Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-20- 9:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 711 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 48  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-03-09- 9:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Ričardas.K rašė:
Po bandymų pasidalink įspūdžiais


Pirmų bandymų rezultatai viršijo visus lūkesčius.
Šviečia žiauriai gerai, buvau nustebęs, kad galima išspausti tiek šviesos iš tokio guziko.
Korpuso apdirbimas labai kokybiškas, nėra prie ko prisikabinti. Rašo, kad atsparus braižymuisi, šitą su laiku patikrinsime, nes nešiosiu jį prie raktų.
Kai kas gal sakys, kad problema su batareikom CR123, bet pas mane jų visada yra nes tokias pat naudoju načnykui ir podsvetkei, aišku jos brangesnės už AA ir AAA.
Švietimo kampas gan platus, bet tai juk pakabukinis prožikas.
Reguliuojasi švietimo reimaii: Medium - Low - High, tai man nelabai patiko, geriau eitų nuo min link max.
Trys švietimo režimai:
75 liumenai (4 valandos 16 minučių)
10 liumenų (30 valandų)
140 liumenų (1 valanda 50 minučių)
Įjungimas, išjungimas, ir režimų perjungimas reguliuojasi pasukimu.
Šio prožiko gal nenaudosi pasivaikščiojimams, nes vienam kartui sueis viena batarkė, bet prireikus prožektoriaus jis atliks ne tik kišeninio vaidnenį.
Kaina lyginant su kokybe ir tai ką galima išspausti iš jo tai tikrai juokinga. Turiu aic nuoladų kortelę tai nuo lentynos kainos dar nuolaidą padarė, sumokėjau kažkas palei 77 Lt.
Už šitą pakabukinį prožektoriuką būtų geresnis nebent su titaniniu korpusu ir daugiau galios.
Rekomenduoju.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Nusipirk papildomai CR123
StandartinėParašytas: 2012-03-09- 10:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Nusipirk papildomai CR123 pakrovėją. AIC irgi jų turi, nereiks sukt galvos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: loki rašė: Nusipirk
StandartinėParašytas: 2012-03-09- 10:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
loki rašė:
Nusipirk papildomai CR123 pakrovėją. AIC irgi jų turi, nereiks sukt galvos.


Pakrovėją turiu, ta prame yra opcija krauti tokio tipo akumuliatorius turimame pakrovėjuje.
Daugumoj prietaisų, su kurias man teko susidurti, naudojančių CR123 kažkodėl rekomenduojama naudoti būtent batarkes, o ne akumuliatorius, tai aš ir nesivarginau apsikraudamas šio tipo akumuliatorias.
Teko išbandyti šio tipo akumuliatorius su Tiablo A9 prožektorium, tai šviesos srautas buvo prastesnis nei su 18650 tipo akumuliatorium.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: loki rašė:
StandartinėParašytas: 2012-03-09- 11:02 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
pyfpafz rašė:
loki rašė:
Nusipirk papildomai CR123 pakrovėją. AIC irgi jų turi, nereiks sukt galvos.


Pakrovėją turiu, ta prame yra opcija krauti tokio tipo akumuliatorius turimame pakrovėjuje.
Daugumoj prietaisų, su kurias man teko susidurti, naudojančių CR123 kažkodėl rekomenduojama naudoti būtent batarkes, o ne akumuliatorius, tai aš ir nesivarginau apsikraudamas šio tipo akumuliatorias.
Teko išbandyti šio tipo akumuliatorius su Tiablo A9 prožektorium, tai šviesos srautas buvo prastesnis nei su 18650 tipo akumuliatorium.

Rekomenduoja nes kaikurie prietaisai gali būti nepritaikyti aukštesnei įtampai. barterija - 3v, akumas 4,2-3,5v
Kas dėl tiablo 9, tai kažką nedažiūrėjai, arba lievus akumus buvai sukišęs, geriausiais jis šviečia su dviem akumai RCR 123, paskui baterijos cr123, ir tik tada 1x 18650
Viskas yra čia http://www.light-reviews.com/tiablo_a9s/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Linuks>>> Pas mane akumai
StandartinėParašytas: 2012-03-09- 12:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Linuks>>> Pas mane akumai buvo kažkokie LIR123.
O kokius tu geriausius rekomenduotum?

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sveiki, gal kas kaune
StandartinėParašytas: 2012-03-22- 16:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-01-20- 0:42
Pranešimai: 47
Miestas: Kaunas
Sveiki, gal kas kaune galetumete duoti pabandyti dvi arba tris 18650 baterijas? gavau prozektoriu o baterijos bus tik uz keliu savaiciu noretusi pameginti ar jis veikia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Parėjo pirkinukas iš DX.
StandartinėParašytas: 2012-03-26- 10:21 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1521
Miestas: Kaunas
Parėjo pirkinukas iš DX. Tikrai mažas ir neblogai šviečiantis prožektoriukas. Ir kaina maža. Dabar įdėjau AA elementą. Reikės įsigyti ir pabandyti su 14500 akumuliatoriumi.
http://www.dealextreme.com/p/ultrafire- ... lster-1993

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-26- 10:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
AisMas rašė:
Sveiki, gal kas kaune galetumete duoti pabandyti dvi arba tris 18650 baterijas? gavau prozektoriu o baterijos bus tik uz keliu savaiciu noretusi pameginti ar jis veikia.

