Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-05-01- 16:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 912 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-03-30- 9:05 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
GiedriusT rašė:
Abzoras be igarsinimo :/

Jei jau “Abzoras” tai turėtų būt rusiškai (Pyfpafikas tai patvirtins), o Swerfot rusiškai deja...
O kalbant apie pokyčius tai panašu kad Sonim po truputį keičiasi, nauji modeliai eina link šarvuotų smartfonų http://www.sonimtech.com

Tai va, kad rusiškai nemoku, tai ir įgarsint negaliu... :-(
O Sonim tai iš viso yra keistas žvėris: turiu įtarimų, kad jie gamina tik pagal spec. užsakymus, o po to perviršį parduoda consumer rinkoje, nes pas juos konkretūs telefonų modeliai pasirodo ir pradingsta kaip jaunas mėnulis... Nėr nei vieno, kuris pas juos kataloge ilgai užsilaikytų.
Dėl smartfonų, tai čia yra bėda, nes jie nuo konvejerio nulipa jau su antikvarinėm Android versijom ir atnaujinimų gyvenime nematys -- tą pačią "ligą" turi dauguma gamintojų, kurie praeidinėja rimtas sertifikacijas, kad su vyriausybės institucijom galėtų dirbt ir pan. Kol visus sertifikatus konkrečiam modeliui surenka, OS spėja pasenti. O naujint jos jie irgi neplanuoja.
Tuo tarpu ne-smartfonams tie atnaujinimai visiškai nusišvilpt, jų nėra ir nereikia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-04-08- 20:39 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Va, nesenai gerokai pasipildė "šeima". Visi eksponatai stebėtinai tvarkingai padaryti ir gerai tarnauja, išskyrus "vkworld", kuris jau tikriausiai per daug pigus (<30€ naujas iš Amazon), kad būtų galima tikėtis geros kokybės... Jo garsiakalbis toks tylus, kad ant max. garso vos galima susikalbėti su pašnekovu, ir atsparumas vandeniui abejotinas, plius panaudotos medžiagos laaabai pigios, ypač ekrano kristalo akrilas -- braižosi nuo menkiausio kontakto. Kita vertus, softas jo visai neblogas ir originalus. Taip pat tai kol kas vienintelis telefonas, kurį iš tikro galima normaliai naudoti su pirštinėmis — matosi iš mygtukų dyždio, manau. Visi kiti, kokius bandžiau, nors ir svaigsta reklamose, kad su pirštinėmis naudotis lengva — netikėkit, nesąmonė.
Prikabintas failas:
2018-04-08 19.21.47.jpg
2018-04-08 19.21.47.jpg [ 5.4 MiB | Peržiūrėta 3417 kartus(ų) ]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-04-14- 9:31 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-09-08- 12:42
Pranešimai: 353
Miestas: Visaginas
Gal kas patars kokia GPS programa i mobilu. Kad galima butu ir miske orentuotis ir zvejoboi kibias vietas pazimeti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-04-14- 18:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Dieninis rašė:
Gal kas patars kokia GPS programa i mobilu. Kad galima butu ir miske orentuotis ir zvejoboi kibias vietas pazimeti.

OSMAnd iki 10 download nemokama.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-04-22- 12:02 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Kaip tyčia, gavau darbe iPhone 8 kaip darbinį telefoną :-D
Įspūdžiai: tas pats Android, tik su kitokiu apvalkalu. Toks labiau "animacinis" ir vaikiškas. Tas jo vaikiškumas kažkaip raminančiai veikia, bet daugiau jokių realių skirtumų tarp jo ir pvz. seniau turėto Samsung Galaxy S7 Edge nerandu. Dabar supratau kodėl buvo tiek daug teisinių ieškinių prieš Samsung iš Apple pusės -- kai kurie Apple ir Samsung apratai praktiškai identiški.
Bet kadangi žinau jog iPhone niekada ilgai netempia be gedimų, dėsiu darbinę SIM į normalų telefoną kol dar problemų neatsirado. Vienok, įdomu su tuo iPhone susipažint asmeniškai, ne vien iš aplinkinių skundų, bet iš kitos pusės tai nusivylimas, kad apart raminančios "animacinio filmuko" atmosferos niekuo jis nesiskiria nuo Android. Spėju, kad visas iPhone gerbėjų fanatizmas daugiausia ant tos Disnėjaus animacijos atmosferos ir laikosi, nes psichologiškai ji tikrai maloniai veikia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-04-22- 13:19 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Dar per asociacijos susirinkimą vienas forumietis klausė ar yra mažų telefonų, palaikančių Viber. Klausimas, manau, aktualus ne vienam... Deja, naujausia Viber versija veikia tiktai ant dviejų OS: Android arba iOS. Ir kaip bebūtų liūdna, abiejų OS fanai pripažįsta tik mini televizorius, bet ne telefonus, dėl to mažų telefonų rasti sunku... Bet kaip galimi variantai būtų:
1. Sony Xperia XZ1 Compact -- 400$ iš Amazon (4,6 colio ekranas)
2. Stebėti Kyocera telefonų pasiūlymus. Taip, taip, ta pati firma, gaminanti keraminius peilius ir spausdintuvus, taip pat gamina ir gerus telefonus. Vienas variantas:
Kyocera DuraScout -- 4 colių Android telefonas. Bėda ta, kad jis su antikvarine Android versija, bet gali būti, kad naujausia Viber versija su šituo aparatu veiktų -- reikia tikrinti.
Dar keli galimi variantai iš Kyocera:
http://www.kyoceramobile.com/torquext
http://www.kyoceramobile.com/brigadier


