Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-19- 12:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 267 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2015-01-07- 13:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
loki rašė:
Tai tau ne amortizacija turi rūpėt, o bilieto rezervavimas. :E

Tai bilietą jis jau seniai rezervavo - dabar jis tik galvą suka, kuri šalis jam kompensuos Lietuvoj likusių šautuvų amortizaciją. :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-07- 13:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Ai tipo čia toks ale safaris? :/

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-08- 3:57 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
loki rašė:
Tai tau ne amortizacija turi rūpėt, o bilieto rezervavimas. :E


:liuks:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-06-26- 8:04 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2015-02-18- 20:00
Pranešimai: 159
Miestas: Kaunas
Aš čia viską taip perskaičiau ramiai... Ką gali padėt kompaso turėjimas, jei neįsivaizduoji net apytiksliai, kur esi? O jei įsivaizduoji, pakaks ir saulės. Ėjimas kažkur gamtoj yr beprasmiškas, jei nenueini šiaip sau kasdien bent 15km. O mišku ei nepalyginamai sunkiau, kaip sunkiau ir nepamest krypties. Beje, krypties jausmas atgaivinamas pastoviai juo naudojantis- turbūt ir Vladas patvirtins, kad taksacijoj ir be gps 100ha plote surasdavom 0,5ha plotelį. Iš esmės bet koks išlikimas kritinėse situacijose prasideda šiandien ir dabar- tai apima ir fizinės būklės palaikymą, savo žinių praktinių naudojimą, įsiklausimą į save ir atpažinimą neteisingų reakcijų joms dar neprasidėjus. Nuo turimos įrangos turėjimo išlikimas priklauso gal tik dešimtadaliu, visa kita tik nuo mūsų pačių. O eilinis miesto pilietis dažnai jau praradęs ir ištvermę ir sielos ramybę. Aplinkos stebėjimas... Prieš kelis metus pamečiau miške piniginę, o miškas- išvirtęs išgriuvęs uosynas buvo, plotas 80ha. Dilgėlės aukštesnės už mane, ievos trakas persipynęs kaip džiunglėse. Po penkių valandų ieškojimo aš ją radau- pradėjau stebėdamas aplinką rast savo "pėdas"... Beje, kartais ir Lietuvoj grybavimo sezonu atrandami žmonės tik antroj ar trečioj dienoj išsekę, ir nebūtinai tai nesiorientuojantys seniai ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-06-26- 8:13 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2015-02-18- 20:00
Pranešimai: 159
Miestas: Kaunas
Tiesa, norint užvaikyt pvz stirną, visai nebūtina bėgiot paskui ją kaip pamišusiam. Esu kelis kart taip užvaikęs pats nenorėdamas, dirbau papelkiuose. ir einu zigzagais visokiais. o stirna durna, iš streso bėga nežiūrėdama kur, per pelkę jai bėgt sunku. porą kart aš ją vis pakėliau, o trečia kart iš mauryno ištraukiau ir palikau gulėt, kad atsigautų. tada gavosi netyčia, bet manau, kad visai įmanoma pakartot ir tyčia tokį dalyką. ne kartą per dieną vaikščiodamas sutinku vis tą patį "ožį"


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-06-26- 8:49 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
mingas rašė:
Aš čia viską taip perskaičiau ramiai... Ką gali padėt kompaso turėjimas, jei neįsivaizduoji net apytiksliai, kur esi? O jei įsivaizduoji, pakaks ir saulės. Ėjimas kažkur gamtoj yr beprasmiškas, jei nenueini šiaip sau kasdien bent 15km. O mišku ei nepalyginamai sunkiau, kaip sunkiau ir nepamest krypties. Beje, krypties jausmas atgaivinamas pastoviai juo naudojantis- turbūt ir Vladas patvirtins, kad taksacijoj ir be gps 100ha plote surasdavom 0,5ha plotelį. Iš esmės bet koks išlikimas kritinėse situacijose prasideda šiandien ir dabar- tai apima ir fizinės būklės palaikymą, savo žinių praktinių naudojimą, įsiklausimą į save ir atpažinimą neteisingų reakcijų joms dar neprasidėjus. Nuo turimos įrangos turėjimo išlikimas priklauso gal tik dešimtadaliu, visa kita tik nuo mūsų pačių. O eilinis miesto pilietis dažnai jau praradęs ir ištvermę ir sielos ramybę. Aplinkos stebėjimas... Prieš kelis metus pamečiau miške piniginę, o miškas- išvirtęs išgriuvęs uosynas buvo, plotas 80ha. Dilgėlės aukštesnės už mane, ievos trakas persipynęs kaip džiunglėse. Po penkių valandų ieškojimo aš ją radau- pradėjau stebėdamas aplinką rast savo "pėdas"... Beje, kartais ir Lietuvoj grybavimo sezonu atrandami žmonės tik antroj ar trečioj dienoj išsekę, ir nebūtinai tai nesiorientuojantys seniai ;)


