Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-05-07- 7:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 396 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 10:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Silkinas rašė:
swerfot rašė:
a.
O antra, tai tie, kas rimtai studijavo filosofiją ir teologiją retai kada pasimauna ant "gatvės fokusininkų" iš Ekstrasensų Karų ar "genijų" su nemokamos enerijos generatorium, taikančių kvantinės fizikos teorijas ne kvantiniame pasaulyje.
.

Tai noripasakyti, kad rimtai studijavai filosofiją ir teologiją ? Diplomą turi? :)

Vėlgi, klaidinga išvada iš mano žodžių. Niekur nieko panašaus nesakiau.

Ir aš apie gatvės fokusisninkus nerašiau. Ir apie kvantinę fiziką nekvaniniame pasaulyje taip pat. Apie laisvos energijos generatorių -taip, bet ne apie nemokamos.

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Silkinas rašė: Ir aš apie
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 10:45 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Silkinas rašė:
Ir aš apie gatvės fokusisninkus nerašiau. Ir apie kvantinę fiziką nekvaniniame pasaulyje taip pat. Apie laisvos energijos generatorių -taip, bet ne apie nemokamos.

Dėl fokusininkų, tai čia aš išvedžiau paralelę, nes man tas video tiesiog sudarė panašų įspūdį. Požiūrio reikalas. Apie kvantinių taisyklių taikymą makro pasauly tu pats nieko nesakei, bet sakė tie "mokslininkai", kurių straipsinius ir video siuntei.
Dėl generatoriaus — tai paaiškink, ar visgi tas generatorius atiduoda didesnį energijos kiekį nei pasiima? Jei taip, tada tai būtent ir yra nemokamos energijos generatorius, nes investavęs tik truputį energijos tu gali susigeneruot bagalybę. Jei taip nėra — kuo tada jis geresnis už kitus generatorius?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 10:46 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Loptar rašė:
Vis dėl to pačio ... nes įtempt smegeną, įsigilint, suprast ir taikyt, duota labai ne kiekvienam (taip taip, potencialiai gali tapt prezidentu, ne klausimas ...) ... todėl ir maunasi dauguma, nes žymiai greitesnis nei įmanoma kelias, labai patraukus :) Ypac kai pačiam nieko nereik daryt .. tik tikėt ... ypač kai daryt ner su kuo ... arba galvot ...

Taip taip... Žmonės visada ieško lengviausio kelio į "išganymą" (laimę) :-) Jei reikia pastangų, tai jau nebeįdomu. Reikia, kad būtų paprasta ir laimė 100% garantuota.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: swerfot rašė: Dėl
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 10:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:

Dėl generatoriaus — tai paaiškink, ar visgi tas generatorius atiduoda didesnį energijos kiekį nei pasiima? Jei taip, tada tai būtent ir yra nemokamos energijos generatorius, nes investavęs tik truputį energijos tu gali susigeneruot bagalybę. Jei taip nėra — kuo tada jis geresnis už kitus generatorius?

Energijos požiūriu generatorius atiduoda daugiau energijos nei gauna. Ta energijos dalis nekainuoja. Pati įranga kainą turi. Su kitais generatoriais lyginti negalima, nes skiriasi principai. Čia atviras kontūras.

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Silkinas rašė: Energijos
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 10:55 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Silkinas rašė:
Energijos požiūriu generatorius atiduoda daugiau energijos nei gauna. Ta energijos dalis nekainuoja. Pati įranga kainą turi. Su kitais generatoriais lyginti negalima, nes skiriasi principai. Čia atviras kontūras.

Tada paprasta: nusiperki tą generatorių už labai daug pinigų, pasijungi nuo elektros tinklo ir pradedi pardavinėt tą papildomai sugeneruotą energiją kaimynams. Laikui bėgant generatorius atsiperka ir pradeda generuot gryną pelną. Ar ne taip?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 11:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Tada paprasta: nusiperki tą generatorių už labai daug pinigų, pasijungi nuo elektros tinklo ir pradedi pardavinėt tą papildomai sugeneruotą energiją kaimynams. Laikui bėgant generatorius atsiperka ir pradeda generuot gryną pelną. Ar ne taip?

