Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Rimta midaus istorija. Dėl

2012-07-17- 20:45

Rimta midaus istorija. Dėl midaus ar alaus brangumo net diskutuot beprasmiška. Tai brangesnė žaliava (medus), mažas produkto kiekis, plius gan ilga, palyginus su paprasto alaus, fermantacija.

Sowulo rašė: Čia tema ne apie

2012-07-17- 20:49

Sowulo rašė:Čia tema ne apie midų, tai nenoriu plėstis.


Na tai kurkit temą apie midų-alų. :D
Nes man pvz. įdomu būtų daugiau sužinoti apie mūsų senovinius gėrimus ir "kas yra kas". *buk*

Aš nesijaučiu pakankamai

2012-07-18- 0:38

Aš nesijaučiu pakankamai autoritetingas šioje temoje. Man faktą, jog midus kadais buvo žymiai plačiau vartojamas, nei alus, pasakė vienas etnologas.
Pasakymas, jog medus - brangesnė žaliava, neturi pagrindo, nes nūdienos kainomis brangumo "matuoti" negalima. Kur skaičiau, visur rašo, jog Baltai medaus maistui vartojo labai mažai ir beveik visą sunaudodavo midaus darymui. Ir pabrėžiama, jog medaus buvo "pilni miškai". Tuo tarpu grūdai buvo tiesiogiai naudojami maistui (vis dar yra). Midų dažniausiai gerdavo nesubrendusį.
Man asmeniškai skaniausias buvo midus "Trakai". Sakau "buvo" nes alkoholio nebevartoju.

Midaus pats nedarau.

2012-07-18- 9:45

Midaus pats nedarau. Pažystami etnologai ir pas mane yra. Išvada - reik suleist tuos etnologus į ringą.. Ko čia per juos klavitūrą gadinti. :-D :-D :-D

Не пейте водку

2012-08-18- 14:53

Не пейте водку

Rekomenduoju iš vakaro:

2012-10-20- 23:29

Rekomenduoju iš vakaro: http://www.glvz.ru/en/ak

pyfpafz rašė: Rekomenduoju iš

2012-10-21- 0:05

pyfpafz rašė:Rekomenduoju iš vakaro: http://www.glvz.ru/en/ak


Lietuvoj yra, ar tik Šančių pilstymo kol kas XD Tokią degtinę turėtų pilstyt į stiklinius kalašnikovus - natūralaus dydžio. *2thumbs*

pyfpafz rašė: Rekomenduoju iš

2012-10-21- 5:28

pyfpafz rašė:Rekomenduoju iš vakaro: http://www.glvz.ru/en/ak

Kuo rekomenduoji, ar gera, ar nusišaut?

loki rašė: pyfpafz rašė:

2012-10-21- 9:53

loki rašė:
pyfpafz rašė:Rekomenduoju iš vakaro: http://www.glvz.ru/en/ak

Kuo rekomenduoji, ar gera, ar nusišaut?


Ir iš vakaro vidun labai gerai eina, ir iš ryto lauk neiprašo :-D
Pirkt mačiau tik mineralinių vandenų firminėse parduotuvėse.

Uošvių vestuvinė, išlaikyta

2013-11-16- 21:22

Uošvių vestuvinė, išlaikyta 32 metus.
Kamštis užspaudžismas tai matyt nugaravo.
Kaži saugu ragaut?

Nebent bėdai prispyrus

2013-11-16- 21:27

Nebent bėdai prispyrus :)

pyfpafz rašė: Uošvių

2013-11-16- 22:52

pyfpafz rašė:Uošvių vestuvinė, išlaikyta 32 metus.
Kamštis užspaudžismas tai matyt nugaravo.
Kaži saugu ragaut?

Neparagavęs nesužinosi :)

pyfpafz rašė: Uošvių

2013-11-16- 23:03

pyfpafz rašė:Uošvių vestuvinė, išlaikyta 32 metus.
Kamštis užspaudžismas tai matyt nugaravo.
Kaži saugu ragaut?


Tokį daiktą saugu ragaut, bet klausimas ar ten vis dar gyvena linksmybių džinas.:)

Ragaudamas filmuok ir iš

2013-11-16- 23:13

Ragaudamas filmuok ir iš karto transliuok į jotubę. Gal prisireiks. Ne tau, tai kitiem.
Prieš ragautuves išsiplauk galvą, pasišukuok, nagus apsikirpk (gali pertraukt bespalviu laku), apsirenk gražiai, pasipedikiūrink, batus naujus - na nebūtinai, kad geri, patogūs, svarbu, kad gražiai ant kojų atrodytų. Nepamiršk švarių apatinių.
Žmoną myli? Buvai ištikimas? Į koncertus vedžiojai? Gimtadienių neiroz nepamiršai ?
Niekada šeimoj (ar ant artimų žmonos giminaičių) nesmurtavai? Uošvei gėlių dovanodavai?
Testamentą parašei ?
Žingsnis rimtas, apie viską reikia pagalvot - nežinau, kaip ten uošvis, bet uošve ir jos gėralu tai per daug nepasitikėčiau ir atitinkamai pasiruoščiau.
Sėkmės, bro ! Aš visąlaik už tave buvau.

Vincukas rašė: Ragaudamas

2013-11-16- 23:21

Vincukas rašė:Ragaudamas filmuok ir iš karto transliuok į jotubę. Gal prisireiks. Ne tau, tai kitiem.
Prieš ragautuves išsiplauk galvą, pasišukuok, nagus apsikirpk (gali pertraukt bespalviu laku), apsirenk gražiai, pasipedikiūrink, batus naujus - na nebūtinai, kad geri, patogūs, svarbu, kad gražiai ant kojų atrodytų. Nepamiršk švarių apatinių.
Žmoną myli? Buvai ištikimas? Į koncertus vedžiojai? Gimtadienių neiroz nepamiršai ?
Niekada šeimoj (ar ant artimų žmonos giminaičių) nesmurtavai? Uošvei gėlių dovanodavai?
Testamentą parašei ?
Žingsnis rimtas, apie viską reikia pagalvot - nežinau, kaip ten uošvis, bet uošve ir jos gėralu tai per daug nepasitikėčiau ir atitinkamai pasiruoščiau.
Sėkmės, bro ! Aš visąlaik už tave buvau.


XD XD XD Vincas žino ką sako.:)
Atsakymo rašymas