Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 1:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1954 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 131  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-12-21- 23:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-07-28- 9:12
Pranešimai: 4
Šalis: Lietuva
Miestas: Marijampolė
Ar nereikėtų šios temos padalinti į "laikrodžiai" ir "kažkas, panašus į laikrodį" :).

_________________
SAAB


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-12-21- 23:54 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Perkūnas rašė:
Ar nereikėtų šios temos padalinti į "laikrodžiai" ir "kažkas, panašus į laikrodį" :).

Laikrodis - daiktas, rodantis/skaičiuojantis laiką. (c)
Visi šioje temoje minimi daiktai rodo/skaičiuoja laiką. Ar aš kažką praleidau? :/

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-12-23- 13:53 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Perkūnas rašė:
Ar nereikėtų šios temos padalinti į "laikrodžiai" ir "kažkas, panašus į laikrodį" :).

Tokiu atveju ir telefonų temą reiktų skelti į dvi atskiras temas.
Tokia jau realybė, kad šiais laikais visi mūsų įrankiai ir aksesuarai po truputį tampa tik dar vienu kompiuteriu. Telefonus keičia kišeniniai kompiuteriai, laikrodžius -- riešo kompiuteriai. Vienintelė problema ta, kad tie kompiuteriai kažkodėl vadinami ne kompiuteriais, o senaisiais vardais tų aksesuarų, kuriuos jie pakeitė. Matyt dėl to, kad savo geometrine forma primena tuos senai pažįstamus daiktus, o galvoti ir prisiminti naujus pavadinimus žmonėms per daug vargo.

Aš asmeniškai "išmaniuosius laikrodžius" vadinu riešo tamagočiais. Tokiu būdu išvengiama visokių dviprasmybių ir iš karto aišku apie ką eina kalba.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2019-01-16- 22:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
Aš asmeniškai "išmaniuosius laikrodžius" vadinu riešo tamagočiais. Tokiu būdu išvengiama visokių dviprasmybių ir iš karto aišku apie ką eina kalba.


Na tai tu vienas juos taip ir vadini bendraudamas pats su savimi, niekam nuo to aiškiau nepasidaro, nes tai nėra apsoliučiai suprantama. 8(
Asmeniškai aš kolkas išmanaus laikrodžio įsigijimą atidėjau neapibrėžtai ateičiai, nes išmanusis laikrodis nepasirodė man labai patogus navigatorius, o per laikrodį naršyti kažką ar kalbėti laikau nesamone.
Iš principo pati kalbėjimo funkcija kaip ir nebloga kai tavo rankos užimtos, pvz žvejyboje, bet būdamas žvejyboje aš nenoriu bendrauti su aplinkiniu pasauliu, o noriu mėgautis žvejybos procesu. Visais kitais atvejais aš telefonu galiu naudotis kaip telefonu.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2019-01-16- 23:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-07-06- 20:28
Pranešimai: 11
Miestas: Vilnius
https://www.indiegogo.com/projects/smar ... rwatch-2#/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2019-01-17- 0:33 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
swerfot rašė:
Aš asmeniškai "išmaniuosius laikrodžius" vadinu riešo tamagočiais. Tokiu būdu išvengiama visokių dviprasmybių ir iš karto aišku apie ką eina kalba.


Na tai tu vienas juos taip ir vadini bendraudamas pats su savimi, niekam nuo to aiškiau nepasidaro, nes tai nėra apsoliučiai suprantama. 8(
Asmeniškai aš kolkas išmanaus laikrodžio įsigijimą atidėjau neapibrėžtai ateičiai, nes išmanusis laikrodis nepasirodė man labai patogus navigatorius, o per laikrodį naršyti kažką ar kalbėti laikau nesamone.
Iš principo pati kalbėjimo funkcija kaip ir nebloga kai tavo rankos užimtos, pvz žvejyboje, bet būdamas žvejyboje aš nenoriu bendrauti su aplinkiniu pasauliu, o noriu mėgautis žvejybos procesu. Visais kitais atvejais aš telefonu galiu naudotis kaip telefonu.