Ne taip :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 11:17 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Loptar rašė:
swerfot rašė:
Tada paprasta: nusiperki tą generatorių už labai daug pinigų, pasijungi nuo elektros tinklo ir pradedi pardavinėt tą papildomai sugeneruotą energiją kaimynams. Laikui bėgant generatorius atsiperka ir pradeda generuot gryną pelną. Ar ne taip?

Ne taip :)

Tai va aš ir noriu, kad Silkinas paaiškintų, kodėl jis taip nedaro. Juk taptų milijonierium. Nebent pinigų jam nereikia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 11:26 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Silkinas rašė:
Energijos požiūriu generatorius atiduoda daugiau energijos nei gauna. Ta energijos dalis nekainuoja. Pati įranga kainą turi. Su kitais generatoriais lyginti negalima, nes skiriasi principai. Čia atviras kontūras.

Tada paprasta: nusiperki tą generatorių už labai daug pinigų, pasijungi nuo elektros tinklo ir pradedi pardavinėt tą papildomai sugeneruotą energiją kaimynams. Laikui bėgant generatorius atsiperka ir pradeda generuot gryną pelną. Ar ne taip?


Ne taip manau ;) Verslo modelis, kad tai atsipirktų galėtų būti "Mirusių akumuliatorių atgaivinimas ir veikimo laiko pratesimas" , "...akumuliatoriai yra pakraunami viską valančia ir ekologiška vakuumo elektros enerija...", "...ir visa tai tik už simbolinį mokestį...", "...perspėk ir savo kaimyną..." ;) :D

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: GAdas rašė: Ne taip manau
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 11:49 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Ne taip manau ;) Verslo modelis, kad tai atsipirktų galėtų būti "Mirusių akumuliatorių atgaivinimas ir veikimo laiko pratesimas" , "...akumuliatoriai yra pakraunami viską valančia ir ekologiška vakuumo elektros enerija...", "...ir visa tai tik už simbolinį mokestį...", "...perspėk ir savo kaimyną..." ;) :D

GAdai, žinok, būtent tokį akumuliatorių atgaivinimo aparatą Silkinas man ir rodė :-D Tu nenorėtum sužinot kiek jis už jį sumokėjo ;-) Taip, kad perspėti jau per vėlu. Kai pagalvoju, tai už tą pačią sumą būtų išėję tiek naujų telefono akumuliatorių, kad visam gyvenimui užtektų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 11:57 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
GAdai, žinok, būtent tokį akumuliatorių atgaivinimo aparatą Silkinas man ir rodė :-D Tu nenorėtum sužinot kiek jis už jį sumokėjo ;-)


Nea, nenorėčiau, užtenka man jau panašių situacijų lietuvos spaudoje a la "pensininkė pervedė 1200 lt. 'paskolos davėjui' iš Nigerijos..." :D

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Silkinas rašė: Energijos
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 12:11 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Silkinas rašė:
Energijos požiūriu generatorius atiduoda daugiau energijos nei gauna. Ta energijos dalis nekainuoja. Pati įranga kainą turi. Su kitais generatoriais lyginti negalima, nes skiriasi principai. Čia atviras kontūras.


The motionless electromagnetic generator (MEG) was built by Tom Bearden. Allegedly, the device can eventually sustain its operation in addition to powering a load without application of external electrical power. Bearden claimed that it didn't violate the first law of thermodynamics because it extracted vacuum energy from the immediate environment.[37] Critics dismiss this theory and consider that it's just a perpetual motion machine with an unscientific rationalization.[37][38][39][40][41] Science writer Martin Gardner said that Bearden's physics theories, compiled in the self-published book Energy from the Vacuum, are considered "howlers" by physicists, and that his doctorate title was obtained from a diploma mill.[37] Bearden then founded and directed the Alpha Foundation's Institute for Advanced Study (AIAS) to further propagate his theories.
"Random Operators and Stochastic Equations (Walter de Gruyter GmbH & Co.) 9 (2): 161–206. Retrieved 24 March 2013. "We show that the AIAS group collection of papers on a 'new electrodynamics' recently published in the Journal of New Energy, as well as other papers signed by that group (and also other authors) appearing in other established physical journals and in many books published by leading international publishers (see references) are full of misconceptions and misunderstandings concerning the theory of the electromagnetic field and contain fatal mathematical flaws, which invalidates almost all claims done by the authors."

