Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 19:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-06- 11:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Klinika...)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-06- 19:33 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-08-26- 18:28
Pranešimai: 173
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
loki rašė:
Klinika...)

Akių?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-19- 21:34 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Gavau naują žaislą. Kad nedėt čia paklodės teksto su paveiksliuku, dedu nuorodą į pradėtą aprašymą:
http://nebula.lt/wp/?p=112
Šitas gamintojas man kiek "krito į akį" dėl gero kainos-kokybės santykio, nusprendžiau sekt jų naujienas :-)

P.S., taip, žinau, vėl baisiai sugriešyjau, vėl ne iPhone paėmiau... Galit vėl pasakot kaip aš degsiu pragare, kaip max. po pusės metų man nykščiai nupus ir akys iškris, ir kad tada jokie garantiniai nepadės... Nes aš esu tikras pamišėlis-silpnaprotis, nematantis "akivaizdžios tiesos" ;-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-20- 13:11 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Ta proga sugalvojau įmest savo CAT s60 į skelbimus už 70% naujo kainos — žmonės nepasidalina jo :O Jau 4 norintys atsirado, tai gailiuosi, kad dar taip pigiai įmečiau... Omnitel e-parduotuvėj mačiau prieš kelias dienas buvo "išparduota", po to atsirado, o dabar jau likę tik 3 vienetai. Nepaistant to ką jūs Telia serviso meistriukai čia spangstat — CAT telefonai ryškiai turi didžiulę paklausą... :ok:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-20- 15:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Paklausa tarp miesto nindzių. XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-22- 14:49 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
labai nenustebsiu, jeigu viena grazia popiete brukstelsi, kad obuoli pasiemei. anksciau gi apie tapsnoklius buvo panasios negatyviaidepresovos pasakos..
swerfot rašė:
Aš irgi smartfonų atsisakiau. Nes nepatogūs ir iš šeimininko dėmesio reikalauja daugiau nei kad naudos atneša. Vaikų žaislas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-22- 15:01 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2017-08-16- 13:58
Pranešimai: 110
Miestas: Kaunas
Gal kas patars? Mano sony c5 jau atiduoda galus tai laikas atsinaujinti renkuosi is Huawei p9 lite ir Samsung note 8

https://tele2.lt/privatiems/mobilieji-t ... iai-ir-sms


https://tele2.lt/privatiems/mobilieji-t ... iai-ir-sms


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-22- 15:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-03- 23:02
Pranešimai: 346
Miestas: Ukmergė/Vilnius
Pats virš metų naudoju senesnįjį P9 lite (iš principo nedaug skirasi nuo naujesnio). Baterijos užtenka 2-3 dienom, dirba greit, ryškus ekranas. Pilnai patenkintas Huaweijum.

Tik reiktų atkreipt dėmesį, kad 2017 p9 lite labai slidus korpusas. Netvirtai rankoj jaučiasi be dėklo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-22- 15:49 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
labai nenustebsiu, jeigu viena grazia popiete brukstelsi, kad obuoli pasiemei. anksciau gi apie tapsnoklius buvo panasios negatyviaidepresovos pasakos..
swerfot rašė:
Aš irgi smartfonų atsisakiau. Nes nepatogūs ir iš šeimininko dėmesio reikalauja daugiau nei kad naudos atneša. Vaikų žaislas.

Apie iPhone kažkada anksčiau svarsčiau. Gan greitai persigalvojau. Per daug neigiamų atsiliepimų apie juos.
O tapšnoklių iki šiol nekenčiu. Bet tai nereiškia, kad neturėčiau domėtis naujausiom/populiariausiom technologijom. Plius jie man įdomūs iš techninės pusės, kaip mikrokompiuteriai (jei tu žinotum, kiek kartų esu "už-brick-inęs" juos perrašinėdamas OS ir pan...). Jei iki šiol nesupratai, tai mozoklinių tapšnokliafonų aš nenaudojų kaip pagrindinių telefonų, nes nepernešu. Jie pas mane guli kuprinės kišenėj (neretai išjungti) ir atlieka tam tikras "nišines" funkcijas kai jų prireikia. Tokias kaip GPS navigacija, taxi iškvietimas neturint šalia kompiuterio, muzikos transliavimas per BlueTooth.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-22- 18:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Banginis rašė:
labai nenustebsiu, jeigu viena grazia popiete brukstelsi, kad obuoli pasiemei. anksciau gi apie tapsnoklius buvo panasios negatyviaidepresovos pasakos..
swerfot rašė:
Aš irgi smartfonų atsisakiau. Nes nepatogūs ir iš šeimininko dėmesio reikalauja daugiau nei kad naudos atneša. Vaikų žaislas.