+1! Bliam Rimvi, geriau nebūčiau to parašęs :D
Bliam tau medalį reikia įteikti vien dėl šito:
"Na tai tu vienas juos taip ir vadini bendraudamas pats su savimi, niekam nuo to aiškiau nepasidaro" XD XD XD

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2019-01-17- 8:58 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
o mane išmanus laikrodis džiugina jau daugiau kaip metus. Atsibodo feisas- pasikeiti į naują :D
Vistik man svarbiausios savybės - matyti kas skambina neišsitraukus telefono, ir nutildyti/atmesti/atsakyti išsaugota žinute (bet vėlgi, čia dėl darbo specifikos) Kalbu per jį retokai - kai telefonas kažkodėl neprisijungia prie mašinos BT.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2019-01-17- 11:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Nu ok, pritariu dar nutildymo funkcijai.
Bet jei pasižiūri į tel ir pamatai, kad reikia nenutildyti, o kalbėti tai tada vėl gi reikia traukti telefoną. 8(

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2019-01-17- 14:06 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-11-21- 17:48
Pranešimai: 117
Miestas: Kaunas
stazas rašė:
https://www.indiegogo.com/projects/smartwatch-powered-by-you-matrix-powerwatch-2#/

Gal kuris jau užsisakėte?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2019-01-17- 16:09 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
stazas rašė:
https://www.indiegogo.com/projects/smartwatch-powered-by-you-matrix-powerwatch-2#/

Kompiuteris ant stalo, kompiuteris ant sienos (smart TV), kompiuteris mašinoj, kompiuteris kišenėj (smartfonas), kompiuteris ant riešio (smart watch). Nuobodu iki supykinimo. Man asmeniškai daug įdomiau ant riešo nešioti mechaninį, kuris bent kažkiek skiriasi nuo visų kitų kompiuterių, kurie ir taip mane supa visą dieną.
Kompiuterio kišenėj man reikėtų jei neturėčiau kompiuterio ant stalo.
Kompiuterio ant riešo man reikėtų jei neturėčiau kompiuterio kišenėj.
Bet turėt krūvą kompiuterių visais įmanomais dydžiais ir formomis tai jau švelniai tariant apsėdimas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2019-01-17- 16:55 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Bet turėt krūvą kompiuterių visais įmanomais dydžiais ir formomis tai jau švelniai tariant apsėdimas.


Deja, bet tai mūsų ateities realybė - IoT.

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2019-01-17- 17:38 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 357
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
stazas rašė:
https://www.indiegogo.com/projects/smartwatch-powered-by-you-matrix-powerwatch-2#/

Kompiuteris ant stalo, kompiuteris ant sienos (smart TV), kompiuteris mašinoj, kompiuteris kišenėj (smartfonas), kompiuteris ant riešio (smart watch). Nuobodu iki supykinimo. Man asmeniškai daug įdomiau ant riešo nešioti mechaninį, kuris bent kažkiek skiriasi nuo visų kitų kompiuterių, kurie ir taip mane supa visą dieną.
Kompiuterio kišenėj man reikėtų jei neturėčiau kompiuterio ant stalo.
Kompiuterio ant riešo man reikėtų jei neturėčiau kompiuterio kišenėj.
Bet turėt krūvą kompiuterių visais įmanomais dydžiais ir formomis tai jau švelniai tariant apsėdimas.


Na ne visai taip yra. Pas mane visų laiko apskaitos sistemų laikrodžiai per gyvenimą susikaupė. Tačiau tame tarpe yra rankinis kompas Suunto. Kuris eksploatuojamas, kai reikia atitinkamų jo funkcijų, kuriu neturi kiti. Pvz.greitis ir koordinavimasis pagal GPS signalą (vietos radimas, padėties nustatymas, maršruto laikymasis), taip pat treniruotės duomenų atspindėjimas grafikuose. Taip pat plaukimas ir širdis. Etc. Taip, kada laisvalaikis ir be krūvių tinka titaninis su tikromis rodyklėmis bet ir su krūva funkcijų, kada ofisas, reikia mechanikos chronografo, o kada reikia kompo, tada reikia kompo. Ir visi dirba savo laiku ir savo darbą.
p.s.bet būk ramus: mechaninis įrenginys dešinėje kišenėje ant klipsos visada išliks mechaniniu.

