Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 0:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-13- 18:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
Desantas rašė:
pyfpafz rašė:
Kažin ką tais laikais swerfot būtų sakęs!? 8(
Kad esat nokia fanbojai ir, kad laidinis geriau. XD

O palyginus tų laikų atlyginimus ir telefonų kainas pasirodo kad dabar visi premium klasės telefonai už dyką dalinami.

Taip, nes susimoki ne pinigais :-) Ypač pirkdamas Android telefonus.


O kuom? Už androidus mokama natūra? :/

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-13- 18:55 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
O palyginus tų laikų atlyginimus ir telefonų kainas pasirodo kad dabar visi premium klasės telefonai už dyką dalinami.

P.S., pasidalink skaičiavimais ir šaltiniu iš kur ėmei vidutinį atlyginimą ir telefonų kainas tų laikų, man pačiam smalsu :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-13- 23:26 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Desantas rašė:
O palyginus tų laikų atlyginimus ir telefonų kainas pasirodo kad dabar visi premium klasės telefonai už dyką dalinami.

P.S., pasidalink skaičiavimais ir šaltiniu iš kur ėmei vidutinį atlyginimą ir telefonų kainas tų laikų, man pačiam smalsu :-)

Na, viskas buvo paremta tik prisiminimais iš paauglystės. Man užsifiksavę 270-300 litų minimali alga (tik nesu tikras kuriais metais tai buvo) ir tikrai atsimenu kad dar 2000 metais gauti į rankas 1000 litų buvo visai padoru. Tad grįžtant į 1996 metus telefonas kainuojantis tris keturis ar daugiau mėnesinių atlyginimų atrodo prabanga lyginant su tuo kad dabar gali tai padaryti iš vienos algos, ir dar lieka pragyvenimui.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-14- 0:29 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
Na, viskas buvo paremta tik prisiminimais iš paauglystės. Man užsifiksavę 270-300 litų minimali alga (tik nesu tikras kuriais metais tai buvo) ir tikrai atsimenu kad dar 2000 metais gauti į rankas 1000 litų buvo visai padoru. Tad grįžtant į 1996 metus telefonas kainuojantis tris keturis ar daugiau mėnesinių atlyginimų atrodo prabanga lyginant su tuo kad dabar gali tai padaryti iš vienos algos, ir dar lieka pragyvenimui.

Hmm, tada man čia kažkas nesueina :-/ Apie kokį šiandieninį "premium klasės" telefoną tu kalbi, kurį būtų galima nupirkt už vieną minimalią algą ir dar liktų pragyvenimui? :-/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-14- 0:55 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Šiaip yra labai daug priežasčių šiandieninių ultra-brangių (>1000€) smartfonų kainos racionalizavimui. Ir tam tikrais kampais vertinant, tai tas >1000€ gali būt juokingai maža suma už gaunamą naudą... kai vartotojas iš tikro išnaudoja aparato potencialą (retas atvejis).
Taip pat yra daug priežasčių kodėl vidutinės klasės smartfonai gali būt tokie pigūs (150-250€). Viena iš jų: masių ekonomika. Nes šiandien smartfonus kišenėse turi daug daugiau žmonių nei tamstos minėtais 1996-2000 metais. Kita priežastis, kaip minėjau, tai kad likusią kainos dalį vartotojas susimoka ne pinigine išraiška... arba pinigine išraiška, bet netiesiogiai ir ne iš karto.
O pati smartfonų naudojimo statistika jus gali labai nustebinti, ir ta pati statistika labai gerai pailiustruoja mano argumentą, kad smartfonas toli gražu nėra būtinas aksesuaras net ir pirmojo pasaulio šalyse. Pavyzdžiui, Japonijoje smartfonus naudoja vos daugiau nei pusė populiacijos (57.2%) — 2019 metų duomenimis. Rusyne — 66.3% (tiesa, ar jau galima laikyt rusyną pirmojo pasaulio šalimi, tai čia jau kitas klausimas, mano nuomone toli gražu negalima).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-14- 9:02 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Desantas rašė:
Na, viskas buvo paremta tik prisiminimais iš paauglystės. Man užsifiksavę 270-300 litų minimali alga (tik nesu tikras kuriais metais tai buvo) ir tikrai atsimenu kad dar 2000 metais gauti į rankas 1000 litų buvo visai padoru. Tad grįžtant į 1996 metus telefonas kainuojantis tris keturis ar daugiau mėnesinių atlyginimų atrodo prabanga lyginant su tuo kad dabar gali tai padaryti iš vienos algos, ir dar lieka pragyvenimui.

Hmm, tada man čia kažkas nesueina :-/ Apie kokį šiandieninį "premium klasės" telefoną tu kalbi, kurį būtų galima nupirkt už vieną minimalią algą ir dar liktų pragyvenimui? :-/

Aš niekur nerašiau kad telefonas už minimalią algą, ten buvo tik skaičiai orientacijai. Mano mintis buvo tik palyginti kainų ir atlyginimų santykį. Jei jau kalbėti apie tai ką norėjau pasakyt, tai mintis buvo apie normalų vidutinį atlyginimą kuris tuo metu man regis buvo apie 600 (prie minimumo 300 litų) dabar gi vidutinis atlyginimas apie 900 eurų į rankas o už tiek jau tikrai gali nusipirkti na gal ir ne patį patį brangiausią telefoną, bet tikrai iš "premium" klasės.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-14- 10:31 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
Aš niekur nerašiau kad telefonas už minimalią algą, ten buvo tik skaičiai orientacijai. Mano mintis buvo tik palyginti kainų ir atlyginimų santykį. Jei jau kalbėti apie tai ką norėjau pasakyt, tai mintis buvo apie normalų vidutinį atlyginimą kuris tuo metu man regis buvo apie 600 (prie minimumo 300 litų) dabar gi vidutinis atlyginimas apie 900 eurų į rankas o už tiek jau tikrai gali nusipirkti na gal ir ne patį patį brangiausią telefoną, bet tikrai iš "premium" klasės.

