Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-26- 6:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 598 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-11-15- 12:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Yra tekę tiesog rūsy pašaudyt į beržines pliauskas.
Pliauskutės pradžiūvusios tokios 25-30 cm diametro, šaudyta 3m atstumu.
Vėliau tėvukas rado po pliauskų krūva kiaurai išėjusias kulkas be jokios deformacijos. KIAURAI.
9x19 tikrai too big savigynai, ta prame 9mm nėr blogai, bet greitis per didelis.
FMJ kulka siūna kiaurai storą beržinę plaiuską, o per mėsytę turėtų eiti dar geriau.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-15- 14:00 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2010-11-12- 18:35
Pranešimai: 516
Miestas: Jurbarkas
Na taip,,nedidelis"
PM sveria 870.,o jo kulka apie 20g.
Beto automatiniuosia graištviniuose ginkluose tik apie 25% energijos panaudojama kulkai,visa kita pavirsta šiluma,atatranka ir dar dievai žino kuo


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Mano anksčiau patalpintoj
StandartinėParašytas: 2012-11-15- 14:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-03- 23:02
Pranešimai: 346
Miestas: Ukmergė/Vilnius
Mano anksčiau patalpintoj nuorodoj pateikiama tokia FMJ skvarba balistinėje želatinoje:
9x19 mm Parabellum 24 - 40 colių
9x18 mm Makarov 21 - 22 coliai
9x17 mm Short 16 - 22 coliai

EDIT: kiek paieškojau 40 S&W 22-25 coliai. Nors reiktų geriau paieškot tikslesnes ribas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: pyfpafz
StandartinėParašytas: 2012-11-15- 21:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Kestutis ply rašė:
pyfpafz rašė:
Kestutis ply rašė:
pyfpafz rašė:
Mžokas kalibras.

Kaip vienas mano pažįstamas karininkas sakė: ,,jokio skirtumo lavonui, ar jo galvoj 6 mm ar 9mm skylė" :-D


Tik yra skirtumas jei palinsi į korpusą, o priešininkas varomas ant narkatos.

O kokia čia narkata lavonus prikelia :-/ Jei jau ,,palinsi", tai koks skirtumas iš ko? Esu šaudęs iš 22cal. Berettos su duslintuvu pagerintais šoviniais, iš penkių metrų eina kiaurai per 8 cm ąžuolinę lentą, tai apie kokį dar ,,varymą" gali būti kalba 8(


Koks skirtumas, kad siuva, energijos tai mažai palieka.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ričardas rašė: Na
StandartinėParašytas: 2012-11-16- 18:45 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Ričardas rašė:
Na taip,,nedidelis"
PM sveria 870.,o jo kulka apie 20g.
Beto automatiniuosia graištviniuose ginkluose tik apie 25% energijos panaudojama kulkai,visa kita pavirsta šiluma,atatranka ir dar dievai žino kuo

Grain ir gramai skirtingi dydžiai, pažiūrėk svorį atidžiau :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Skirtingi šaltiniai nurodo
StandartinėParašytas: 2012-11-16- 20:19 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2010-11-12- 18:35
Pranešimai: 516
Miestas: Jurbarkas
Skirtingi šaltiniai nurodo skirtingai, PM -870-730-710gramų.
Normalaus šovinio 9x18 parametrų neradau,bet 9x18h2.. kulkos masė 5.8gramo,granais turų būt daug didesnis skaičius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Aš apie tai ir rašiau, 20g
StandartinėParašytas: 2012-11-16- 20:32 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Aš apie tai ir rašiau, 20g jau didelė kulipka :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-16- 20:38 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
sidabrinis rašė:
Sveiki,kaip matau besidominčių pistoletais nemažai tai gal kas patars. Reikalingas pistoletas savigynai,kovinis. Kad būtų kuo lengvesnis ir turėtų pakankamai stabdomosios galios. Taipogi būtų patikimas ir galėčiau įsigyti Lietuvos ginklų fonde. Nors tema apie pistoletus bet galbūt revolveris būtų patikimiau? Pats neseniai turėjau tokį įvykį kad apvogė įsilaužę į mano butą. Bandžiau gintis dujiniu pistoletu,pirmu šūviu nepataikiau tiesiai į akis,antrą kartą tas pistoletas dar užsikirto. Baigėsi tuo kad atsidūriau ant grindų o kadangi esu neįgalus ir sėdžiu vežimėly negalėjau nieko padaryti gulėdamas ant grindų tad susirinko pinigus kiek rado ir išėjo. Žodžiu reikalingas patikimas ginklas kuriuo galėčiau apsiginti ir nereiktų keleto šūvių tam.