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-04-23- 9:15 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
... Bet kadangi žinau jog iPhone niekada ilgai netempia be gedimų ...

Negendančių telefonų nebūna, bet kad ilgai netempia be gedimų tai ...

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-04-23- 10:51 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
swerfot rašė:
... Bet kadangi žinau jog iPhone niekada ilgai netempia be gedimų ...

Negendančių telefonų nebūna, bet kad ilgai netempia be gedimų tai ...

Na čia mano giminių ir pažįstamų rato patirtis — pusė metų be problemų, tai skaityk jau labai pasisekė. Tavo patirtis galbūt kitokia. Plius aš nesakau, kad Android'ai tempia ilgiau — realiai vieninteliai patikimi ir ilgaamžiai Android telefonai kokius asmeniškai bandžiau buvo CAT S60, kinietiškas Nomu S10, Samsung Galaxy SII ir Samsung Galaxy Note 4, kurį iki šiol sėkmingai naudoja mama. Kitus per trumpai turėjau, kad pasakyčiau kažką apie patikimumą.


Paskutinį kartą redagavo swerfot 2018-04-23- 11:23. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-04-23- 11:23 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Desantas rašė:
swerfot rašė:
... Bet kadangi žinau jog iPhone niekada ilgai netempia be gedimų ...

Negendančių telefonų nebūna, bet kad ilgai netempia be gedimų tai ...

Na čia mano giminių ir pažįstamų rato patirtis — pusė metų be problemų, tai skaityk jau labai pasisekė. Tavo patirtis galbūt kitokia. Plius aš nesakau, kad Android'ai tempia ilgiau...

Mano patirtis 2 metai 4 mėnesiai be jokių problemų, žmona buvo pataikius ant to išsijungiančio tai pakeitė be atsikalbinėjimų ir toliau jokių problemų. Kitų pažystamų patirtis tik teigiama. Dažniausias iš nusiskundimų pasitaiko tas kad akumas galėtų būti talpesnis.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-04-23- 11:28 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
Mano patirtis 2 metai 4 mėnesiai be jokių problemų, žmona buvo pataikius ant to išsijungiančio tai pakeitė be atsikalbinėjimų ir toliau jokių problemų. Kitų pažystamų patirtis tik teigiama. Dažniausias iš nusiskundimų pasitaiko tas kad akumas galėtų būti talpesnis.

Tiek mano, tiek tavo patirtis yra ne daugiau nei "anekdotiniai įrodymai". Kad būtų galima kažką rimčiau kalbėti, reikia realios statistikos su bent jau dešimtimis tūkstančių atvejų. Nepaisant to, iPhone aš vistiek nepasitikiu ir verčiau elgsiuosi kaip man sako mano paties anekdotinė patirtis, nei pagal kažkieno kito anekdotinę patirtį, nes abiejų "svarumas" objektyviai vienodas, tiktai sava mielesnė.

O šiaip, ką dar pastebėjau, tai problemų su iPhone dažniausiai "neturi" tie, kur telefoną cackina kaip kūdikį ir kažkodėl neskaičiuoja tų problemų, kurias garantinis pataisė "be atsikalbinėjimų".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-04-23- 11:53 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Desantas rašė:
Mano patirtis 2 metai 4 mėnesiai be jokių problemų, žmona buvo pataikius ant to išsijungiančio tai pakeitė be atsikalbinėjimų ir toliau jokių problemų. Kitų pažystamų patirtis tik teigiama. Dažniausias iš nusiskundimų pasitaiko tas kad akumas galėtų būti talpesnis.