Kaip ir apie barzdas kažkada... XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-11-10- 13:46 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Tai va, smalsumo ir eksperimento vardan darau ilgą ir išsamų playginimą-apžvalgą tarp to 100€ pigaus kiniško telefono ir ankstesnio CAT s60. Ką duoda (ar nieko neduoda) 4-6x kainų skirtumas:
http://nebula.lt/wp/?page_id=123

P.S., viskas parašyta angliškai, nes planuoju dalintis daugiausia užsienio forumuose ir pan., tai jei EN nemokat, nepykit.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-11-10- 15:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Nu aš nežinau kaip kiti, bet aš tai susimoku - atgailiu vieną kartą ir nebe3,14...su nei sau, nei kitiems smegenų apie įsivaizduojamą kainos ir kokybės santykį kol tas daiktas dirba tvarkingai ir kokybiškai.
The same shit buvo su PC ir su MAC... Atgailėjau už MAC kaip už du PC ir net po 4 m jis mane vis dar džiugina, nors pirmą savaitę buvo biški nepatogumo pradėti naudotis kita operacine. Panašiai tuo metu ir Lenovo laptopą patiunino man swerfotas, idėjo SSD instaliavo naują operacinę. Bet juos lygint kainos ir kokybės santykije tai tas pats kaip lyginti b... su pirštu. ;)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-11-10- 22:19 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Aš telefonus keičiu ne dėl to, kad man to reiktų ar kad kažkas netenkintų... Tiesiog man tai patinka. Kaip hobis. Kompų irgi dažnai ne po vieną turiu ir kaitalioju grynai iš smalsumo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-11-10- 22:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Nu nebent.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-11-11- 17:05 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Plius jei matei mano straipsnį, tai lygiai tą patį telefoną gali nusipirkt tiek už 100€ (tiesiai iš gamintojo), tiek už 250-300€, priklausomai nuo to kieno logotipą pasirinksi -- yra tokia prancūzų firma, kurie užklijuoja savo logo ir stumia tą patį aparatą kelis kartus brangiau. Bet va štai perkant 4-5 kartus brangesnį CAT jau iš tikro gauni aukštesnę klasę už tuos pinigus (nors yra daug aspektų, kur tai labiau skonio reikalas). Dėl to "moku daugiau = gaunu geresnį daiktą" toli gražu nėra universali taisyklė ir tik naivuoliai taip mąsto. Kiekvienu atveju konkrečiai reikia žinoti ką perki ir už ką moki.

P.S., dėl Mac, tai aš pats dabar turiu 2 asmeninius kompiuterius: vieną Mac ir vieną ThinkPad. Naudoju juos maždaug po vienodai, kiekvieną dieną. Bet į keliones imu tiktai ThinkPad. Taip, Mac yra vertas savo kainos (tiksliau buvo iki 2016 metų), bet tik tada, jeigu tavo poreikiai ir norai yra atitinkami. Didžiausias privalumas tame, kad techninė ir programinė įranga pas juos labai gerai "susidirba" tarpusavyje, išlaikomas nuoseklumas/harmonija juo naudojantis, viskas yra gerai "nušlifuota" ir daug dėmesio skirta detalėms. Bet patikimumo ir ilgaamžiškumo prasme Mac tikrai nepralenkia senųjų ThinkPad. Beje, senieji ThinkPad savo laiku kainavo asteroidinius pinigus, daugiau nei kad šiandien kainuoja nauji Mac'ai. Tuo tarpu naujų ThinkPad kokybė tiek nusivažiavus, kad klaviatūros mygtukai išbyra po pusmečio naudojimosi, o kainas vistiek laiko aukštas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 39 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007