Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 20:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1954 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 131  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 21:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Praktiškumo ir funkcionalumo klausimu kvarcinis geriau, nes jis tikslesnis, nereikalaujantis dėmesio ir sąlyginai negendantis, bet...
Mechaninis yra prestižas, tai galima sakyti gyvas daiktas, aksesuaras kuriuo galima parodyti statusą.
Pasikartosiu, lyginti reikia tos pačios "svorio kategorijos" laikrodžius kalbant kas geriau mechanika ar batareika.
Paskutinis mano prieš kelis mėnesius įsigytas laikrodis mechaninis ir jis mane erzina, bet kartu ir džiugina :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Pyfpafz, dėstyk, ką ten
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 21:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-17- 14:48
Pranešimai: 530
Miestas: Palanga
Pyfpafz, dėstyk, ką ten įsigijai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Mano nuomuone naujokas,
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 22:57 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Mano nuomuone naujokas, teisus kalbėdamas apie gerą mechaniką kaip prestižą, bet neteisus, gretindamas laikrodžius su peiliais. Kaip pats minėjai, čia peilininkų forumas, tai jei pamatysi bent vieną peilį 7000 dolerių vertės vienoje nuotraukoje su kvarciniu laikrodžiu už 100 Lt tai ir rodyk savo nusivylimą. Bet kažkodėl neabejoju, kad ir kiek forumiečiai bebūtų išleidę peiliams, retas pas save suras peilį kurio vertė viršys laikrodžio vertę :) O tikrai geras mechaninis laikrodis turintis garsų vardą tikriausiai niekada nebus pigesnis už ,,analogišką" vardą turintį peilį. O laikrodžius kaip ir peilius dažnai renkamės pagal išvaizdą ir savybes konkrečiam kainos diapazone, tai ir kritika šiuo atveju neteisinga, nes ne kiekvienas gali skirti patinkančiam mechaninaim laikrodžiui 30 tūkstančių. O jei išvaizda, korpuso medžiagos ir surinkimo kokybė tenkina, manau geriau kvarcinis už 3000, nei kinietiška mechanika už 200. ;-) O tokia diskusija, tik dėl diskusijos, taipogi bevertė, arba rodom, ką sugebam, arba geriau tylim, nes ir taip užtenka profų ir kritikų, kurie viską tik teoriškai iš google žino :-D

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Pritariu, lyginti
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 23:10 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Pritariu, *taip* lyginti laikrodžius ir peilius pagal kainas - beprasmiška. Brangiausi peiliai geriausiu atveju kainuoja šimtus tūkstačių USD, brangiausi laikrodžiai - milijonus USD.
Nors kinai ir vienus ir kitus daro daug maž už tą pačią kainą. :D

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ričardas.K rašė: Pyfpafz,
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 23:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Ričardas.K rašė:
Pyfpafz, dėstyk, ką ten įsigijai.


Ai, nieko blatno, tiesiog šalia jau turimų laikrodžių ieškojau klasikinės išvaizdos kasdieninio laikrodžio, kad tiktų ir prie kostiumo ir prie džinsų.
Reikalavimai buvo sekantys: šveicaras, klasikinis dizainas, neiššaukianti išvaizda, be visokių ciferblatų tik data, kiek įmanoma labiau atsparaus vandeniui, automatinis, safyro stiklas, sidabro spalvos korpusas, odinis dirželis.
Biudžetas planuotas buvo 3k su galimybe padidinti esant reikalui, bet to neprireikė.
Įsigijau va tokį: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 4G65St0MPY
Esu patenkintas, tik kadangi jis automatinis tai palikus keliom dienom tenką jį perstatyti ir prisukti (tai vienintelis trūkumas).

