Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 17:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-07-31- 19:35 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 19:09
Pranešimai: 230
Miestas: Vilnius
Aš nenorėčiau sugrįžti tik prie tik telefono. Smartfonas ir planšetinis kompiuteris jau tapo kasdienybė. Esu Apple produkcijos gerbėjas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Čia filosofinis klausimas.
StandartinėParašytas: 2013-07-31- 19:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-10-06- 22:02
Pranešimai: 406
Miestas: Vilnius
Čia filosofinis klausimas. Planšetė mano smegeninėj vis dar after-hours žaislas. Skirtas patogiai browsint neįpareigojančius dalykus, patogiai išsidrėbus fotelyje. Bet totalus diskomfortas, vos tik prispiria rimti dalykai. Dock'as su klaviatūra tam tikra išeistis, bet vėl gi nepasiteisinantis kompromisas. Jei nieko svarbaus pats neplanuoju, vien tik smartfonas daugiau nei reikia. Jei pats planuoju - tada laptopas, bet žinau kad pats valdau situaciją.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Drunk rašė: su smartfonu
StandartinėParašytas: 2013-07-31- 21:01 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
Drunk rašė:
su smartfonu kišenėj esu 100% užtikrintas, kad išgyvensiu eilinę dieną betono ir stiklo džiunglėse be nepataisomų pasekmių, kas benutiktų, kada benutiktų ir kur tai benutiktų .

tiesiog survival phon'as. *taip*
nors esu didelis Samsung'u nemyletojas, darbe 'israse' Samsung C3350. ne telefonas - o tankas!

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-07-31- 21:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Drunk rašė:
Čia filosofinis klausimas. Planšetė mano smegeninėj vis dar after-hours žaislas. Skirtas patogiai browsint neįpareigojančius dalykus, patogiai išsidrėbus fotelyje. Bet totalus diskomfortas, vos tik prispiria rimti dalykai. Dock'as su klaviatūra tam tikra išeistis, bet vėl gi nepasiteisinantis kompromisas. Jei nieko svarbaus pats neplanuoju, vien tik smartfonas daugiau nei reikia. Jei pats planuoju - tada laptopas, bet žinau kad pats valdau situaciją.


Planšetė ir mano galva žaislas, nematau joje daugiau privalumų naudojime nei smartfone.
Na aišku nebent reikia kažkam vaizdinę medžiagą pateikti tai tada taip.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Banginis rašė: tiesiog
StandartinėParašytas: 2013-07-31- 21:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-10-06- 22:02
Pranešimai: 406
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
tiesiog survival phon'as. *taip*
nors esu didelis Samsung'u nemyletojas, darbe 'israse' Samsung C3350. ne telefonas - o tankas!


Būtent, survival padargas. Samsung Galaxy S3 šiuo metu man kaip niekas kitas pataiko į šimtuką realybėj. Prakąsto obuolio ligoniai gali keist pavadinimą į iPhone 4/5, esmės nekeičia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ir iPhon'ą galima paversti
StandartinėParašytas: 2013-07-31- 23:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Ir iPhon'ą galima paversti survivaliniu:
http://www.youtube.com/watch?v=hcUnRBStmpc

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 0:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-10-06- 22:02
Pranešimai: 406
Miestas: Vilnius
Jėga. Iš tokio futliaro bet kokiom sąlygom garantuotai spėsi visas savo survivalo fotkes ir video papostint prieš numirštant batarkei :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: loki rašė: pyfpafz rašė:
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 0:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
loki rašė:
pyfpafz rašė:
Nebežinau kaip anksčiau buvau be išmanaus.

Kaip ir anam amžiuj be mobilaus.. xD Turbūt buvai laimingesnis, pvz. daugiau skyrei laiko moterims. :)

Na tai laimingiausi, turbūt, akmens amžiuje buvo ...
Bet telefonas, manau, ne laimės matas yr. Ir ne moterų pakaitalas.
Tai tiesiog patogus daiktas. Ir kuo daugiau naudotinų funkcijų, tuo patogesnis.
Ir dar - niekaip nesuprantu argumento, kad "va dešimts parų laiko, taičia daikts". Taigi ne dykumoj ir džiunglėse gyvenam, ir ne akmens amžiuj. Kiekvieną naktį, guldamas įsijungiu telefono žadintuvą ir įkišu telefono subinėn šniurkucį. Ir nejaučiu jokio diskomforto. Jeigu, kur važiuoju, pasiimu kartu ir šniurkucį.
Ateitis (tiesą rašant, jau dabartis) priklauso įmaniesiems. Progreso nesustabdysi *trinken*


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 0:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Drunk rašė:
Jėga. Iš tokio futliaro bet kokiom sąlygom garantuotai spėsi visas savo survivalo fotkes ir video papostint prieš numirštant batarkei :)


