Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-16- 15:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 396 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 13:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Silkinas rašė:
Energijos požiūriu generatorius atiduoda daugiau energijos nei gauna. Ta energijos dalis nekainuoja. Pati įranga kainą turi. Su kitais generatoriais lyginti negalima, nes skiriasi principai. Čia atviras kontūras.

Tada paprasta: nusiperki tą generatorių už labai daug pinigų, pasijungi nuo elektros tinklo ir pradedi pardavinėt tą papildomai sugeneruotą energiją kaimynams. Laikui bėgant generatorius atsiperka ir pradeda generuot gryną pelną. Ar ne taip?

Sakiau, kad būčiau ir pirkęs, bet tiek neturiu. Plius užima nemažai vietos. Reikia turėti kur padėti.

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 13:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
swerfot rašė:
Silkinas rašė:
Energijos požiūriu generatorius atiduoda daugiau energijos nei gauna. Ta energijos dalis nekainuoja. Pati įranga kainą turi. Su kitais generatoriais lyginti negalima, nes skiriasi principai. Čia atviras kontūras.

Tada paprasta: nusiperki tą generatorių už labai daug pinigų, pasijungi nuo elektros tinklo ir pradedi pardavinėt tą papildomai sugeneruotą energiją kaimynams. Laikui bėgant generatorius atsiperka ir pradeda generuot gryną pelną. Ar ne taip?


Ne taip manau ;) Verslo modelis, kad tai atsipirktų galėtų būti "Mirusių akumuliatorių atgaivinimas ir veikimo laiko pratesimas" , "...akumuliatoriai yra pakraunami viską valančia ir ekologiška vakuumo elektros enerija...", "...ir visa tai tik už simbolinį mokestį...", "...perspėk ir savo kaimyną..." ;) :D

Tuo galima užsiimti ir atsipirktų nesunkiai žinant kiek kainuoja įvairios akumuliatorių baterijos. Kad tai veikia jau įrodžiau kolegai Swerfot.

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 14:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Koks skirtumas, Silkinas vistiek sakys, kad čia yra konspiracija, sąmokslo teorija ir vyriausybė tyčia bando diskredituot "nemokamos energijos" išradėjus samdydama mokslininkus, kad juos sudirbtų :-) Aš jam lygiai tą patį kalbėjau kai namuose buvau užėjęs, sakau: "Parodyk šituos bajerius kokiam rimtam fizikos mokslų daktarui ir tau greitai parodys kur visi kabliukai". O jis vistiek: "Ne, viskas čia gerai, visos jų teorijos yra moksliškai įrodytos, jie patys yra mokslininkai, tu pažiūrėk kiek daug ten žmonių tame video, negali būt, kad visi jie meluoja..." Nuskambėjo iš esmės taip pat, kaip kažkada mano močiutė, kai bandė mane įtikint atsiverst į religiją ir pripažint Dievą: "Tu pažiūrėk, kiek daug žmonių visam pasauly tiki, juk negali būt, kad visi jie klysta!".

Ne kiek daug žmonių video, o daug video, kur skirtingi žmonės kartoja tuos bandymus. Ir būk geras atvesk į svečius tą rimtą fizikos mokslų daktarą . Žiūrėsiu, kaip jis tas melagystes įrodinės. O dėl Dievo, gali pasirodyti, kad močiutė buvo teisi.

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 14:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
GAdas rašė:
Ne taip manau ;) Verslo modelis, kad tai atsipirktų galėtų būti "Mirusių akumuliatorių atgaivinimas ir veikimo laiko pratesimas" , "...akumuliatoriai yra pakraunami viską valančia ir ekologiška vakuumo elektros enerija...", "...ir visa tai tik už simbolinį mokestį...", "...perspėk ir savo kaimyną..." ;) :D

GAdai, žinok, būtent tokį akumuliatorių atgaivinimo aparatą Silkinas man ir rodė :-D Tu nenorėtum sužinot kiek jis už jį sumokėjo ;-) Taip, kad perspėti jau per vėlu. Kai pagalvoju, tai už tą pačią sumą būtų išėję tiek naujų telefono akumuliatorių, kad visam gyvenimui užtektų.