Tik va dabar galvoju ar kai dėsiuos laikrodį neimti peilio, ar kai imsiu peilį nesidėti laikrodžio!? xD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: Tik va dabar
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 23:47 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Tik va dabar galvoju ar kai dėsiuos laikrodį neimti peilio, ar kai imsiu peilį nesidėti laikrodžio!? xD


Tai kad su Sebenza jis net labai dera. :D

 

ps: nors jeigu rinkti pagal ypatybes, "sebenza" tarp laikrodžių sakyčiau galėtų būti Glashütte Original "PanoMaticLunar XL" :)

 


_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-13- 9:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
_Vladas_ rašė:
ps: nors jeigu rinkti pagal ypatybes, "sebenza" tarp laikrodžių sakyčiau galėtų būti Glashütte Original "PanoMaticLunar XL" :)

 



Ne mano skonio. O va šitie mano skonio:
http://www.youtube.com/watch?v=7SDPS2OAEFI

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: Įsigijau va
StandartinėParašytas: 2012-05-13- 9:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-11- 15:25
Pranešimai: 17
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
Įsigijau va tokį: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 4G65St0MPY
Esu patenkintas, tik kadangi jis automatinis tai palikus keliom dienom tenką jį perstatyti ir prisukti (tai vienintelis trūkumas).


Apie tavo Tissotuka: jis tikrai geras. Tikrai geras todėl kad jis yra teisingas iš principo. ETA SWISS www.eta.ch gamina ir tik išskirtiniams klientams parduoda šiuos savo gamybos mechanizmus. Tikrai jei šiandien paskambintumėte jiems ir sakytumėte kad va aš čia toks turiu savo gamyklėle ir noriu pardavimus pasikelti ir parbuokite man pvz ETA VOLL 7750 tikrai nieko jus negautumete. Tai reikia užsitarnauti...
Tavo automatukas viduje yra geras. Jis senas ir tobulas(laikrodžiuose tai vertinama), ten neižiūriu kelintas ten jis ir nenoriu googlint kad nebučiau vėliau apkaltintas tuščia demagogija ar nusirašinėjimu.
Na apie ETA trumpai, tai super kompanija kuri visiems parduoda savo mechanizmus.Visiems. Tai ir Rolex ir kiti didieji juos perka. ETA gamina ir kuria, kuria ir nuolat tobulina tą pati jau sukurta. Gali automato numeriukas buti tas pats bet jau su mikro patobulinimu kuris buvo padiktuotas laiko. Na apie kokybe tai čia vienareikšmiškai tik galima pasakyti, ir tik teigiamai. Nepriekaištinga kokybė.
Na o visa kita aplink automatą tai jau skonio ir kainos santykis. Čia jau milijonai improvizacijų ir skonių. Tokius automatus galima sutikti ir nuo 300 euru ir iki 10 000 ar 15 t. euru laikroždiuose , priklausyk tik tai kas ant to korpuso pavaizduoda ir kas sudėta.
Tavasis toks tikrai gal prie džinsu kaip sakiai ir prie kostiumo. Rodyklės ir valandų žymėjimas blizgus, todėl tamsoje nematomi. Tai ir eiti su juo mėsos kepti jau kaikas sakytu bus sunku :)
Na bet čia šiaip improvizacija peilių forume:) O svarbiausia pricipas teisingas. Sveikinu. Situacija gereja. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: ...Tik va
StandartinėParašytas: 2012-05-13- 11:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-17- 14:48
Pranešimai: 530
Miestas: Palanga
pyfpafz rašė:
...Tik va dabar galvoju ar kai dėsiuos laikrodį neimti peilio, ar kai imsiu peilį nesidėti laikrodžio!? xD

Sveikinu, kokybiškas daiktas. Kiek matėsi, puikiai atrodo. Bet man labiau patinka keturkampė forma, nors kai kurie "apvalainūs" stipriai užkabina akį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: peilis68>>> prie jau turimos
StandartinėParašytas: 2012-05-13- 15:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
peilis68>>> prie jau turimos krūvos laikrodžių vis pagalvoju įsigyti dar vieną laisvalaikio-sportinio tipo laikrodį. Strioko nėra, bet kažkada reikės.
Reikalavimai: metalo spalvos korpusas (gal net titaninis), guminė rankena, nesibraižantis stiklas, maksimaliai nepralaidus vandeniui, ciferblatas juodas, datos langelis, ant rankos turi žiūrėtis masyviai.
Rekomenduok jei jau nusimanantis.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: peilis68, o kaip lietuviški
StandartinėParašytas: 2012-05-13- 16:14 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
peilis68, o kaip lietuviški vostok europe?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-13- 16:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-11- 15:25
Pranešimai: 17
Miestas: Kaunas
Linuks rašė:
peilis68, o kaip lietuviški vostok europe?

geri labai, ipatingai tie zemlia vozdux


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: peilis68>>>
StandartinėParašytas: 2012-05-13- 16:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-11- 15:25
Pranešimai: 17
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
peilis68>>> prie jau turimos krūvos laikrodžių vis pagalvoju įsigyti dar vieną laisvalaikio-sportinio tipo laikrodį. Strioko nėra, bet kažkada reikės.
Reikalavimai: metalo spalvos korpusas (gal net titaninis), guminė rankena, nesibraižantis stiklas, maksimaliai nepralaidus vandeniui, ciferblatas juodas, datos langelis, ant rankos turi žiūrėtis masyviai.
Rekomenduok jei jau dediesi kažką nusimanantis.