Nu supratau :-) Iš esmės esi teisus, vidutinės ir aukštos klasės kategorijos (kainų prasme) telefonai dabar kainuoja kiek pigiau lyginant su vidutiniu uždarbiu. Toli gražu ne "už dyką juos dalina", bet savaime aišku, kad daug labiau prieinami nei 1996-2000 metais.
Tačiau šitai daug labiau galioja žemiausios klasės kompams, kurie tikrai tapo nesuvokiamai pigūs lyginant su 1996-2000 metais. Taip įvyko dėl to, kad kompai iš specializuoto, profesionalams skirto įrankio tapo visiškai eiliniu buitiniu prietaisu, tokiu kaip televizorius ar šaldytuvas. Su telefonais kažkas panašaus, tik jų kainos žemiausioje ir vidutinėje klasėje nekrito taip smarkiai kaip kompų.
Iš esmės tas pačias tendencijas rastum palyginęs buitinės technikos kainas vėlyvuoju sovietmečiu ir šiandien. Pvz. paimk kokią skalbimo mašiną ir palygink kiek lengva ją būtų įpirkt eiliniam vidutiniam darbininkui tada ir dabar.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-15- 8:36 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1520
Miestas: Kaunas
Aha, nevisai tiksli citata iš Šuriko nuotykių 'ir bus sumontuotos 824 dujinės viryklės, kas yra 824 viryklėmis daugiau nei 1912 metais' :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-20- 17:17 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Dar šiek tiek apie smartfonų potencialo išnaudojimą, taip kad net ir 1000€ kaina atrodytų juokingai maža... Jūs, didieji smartfonų advokatai, turėtumėt žinoti apie šią galimybę, bet nuojauta sako, kad dauguma net nebūsit išbandę... :-)

Šio video filmavime nebuvo panaudotas nei vienas kompiuteris. Klaviatūra, pelė, garsiakalbiai ir laidinis internetas prie telefono jungiasi per monitorių, pats monitorius su telefonu susijungia vienu kabeliuku. Telefonas kraunasi nuo monitoriaus, dėl to taip dirbti galima neribotą laiką, nebijant jog išsikraus baterija.
Iš bėdos, telefonas pilnai atstoja stalinį kompiuterį (su tam tikromis išlygomis).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-20- 22:06 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Klaviatūra, pelė, garsiakalbiai ir laidinis internetas prie telefono jungiasi per monitorių, pats monitorius su telefonu susijungia vienu kabeliuku.

Kaip suprantu, čia reikalinga spec. programa telefone ir ne bet koks monitorius tiks, nes jame turi būti pakankamai USB lizdų viską sujungti. Pvz. mano monitoriuje (Samsung S24C650) tik du USB lizdai. :/

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-20- 22:50 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
_Vladas_ rašė:
swerfot rašė:
Klaviatūra, pelė, garsiakalbiai ir laidinis internetas prie telefono jungiasi per monitorių, pats monitorius su telefonu susijungia vienu kabeliuku.

Kaip suprantu, čia reikalinga spec. programa telefone ir ne bet koks monitorius tiks, nes jame turi būti pakankamai USB lizdų viską sujungti. Pvz. mano monitoriuje (Samsung S24C650) tik du USB lizdai. :/

Ne visai... Ta "spec. programa" yra visuose brangiuose Samsung smartfonuose. Tai iš esmės reikalingas Samsung smartfonas. Nesu tikras kiek pažengę yra kitų gamintojų sprendimai šitoj vietoj, bet žinau, kad ne vien Samsung tai daro.
Dėl spec. monitoriaus, tai nebūtinai — galima pasijungti tiesiog nedidelį "priedėlį", vadinamą "docking station" prie bet kokio monitoriaus (jie sukurti laptopams, bet puikiai tinka ir šitai paskirčiai). Jų būna visiškai nebrangių, priklausomai nuo to kiek ir kokių jungčių reikia.
Bet taip, mano atveju čia pasisekė, kad sutapo jog turiu ir tinkamą monitorių, ir telefoną, kuriuos galiu tam panaudoti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-22- 16:25 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
įdomiai :/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-22- 18:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Prieš porą metų samsung s9 dexinau.
Buvo įdomu, bet nieko daugiau. Kai neturi kompo, tam tikromis aplinkybėmis gal panaudojama funkcija.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-22- 20:46 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Na, tai mano spėjimai daugmaž pasitvirtino :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2021-01-28- 10:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-03- 23:02
Pranešimai: 346
Miestas: Ukmergė/Vilnius
Kokias pasto programas naudojat su Androidu? Isbandziau K-9, bet sunkiai su laisko priedais susitvarko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 29 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007