Rasyk y asmenine arba alio 865411694


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Turėjau štai tokį:
StandartinėParašytas: 2012-06-14- 19:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14- 18:26
Pranešimai: 178
Šalis: UK
Miestas: Bristol
Turėjau štai tokį: https://aic.lt/led-proa-ektorius-39-aur ... _1570.html
Žuvo tragiškai orkaitėje, kai uošvis pakeitęs orkaitėj lemputę jį ten pamiršo, o uošvienė iškepė su sausainiais... Man labai patiko, nes turi siaurą, koncentruotą spindulį (su linze), kurio dėka viskas labai ryškiai apsišviečia. Labai geras kainos ir kokybės santykis. Užsisakiau naują :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sveiki, vyrai. Turiu bėdą
StandartinėParašytas: 2012-08-01- 13:51 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
Sveiki, vyrai. Turiu bėdą šviežią, gal kas galės padėt patarimais. Kalba eis apie taip vadinamas mažas baterijas-tabletes, kurios dedasi į mažus elktronikos prietaisus, pvz elektroniniai kvarciniai laikrodžiai ir t.t. Kadangi apie tas baterijas-tabletes visai, kaip sakoma, "nievalaku", gal pas kažką patirtis didesnė. Tai va, turiu aš vieną tokį elektrinį prietaisėlį, jis maitinamas gali būti šitaip:

A) 2 baterijos AG5 or equivalent
B) 3 baterijos AG3 or equivalent

voltage is 3-5V

Klausimas būtų toks - ar Lietuvoje tokiom baterijom prekiaujama, jei prekiaujama, kur pirmiausiai žiūrėt ir gal kas susidūręs esate, kokios firmos rinktis, jei yra kažkas geresnio, na, natūralus klausimas. Provincijoj, kai verkiant reikia tuo įrenginuku pasinaudot, įsigyt nepavyko, neturėjo žmogelis tokių, paėmiau pagal dydį - gavosi visiškas Š - neužmaitina įrenginio taip, kaip reikia, o jį reikia užmaitint, nes kitaip juo nepasinaudosi.
P.s. Esu matęs ebay ir kitur, kažkada seniai, tokių baterijų man rodos, jos ten parduodamos plokštelėm, belekiek ten jų dedasi, bet vėl niuansai - ar nenusipirksiu visiško Š pvz, kurios neveiks, bus prastos kokybės - vėlgi, gal kas žinote, iš kur pirkt ir kokios firmos, kad būtų kokybiška ir patikima. Bet geriausia būtų ant staigiųjų gaut kažką Lietuvoje, nes reikia kada? - "užvakar" XD . Vyrai, jei kažkas pvz iš dalyvaujančių mūsų susitikime Trakuose žino kur pirkt Lietuvoje ir turėtų galimybę man nupirkt, bučiau labai dėkingas, nes pats dabar galimybės neturiu tokios. Tai va tokios mano bėdos ir galvos skausmas šiuo metu.. :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O.Benderis rašė: Sveiki,
StandartinėParašytas: 2012-08-01- 14:32 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
O.Benderis rašė:
Sveiki, vyrai. Turiu bėdą šviežią, gal kas galės padėt patarimais. Kalba eis apie taip vadinamas mažas baterijas-tabletes, kurios dedasi į mažus elktronikos prietaisus, pvz elektroniniai kvarciniai laikrodžiai ir t.t. Kadangi apie tas baterijas-tabletes visai, kaip sakoma, "nievalaku", gal pas kažką patirtis didesnė. Tai va, turiu aš vieną tokį elektrinį prietaisėlį, jis maitinamas gali būti šitaip:

A) 2 baterijos AG5 or equivalent
B) 3 baterijos AG3 or equivalent

voltage is 3-5V

Klausimas būtų toks - ar Lietuvoje tokiom baterijom prekiaujama, jei prekiaujama, kur pirmiausiai žiūrėt ir gal kas susidūręs esate, kokios firmos rinktis, jei yra kažkas geresnio, na, natūralus klausimas. Provincijoj, kai verkiant reikia tuo įrenginuku pasinaudot, įsigyt nepavyko, neturėjo žmogelis tokių, paėmiau pagal dydį - gavosi visiškas Š - neužmaitina įrenginio taip, kaip reikia, o jį reikia užmaitint, nes kitaip juo nepasinaudosi.
P.s. Esu matęs ebay ir kitur, kažkada seniai, tokių baterijų man rodos, jos ten parduodamos plokštelėm, belekiek ten jų dedasi, bet vėl niuansai - ar nenusipirksiu visiško Š pvz, kurios neveiks, bus prastos kokybės - vėlgi, gal kas žinote, iš kur pirkt ir kokios firmos, kad būtų kokybiška ir patikima. Bet geriausia būtų ant staigiųjų gaut kažką Lietuvoje, nes reikia kada? - "užvakar" XD . Vyrai, jei kažkas pvz iš dalyvaujančių mūsų susitikime Trakuose žino kur pirkt Lietuvoje ir turėtų galimybę man nupirkt, bučiau labai dėkingas, nes pats dabar galimybės neturiu tokios. Tai va tokios mano bėdos ir galvos skausmas šiuo metu.. :(