Tiek mano, tiek tavo patirtis yra ne daugiau nei "anekdotiniai įrodymai". Kad būtų galima kažką rimčiau kalbėti, reikia realios statistikos su bent jau dešimtimis tūkstančių atvejų. Nepaisant to, iPhone aš vistiek nepasitikiu ir verčiau elgsiuosi kaip man sako mano paties anekdotinė patirtis, nei pagal kažkieno kito anekdotinę patirtį, nes abiejų "svarumas" objektyviai vienodas, tiktai sava mielesnė.

O šiaip, ką dar pastebėjau, tai problemų su iPhone dažniausiai "neturi" tie, kur telefoną cackina kaip kūdikį ir kažkodėl neskaičiuoja tų problemų, kurias garantinis pataisė "be atsikalbinėjimų".

Tai kad labiausiai anekdotinis tavo rėkimas/rašymas "iPhone gaidys". Statistika tai ne interneto ar draugelių komentarai, kad SUGEDO. Statistika tai gedimų skaičius parduotam kiekiui, o iPhone parduota tikrai nemažai. Saviškio telefono tikrai necackinu, ir nukrenta ir taip visko nutinka. Tiek kad teko nusipirkti dėklą už 30 eurų (Spigen tough armor tech).
Taip sutinku asmeninė patirtis daug duoda asmeninėms pažiūroms, taip sava tiesa mielesnė.
P.S. čia ne todėl kad aš už iPhone o visa kita gaidys, man visi telefonai kuriuos turiu ar turėjau yra geri. Tiesiog nepernešu tokių sukonkretintų nelabai argumentuotų pareiškimų "iPhone gaidys", "tikra mašina tik BMW" ir t.t.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-04-23- 12:50 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
Tai kad labiausiai anekdotinis tavo rėkimas/rašymas "iPhone gaidys". Statistika tai ne interneto ar draugelių komentarai, kad SUGEDO. Statistika tai gedimų skaičius parduotam kiekiui, o iPhone parduota tikrai nemažai. Saviškio telefono tikrai necackinu, ir nukrenta ir taip visko nutinka. Tiek kad teko nusipirkti dėklą už 30 eurų (Spigen tough armor tech).
Taip sutinku asmeninė patirtis daug duoda asmeninėms pažiūroms, taip sava tiesa mielesnė.
P.S. čia ne todėl kad aš už iPhone o visa kita gaidys, man visi telefonai kuriuos turiu ar turėjau yra geri. Tiesiog nepernešu tokių sukonkretintų nelabai argumentuotų pareiškimų "iPhone gaidys", "tikra mašina tik BMW" ir t.t.

Mano "iPhone gaidys" šitam forume atsirado tik dėl to, kad kai kurie veikėjai pradėjo spangt, kad viskas, kas ne iPhone yra šūdas ir jurgelis-meistrelis iš Omnitel salono visiems pirkėjams visada rekomenduoja tik iPhone. Kaip šauksi, taip atsilieps, kitaip sakant.
O su protingais žmonėm aš protingai ir diskutuoju, ir pripažįstu, kad asmeninė patirtis yra anekdotinė.
Kita vertus, niekas jokios statistikos apie iPhone patikimumą man kol kas nepateikė, kad tą asmeninę patirtį paneigtų. Taip, iPhone parduodama nemažai, bet jų remonto salonai irgi užversti darbais iki blakstienų. Jei jau bandom kalbėt apie statistiką, tai arba kalbam skaičiais, arba patylim...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-04-23- 20:47 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
Vyrai, man reikia VPN Androidui. Savaitei laiko. Ką parekomenduotumėt? Būtų gerai keli variantai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-04-23- 21:13 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
O.Benderis rašė:
Vyrai, man reikia VPN Androidui. Savaitei laiko. Ką parekomenduotumėt? Būtų gerai keli variantai.

VPN į kur? Prie darbovietės prisijungti? Kokiu protokolu, koks VPN serveris?
Ar čia turi omeny bile kokio trečių šalių VPN anonimiškumui užtikrinti?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-04-23- 22:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-01-05- 17:42
Pranešimai: 61
Miestas: Kaunas
Panašu, didijį machinatorių nuo vasiukų kaimo atjungė :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 912 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 137 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007