Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-19- 7:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 267 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2016-08-17- 7:34 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1520
Miestas: Kaunas
DiCaprio nesiskaito?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-08-17- 17:13 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10030
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
TerMind rašė:
DiCaprio nesiskaito?

Geriau neskaitykim. :E
Nes:
Bozkurt rašė:
Zudo pakisti literaturiniai ,kino ir vadoveiliniai stereotipai.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-08-17- 18:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-02-24- 11:08
Pranešimai: 90
Miestas: Klaipeda
Banginis rašė:
atsiras pabuvoję meškų draugijoje?

Atsiras, bet saugesniu atstumu nei foto. Bijau kad tie kur turejo ,,pilna kontakta" gali neturet ranku kad naudotis klaviatura :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Grey man concept
StandartinėParašytas: 2017-10-14- 10:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-07-16- 20:59
Pranešimai: 212
Miestas: Vilnius
Naujas "trendas" - Grey man (Pilkas žmogus)

Idėja, kad neišsiskirti iš minios (apranga, elgesiu, žiniomis, įranga) atėjus dienai Z.

Ką manot? :)
Pakeis doomsday preppers ar ne? :)


Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Grey man concept
StandartinėParašytas: 2017-10-14- 11:05 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Manau, kad nuo per lengvo gyvenimo iš nuobodulio žiovaujantys ir per daug laisvo laiko turintys pirmojo pasaulio gyventojai po naują "trendą" sugalvoja kas mėnesį ;-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Grey man concept
StandartinėParašytas: 2017-10-14- 15:20 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10030
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Lukas rašė:
Idėja, kad neišsiskirti iš minios (apranga, elgesiu, žiniomis, įranga) atėjus dienai Z.

Ką manot? :)

Idėja ši ne nauja ir kaip taktinių veiksmų elementas turi prasmę. Bet kaip išlikimo strategija - įdinga, nes jos pritaikymas ribotas.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-10-14- 17:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-07-16- 20:59
Pranešimai: 212
Miestas: Vilnius
Aš nei prieš, nei už.
Tiesiog teoriškai... reikia pripažinti, kad paprastai su 5.11 rush 12/24 kuprine, cargo kelnėm ir parakordo apyranke žmonės kur kas labiau atkreipia dėmesį į save, ne tik ofise ar parduotuvėj, o tiesiog gatvėje.
Jau nekalbu apie kaimynus, kurie dieną Z ateis prašyti tavo doomsday resursų : )))


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-10-14- 17:10 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Lukas rašė:
Aš nei prieš, nei už.
Tiesiog teoriškai... reikia pripažinti, kad paprastai su 5.11 rush 12/24 kuprine, cargo kelnėm ir parakordo apyranke žmonės kur kas labiau atkreipia dėmesį į save, ne tik ofise ar parduotuvėj, o tiesiog gatvėje.
Jau nekalbu apie kaimynus, kurie dieną Z ateis prašyti tavo doomsday resursų : )))

Tikra tiesa. Bet mano nuomone, jeigu atėjus apokalipsei šitas aspektas bus didžiausia tavo problema, tai skaityk esi labai laimingas :-D

"Doomsday preppers" yra įdomus laisvalaikio hobis nuobodžios kasdienybės kamuojamiems amerikiečiams, ir pretekstas nešioti cargo kelnes bei taktines kuprines yra nemaža viso šito malonumo dalis. Bet kadangi tokių "doomsday preppers" pridygo baisiai daug, tai vis sunkiau pasijaust išskirtiniu ar "gudresniu už kaimyną".
Aš čia, aišku, tik spekuliuoju, bet mano spėjimas būtų, kad "grey man trendas" būtent ir kyla iš to noro būti gudresniu už kitus. T.y. daryti kažką, ko kiti (dar) nedaro.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-10-14- 19:19 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Aš čia, aišku, tik spekuliuoju, bet mano spėjimas būtų, kad "grey man trendas" būtent ir kyla iš to noro būti gudresniu už kitus. T.y. daryti kažką, ko kiti (dar) nedaro.