Nesisielok kolega, viskas kyla nuo nervų ;) Taigi tau reikia tų 'knopkių' batareikų. Skirtumas tarp tų dviejų tipų yra išmatavimuose, talpoje, panaudotose medžiagose.
Jų visų galima nusipirkti Lietuvoje. Geriausia jas pirkti specializuotoje radioprekių parduotuvėje arba dideliame prekybos centre, nes ten jos neužsistovi tiek, kiek mažoje parduotuvėje. Asmeniškai su tokio tipo baterijomis susidūriau tik Varta bei Panasonic firmų ir iš pastarųjų rekomenduočiau tik Panasonic. Jei tokių rasi Energizer, Duracell arba Sanyo tai žinoma imk kažką iš tų. Dabar apie baterijas:
AG3 = SG3, SR41, 7.9 x 3.6 mm, sidabro oksido pagrindu; ličio oksido pagrindu LR41 - tai vienas ir tas pats, skiriasi tik talpa ir srovė. Sidarbo pagrindo yra talpesnės 38-45 mAh ir didesnės srovės 1,55 V. Ličio - 25-32 mAh, 1,5 V.

http://rcl.lt/index.php?id=2&lang=lt&ac ... e=&frame=3
http://rcl.lt/index.php?id=2&lang=lt&ac ... e=&frame=3
http://lemona.lt/index.php?page=item&i_id=40723

AG5 = SG5, SR48, 7,9 x 5,4 mm, sidabro oksido pagrindu; ličio oksido pagrindu LR48. Sidabro pagrindo - 70 mAh, 1,55 V; ličio pagrindu - 52 mAh, 1,5 V.
Sidabro pagrindo baterijos yra brangesnės ir rečiau sutinkamos LT prekybos centruose, tačiau ilgiau 'laiko'.

http://lemona.lt/index.php?page=item&i_id=113184
http://lemona.lt/index.php?page=item&i_ ... 2fd38ce32a
http://rcl.lt/index.php?id=2&lang=lt&ac ... e=&frame=3

Tu gi kaunietis - nuvažiuok į Lemoną ar RCL ir nusipirksi pats kiek tau jų reikės (su atsarga ;) )
Sėkmės ;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Pasiteirauk laikrodžių
StandartinėParašytas: 2012-08-01- 16:12 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-30- 11:16
Pranešimai: 662
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Pasiteirauk laikrodžių parduotuvėse.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Igoris rašė: Pasiteirauk
StandartinėParašytas: 2012-08-02- 0:11 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
Igoris rašė:
Pasiteirauk laikrodžių parduotuvėse.



Patarimas geras ir logiškas. Tik kai parašiau, kad provincijoj esu ir negavau tokių, kokių reikia. Tada nuėjau pas laikrodininką. O laikrodininkas pasirodo ima visas baterijas iš ten, iš kur aš netikusias pasiėmiau :D XD V.ž., išsispręsim. Ačiū, GAdai, reikės pastudijuot viską, jei negausiu, kokių reikia, kad bent jau analogus pasiimčiau. Bet čia surast reiks tuo gėriu targavojančius, nes kiniškų nenoriu, nelaikys visai.. Ir tiesa, GAdai, rašai "Tu gi kaunietis - nuvažiuok į Lemoną ar RCL ir nusipirksi pats kiek tau jų reikės (su atsarga Wink )
Sėkmės" Wink


Kai buvau Lemonoj, pirkt ko norėjau - negavau, nors sakė - turi, ir man būnant parduotuvėj ir laukiant pas juos eilėj, tarp pirštų sprogo baterija XD :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-08-02- 7:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-07-31- 21:57
Pranešimai: 109
Miestas: Kaunas
Bereikalo kiniškų baidaisi. Kiniški daigtai yra gėris. Dabar visas "tabletes" naudoju išimtinai kiniškas. Tiesa, firmos nepasakysiu, nes mažumėle toli mano baterijų atsargos. Bet jei "Renata" mano laikrodyje laiko iki 5 metų... "kinietis" 3-4-5 metus. Už vienos "Renata" kainą nusiperki 10-20 kiniečių.

Tik į labai brangius žaislus stengiuosi dėti "firmines" ir tik iš įpratimo. Mano asmeninė patirtis.. kad "tabletkės" žymiai "vienodesnės", ne taip kaip AA, kurias fotike naudojau: normali laikydavo 250-500 kadrų.. NoName iki 10.. arba kol blico prireikia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: RCL'e AR3-3,9lt (varta) ,
StandartinėParašytas: 2012-08-02- 7:57 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
RCL'e AR3-3,9lt (varta) , AG5 -2,5lt Jei pro šalį važiuosiu galiu pajamt, tik rašyk kiek ir kokių reikia. Lemonoi gerokai brangiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 711 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 48  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 40 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007