Gerai, sumokėjau nerealiai daug. Bet įsitikinau, kad tai veikia. Tegul jis atsipirks negreitai. Bet užtat aš dabar rašau tai, ką žinau. Aš tuo įsitikinau. Galiu tikėti, kad ir bedini variklis veikia taip, kaip rodo video. O tu tik užsispyrusiai mosuoji klasikinės fizikos tiesomis. Pirk tą variklį, įsitikinsi, kad veikia ar paneigsi, kad neveikia ir tada jau aš patikėsiu , kad teisus tu.

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: GAdas rašė: The motionless
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 14:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
The motionless electromagnetic generator (MEG) was built by Tom Bearden.


Aš kalbu apie Bedini variklį.
http://bedinimotors.blogspot.com/

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 14:19 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Silkinas rašė:
[Aš kalbu apie Bedini variklį.
http://bedinimotors.blogspot.com/


Tas pats b... kitoje rankoje.;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 14:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Silkinas rašė:
[Aš kalbu apie Bedini variklį.
http://bedinimotors.blogspot.com/


Tas pats b... kitoje rankoje.;)

Juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis. Nematau prasmės tolesnėms diskusijoms. Šioje temoje diskusijas baigiau, Ačiū skaičiusiems ir oponavusiems.

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 14:34 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Silkinas rašė:
swerfot rašė:
Silkinas rašė:
Energijos požiūriu generatorius atiduoda daugiau energijos nei gauna. Ta energijos dalis nekainuoja. Pati įranga kainą turi. Su kitais generatoriais lyginti negalima, nes skiriasi principai. Čia atviras kontūras.

Tada paprasta: nusiperki tą generatorių už labai daug pinigų, pasijungi nuo elektros tinklo ir pradedi pardavinėt tą papildomai sugeneruotą energiją kaimynams. Laikui bėgant generatorius atsiperka ir pradeda generuot gryną pelną. Ar ne taip?

Sakiau, kad būčiau ir pirkęs, bet tiek neturiu. Plius užima nemažai vietos. Reikia turėti kur padėti.

Tai kur problemos, imk paskolą ir pirk. Vistiek lengvai išsimokėsi kai pradės atsipirkinėt. Aš jei tuo tikėčiau tai be jokių dvejonių jau dabar paskolą paimčiau ir nusipirkčiau tą generatorių. Iš viso, susimesčiau su keliais pažįstamais, pripirkčiau generatorių ir visą savo gimtąjį miestelį aprūpinčiau pigia elektra. Būčiau milijonierius dar 40 metų nesulaukęs. Tik, va, nesu toks naivus.
O tu nori, kad patikėčiau, jog visam pasauly niekas nenori užsidirbti milijonų vien dėl to, kad neturi kur padėti generatoriaus :-)

Dėl fiziko atvedimo pas tave — o kokia prasmė? Vistiek sakysi, kad jis nieko nesupranta, kad nenori pripažint naujovių, kad yra "apribotas" klasikinės fizikos... O jo pateikiamų įrodymų vistiek nesuprasi, kaip kad tikriausiai nesuprasiu ir aš.
Beje, tas fizikas kaip tik šiandien parskrenda į Lietuvą šventėms. Jei labai nori, rytoj galbūt galėtume nueit visi išgert alaus, padiskutuotum su juo akis į akį ;-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 16:55 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Silkinas rašė:
GAdas rašė:
Silkinas rašė:
[Aš kalbu apie Bedini variklį.
http://bedinimotors.blogspot.com/


Tas pats b... kitoje rankoje.;)

Juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis. Nematau prasmės tolesnėms diskusijoms. Šioje temoje diskusijas baigiau, Ačiū skaičiusiems ir oponavusiems.


http://home.fnal.gov/~prebys/talks/perp ... public.pdf

Tarp kitų "amžino variklio išradėjų" rasi ir savo Bendini.


"Perpetual motion is just one facet of our society’s obsession with pseudo-science".

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 19:40 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Tarp kitų "amžino variklio išradėjų" rasi ir savo Bendini.

Manau, kad šiek tiek per vėlu. Aš keliais puslapiais anksčiau šitoj pačioj temoj palinkėjau jam, kad neapsuktų kokie "ekstrasensai" tokioj pažeidžiamoj būsenoj esant. Dabar matau, kaip taikliai nuspėjau viską. Gaila tik, kad per vėlai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: swerfot rašė: Biškį apie
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 20:38 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10044
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Biškį apie skirtingus dalykus kalbėt pradėjom. Kokie 60-80% tikinčiųjų Dievą būtent ir įsivaizduoja kaip senuką ant debesies. Bent jau toj aplinkoj, kur aš augau. Tai viena.
O antra, tai tie, kas rimtai studijavo filosofiją ir teologiją retai kada pasimauna ant "gatvės fokusininkų" iš Ekstrasensų Karų ar "genijų" su nemokamos enerijos generatorium, taikančių kvantinės fizikos teorijas ne kvantiniame pasaulyje.
Aš bandau perprast pagrindines priežastis dėl ko pas žmones kyla toks stiprus misticizmo poreikis, kad atiduoda visą savo turtą sektantams (ar ekstrasensams, ar "genijams"...).


