Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 1:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1954 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 131  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2012-04-02- 21:40 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
...
Atrodo pribrendo nauja tema. :)



PAPILDYMAS:
Manau, kad ši tema, kaip ir bet kuri kita specializuota tema mūsų forumuose, turėtų būti tam, kad nežinantis galėtų sulaukti konkrečių atsakymų iš daugiau žinančių. Kur nusimanantys temoje padėtų susigaudyti laikrodžių pasaulyje ir atsirinkti tai, kas geriausiai atitiktų konkretaus žmogaus poreikius.
Juk diskutuojant apie peilius, niekas nebando įrodinėti, kad autoriniai geriau nei serijiniai, o vienas pirmųjų klausimų patariant būna "kiek tam gali skirti pinigų".
Manyčiau su laikrodžiais situacija yra analogiška. Galima ir įdomu aptarinėti tai, kas yra geriausio, bet neverta ignoruoti ir to, kas yra realiai įperkama.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-04-02- 21:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Sakoma, kad rimtas vyras turi turėti gerą laikrodį. Čia mano pakaitiniai, V U A L I A :)

Paveikslėlis

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Na vyrai leiskite isiterpti.
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 10:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-11- 15:25
Pranešimai: 17
Miestas: Kaunas
Na vyrai leiskite isiterpti. Peiliai peiliais bet su laikrodžiais nekas pas visus. Reiktu šiek tiek pasitobulinti žiniose ir vertybėse toje srityje ir su kvarciniais nesidemonstruoti :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 10:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Žiūrint ko tau iš laikrodžio reikia. Vien brendo? Tada taip. Tikslaus laiko rodymo, patogumo, atsparumo vandeniui bei smūgiams? Tada kiekvienas renkasi pagal poreikius ir savo skonį.
Pagal mano neišprususį skonį, beskonybė yra nebent analogai. Žiurėkit, koks pas mane retas Omega ar Breitling, beveik 98 procentai originalas...... :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: peilis68 rašė: Na vyrai
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 11:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-17- 14:48
Pranešimai: 530
Miestas: Palanga
peilis68 rašė:
Na vyrai leiskite isiterpti. Peiliai peiliais bet su laikrodžiais nekas pas visus. Reiktu šiek tiek pasitobulinti žiniose ir vertybėse toje srityje ir su kvarciniais nesidemonstruoti :)


Kažkada ir aš taip galvojau. Tačiau, kaip sakoma, patirtis ateina su amžiumi. Niekas nesiginčija, kad mechaniniai laikrodžiai, tai klasika, o klasika brangiai kainuoja, išliekamoji vertė ir t.t. Tačiau praktiškam žmogui kyla klausimas, ar jie geresni ir ar pranoksta kvarcinius? Štai čia jau prasideda diskusijos. Jei jau parašėt tokį komentarą, tai gal argumentuokit. O tai dabar išeitų, mano kvarcinis už 3000 Lt - nieko gero, o tavo mechanika už 700 Lt - liuks (čia, kaip pavyzdys, nors mano tėvuko rusiška amfibija už 45 rublius ir dabar, po 30 metų sėkmingai be remonto tiksi). Tai, kuo gi ta mechanika pranašesnė?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 12:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Išliekamąją vertę aš irgi suprantu puikiai. Tiesiog Traseris atitiko mano poreikius. Lengvas, atsparus smūgiams bei vandeniui, titanas, safyrinis stiklas, laiką matai važiuojant ir juodžiausią naktį. O kad kvarcas, plaučių nesuku. Man aktualiau išvardintos sąvybės.
P.S. Bendradarbis tikras namisėda (gyvenimo ritmas - darbas, namai, na dar parduotuvė) be to nemokantis plaukti, tampo ant rankos didžiulį specializuota Glycine laikrodį, panašu kad jam gražu ir dadeda kažkiek svorio į kapšelį žemiau bambos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Aišku mechaninis blatniau,
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 13:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Aišku mechaninis blatniau, bet tik jei lyginsi tos pačios "svorio kategorijos" laikrodžius.
Turiu ir kvarcinių ir mechaninių. Bet kai turi ne vieną laikrodį tai nenešiojami mechaniniai stovi.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Pritariu nuomonei kad
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 14:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Pritariu nuomonei kad kvarcinis laikrodis tai laikrodzio profanacija. Grynas funkcionalumas pigiame ar brangiame korpuse pasirinktinai. Neidomus bet paprastas budas suzinoti laika.Panasiai kaip degtukai yra banalus budas ugnies iziebimui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 16:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-11- 15:25
Pranešimai: 17
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
Apie ką kalba išvis!? Ar mechaninis bus geresnis už kvarcinį jei jis pirktas pas tą patį čiūrką gariūnuose xD
Mano galva laikrodis turi atitikti daugiau kriterijų nei tik mechanin is ar kvarcinis...


tai visi laikrodžiai rodo laiką, ir visi peiliai pjauna :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: peilis68 rašė: tai visi
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 17:51 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
peilis68 rašė:
tai visi laikrodžiai rodo laiką, ir visi peiliai pjauna :)


