Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 19:47

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1954 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 131  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-10-22- 12:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-07-28- 9:12
Pranešimai: 4
Šalis: Lietuva
Miestas: Marijampolė
Perkūnas rašė:
Sveiki, kaip pirmas postas naujokui, gal ir ne šioj temoj turėtų būti... :/
Bet, kiek supratau, yra nusimanančių žmonių apie laikrodžius pas jumi forume, tai gal ir man pagelbės.
Tokie laikrodžiai ir jų problemos :
1.Karo laikų "Grana" - per valandą vėluoja apie 3 min.
2.Šiuolaikinis (ne pats naujausias) "Tag Heuer" - eina, eina ir sustoja. Po kiek laiko, vėl pradeda eiti. Sustojimo dažnumas, gal keli kartai per mėnesį. Dabar prisukus, pradės eiti ne iš karto. Plius, nereaguoja chronometras, nei į vieno mygtuko paspaudimą.
Pridedu laikrodžių foto.


Laikrodžiai buvo nunešti pas :

1.Konarskio gatvėje, meistras - pagyvenęs, rusakalbis vyrukas. Su laikrodžiais draugauja, kaip pats išsireiškė apie 50 metų. Pats nemačiau, bet padarė tokius darbus : sutepė ir restauravo pagrindinį (gal ir ne taip) dantratį. Sumokėjau - 20 eurų. Laikrodis nevėluoja, eina gerai.

2.CUP-e, pas Giedrių. Jau guli 2 mėn. :O . Tai laiko nebuvo, tai pamiršo, tai daug darbo...Praeitą penktadienį pačiupinėjo, bet paskambino kažkam, taip šiandien išsiaiškinau. Žodžiu, nesvarbu - nedega, bet informuoti klientus reiktų, čia mano nuomonė. Pats nekalbėjau, kainuos 160 eurų, atseit kažkas lindo, kokia tai detalė subyrėjus.

Ką manote dėl kainos ? Ir visada, pas jį, tiek remontas tęsiasi ?

_________________
SAAB


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-10-22- 14:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Jo, man irgi su Giedrium panašiai buvo: tai nespėjo, tai vėl daug darbo buvo (suprask - pamiršo).
Nors, ko norėjau, viską padarė, bet, akivaizdu, kad bendraut su klientais nemoka, o gal ir nenori mokėt. O gal dėl to, kad ir taip daug darbo ir klientų turi.
Bet iš čia gi ir klausimai: kas per meistrelis Konarsko gatvėj, kurioj vietoj kromelis, kodėl jam Tago neatidavei taisyt?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-10-22- 14:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Konarskio g. šalia gėlių turgaus ir VSD pažįstamas nešioja pas jį laikrodžius paruošimui parduoti per ebay. Sako nieko toksai senukas. Pats nenešiau pas Jį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-10-22- 16:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-07-28- 9:12
Pranešimai: 4
Šalis: Lietuva
Miestas: Marijampolė
Vincukas rašė:
Bet iš čia gi ir klausimai: kas per meistrelis Konarsko gatvėj, kurioj vietoj kromelis, kodėl jam Tago neatidavei taisyt?
Tiksliai nepasakysiu, tik kartą buvau, o ir ne vietinis :) . Turbūt, mahelad tiksliau parašė, kur jį rasti. O Tago neapsiėmė pažiūrėt, bent jau chronografas nebūtų, taip išsireiškė. Ir Giedrių pasiūlė :) .

_________________
SAAB


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-10-24- 9:56 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Jei kas galvojot, kad Leatherman apyrankė buvo nelabai praktiška ir gal net šiek tiek absurdas, tai turiu gerų žinių: Leatherman išleido laikrodį su tokia apyranke :-D :
http://aic.lt/Ekipuote/Laikrodziai/Laik ... Black.html