Kalbame apie tą patį. Bet...

Tavo bandymai "perprast pagrindines priežastis" nebus sėkmingi tol, kol neišstudijuosi bent jau dvasingumo pagrindų.
Juk nebandytum perprasti pvz. astrofiziką be fizikos pagrindų. 8(

Kiekviena pažinimo sritis turi savo terminiją.
Tuos terminus žino ir naudoja tik nedidelė grupė, o išsamią jų reikšmę gerai supranta dar mažiau. Taip yra tiek Moksle, tiek Religijoje.
Kad pateikti informaciją likusiai daugumai, Religijoje ji aprašoma bendrinės kalbos žodžiais, o kai pagal prasmę artimų žodžių kalboje nėra, pasitelkiamos alegorijos ar eiliniam žmogui suprantamos analogijos. Moksle to nedaroma, nes turbūt nesunku įsivaizduoti, kad tokiu būdu adaptavus bet kurį mokslinį straipsnį, jo turinys skambėtų dar absurdiškiau nei pvz. Biblijos. Tačiau žinios, apie kurias kalbama straipsnyje, nepriklausomai nuo to kokiais žodžiais aprašyta, išlieka tos pačios.

Dauguma žmonių, dėl atitinkamo išsilavinimo trūkumo, jiems pateiktą informaciją supranta "pažodžiui". Iš čia - "60-80% tikinčiųjų Dievą būtent ir įsivaizduoja kaip senuką ant debesies". Lygiai kaip ir 60-80% tikinčių materialiuoju pasauliu įsivaizduoja, kad Visata atsirado iš Didžiojo sprogimo.
Tiek vienų, tiek kitų įsitikinimai remiasi ne asmeniniu žinojimu, o pasitikėjimu "autoritetais", pateikusiais informaciją.
Tiek Moksle, tiek Religijoje galima pačiam užsiimti studijomis ir įsitikinti asmeniškai, kad informacija teisinga (arba ne).
Esminis dalykas - Mokslas ir Religija naudojasi skirtingomis būties ir pasaulio pažinimo metodologijomis, todėl vienu metodu surinktos žinios negali būti verifikuotos kitu metodu. Taigi tiems, kas nori įsitikinti kažkokiu kitos pažinimo sistemos disponuojamu faktu - teks naudoti ir atitinkamą metodą.
Pridursiu, kad pastaruoju metu Mokslo ir Religijos surinkta informacija vis dažniau "persidengia" nežiūrint į tai, kad gauta skirtingais metodais. O dėl kai kurių dalykų sutampa net ir išvados. :)

Gal būt šioje diskusijoje klaidina dar ir tai, kad naudoju žodį "Religija" siauresne - tik ontologijos prasme (todėl ir rašau šį žodį iš didžiosios raidės), bet kito bendrinio žodžio, kuriuo galima būtų trumpai įvardinti įvairias dvasines (ontologines) praktikas nėra. O tokias praktikas turi bemaž visos senosios religijos. Įskaitant ir Budizmą. ;)
Taigi, rašydamas Religija, neturiu minty nei religiniu ritualų, nei religinių stereotipų. Tokių, kaip pvz. "Dievas - pasaulio sutvėrėjas", "Dievo bausmė" ir pan.
Kaip lakoniškai parašė Bozkurt: "Vienintielis Dievas yra Žodis".

