ten tuose Bates ne taip buvo? Spalva? Medžiagos? Padas? Svoris? Patogumas?


Jam matyt tiesiog frustracija, kad dėl batų netyčia jo su juodadarbiu gatvej nesumaisytu.:)
Atsakymo rašymas