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-10-24- 19:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-17- 14:48
Pranešimai: 530
Miestas: Palanga
Ta apyrankė labiau atributas nei įrankis, bet kartais labai susigadija–patikrinta. Oro uoste neužkliūva muitinei–taip pat patikrinta. O su laikrodžiu gaminama siauresnė, jei neapsirinku.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-10-24- 21:27 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
tai, kad uz tokia suma iseina Chris Reeve peilis. arba pumpinis sautuvas. kiekvienam savo. gal kas is forumenu jau esate isbande sia apyranke praktiskai.
beje, laikrodis isejes jau gerokai ankciau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-10-24- 22:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-17- 14:48
Pranešimai: 530
Miestas: Palanga
Arba padėvėtas GOLF'as...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-10-25- 14:32 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Priderinau kelnes prie laikrodžio:
Prikabintas failas:
IMG_1.jpg
IMG_1.jpg [ 445.83 KiB | Peržiūrėta 3620 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
IMG_2.jpg
IMG_2.jpg [ 508.07 KiB | Peržiūrėta 3620 kartus(ų) ]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-11-05- 13:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Galvoju apie išmanųjį laikrodį.
Reikalavimas būtų pagrindinis tai navigacija, taškų pasižymėjimas, vedimas iki taško, max laikanti baterija. Kartais reikėtų peradresuoti skambučius į jį kai žvejoju ir telefonas giliai nukištas su tikslu labiau nutildyti nei atsiliepti. Atsiliepti tik retais atvejais kai skambina "mirštantys artimieji". Linkstu link Garmin brendo, nes turiu navigatorių ir planuočiau duomenis perkėlinėti iš vieno į kitą.
Man kažkodėl toks jausmas, kad tų daiktų batarkės turėtų nelaikyti.
Nesu tikras ar man tokio daikto reikia, bet šiokį tokį patogumą ateityje matau.
Kokia jūsų patirtis su išmaniaisiais laikrodžiais?

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-11-05- 14:42 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 357
Miestas: Vilnius
Pyfpafz'ai. Aš naudoju Suunto Ambi Peak HR Saphfyre. https://www.prosport.lt/sportiniai-laik ... ulsometras. Tavo surašytos funkcijos jame yra ir aš jomis aktyviai naudojuosi. Vedimas iki taško labai naudingas miške arba svetimam mieste. Batarke laiko jei be navigacijos, ta kokį mėnesį, gal pusantro o gal ir du. Su navigacija iki kažkiek ten dešimčių valandų (pažiūrėk modelio specifikaciją). Navigacija dirba dviem tikslumais, einant pėsčiomis užtenka vidutinio tikslumo ir atitinkamai tauposi kuras. Navigacija, suprantama, tikra, kai laikrodis (na tas agregatas, bet laiką irgi rodo, daug laikų...) jungiasi su palydovais. Taip pat rodo greitį, kad aktualu važiuojant su dviračiu. Taip pat fiksuoja maršrutą ir perkelia jį į Suunto puslapį. Pekėlimas vyksta bliatufu, tad nė nepastebi. Dar ir multiką sukuria, kurime parodo tavo žygį, žygdarbius jame ir maršrute darytas nuotraukas. Yra tikras barometras su Storm Alram'u. Keliaujant miškais ir kalnais labai naudinga funkcija. Karta ji mane apsaugojo nuo buvimo atviroje vietoje per audrą. Yra įvairių sportinių rėžimų pasirinkimas. Galimybė sudaryti savo rėžimus. Ir kartu daiktas durakoustoičiv'as. Galima suprasti bei susišnekėti ir tada, kai jau puse būni užmiršes. Pritaikytas vandens sportui. Aš su juo plaukioju. Jungiasi su telefonu, naudojančiu iOS ir Android sistemas. BB, deja, ne... Matomi įeinantys skambalai, laiškai, sms. Minusas-senovinio tipo juodai baltas skystųjų kristalų ekranas. Na atgivena, ne tas žodis, bet už tat taupo batarkę ir man netgi visai patinka. Esmi tuo daiktu patenkintas kaip tapkė. Aišku, naudoju pagal paskirtį, nes nešiojimui yra dailesnių laikrodžių.