Tikiuosi tai padės diskusijos konstruktyvumui. :)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 20:47 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
_Vladas_,
atrodo suprantu ką nori pasakyt. Gaila, nebespėsiu grįžt prie šios diskusijos tokiu kampu, kaip rašai, nes net jei dabar pat pasinerčiau į teologiją, vistiek ne savaitę ir ne mėnesį užtrukčiau naujai sistemai perprast. Be to, tema nuo dvasingumo ir religijų jau pasisuko ties amžinojo variklio išradėjų mitų griovimu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tarp kitko, užkabinai kitą
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 22:14 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Tarp kitko, užkabinai kitą labai įdomią temą — Visatos atsiradimą. Iš karto patikslinu: Visata plačiąja prasme (ala "multiverse", apimanti visas galimas realybes).
Įdomi ji man visada buvo ne tiesiogiai, o dėl to, kaip veikia mąstymą. Pirma natūrali išvada, kad tegali būti tik 2 įmanomi variantai: a) Visata egzistavo amžinai; b) Visata kažkada atsirado, o prieš tai neegzistavo niekas ("nebūtis" plačiąja prasme). Įdomumas tame, kad intuityviam protui bet kuris iš šių variantų yra nesuvirškinamas. Pirmasis variantas nesuvirškinamas nes intuityviam protui visa apimantis absoliutus laikas atrodo neišvengiamas, bet tuo pačiu begalybės sąvoka — svetima. Rezultatas: nepaprastai sunku suvokti begalinį laiką arba laiko nebuvimą (=amžinybę). Antrasis variantas nesuvirškinamas dėl negebėjimo suvokti nebūtį.
Priežastys to paprastos — protas sugeba operuoti tik tuo ir kuria tik iš to, ką yra gavęs per juslinę patirtį. Čia matau kelis variantus:
1. Tais nesuvokiamais dalykais operuoti naudojant matematinius modelius, nes begalybė (amžinybė) ir nulis (nebūtis) matematikoje yra įprasti simboliai. Bet šiuo atveju tenka nutolti nuo "intuityvaus proto" (nerandu geresnės sąvokos, pataisykit). O tai žmonėms paprastai yra labai sunku.
2. Naudotis iki nudurnėjimo supaprastintomis alegorijomis. Tarkim, laiką įsivaizduoti kaip kino filmą. Jei esi filmo herojus, filmo laikas apima visą tavo visatą, visą realybę, tu iš jo negali ištrūkti, laikas yra linijinis. Tačiau išorinis stebėtojas, paėmęs filmo kasetę gali vienu ir tuo pačiu momentu turėti rankose visą tą laiką nuo pirmos iki paskutinės sekundės. Jam filmo laikas kasetėje nėra nei absoliutus, nei linijinis, nes neegzistuoja tol, kol kasetės neįdeda į grotuvą. Šitas variantas daug artimesnis "intuityviam protui" ir daugumai žmonių daug labiau patinka už pirmąjį, bet mano požiūriu toks mąstymas yra regresyvus, nes protas grįžta prie jau žinomų ir įprastų modelių, nelavinamas joks naujas mąstymas.

Tas pats, beje, yra ir su dimensijomis >3

--------------
P.S., nežinau kiek visa tai į temą, bet kita vertus, tai jau senai į lankas nuvažiavom, o kadangi yra visai gudrių žmonių čia, tai gal iš šito reikalo kažkas įdomesnio išsivystys.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: swerfot rašė: Tarp kitko,
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 22:41 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10044
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Tarp kitko, užkabinai kitą labai įdomią temą — Visatos atsiradimą. Iš karto patikslinu: Visata plačiąja prasme (ala "multiverse", apimanti visas galimas realybes).

 

Deja, nebandysiu diskutuoti apie Kosmologiją - neturiu tam pakankamai žinių.

Galiu parašyti tik savo nuomonę - kol kas žinom, kad nieko tikrai nežinom. (c)

Manęs toks neapibrėžtumas neslegia. :)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-19- 22:46 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
_Vladas_ rašė:
swerfot rašė:
Tarp kitko, užkabinai kitą labai įdomią temą — Visatos atsiradimą. Iš karto patikslinu: Visata plačiąja prasme (ala "multiverse", apimanti visas galimas realybes).

 

Deja, nebandysiu diskutuoti apie Kosmologiją - neturiu tam pakankamai žinių.

Galiu parašyti tik savo nuomonę - kol kas žinom, kad nieko tikrai nežinom. (c)

Manęs toks neapibrėžtumas neslegia. :)

Šitoj vietoj aš irgi apie kosmologiją diskutuot neplanavau :-) Apie ką ir rašiau aukščiau — kosmologijos mano žinutėj nerasta :-) Mane labiau domina įvairūs būdai "prieiti" prie tokių nestandartinių problemų. Tos vietos, kur žmogaus protas atsiremia į savo ribas ir tenka ieškot metodų tas ribas pastumti į priekį bent minimaliai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 396 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 24 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007