Maniškis ilsisi tokiame:
http://www.spigen.com/cell-phone/apple- ... eries.html
Realai savo jis atidirbo, nes išgelbėjo nuo pačio telefono apdaužymų ir nunešus į servisą pakeitė telefoną į naują.
Beja su dėklu man telefonas rankoje net patogesnis.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Vincukas rašė: Ir dar -
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 1:00 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
Ir dar - niekaip nesuprantu argumento, kad "va dešimts parų laiko, taičia daikts". Taigi ne dykumoj ir džiunglėse gyvenam, ir ne akmens amžiuj. Kiekvieną naktį, guldamas įsijungiu telefono žadintuvą ir įkišu telefono subinėn šniurkucį. Ir nejaučiu jokio diskomforto. Jeigu, kur važiuoju, pasiimu kartu ir šniurkucį.
Ateitis (tiesą rašant, jau dabartis) priklauso įmaniesiems. Progreso nesustabdysi *trinken*


O ko čia nesuprast? Patogumo, kad nereikia su savim tampytis pakrovėjo ir ieškot kur jį pajungt? Ar žinojimo, kad telefonas tikrai atlaikys visą dieną net intensyviai naudojant? :)

Ateitis, gal ir priklauso išmaniesiems, tačiau tiem, kam telefono reikia skambinimui, o ne emeilo tikrinimui/sėdėjimui fb/filmų žiūrėjimui autobuse ir t.t. iš to jų "išmanumo" yra nulis naudos, nes daug patogiau ir paprasčiau tokiu atveju yra turėt aparatą, kuris nereikalauja pastovios priežiūros ir kasdieninio "šniurkucio" kaišiojimo.
Galiu išvažiuot savaitei nesukdamas galvos kur ir kaip reikės pakraut telefoną, nes jo kraut ir nereikės :) Gal kam ir smagu šokt apie savo inventorių, o man nepatinka daiktai, kurie nuolat reikalauja dėmesio ir priežiūros.
Apie progreso ateitį galėsim šnekėt tada, kai jis pasieks akumuliatorių talpumą :>


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ne, na tai aš suprantu, kad
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 11:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Ne, na tai aš suprantu, kad didesnė akumo talpa yra pliusas (jeigu nereikia papildomai čemodano nešiot).
Aš nesuprantu, kai akumas ir galimybė telefonu gliaudyt riešutus yra absoliutinami ir iškeliami virš kitų telefono savybių.
Tai, kad vieniem vienos savybės svarbesnės, o kitiem kitos - suprantu, bet laikas (ir progresas *trinken* ) viską sudėlios į savas vietas. Pvz, aš nebepažįstu žmonių, kurie spausdina ne kompu, o rašomosiomis mašinėlėmis. Nors žmonės kalba, kad tokių dar yra ... Tikėtina, kad, kai jie išmirs, rašomosiomis mašinėlėmis nieks ir nebesinaudos (bet tai, turbūt, nereiškia, kad mirtis ir yra progresas :-/ )
8-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 11:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
Ne, na tai aš suprantu, kad didesnė akumo talpa yra pliusas (jeigu nereikia papildomai čemodano nešiot).
Aš nesuprantu, kai akumas ir galimybė telefonu gliaudyt riešutus yra absoliutinami ir iškeliami virš kitų telefono savybių.
Tai, kad vieniem vienos savybės svarbesnės, o kitiem kitos - suprantu, bet laikas (ir progresas *trinken* ) viską sudėlios į savas vietas. Pvz, aš nebepažįstu žmonių, kurie spausdina ne kompu, o rašomosiomis mašinėlėmis. Nors žmonės kalba, kad tokių dar yra ... Tikėtina, kad, kai jie išmirs, rašomosiomis mašinėlėmis nieks ir nebesinaudos (bet tai, turbūt, nereiškia, kad mirtis ir yra progresas :-/ )
8-)

Pagrindinė telefono funkcija ir yra skambinimas. xD O progresas - slidi sąvoka. Nėr čia ko plėstis į marazmus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Vincukas rašė: Pvz, aš
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 12:35 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Vincukas rašė:
Pvz, aš nebepažįstu žmonių, kurie spausdina ne kompu, o rašomosiomis mašinėlėmis. Nors žmonės kalba, kad tokių dar yra ... Tikėtina, kad, kai jie išmirs, rašomosiomis mašinėlėmis nieks ir nebesinaudos (bet tai, turbūt, nereiškia, kad mirtis ir yra progresas :-/ )
8-)


Na rusų KGB grįžo prie spausdinimo mašinėlių po Snowden'o bajerio ;) Dar parašyk, kad po 100 m. progreso žmonės nerašys ranka rašikliu, nes bus superduper virtualios 'klavos' ir 'patogiau' bus spausdinti.;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: loki rašė: Pagrindinė
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 12:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
loki rašė:
Pagrindinė telefono funkcija ir yra skambinimas.

Manau tuoj teks naudoti žodį BUVO ;)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: loki rašė: Pagrindinė
StandartinėParašytas: 2013-08-01- 12:36 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
loki rašė:
Pagrindinė telefono funkcija ir yra skambinimas. xD O progresas - slidi sąvoka. Nėr čia ko plėstis į marazmus.


+1

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 36 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007