Na pabandysiu:
1. rinkdamasis laikrodi nežiurek kokia tuo momentu jis turi apyranke. Apyranke gali laisvai nusipirkti atskirai. Gumine, odinę, geležinę, plastmasinę ir visokia kitokia kokia tik nori... ir ja pasikeisti. Gamintojas iš esmės nepririša savo gaminamo laikrodžio tik tam tikrai apyrankei. Yra aišku modeliuku kur ji nesikeičia. Na bet tavo atveju kaip nori metalinio tai nesunkiai gali rasti.
2.stiklas-priklauso jau nuo kainos. I pigius modelius gero stiklo nieks nededa. Gamintojas nurodo ir prekeje iškirta yra koks stiklas(kaip peiliuose metalo kietumas)
3.vandens pralaidumas tai čia toks salyginis supratimas. Yra profesionalūs laikrodžiai kurie skirti narams o leidžia vandeni taip kad buk sveikas, esmė ta kad tai irgi priklauso nuo korpuso o ne nuo mechanizmo, kaip jis apsaugomas ir tinkamai prižiurimas, teaomos ir keičiamos tarpinės, sveikas ar ne stiklas... Šiaip su laikrodžiu nei vienas save gerbiantis laikrodininkas(aš tikrai ne laikrodininkas) neis nei i vandeni, nei i pirti, nei eis kopoti malkų, nei gryžes namo nemes ji paplaukioti akvariume, nors jis ir turės tam tinkamas savybes. Bet kiti tai daro ir vargo nemato. Kitas klausimas kas ir kiek laiko po to rodo ir ką rodo. Pas mus madinga eiti i baseina su laikrodžiu ant rankos, mačiau sėdinčius pirtyse su geležiniais laikrodžiais... viskas gerai, bet tai yra nesveika lalkrodžiui... Na kitavertus, ka ten saugoti jei ten kvarcas už 250 lt su garsiu(duty free) pavadinimu. Laikrodis kaip uždarytas mechanizmas linkes rasoti nuo temperaturu kaitos(kodel manau nereikia aiškinti),didelė sausra ir tiesioginė saulė taip pat jiems kenkia :) Na viskas jiems kenkia :) juokauju...
4.masyvumas-dabar tai madinga, bet madinga ne be pagrindo. I mažą korpusėli ar laikroduką neidėsi gero ir tobulo, funkcionalaus ir patogaus mechanizmo.
Ka pirkti?
Reklama čia uždrausta 8-)
Pirkti kažką tokio kas atitinka tuos teisingus kriterijus.
Na tik aišku ne kvarcini ir ne elekrtonini kažka.
Žinai, čia kažkas buvo mestelėjas ant Kamandirskije :), nespajaučiau aš ir ant rusu meistru. Na čia mano nuomonė.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-13- 18:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
peilis68 rašė:
Pirkti kažką tokio kas atitinka tuos teisingus kriterijus.
Na tik aišku ne kvarcini ir ne elekrtonini kažka.
Žinai, čia kažkas buvo mestelėjas ant Kamandirskije :), nespajaučiau aš ir ant rusu meistru. Na čia mano nuomonė.


JOPRST... Nu tu pakomentavai tuos kriterijus kuriuos aš išsakiau. Ir ką?
Tu man laikrodžio modelį kokį konkretų prirodyk nepostringavęs.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kažin ar sulauksime šiame
StandartinėParašytas: 2012-05-13- 19:00 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 19:09
Pranešimai: 230
Miestas: Vilnius
Kažin ar sulauksime šiame forume nors vienos padorios nuotraukos - peilis+laikrodis? :-/ :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1954 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 131  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 37 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007