Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 23:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: loki rašė:
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 12:38 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
loki rašė:
Pagrindinė telefono funkcija ir yra skambinimas.

Manau tuoj teks naudoti žodį BUVO ;)


Na jau, na jau - kai atsirado mobilūs teko skaityti prognozes, kad paprastus laidinius telefonus išstums visiškai per 5 m...kažkaip nepasitvirtino :)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: GAdas rašė: Na rusų KGB
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 14:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:

Na rusų KGB grįžo prie spausdinimo mašinėlių po Snowden'o bajerio ;) Dar parašyk, kad po 100 m. progreso žmonės nerašys ranka rašikliu, nes bus superduper virtualios 'klavos' ir 'patogiau' bus spausdinti.;)

Tai aš gi ir rašiau, kad nepažįstu tų draugų ... ;-)
Manau, kad nereikės nei kelių metų, kai tie draugai grįš atgal ten, iš kur ką tik sugrįžo.
Na, o dėl rankos, tai turiu prisipažinti, kad kartais sunku jau rašiklį nulaikyt tinkama kryptim, o ir raidės gaunasi kažkokios šleivos, tai dažniausiai varau spausdintinėm raidėm (ir tiesiogine ir perkeltine prasme)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Vincukas rašė: Na, o dėl
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 14:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
Na, o dėl rankos, tai turiu prisipažinti, kad kartais sunku jau rašiklį nulaikyt tinkama kryptim, o ir raidės gaunasi kažkokios šleivos, tai dažniausiai varau spausdintinėm raidėm (ir tiesiogine ir perkeltine prasme)

A, tai vadinasi progresas? :) xD


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 15:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Na jau, na jau - kai atsirado mobilūs teko skaityti prognozes, kad paprastus laidinius telefonus išstums visiškai per 5 m...kažkaip nepasitvirtino :)

Na gal tokios prognozės ir nepasitvirtino, bet tendencijos man tai akivaizdžios - šiemet mano 78 metų mama atsirišo nuog laido ir tapo mobilia. Tiesa, jos telefonas (zamzung) kol kas panašus į tą, kurį naudoja Loki, bet aš neprognozuočiau kaip bus dar po kelių metų 8-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: loki rašė: A, tai vadinasi
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 15:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
loki rašė:
A, tai vadinasi progresas? :) xD

Na, jeigu didesnė dalis gydytojų pereitų "ant" spausdintinių didžiųjų raidžių - tai galėtume pavadinti progresu :) xD


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 15:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
GAdas rašė:
pyfpafz rašė:
loki rašė:
Pagrindinė telefono funkcija ir yra skambinimas.

Manau tuoj teks naudoti žodį BUVO ;)


Na jau, na jau - kai atsirado mobilūs teko skaityti prognozes, kad paprastus laidinius telefonus išstums visiškai per 5 m...kažkaip nepasitvirtino :)


Na ir pažiūrim kas naudojasi tuo laidiniu telefonu: pensinykai, įmonės, ir tie kas gavo kartu su internetu...
Dabar pažiūrim kokiu tikslu naudojasi: nespėja su laiku ir technologijom, būtinas stačionarus numeris, linija faksui, gavo kartu su internetu...
9 metus dirbau vienoje laaabai didelėjė tarptautinėje kompanijoje ir net nežinojau savo laidinio telefono, kuris stovėjo mano kabinete ant stalo, ir fakso numerių.
Čia panašiai kaip ir su apendiksu - jis nelabai reikalingas, bet yra :)
Beja aš ir pats į medžioklę nešuosi ne aplafoną, o raritetinį Nokia 6310i.
Spėk kuris telefonas žvilgsnių ir komentarų susilaukia, o kuris ne!?
Nokia nespėjo į Apple ir Samsung išmaniųjų varžybas tai dabar randasi ant bankroto ribos.
Aš nesiruošiu nei tau, nei loki, nei Katinui, nei kitiems pensinykams įrodinėti, kad žemė yra ne čiumudano formos, garantuoju ateis laikas kai anūkai jums padovanos po meškafoną. XD
Aš pats ilgai neprisiverčiau pereiti ant išmanaus, bet mane tai privertė padaryti neišmanių telefonų ribotumas.


