Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-25- 17:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 123 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 23:58 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
GAdas rašė:
Kykas rašė:
O dabar situacija.
Šiuo metu vyksta pasirengimas nutraukti gamybą (užsakymus) vienoje, gerai visiems žinamoje Lietuvos, siuvykloje, nors tiek kokybė, tiek kaina, tiek terminai mus ir užsakovus net labai tenkina!

Priežastis gana neįprasta (bent jau Lietuvoje) siuvykla vengia savo darbuotojams ir minimumą mokėti!
Dėl šios priežasties yra nuspręsta su šia siuvykla daugiau nebebendrauti!!!

Tai vadinama verslo etika, kurios daugumas LT darbdavių nesupranta ir dar daug metų praeis, kol supras. Tas pats variantas buvo UK dėl šių metų olimpiados siuvenyrų siuvimo - kai organizatoriai sužinojo, kad siuvenyrai yra siuvami kinijos "sweat shop'e" kur darbuotojai dirba vergiškomis sąlygomis, buvo nutraukta sutartis su firma kuri tiekė tuos siuvenyrus.;)


GAdai ir dar tikrai ilgai nesupras ir niekas nepasikeis. Kaip gali pasikeisti, kai LR Prezidentė įteikia prizą ir pasveikina tokią pat politiką vykdančioa įmonės vadovą, kaip "puikų verslininką, puikų darbdavį, vadovaujantį puikiai įmonei su puikiais rezultatais", pas kurį žmonės dirba už minimumą po kelioliką val. per dieną? Vokelių nėra - tikrai geras verslininkas..


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-08- 0:09 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
O.Benderis rašė:
Na Kęstuti tu čia daug parašei:) Neparduos valiutos? "Nesąmonė"? Tikrai neparduos, jei piniginis vienetas bus laikomas "š" vertu ir nepatikimu. Koks durnius parduos?:))) Iš pradžių be abejo parduos - 1$ už 100000Lt, esant hiperinfliacijai, o paskui jau po poros dienų - už tą patį 1 baksą 100000000, ir t.t. iki tam tikro taško, kol nebeparduos - nori, mokėk natūra, auksu, sidabru, prekėm ir t.t. Ir nepalankiu tau kursu, nepalankiom tau sąlygom. Tai jau Pasaulio istorijoje yra buvę ir ne sykį. Kęstuti - Lietuva - vadybininkų kraštas ;) P.s. O sulyginimas su namais - nekorektiškas, aš kalbėjau apie 1 šalį - vieną namą, ir kaip joje pinigų nepadaugės "dėl vidinio vartojimo ir t.t." ;), o tu kalbi apie kelias šalis;) Tai visai skirtingi dalykai, tad pavyzdys nevisai korektiškas.:) P.p.s. Aišku, natūriniai mainai irgi nėra taip blogai, bet kažkaip grįžt į pirmykštę bendruomenę su rinkėjais ir medžiotojais nesinorėtų, arba į feodalizmą ir pan. Ir nesinorėtų su karučiais prikrautais banknotų važiuot 1 pieno pakelio nusipirkt. Taip jau yra buvę, čia ne hipotetiniai svarstymai, čia reali schema, jau buvusi. Geriausias pavyzdys - Veimaro respublika, kur prekės pabrangdavo du kartus kas dvi dienas, ir vienas USA doleris kainavo nei daug, nei mažai - 4 200 000 000 000 markių. Koks rojus tuo metu ir kaip gera buvo ten gyvent? Tai sugriauna šalį. O šiuo atveju tai turėjo pasekmių ir visam pasauliui - 50milijonų žuvusių. O viskas prasidėjo nuo karučių su banknotais.

Taip Lietuva vadybininkų kraštas, tik kad apie tą vadybą, jie nė velnio nenutuokia :-D O palyginimas su namais geras *taip* Koks skirtumas ar kalbam apie vieną valstybę ar apie visą pasaulį? Pinigai nieko nereiškia, tai tik iliuzija, matavimo vienetas. Nesvarbu ar eurai ar doleriai ar litai, ne pinigai sukuria gyvenimo sąlygas, o žmonės ir visiškai nesvarbu koks skaičius žmonių gyvena valstybėje. Prekiauti galima su visu pasauliu. jei viskas priklausytų nuo gyventojų skaičiaus, tai kas turėtų geriau gyventi, Šveicarija ar Šiaurės Korėja ? Bet jei išvažiuoja trečdalis šalies, tai jau tikrai nėra teigiamų pasekmių šalies ekonomikai, o žiūrint į ilgalaikę perspektyvą, tai labai liūdna darosi. Aš tikrai nesu nusiteikęs, prieš emigrantus, aš tik sakau, kad nebūtina bėgti paskui pinigus į gražesnį namą. Galima ir iš tvarto išvalius mėšlą ir padarius rekonstrukciją pastatyti labai grąžų namelį ;-) O tie statistiniai emigrantų milijardai, man jokio įspūdžio nedaro. Nepatikima tokia statistika ir nieko neįrodanti. Tegu pasako patys emigrantai, kiek jie pinigų parsiunčia? Bent jau kiek aš pažįstu emigrantų, tai dauguma tikrai niekam nieko nesiunčia ir nesiruošia grįžti, o kuriasi gyvenimą svetur. Mažesnė dalis važiuoja užsidirbti ir grįžta su pinigais už kuriuos pasistato namą ar nusiperka butą, arba nuolat važinėja į užsienį uždarbiauti. Bet ir tokių vis daugiau atsiranda kuriems atsibosta važinėt ir pasilieka ten visam laikui. O ir logiškai mąstant, kurių velnių tuos pinigus jiems siųsti, jei visa šeima gyvena užsienyje? Siunčia tik tie kas uždarbiauja, o šeima pasilikusi Lietuvoj, arba tie kas paskolas bankams moka. Beje turiu vieną pažįstamą, kuris 5 metus dirbo Londone, užsidirbo kažkiek pinigėlių grįžo į Lietuvą pasistatė namą, prieš grįždamas susitvarkė kažkokias ten pašalpas iš kurių ir po šiai dienai jau kelinti metai neblogai gyvena. o lietuvoj dar sugeba ir iš biržos pašalpą gauti ir vieną kitą litą kart nuo karto ką nors perpardavinėdamas uždirba ir jokių mokesčių mokėt nereikia. Vadinasi tikras patriotas ir Lietuvos gelbėtojas :) O dėl Veimaro respublikos ir dėl karučių ar F 16 , neverta taip pergyventi, nebus jau čia taip blogai toj Lietuvoj, nebūkim paranojikais . Mano senelis irgi visą gyvenimą visko bijojo ir viską juodom spalvom dažė, net kai kieme dariau akmeninį grindinį , su lazda grūmojo ir šaukė, kad aš durnas, nes kai bombos kris, tai nuo tų akmenų skeveldrų visi žūsim. :)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: Mano
StandartinėParašytas: 2012-09-08- 1:01 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1250
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
Mano senelis irgi visą gyvenimą visko bijojo ir viską juodom spalvom dažė, net kai kieme dariau akmeninį grindinį , su lazda grūmojo ir šaukė, kad aš durnas, nes kai bombos kris, tai nuo tų akmenų skeveldrų visi žūsim. :)

xD :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 123 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 58 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007