Taip, laikrodžiai skirti rodyti laiką, o peiliai - pjauti, tik ne visi daro tai vienodai gerai.
Be to, ir laikrodžiams, kaip ir peiliams, kiekvienas naudotojas kelia kokius nors papildomus reikalavimus apart jų pagrindinės funkcijos. ;)
Todėl kalbant pvz. apie pigius ir funkcionalius Mora peilius, peilininkai nesako, kad šie peiliai blogi. Nes savo pagrindinę funkciją jie atlieka puikiai. Tačiau bet kuriam pradėjusiam domėtis peiliais, užsinori ko nors daugiau, nei "nuogas" funkcionalumas. O tolesnę paiešką ir pasirinkimą apsprendžia naudotojo supratimas, jo prioritetai bei finansinės galimybės.
Manau panašiai yra ir su laikrodžiais. Vieniems pakanka "nuogo" funkcionalo, kiti renkasi pagal populiarumą ir kainą, o treti svajoja apie tai, kas laikrodininkystėje yra pasiekta geriausio. Aš asmeniškai nematau tame nieko blogo. :)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: _Vladas_ rašė: Taip,
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 18:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-11- 15:25
Pranešimai: 17
Miestas: Kaunas
_Vladas_ rašė:
Taip, laikrodžiai skirti rodyti laiką, o peiliai - pjauti, tik ne visi daro tai vienodai gerai.
Be to, ir laikrodžiams, kaip ir peiliams, kiekvienas naudotojas kelia kokius nors papildomus reikalavimus apart jų pagrindinės funkcijos. ;)
Todėl kalbant pvz. apie pigius ir funkcionalius Mora peilius, peilininkai nesako, kad šie peiliai blogi. Nes savo pagrindinę funkciją jie atlieka puikiai. Tačiau bet kuriam pradėjusiam domėtis peiliais, užsinori ko nors daugiau, nei "nuogas" funkcionalumas. O tolesnę paiešką ir pasirinkimą apsprendžia naudotojo supratimas, jo prioritetai bei finansinės galimybės.
Manau panašiai yra ir su laikrodžiais. Vieniems pakanka "nuogo" funkcionalo, kiti renkasi pagal populiarumą ir kainą, o treti svajoja apie tai, kas laikrodininkystėje yra pasiekta geriausio. Aš asmeniškai nematau tame nieko blogo. :)

tiesa. Na bet rimtam vyrui reikalingas rimtesnis daiktas nei kvarcinis laikrodis. Tai be jokios abejonės yra neprivaloma, bet tai yra ir nerimta :) Domėtis apie metalą ir nežinoti kas ant rankos, visai šalia metalinio peilio, apsileidimas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 18:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
peilis68>>> Ir vėl išsisukai nuo konkretaus atsakymo...
Pavadinimus mes žinon nepergyvenk, tiesa Panerai aš nežinojau.
Jei nebūtų gaila pinigų laikrodžiui tai pasimčiau kažką iš Blacpain arba Patek Philippe, na Breitlingo neimčiau nes sakė kai perki Bentley jį ir taip dovanų duoda :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: Jei nebūtų
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 18:20 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
pyfpafz rašė:
Jei nebūtų gaila pinigų laikrodžiui tai pasimčiau kažką iš..

cia is serijos, jei bobute butu su kiausiniais.... :o
...tada paimciau sovo kukliems poreikiams Urwerk UR-110 Torpedo ...

o, realybeje man laika rodo, ir tam tikras laiko atkarpas skaiciuoja Casio G-SHOCK'as G521BD ir SEIKO Sportura SNL017P1

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 18:37 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
peilis68 rašė:
Na bet rimtam vyrui reikalingas rimtesnis daiktas nei kvarcinis laikrodis. Tai be jokios abejonės yra neprivaloma, bet tai yra ir nerimta :) Domėtis apie metalą ir nežinoti kas ant rankos, visai šalia metalinio peilio, apsileidimas :)


Sutinku. *taip*
Tačiau pratęsiant analogiją su peiliais, laikrodžio mechanizmas - tai kaip peilio geležtė. Gali būti gaminama masiniu būdu arba daroma individualiai. Tai, kas gaminama masiniu būdu nebūtinai yra blogos kokybės. Kartais net geriau, nei tai, kas daroma individualiai.
Yra firmos, kurios perka geros kokybės mechanizmus ir deda į savo gerą korpusą. Yra firmos, kurios viską gerai daro pačios. Galutinis rezultatas ir vienu ir kitu atveju bus geras laikrodis. Skirtumai tik prestižiškume ir kainoje. Kaip ir su peiliais. Tik verta atsiminti, kad autorinis peilis labiau vertinamas, bet ne visada yra geresnis, už gerai surinktą iš atskirai pagamintų geros kokybės dalių.
Todėl pvz. Casio Classic man puikiai dera su Mora Classic, o jeigu kišenėje nešioji Jack Levin lenktinuką, tai ir Panerai laikrodis ant rankos bus "į temą". :D

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-12- 19:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Banginis rašė:
pyfpafz rašė:
Jei nebūtų gaila pinigų laikrodžiui tai pasimčiau kažką iš..

cia is serijos, jei bobute butu su kiausiniais.... :o
...tada paimciau sovo kukliems poreikiams Urwerk UR-110 Torpedo ...

o, realybeje man laika rodo, ir tam tikras laiko atkarpas skaiciuoja Casio G-SHOCK'as G521BD ir SEIKO Sportura SNL017P1


Na sakykim pas mane preoritetai tiesiog kiti...

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1954 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 131  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 35 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007