Ne apie pistoletus, bet žinok patariu rimtai. Įsirenk savo namuose video monitoringo sistemą, su dvigubu duomenų saugojimu: vietiniu ir nuotoliniu (namuose kažkur kad duomenis rašytų ir kad siųstų į nutolusį serverį). Suprask mane teisingai, Lietuva ir šiaip panaši į Lotynų Ameriką savo turiniu, o tu dar ir priklausai rizikos grupei - dėl savo sveikatos negali pasipriešint taip, kaip galbūt galėtų kiti (nors irgi dar ne faktas, kad sugebėtų apsigint). Tą žino ir žulikai, kažkur netoli neršiantys. Turi precedentą. Pistoletas tavo atveju savigynai labai gerai, bet žinok aš tau tikrai patariu įsirengt tavo būsto monitorinimą viduj.. Pasvarstyk apie tai labai rimtai *taip* *hello*


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Aš apie tai pasvarsčiau
StandartinėParašytas: 2012-11-16- 22:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-11-08- 14:06
Pranešimai: 116
Miestas: Kaunas
Aš apie tai pasvarsčiau iškart po vagystės įsirengiau ir vaizdo stebėjimo ir signalizaciją su judesio davikliais. Ir kiekvienam siūlau tai padaryti. Pistoletas tik papildoma priemonė apsisaugojimui. Maža kas nutikti gali,jei jau nutiktų taip kad tą signalizaciją sugėbėtų atjungti arba dar kas. Papildomas saugumas ir galimybės apsiginti nepamaišys. O ginklą savigynai manau praverstų ir gamtoje turėti kartais. Iki vagystės maniau kad nereikia,neverta, bet po tokių įvykių mastau kitaip.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: TerMind rašė: Kęstuti -
StandartinėParašytas: 2012-11-17- 11:54 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
TerMind rašė:

Kęstuti - duslintuvai Lietuvoje civilinėje apyvartoje draudžiami, todėl tuom geriau nesigirk ;)


Kažkaip neišsigandau, nei aš į žmones šaudžiau, nei tas ginklas mano buvo, bei kitos aplinkybės nenurodytos ;-) Mažiau reikia visko bijoti, ramiau miegasi :-D

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Gintis pistoleto pagalba man
StandartinėParašytas: 2012-11-17- 15:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Gintis pistoleto pagalba man neteko . Sunkiai įsivaizduoju sau situacija kaip uzpuolimo metu jisai būtų reikalingas.Puolimas visai kitas reikalas.
Siaip as esu pries ginklu dalyba kam papuola.Tas pats kaip mazvaikiams degtukus duoti.Dažniausiai pasitaikanti istorija apie ginkluotus verslininkus yra tokia.Gavo smugi i galva ir prarado pinigine ir koshelke su legaliai laikomu ginklu. Pinigu ginklui yra o proto nerasta plius ir ginklu naudotis nemoka plius ir psichologiškai neparuosti.Pora minuciu sokinejimu vietoje,20 atsispaudimu ir pora smugiu i snuki ir idomu kas per liek laiko ginkla istrauks ir ar i karve pataikys


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: TerMind
StandartinėParašytas: 2012-11-17- 22:38 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1521
Miestas: Kaunas
Kestutis ply rašė:
TerMind rašė:

Kęstuti - duslintuvai Lietuvoje civilinėje apyvartoje draudžiami, todėl tuom geriau nesigirk ;)


Kažkaip neišsigandau, nei aš į žmones šaudžiau, nei tas ginklas mano buvo, bei kitos aplinkybės nenurodytos ;-) Mažiau reikia visko bijoti, ramiau miegasi :-D


Negąsdinau :) Tikriausia ir pats žinai, kad viešai nevietoje pasakytas žodis gali pridaryti problemų. Protingiau yra patylėti, bent jau tam, kad išsiugdytų įprotis. Na, bet tu protingas vyras, pats viską supranti.

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Bozkurt rašė: Gintis
StandartinėParašytas: 2012-11-17- 22:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Bozkurt rašė:
Gintis pistoleto pagalba man neteko . Sunkiai įsivaizduoju sau situacija kaip uzpuolimo metu jisai būtų reikalingas.Puolimas visai kitas reikalas.
Siaip as esu pries ginklu dalyba kam papuola.Tas pats kaip mazvaikiams degtukus duoti.Dažniausiai pasitaikanti istorija apie ginkluotus verslininkus yra tokia.Gavo smugi i galva ir prarado pinigine ir koshelke su legaliai laikomu ginklu. Pinigu ginklui yra o proto nerasta plius ir ginklu naudotis nemoka plius ir psichologiškai neparuosti.Pora minuciu sokinejimu vietoje,20 atsispaudimu ir pora smugiu i snuki ir idomu kas per liek laiko ginkla istrauks ir ar i karve pataikys


Kas galėtų paneigti, kad man pasisektų tave apiplėšt-užpulti tau nesitikint iš nugaros!?
Kas galėtų paneigti, kad vienos rankos smūgiu sugebėčiau tave išjungti!?

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-18- 4:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Pyfpafz.
Niekas.Net ir fizine apsauga daugiau atgrasinanti priemone. Teisingai suplanuotas uzpuolimas neturi palikti jokiu sansu gynybai.
Geriausias variantas ir geriausia apsauga yra neatkreipti i save demesi .
Ir buti paranoiku :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-18- 4:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Buvo tas geras anekdotas apie gydytoja kuriam beveik pasisieke isgydyti klienta nuo paranojos.
Kodel beveik, todel kad klienta uzmushe lifte.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 598 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 139 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007