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2019-01-17- 19:27 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Arnoldas rašė:
Na ne visai taip yra. Pas mane visų laiko apskaitos sistemų laikrodžiai per gyvenimą susikaupė. Tačiau tame tarpe yra rankinis kompas Suunto. Kuris eksploatuojamas, kai reikia atitinkamų jo funkcijų, kuriu neturi kiti. Pvz.greitis ir koordinavimasis pagal GPS signalą (vietos radimas, padėties nustatymas, maršruto laikymasis), taip pat treniruotės duomenų atspindėjimas grafikuose. Taip pat plaukimas ir širdis. Etc. Taip, kada laisvalaikis ir be krūvių tinka titaninis su tikromis rodyklėmis bet ir su krūva funkcijų, kada ofisas, reikia mechanikos chronografo, o kada reikia kompo, tada reikia kompo. Ir visi dirba savo laiku ir savo darbą.
p.s.bet būk ramus: mechaninis įrenginys dešinėje kišenėje ant klipsos visada išliks mechaniniu.

Specializuotų įrenginių svarbą ir reikalingumą aš pilnai suprantu. Tikrai sutinku, kad Suunto ir panašūs riešo kompiuteriai turi savo nišą, panaudojimo galimybes ir situacijas, kada jie tikrai sužiba. Lygiai taip pat kaip ir kišeniniai kompiuteriai turi tokias nišas, situacijas ir t.t.
Aš čia labiau apie atvejus "perku, nes dabar ant bangos ir nešioju/nešiojuosi kasdien". Ne vieną ofise matau su Suunto ir pan. "fitneso" arba "išlikimo nuotykių" laikrodžiais (arba Apple watch, kuris iš viso bbz. kam reikalingas :/ ). Atitinkamai ir rinka užpildoma niekam tikusiu šlamštu, bile patenkint tą mados sukeltą paklausą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2019-01-17- 21:01 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 357
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Specializuotų įrenginių svarbą ir reikalingumą aš pilnai suprantu. Tikrai sutinku, kad Suunto ir panašūs riešo kompiuteriai turi savo nišą, panaudojimo galimybes ir situacijas, kada jie tikrai sužiba. Lygiai taip pat kaip ir kišeniniai kompiuteriai turi tokias nišas, situacijas ir t.t.
Aš čia labiau apie atvejus "perku, nes dabar ant bangos ir nešioju/nešiojuosi kasdien". Ne vieną ofise matau su Suunto ir pan. "fitneso" arba "išlikimo nuotykių" laikrodžiais (arba Apple watch, kuris iš viso bbz. kam reikalingas :/ ). Atitinkamai ir rinka užpildoma niekam tikusiu šlamštu, bile patenkint tą mados sukeltą paklausą.

Visiskai sutinku. Kas yra apple watch, nesuprantu. Tiesa, kazkada, pries koki 20 metu, kai buvo mobu pradzia, atrode, kad telefas ant rankos butu labai gerai. Siandienos praktika parode, kai tai nepatogus dalykas. Suunto ir Garminai ofise skirti tik pademonstruoti, kad esi uh koks kietas. Tik tiek, kadangi ju, jei yra norm.funkcionalus, gabaritai ir forma, svelniai kalbant per dideli ir per daug kampuoti. Oro salygu pokycio stebejimas ofiso salygomis nafik neaktualus, gps ir kt.juo labiau. Todel kasdienai tinka ne mandri, o grazus ar istoriniai. Tarkime Omega su sekundine 007, anglies keraminis Doxa, Breitling’as praktiskai bet kurios modifikacijos (aisku, kieciau su siustuvu), Lindbergas (berods, Longines’o ir pan.

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2019-01-17- 21:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Man kažkas panašaus gavosi perkant planšetę: atrodė reikalingas daiktas, bet jei greit reikia kažką pažiūrėt tai naudojuos išmaniuju telefonu - nes mažas ir visada šale, o jei reikia daugiau - tai naudojuos kompu, nes su planšete nepatogu.
Tai va ir liko planšetė tuom tarpiniu daiktu kuriame visko po biški, bet nieko gerai.
Aišku būtų įdomu pabandyti kokį gps navigatorinį išmanųjį laikrodį realiomis salygomis gamtoje kur net telefonai "neima".
Dar Arnoldas paminėjo gerą funkciją tenkur pulsą stebi ir kt sveikatos bajerius, bet realiai matuoja tik pulsą, spaudimo nematuoja. Senstu jau, tai man tokios funkcijos darosi aktualios. :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1954 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 131  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 40 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007