Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-09- 22:18

Kairėje trečia nuo viršaus Paveikslėlis

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-09- 22:20

_Vladas_ rašė:Kairėje trečia nuo viršaus Paveikslėlis

Che, gera :D . Šita man ir pirma akį užkabino.. :E

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-09- 23:00

O aš buvau apakęs nuo Vlado peilių kolekcijos - buvo kur akį paganyt... Tiek fliperių ir vienoj vietoj - afigenai...

_Vladas_ rašė:Kairėje trečia nuo viršaus Paveikslėlis


Tarp kitko, jos sesutė, tik neblastuota, prieš savaitę išvažiavo į Australiją:

pg1536_09.jpg

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-09- 23:07

Pavelas rašė:Tarp kitko, jos sesutė, tik neblastuota, prieš savaitę išvažiavo į Australiją:

Irgi daili. +1
Bet smėliuota man gražiau. O priedo dar tas subtilus tonavimas... :)

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-09- 23:15

Pavelas rašė:Tarp kitko, jos sesutė, tik neblastuota, prieš savaitę išvažiavo į Australiją:

Šita dar gražesnė. :liuks:
Klausyk, gal man ant pypkių persimest? :/ :O :O

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-09- 23:24

Vincukas rašė:
Pavelas rašė:Tarp kitko, jos sesutė, tik neblastuota, prieš savaitę išvažiavo į Australiją:

Šita dar gražesnė. :liuks:
Klausyk, gal man ant pypkių persimest? :/ :O :O


Jau seniai laikas :P
Be to niekas gi nedraudžia ir... ir... Kaip aš....

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-09- 23:56

Tai va, kad laikas jau seniai buvo... Tiek jo iššvaistyta - va, neaišku, ar senatvėj sugebėsiu tinkamai papsėti ir tamperiu mojuoti. :E

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-10- 10:51

Vincukas rašė:Tai va, kad laikas jau seniai buvo... Tiek jo iššvaistyta - va, neaišku, ar senatvėj sugebėsiu tinkamai papsėti ir tamperiu mojuoti. :E


Kaip tik senatvėje pypkiuot sekasi geriausiai, bo stipriai papsėt ir tamperių majuoot - nėra, o to būtent ir reikia, lengvo papsėjimo ir tamperio prispaudimo.

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-10- 10:53

_Vladas_ rašė:Bet smėliuota man gražiau. O priedo dar tas subtilus tonavimas... :)


Manau, kad panašiai galėsiu atkartot :buk:

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-10- 11:54

Pavelas rašė:
Vincukas rašė:Tai va, kad laikas jau seniai buvo... Tiek jo iššvaistyta - va, neaišku, ar senatvėj sugebėsiu tinkamai papsėti ir tamperiu mojuoti. :E


Kaip tik senatvėje pypkiuot sekasi geriausiai, bo stipriai papsėt ir tamperių majuoot - nėra, o to būtent ir reikia, lengvo papsėjimo ir tamperio prispaudimo.

Jūs čia 'ginekologą' tamperiu vadinat? ;) Kauno pypkorių klube kai buvau dar nariu, kimštuką visi sutartinai vadindavo ginekologu (nes pypkė gi kaip asmeninė moteris) :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-10- 13:10

O kaip....

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-10- 13:23

GAdas rašė:Jūs čia 'ginekologą' tamperiu vadinat? ;) Kauno pypkorių klube kai buvau dar nariu, kimštuką visi sutartinai vadindavo ginekologu (nes pypkė gi kaip asmeninė moteris) :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Įdomu kaip tu pypkę vadini.. :/ XD

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-10- 13:31

loki rašė:
GAdas rašė:Jūs čia 'ginekologą' tamperiu vadinat? ;) Kauno pypkorių klube kai buvau dar nariu, kimštuką visi sutartinai vadindavo ginekologu (nes pypkė gi kaip asmeninė moteris) :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Įdomu kaip tu pypkę vadini.. :/ XD

Tą kurios niekam neduodu, - žmona; tą kur duodu kompanijoje kitam patraukti - prostitute.:)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-10- 13:35

Man svetimas pypkes rūkyti - tas pats, kaip dantis valyti svetimu šepetuku 8( . Nors valgykloj ar kavinėj valgau bendro naudojimo šaukštu, bet su pypkėm - man nepraeina tokis fintas.
Prostitučių parką dar turėt.... įdomiai čia...

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-11-10- 13:38

GAdas rašė:Tą kurios niekam neduodu, - žmona; tą kur duodu kompanijoje kitam patraukti - prostitute.:)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Na ja, romantiška... XD O peiliai ir t.t. pas tave taip pat personifikuoti?
Atsakymo rašymas