Čia pasiskaitymui apie "nemokamą sūrį", literatūra iš Fermi lab paskaitų:

http://home.fnal.gov/~prebys/talks/perp ... public.pdf

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Koks skirtumas, Silkinas
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 12:18 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Koks skirtumas, Silkinas vistiek sakys, kad čia yra konspiracija, sąmokslo teorija ir vyriausybė tyčia bando diskredituot "nemokamos energijos" išradėjus samdydama mokslininkus, kad juos sudirbtų :-) Aš jam lygiai tą patį kalbėjau kai namuose buvau užėjęs, sakau: "Parodyk šituos bajerius kokiam rimtam fizikos mokslų daktarui ir tau greitai parodys kur visi kabliukai". O jis vistiek: "Ne, viskas čia gerai, visos jų teorijos yra moksliškai įrodytos, jie patys yra mokslininkai, tu pažiūrėk kiek daug ten žmonių tame video, negali būt, kad visi jie meluoja..." Nuskambėjo iš esmės taip pat, kaip kažkada mano močiutė, kai bandė mane įtikint atsiverst į religiją ir pripažint Dievą: "Tu pažiūrėk, kiek daug žmonių visam pasauly tiki, juk negali būt, kad visi jie klysta!".


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 12:31 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Aš jam lygiai tą patį kalbėjau kai namuose buvau užėjęs, sakau: "Parodyk šituos bajerius kokiam rimtam fizikos mokslų daktarui ir tau greitai parodys kur visi kabliukai". O jis vistiek: "Ne, viskas čia gerai, visos jų teorijos yra moksliškai įrodytos, jie patys yra mokslininkai <...>" .


Tada Uspsaskich irgi mokslininkas :D XD
his doctorate title was obtained from a diploma mill.[37]

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: swerfot rašė: Būtų ne
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 12:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-10-06- 22:02
Pranešimai: 406
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Būtų ne rušiškas, aš irgi būčiau pažiūrėjęs. Bet po šito sakinio supratau, kad bet kokiu atveju žiūrėt neverta, jeigu ten net mokslinėms sąvokoms naujus apibrėžimus kuria :-D


Na va, neverta...
Jokių naujų apibrėžimų mokslinėm sąvokom tam filmuke nieks neišvedinėja :) Pirmos 10minučių apie tai, kaip ir kur gimsta mus supančio pasaulio suvokimas. Vaizdų ir pojūčių (ką aš ir pavadinau *išvestine informacija*, bet man galima, nes aš labai nemoksliškas) formavimosi žmogaus smegeninėje mechanizmas, maždauk tiek.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Drunk rašė: Jokių naujų
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 12:42 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Drunk rašė:
Jokių naujų apibrėžimų mokslinėm sąvokom tam filmuke nieks neišvedinėja :) Pirmos 10minučių apie tai, kaip ir kur gimsta mus supančio pasaulio suvokimas. Vaizdų ir pojūčių (ką aš ir pavadinau *išvestine informacija*, bet man galima, nes aš labai nemoksliškas) formavimosi žmogaus smegeninėje mechanizmas, maždauk tiek.

O kokia informacija dar gali būti be tos per pojūčius gautos "išvestinės" kaip sakai? Gauta iš vaizduotės, t.y. fantazijos? Ta pati vaizduotė remiasi ta pačia per jusles gauta "išvestine" informacija. Smegenys yra vienintelis įrankis kokį mes turime pasaulio suvokimui ir tyrinėjimui. O informaciją smegenys gauna per pojūčius iš išorės. Nereikia be reikalo komplikuoti ir mistifikuoti tokių paprastų dalykų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 396 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 78 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007