Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Apie pistoletus

2011-08-10- 17:05

Atskirta nuo EDC temos.

Apie šaunamuosius

2011-08-10- 17:06

Ričardas.K rašė:Kai kas, ką pakaitom tampau su savim kiekvieną dieną:

Uploaded with ImageShack.us

O kam tau tas "pištalietas" suprasčiau, jei nebūtų dujinis. O dabar turi gerą galimybę patiesti kojas kur netyčia, kai ant normalaus ginklo užsirausi :) Gaila būtų....

Silkinas rašė: Ričardas.K

2011-08-10- 17:38

Silkinas rašė:
Ričardas.K rašė:Kai kas, ką pakaitom tampau su savim kiekvieną dieną:




Uploaded with ImageShack.us



O kam tau tas "pištalietas" suprasčiau, jei nebūtų dujinis. O dabar turi gerą galimybę patiesti kojas kur netyčia, kai ant normalaus ginklo užsirausi :) Gaila būtų....


Aha, faktas... :-D

Jau nekalbant, kad ir

2011-08-10- 17:50

Jau nekalbant, kad ir kilogramas balasto :)

Šiaip tai, šiame forume

2011-08-10- 19:35

Šiaip tai, šiame forume pirmiausia atkreipiu dėmesį į peilius. Keista, kad visiems į akis krito pistoletas. Nemanau, jog reikalingą daiktą galima vadinti "balastu" (ek). Pistoletas - palydovas (dėkui dievui nekasdienis) mano darbe. O naujokams, kurie nesigaudo šioj srity, galiu paaiškinti, kad tai kovinis Heckler Koch firmos (beje, ek, Tavo turimas Ganzo G704, tai šios firmos 14205 modelio kopija) pistoletas, modelis USP Compact, kalibras - 9 mm. Luger, dėtuvės talpa - 13 šovinių. Labai patikimas ir geras ginklas. Todėl labai norėtųsi sužinoti, ką turėjo galvoje Silkinas sakydamas "kai ant normalaus ginklo užsirausi "?

Gal per daug išsiplėčiau, bet taip bus aiškiau.

Ričardas.K rašė: Šiaip tai,

2011-08-10- 20:05

Ričardas.K rašė:Šiaip tai, šiame forume pirmiausia atkreipiu dėmesį į peilius. Keista, kad visiems į akis krito pistoletas.

Na, šiame forume prie peilių visi pripratę. :D Nors tiesą sakant, AG Russell "Acies" Lietuvoje nedažnas.

O štai EDC pistoletas - daugumai dalykas neįprastas. ;)

Ričardas.K rašė: galiu

2011-08-10- 20:45

Ričardas.K rašė:galiu paaiškinti, kad tai kovinis Heckler Koch firmos (beje, ek, Tavo turimas Ganzo G704, tai šios firmos 14205 modelio kopija) pistoletas, modelis USP Compact, kalibras - 9 mm. Luger, dėtuvės talpa - 13 šovinių. Labai patikimas ir geras ginklas. Todėl labai norėtųsi sužinoti, ką turėjo galvoje Silkinas sakydamas "kai ant normalaus ginklo užsirausi "?

Gal per daug išsiplėčiau, bet taip bus aiškiau.


Jei tai kovinis, tada ir "normalus" Klydau reiškia. :)

Silkinas rašė: Jei tai

2011-08-10- 21:46

Silkinas rašė: Jei tai kovinis, tada ir "normalus" Klydau reiškia. :)


Che che, ant pareigūno užsirovei :D XD

Ir aš užsiroviau, prezumciją

2011-08-10- 23:38

Ir aš užsiroviau, prezumciją dėl dujų priėmęs už faktą. Atsiprašau, jei nuskambėjo hm.. nekorektiškai :)

Čia niekis, vyručiai.

2011-08-10- 23:45

Čia niekis, vyručiai. Svarbiausia natūroj dujų nesupainiot su kulka ir neužsiraut ant vamzdžio.

Ričardas.K rašė: Šiaip tai,

2011-08-11- 1:48

Ričardas.K rašė:Šiaip tai, šiame forume pirmiausia atkreipiu dėmesį į peilius. Keista, kad visiems į akis krito pistoletas. Nemanau, jog reikalingą daiktą galima vadinti "balastu" (ek). Pistoletas - palydovas (dėkui dievui nekasdienis) mano darbe. O naujokams, kurie nesigaudo šioj srity, galiu paaiškinti, kad tai kovinis Heckler Koch firmos (beje, ek, Tavo turimas Ganzo G704, tai šios firmos 14205 modelio kopija) pistoletas, modelis USP Compact, kalibras - 9 mm. Luger, dėtuvės talpa - 13 šovinių. Labai patikimas ir geras ginklas. Todėl labai norėtųsi sužinoti, ką turėjo galvoje Silkinas sakydamas "kai ant normalaus ginklo užsirausi "?

Gal per daug išsiplėčiau, bet taip bus aiškiau.


Glokas geresnis ir pigesnis :)

Maksas rašė: Glokas geresnis

2011-08-11- 8:11

Maksas rašė:
Glokas geresnis ir pigesnis :)



Vadinasi, pas tave Glock'as :D

Čia jau prasideda naujos

2011-08-11- 10:34

Čia jau prasideda naujos temos gvildenimas, tačiau, kas ant liežuvio - pasakysiu. Teko šaudyti iš 9 mm. Glock 19 (su kompensatoriais ir be jų), kurį laikyčiau HK USP Compact analogu. Tačiau, kaip nekeista, spynoj užstrikdavo išmetama gilzė. Ir tai ne vieninitelis atvejis. Jei Maksas kalba apie Glock 17, tai pritarčiau jo nuomonei. bet lyginti kuris geresnis - neapsiimčiau, nes jų skirtingos "svorio kategorijos".

Na...Kaip cia pasakyti....

2011-08-11- 14:07

Na...Kaip cia pasakyti.... Glokai , ypac su kompensatoriais daugiau jautresni neteisingam suemimui negu HK .

Jeigu butu pasirinkimas , tai trumpavamzdziai HK butu mano paskutinis pasirinkimas tarnybiniam ginklui, o kaip sportinis irankis man jisai tesiog netinka.

Pritariu 100 %

2011-08-11- 14:21

Pritariu 100 %

Atsakymo rašymas