Viskas teisingai, tik kas tas "taksacijoj"? :D

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-06-26- 10:53 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mingas rašė:
Tiesa, norint užvaikyt pvz stirną, visai nebūtina bėgiot paskui ją kaip pamišusiam. Esu kelis kart taip užvaikęs pats nenorėdamas, dirbau papelkiuose. ir einu zigzagais visokiais. o stirna durna, iš streso bėga nežiūrėdama kur, per pelkę jai bėgt sunku. porą kart aš ją vis pakėliau, o trečia kart iš mauryno ištraukiau ir palikau gulėt, kad atsigautų. tada gavosi netyčia, bet manau, kad visai įmanoma pakartot ir tyčia tokį dalyką. ne kartą per dieną vaikščiodamas sutinku vis tą patį "ožį"

Tai mūsų protėviai kažkada tam tikruose regionuose taip medžiodavo. Jie nemokėjo bėgti labai greitai, bet jiems to ir nereikėjo, nes galėjo bėgti išlėto, bet labai ilgai, ir taip nuvarydavo gyvūnus iki nukritimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-06-26- 13:31 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10030
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Viskas teisingai, tik kas tas "taksacijoj"? :D

Taksacija - miško apskaita ir įvertinimas (augančių medžių amžiaus, aukščio ir skersmens, medienos išteklių, jos metinio prieaugio nustatymas). Atliekama vykdant miškotvarką.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-06-26- 17:25 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2015-02-18- 20:00
Pranešimai: 159
Miestas: Kaunas
Taksa= kaina. Manau iš šio žodžio kilęs mano darbo pavadinimas. O šiaip Vladas viską teisingai surašė, aš nemokėčiau taip glaustai. Paprastai žmonėms sakau, kad inventorizuoju mišką, tada jie suvokia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-06-26- 21:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
mingas rašė:
Taksa= kaina. Manau iš šio žodžio kilęs mano darbo pavadinimas.

Taksistas ? ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-06-26- 22:44 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10030
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
mingas rašė:
Taksa= kaina. Manau iš šio žodžio kilęs mano darbo pavadinimas.

Taksistas ? ;)

Taksatorius.
"Taksistas" kilo nuo žodžio "Taksi"/"Taxi", o šis savo ruožtu yra žodžio "Taxiometer" ( apsukų skaitliukas/matuoklis) trumpinys.

Nebenukrypkim nuo temos.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-01-21- 9:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Nenoriu kurti atskiros temos.
Reikia gero švilpuko, kad esant reikalui būtų galima duoti signalą kuris girdėtūsi toli. Daiktas turi būti mažas.
Turite minčių?

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-01-21- 11:17 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
klausk pas goolę, o šiaip gal tiks:
http://aic.lt/Suvenyrai-atributika-veli ... l-tec.html
http://aic.lt/Ekipuote/Kitas-smulkus-in ... ankei.html
http://aic.lt/Ekipuote/Kompasai/Svilpuk ... mpasu.html
http://www.viskassportui.lt/lt/treniruo ... pukai.html

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-01-21- 15:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-12-03- 10:14
Pranešimai: 344
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Nenoriu kurti atskiros temos.
Reikia gero švilpuko, kad esant reikalui būtų galima duoti signalą kuris girdėtūsi toli. Daiktas turi būti mažas.
Turite minčių?

Ultimate Survival Technologies Jetscream.
iš tikrųjų - Ultimate. tai ne marketingas. jei įsigysi prieš pučiant rekomenduoju užsispaust abi ausis.
mano atveju išlupus iš pakuotės ir pūstelėjus patalpoj, tą dieną negirdėjau jokių aplinkinių garsų, sekančią parą galvoj spengė be sustojimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-08-16- 22:23 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
atsiras pabuvoję meškų draugijoje?


Prikabinti failai:
не надо в лес ходить.jpg
не надо в лес ходить.jpg [ 28.65 KiB | Peržiūrėta 5809 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 267 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007