Bet kokiu atveju jie visi baigs taip pat kaip ir visi - rigor mortis...vieni blatniau, kiti paprasčiau ir greičiau; ir čia beje dar neaišku kuriems labiau pasiseks.;)

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-10-14- 20:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
"Pilkas žmogus" turi prasmę tik apokalipsės atveju ar kokioje Afrikos šalyje, kai niekas nieko neturi ir už geras kelnes gali nužudyti. Kitais atvejais visiems viskas po....fig. Na kai katinas neturi ką veikti, jisai laižo sau vieną vietą. Tas pats ir su tais trendais. Iš neturėjimo ką veikti ir algos po 20-30 baksų į valandą amerikiečiai išsigalvoja sau visokias nesąmones, kad tik pasijusti kažkiek išsiskiriančiais iš visos ofisinio planktono minios.

Įprastam gyvenime turėkite gerų stiprių žmonių ratą, skaitykite teisę ir nebijokite pakelti kumščio. Ir būsite žymiai labiau apsaugoti nei tiesiog devėdami nepastebimus drabužius. Na kas nori pasijusti sofos rangeriu dar galite paskaityti agenturinę veiklą, operatyvinę veiklą, kriminalinę psichologiją, psichiatriją.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-11-05- 13:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Dirbu. Background sukasi video. Frazė patiko. Žmogui pasiruošti normaliai saugiai nakvinei taigoje Sibire žiema reikia 3-4 valandų darbo. Šiaip gerai sako apie nakvynės organizavimą pirmuose 10 minučių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-02-04- 15:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Nevisiškai IKS, bet arti. Du žmonės. Abu gyvena izoliacijoje. Vienas gyvena kaip gyvulys tvarte, kitas nors ir apsikrovęs daiktais, bet tvarkingai gyvena. Net su palydoviniu internetu. Jau seniai sau padariau išvadą, kad kas beatsitiktu, žmogus pats renkasi kaip jam gyventi o ne aplinkybės. Aplinkybės tik uždeda savo pėdsaką.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-02-08- 17:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Dirbu. Background sukasi video. Frazė patiko. Žmogui pasiruošti normaliai saugiai nakvinei taigoje Sibire žiema reikia 3-4 valandų darbo. Šiaip gerai sako apie nakvynės organizavimą pirmuose 10 minučių.

Mano manymu nelabai tikęs pavyzdys . Laužą bičelis pagamino tokį, kuriam nespės malkų lakstyti visą naktį. Dirbo prakaituodamas-nespės išdžiūti.
Paklotas miegui taip pat skystas. Žodžiu mėgėjas.

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-02-08- 17:45 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Į tą temą parekomenduosiu šitą kanalą: Primitive Technology


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-02-24- 19:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Vyrai, gero Jums vakaro. Yra vienas konkretus klausimas. Renku kelioninę vaistinėlę, be to artimas žmogus anafilaksinį šoką gali pagauti. Kas žinote nenarkotinius prieššokinius preparatus. Gal yra uneversalūs kurie padeda ir prieš anafilaksinį šoką ir prieš trauminį? Internete sugebėjau suprasti kad narkotiniai (kaip promedolis) nebent į kitą pasaulį be skausmo padeda nusigauti jei gera trauma. O vat toliau reikalas sustojo. Nu ne medikas aš, kad suvokti kas dabar padeda o kas sovietinės medicinos nusipezėjimas. Jau gavau adrenaliną. Ar jo pakas iš bedos į kelioninę vaistinėlę, ar ieškoti dar antispazmolitikų bei kitos med nesamonės? Be to kiek tokių ampulių reikia pvz anafilaksinio šoko kupavimui? Koks dozės langas (ne per daug ne per mažai)? Jei ką visas problėmas su sveikata linkęs palikti medikams, savigydimų nebent anginos užsiimu, bet čia toksai reikalas, kai jie nespės arba negalės atvažiuoti.


Prikabinti failai:
IMG_20180224_175817.jpg
IMG_20180224_175817.jpg [ 1.29 MiB | Peržiūrėta 3449 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 267 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007