Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-23- 15:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: loki, Ipolitas teisingai
StandartinėParašytas: 2012-09-20- 14:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-28- 15:00
Pranešimai: 114
Miestas: Kaunas
loki,
Ipolitas teisingai išvertė mano mintis. Pasitreniravus reikia būti, tai yra bandžius purkšti. Merginos kažkodėl sunkiai sutaria su tokio tipo įranga.

_Vladas_
Teisingai sako, jei piktietis įsiutęs ir nusiteikęs siekti tikslo, tai gali būti pavojinga, ypač uždaroj erdvėj.
Papurški ir bėgi, vat maždaug tokia veiksmų seka. Geriau nelaukt, kas bus, nes gali nieko labai ir nebūt.
Aš būtent pipirinių gavęs, priešininkui subinę atspardžiau. Nemalonu, bet jei neišsigąsti, tai kurį laiką tikrai galima išlikti veiksniu (apskritai man nuo tų pipirinių dujų nieko labai baisaus nebuvo).

Tos dujos, nuo kurių nesugebėjau orientuotis, buvo kažkokios kitokios - ne pipirinės (bet tada pirmą kartą gavau dujų, tai buvau žiauriai išsigandęs, gal ir tai įtakos turėjo).

Apskritai, tai žmonės gana skirtingai į dujas reaguoja. Kiek matęs veikia visus, bet nevienodai stipriai. Nuo ko tai priklauso aš nežinau. Bet esu mates, kaip vienas vietoj krito ir ant -žemės inkštė, o kitas (tų pačių dujų gavęs) kosėjo, į tarpus užsirūkydamas cigaretę, ir skundėsi, kad akis labai griaužia, bet tikrai buvo pilnai veiksnus.

Sakyčiau taip, balionėlis nupirks kažkiek laiko. Kiek, tai turbūt dujų kokybės ir sėkmės reikalas. Pirmas kelias sekundes patarčiau laikytis atstumo (bent jau man dujos suveikė su trumpu uždelsimu).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Dėkui GAdas už moksliškai
StandartinėParašytas: 2012-09-20- 15:17 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2011-04-18- 23:47
Pranešimai: 1207
Miestas: Vilnius
Dėkui GAdas už moksliškai pagrįstus argumentus *thumb-up*


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-08- 20:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-10-28- 17:31
Pranešimai: 81
Miestas: Kaunas
Del merginu.. Nupirkau, sakau nesiokis, maza ka. Sako nesinesiosiu. nes jei bus situacija, vistiek nepanaudosiu.. ir ka tu jai.. Nesiojausi Anti-Hund, is biudzetinio varianto uzsirekomendavusios kaip pacios veiksmingiausios. Del sroves- cia kaip kada. as pripazistu ir renkuosi akzkodel tik ''fog'' tipo dezodorantus.. ciurksle gal turi didesnes panaudojimo galimybes, taciau su ja turi veikti ryztingai ir tiksliai, kas stresinej situacijoj buna sunku. o fog'as sitai truputi atleidzia.. IMHO, Ipolitai, dukrom imciau fog'a.


EDIT: beje, tos dujos dar buna CN- asarines, ir CS- kvepavimo takus paralyzuojancios. Tai ant to Anti-Hund kiek pamenu parasyta kad tai yra CS ir CN misinys.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Pasakymas -
StandartinėParašytas: 2012-12-10- 9:59 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1521
Miestas: Kaunas
Pasakymas - "paralyžiuojančios" nevisai tiklus :) Gavęs paralyžiuojančių dujų greičiausia būtum negyvas. Tokių dujų nėra nė viename dujų balionėlyje. Tiklsiu būtu "kvėpavimo takus dirginančios".

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: jei jau baisu nepataikyt,
StandartinėParašytas: 2012-12-10- 10:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-03- 23:02
Pranešimai: 346
Miestas: Ukmergė/Vilnius
jei jau baisu nepataikyt, būna ir plačia čiurkšle. Bent jau Walther.
Su fogais merginom kažkaip nežinau... kiek pas mus nevėjuotų dienų? Arba laiptinėj jei panaudot tektų? Be to, kiek to fog'o pasiekia taikinį net idealiom salygom?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pilna burna ir dar ausim
StandartinėParašytas: 2012-12-15- 0:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-10-28- 17:31
Pranešimai: 81
Miestas: Kaunas
pilna burna ir dar ausim uztenka..


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-15- 1:07 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-09-14- 19:02
Pranešimai: 281
Miestas: Vilnius
O as kazkada Черемуха turejau...Tik panaudot, aciu dievui, neteko...neprireike :)

_________________
Kai esi miręs, nežinai, kad tu miręs. Tik kitiems sunku. Lygiai taip pat yra, kai esi durnas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 47 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007