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-11-06- 15:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-01- 15:03
Pranešimai: 68
Miestas: Kaunas
As naudoju toki: https://www.prosport.lt/sportiniai-laik ... S021968000
Tai naujesne versija auksciau mineto laikrodzio. Skiriasi siek tiek dizainas, ant jo nebera isorines antenos, ji jau integruota viduje. Taip pat daugiau parametru jei aktualu sekti duomenis vertikalioje altitudeje. Funkcijos bemaz, kaip ir visu rimtu tokio tipo laikrodziu. Tik minusas man, kad batarke laiko be palydovo apie 2 savaites...dizainas ir nespalvotas ekranas-skonio reikalas, man patinka. Taciau: Garmin fenix 3 ar Fenix 5 jau visa galva lenkia ismanumu. Parametru gausa, spalvotas tachscreen, siuncisi logotipai ir pan. Batarke yaip pat rimtesne tempia apie men. Jei imciau dabar, imciau Garmin. Zinoma ir Suunto turi jam konkurenta SPARTAN linija. Cia reikia gilintis, issiryskinti poreikius, na ir kaina turbut. Patarimas nepirkti kokionors is skelbimo, be aiskiu dokumentu, nes saviski jau 2 kart nesiau i garantini. Garantinio aptarnavimas puikus, taciau sumokejus kruva pinigu galetu jau ir be garantinio apsieiti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-11-06- 17:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Pora metų turiu fenix 3. Nei plaukioju, nei nardau, nei skraidau , anei naviguoju, bet kartais panešioju. Šiaip jis man simpatiškas, HR transliuoja, pavibruoja, kai kas skambina ar kokią žinutę parašo, žingsnius paskaičiuoja, primena, kai telefoną kur nors užmirštu. Atsisiuntęs, gali feisą nusistatyt, kokį nori. Nakčiai išjungiu, tai baterija laiko apie pora mėnesiu su įjungtu BT.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-11-10- 11:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-01-18- 23:49
Pranešimai: 98
Miestas: Urvikiai
pyfpafz rašė:
Galvoju apie išmanųjį laikrodį.
Reikalavimas būtų pagrindinis tai navigacija, taškų pasižymėjimas, vedimas iki taško, max laikanti baterija. Kartais reikėtų peradresuoti skambučius į jį kai žvejoju ir telefonas giliai nukištas su tikslu labiau nutildyti nei atsiliepti. Atsiliepti tik retais atvejais kai skambina "mirštantys artimieji". Linkstu link Garmin brendo, nes turiu navigatorių ir planuočiau duomenis perkėlinėti iš vieno į kitą.
Man kažkodėl toks jausmas, kad tų daiktų batarkės turėtų nelaikyti.
Nesu tikras ar man tokio daikto reikia, bet šiokį tokį patogumą ateityje matau.
Kokia jūsų patirtis su išmaniaisiais laikrodžiais?

Sveikas.Metus laiko turiu Garmin feniks5x.Silpnoji puse baterija,del likusiu funkciju esu patenkintas visais atzvilgiais.Bet kaip Vincukas sake nesioju tik pagal paskirti,miskas,grybai,zvejyba,dviratis ir kai nusimato tolimas zygis kad zinotum kiek nupedinai.Siaip Garminas i sita aparata yra sukises visas galimas programas.Odel baterijos nematau dideles problemos pajungti krauti kai to prireikia(siaip labai greitai pasikrauna),o zygije jei ilgiau uztrunki tam yra isorines baterijos.Siap dvi savaites paprastu rezimu o ijungtu GPS apie para(kai kurie telefonai tiek nelaiko).Pripratom visi kad laikrodzio baterija po desimt metu tarnautu,su ismaniaisiais nelabai tiek gaunasi :ne: Jei kainos kokibes atzvilgiu Garmin feniks3 nelabai kuom ir skiras. :ll


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-12-17- 10:11 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Į tą pačią protingų laikrodžių temą - Suunto ir Garmin kainos kinijoje, Suzhou mieste. Norint gauti eurais, pasidalinkit tas kainas iš 7,8...pigu tai ar brangu nežinau.;)


Prikabinti failai:
20181214_193140.jpg
20181214_193140.jpg [ 1.42 MiB | Peržiūrėta 3150 kartus(ų) ]
20181214_193206.jpg
20181214_193206.jpg [ 1.25 MiB | Peržiūrėta 3150 kartus(ų) ]

_________________
Information is a weapon of mass destruction...
Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1954 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 131  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 29 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007