Vincukas rašė:
loki rašė:
A, tai vadinasi progresas? :) xD

Na, jeigu didesnė dalis gydytojų pereitų "ant" spausdintinių didžiųjų raidžių - tai galėtume pavadinti progresu :) xD


Užskaitau *2thumbs* xD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 15:56 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Aš nesiruošiu nei tau, nei loki, nei Katinui, nei kitiems pensinykams įrodinėti, kad žemė yra ne čiumudano formos, garantuoju ateis laikas kai anūkai jums padovanos po meškafoną. XD


Čia nėra ką įrodinėt, nes kiekvienas renkasi pagal savo norus ir poreikius. Man visiškai dzin kas ir kokiu telefonu naudojasi. Tačiau jeigu atsiranda labai "pažangių" piliečių, laikančių savo pareiga nusistebėt tuo, kad yra žmonių, kuriem nereikalingi išmanieji, tai neverta stebėtis, kad po savo replikų apie bobutes, akmens amžių ir panašius marazmus, jie sulaukia atitinkamų replikų. Jeigu jum patinka jūsų išmanieji, - puikui, man tai nė kiek netrukdo. Apie savo šiuolaikiškumą, modernumą ir progresą galit fantazuot kiek tik norit, kas vakarą kaišiodami "šniurkučius" :) O kuo ir kodėl naudojasi kiti žmonės yra tik jų reikalas. Kiekvienam savo :>[/quote]

pyfpafz rašė:
Čia panašiai kaip ir su apendiksu - jis nelabai reikalingas, bet yra

Jau nustatyta, kam jis reikalingas.

pyfpafz rašė:
Nokia nespėjo į Apple ir Samsung išmaniųjų varžybas tai dabar randasi ant bankroto ribos.

Į varžybas jinai atėjo jom dar, turbūt, nė neprasidėjus. O prasta jos padėtis yra dėl visiškai netiktusių valdybos sprendimų ir dar labiau netikusio vado, kurio tikslas yra ne rūpintis įmonės ateitimi, o jos paruošimas "partnerystei" su Ms.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 19:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Aš nesiruošiu nei tau, nei loki, nei Katinui, nei kitiems pensinykams įrodinėti, kad žemė yra ne čiumudano formos, garantuoju ateis laikas kai anūkai jums padovanos po meškafoną. XD
xD

Tai kad Tamsta atrodai ženkliai vyresnis, turbūt ir meškafoną anksčiau gausi... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 19:31 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
Na ir pažiūrim kas naudojasi tuo laidiniu telefonu: pensinykai, įmonės, ir tie kas gavo kartu su internetu...
Dabar pažiūrim kokiu tikslu naudojasi: nespėja su laiku ir technologijom, būtinas stačionarus numeris, linija faksui, gavo kartu su internetu...

Hmm... na pats ką tik paminėjai, kad didžiausią dalį laidinio telefono vartotojų sudaro daugiausiai vartotojų turinčios grupės - firmos, kuriose darbuotojai pagal vidinę tvarką jais naudojasi ir sparčiai senstanti pasaulio populiacijos dalis :D Paauglių rinka net šalia nestovi ;)

pyfpafz rašė:
Nokia nespėjo į Apple ir Samsung išmaniųjų varžybas tai dabar randasi ant bankroto ribos.

Nokia palaidojo savo Symbian dėl vadovybės palankių sprendimų MS atžvilgiu, - kur jau ten nespėjo, kai pirma sukūrė tokio tipo OS.

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: loki rašė: Tai kad Tamsta
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 20:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
loki rašė:
Tai kad Tamsta atrodai ženkliai vyresnis, turbūt ir meškafoną anksčiau gausi... :)


Tu turbūt ir į pasą, ir į veidrodį senokai žiūrėjai!?
Jaunuolis blyn XD
Aš noriu tokio aparato (žiūrėti nuo 2:22): http://www.youtube.com/watch?v=anURcEjDUbI
Beja ir muzika man patinka.

Katinas & GAdas
Ką duoda bėgikui tai, kad jis startavo pirmas jei jis finišavo paskutinis ir kam įdomūs jo pasiteisinimai?

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 20:37 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Aš noriu tokio aparato (žiūrėti nuo 2:22):

 

O gal nori tokio:

 


 

buv. tų laikų "vyriausybinis" su apsauga nuo pasiklausymo.

Galiu padovanoti. :D

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 21:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Jamam jei viskas originalu ir ciela :)
Belieka VEF202 susirasti.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: Katinas &
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 21:47 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Katinas & GAdas
Ką duoda bėgikui tai, kad jis startavo pirmas jei jis finišavo paskutinis ir kam įdomūs jo pasiteisinimai?


Nežinau. Man vienodai šviečia, kodėl jiem ten prastai sekasi. Nepatiko man nokia nei anksčiau, nei dabar. Tiesiog teko susipažint su firmos griuvimo istorija besidomint kitais dalykais :>


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Na, o man anksčiau Nokia
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 21:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Na, o man anksčiau Nokia patiko.
Na vkus i cvet vse flomastery raznye ;)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: Jamam jei
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 22:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Jamam jei viskas originalu ir ciela :)
Belieka VEF202 susirasti.

Nu va ir gavai savo meškafoną. :) Aš gi sakiau, pagarbus amžius duoda divedentus.. xD


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 44 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007