Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-19- 7:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-24- 14:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-02-13- 12:27
Pranešimai: 25
Miestas: Rokiškis
Sveiki. Nusibaigė mano senas televizorius, pradėjau ieškotis kito ir užstrigau. Pagrindiniai reikalavimai buvo: kad būtų SMART Tv, 3D, integruotas Wifi, kaina apie 2000 Lt. (+-200 Lt.). Žiūrėjimo atstumas bus apie 2,5 - 3 m., dviejose internetinėse parduotuvėse užklausiau patarimo dėl istrižainės ir gamintojo pasirinkimo, vienoje patarė LG (http://www.bigbox.lt/Vaizdo-ir-garso-te ... Smart.html), kitoje SAMSUNG (http://www.bigbox.lt/Vaizdo-ir-garso-te ... 48-Smart-3). Abu gan dideli 47-48 colių, bet mane užtikrino, kad 3 m. atstumui ne per dideli. Šiandien užėjau į Avitelą pasakiau kokio dydžio TV ieškau ir iš kokio atstumo žiūrėsiu tai konsultantai tik akis išpūtė ir sudirbo. Pagal juos 3 m. atstumui galima pirkti maksimum 40-42 colių istrižainės. Atseit galėčiau pirkti ir didesnį jei žiūrėčiau tik Full HD raiškos kanalus, o jei noriu žiūrėti ir normalią - lietuvišką kabelinę televiziją, tai su dideliu teliku bus nekas.
Tai gal galit pasidalinti patirtim kaip ten yra su tuo žiūrėjimo atsumu ir TV istrižaine, na ir apie gamintojus gal ką nors patarsit?
Dar tiesa klausimas dėl dažnio. Aukščiau minėtą LG man patarė dėl to, kad jo funkcijos lyginant su Samsung praktiškai tokios pačios, o atkūrimo dažnis didesnis (Samsung 400 Hz, LG 700 Hz). Kas čia per mistiniai skaičiai ir ar galima jais aklai pasitikėti?
Dėkui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-24- 18:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Pasidalinsiu iš savo patirties.
Pas mane Philipsas su ambelaitu (interaktyvi podsvetke iš galo), 42 coliai tai ir tai pradžioj žiūrint akys iš krašto į kraštą bėgiojo, atstumas iki teliko 3m. Didesnio tikrai nereikia, neklausyk tų kas noiri tau iškišti didesnį.
Full HD mažai ką per teliką žiūrėsi, o greičiausiai nieko nes filmai užima dafiga.
3D mano galva taip pat nereikalaingas, telikų technologija tame dar gerokai atsilieka, bet spėju dabar su ar be kainų skirtumas nebebus labai didelis.
Nors turiu Philipsą ir nors man laaabai patinka tas jo ambelaitas, bet jei/kai ateity pirksčiau teliką tai imčiau Samsungą dėl labai paprasto dalyko, dėl softo palaikymo.
Pas mane telikas pirktas prieš kokius 3-4 metus, bet nors nusipirkau hardą 3TB, bet daugiau nei 2TB jis nepripažįsta todėl teko apkarpyt.
O su programiniu palaikymu susiję ir dauguma kitų niuansų.
Mano patarimas toks, pereik per parduotuves ir išsirink labiausiai patikusį modelį, tada kai išsirinksi kreipkis duosiu vieno žmogaus kontaktą kuris turi internetinę parduotuvę ir suorganizuos tau tą daiktą už gerą kainą.
Kaina pas tą žmogų gali būti čiut didesnė nei parduotuvėje su baisia nuolaida, bet yra toks niuansas, kad parduotuvėse baisinės nuolaidos gali būti daromos ant prekių su niuansais t.y. lenkiškijos, o ne vokietijos rinkai skirtos ir lenkuose rinktos ir pan...

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-24- 20:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Pasidalinsiu iš savo patirties.
Pas mane Philipsas su ambilaitu (interaktyvi podsvetke iš galo), 47 coliai - jokios akys niekur nebėgiojo (pirkau gal prieš kokius 8 metus) ir dabar nebėgioja.
Atstumas iki teliko maždaug 3-3,5 m. (žiūrint nuo kurios sofkutės žiūri :/ - kokiatais tautologija gaunas :/ )
Tai, jeigu kas nors bandytų man įkišti didesnį - tai ir nesipriešinčiau, imčiau kokius 55 colius. Prie didelio teliko greitai priprasi, o nusipirkęs mažą - vėliau pasigailėsi. Man taip atrodo.
Full HD per teliką žiūriu daug: filmai iš neto (kad užima dafiga - tai pofig (nes mano šunio vardas Figa :E ) jei vertas filmas - pasilieku, jei ne -ištrinu), be to gala rodo kelis HD kanalus ir manau, kad kuo toliau, tuo jų bus daugiau. Be to ir ne HD kanalai irgi visai padoriai rodo. Manau, kad "kvadratų" erą jau baigėsi ir didelė teliko įstrižainė puikiai susitvarko su normalia vaizdo medžiaga.
3D per teliką nežiūriu - jei noriu, nueinu į kiną.
Kam telikui hardas - nelabai suprantu :/ Aš turiu gerą media grotuvą, prie kurio per 3 USB jungtis prijungti 3 diskai, pačiame grotuve yra hardas. Draugelis grotuvą prijungęs prie namų tinklo ir žiūri / klauso tiesiai iš kompo hardo (per grotuvą ir garso sistemą).
Ką jis dar ten rašė ? :/
A ! Nu, jo ! Pavaikčiok po parduotuves išsirink teliką, o po to pirk internetu - čia, reikia pripažint, Pyfpaf teisus.
Nu, dawaj :hi:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-24- 20:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Na hardas tam, kad į jį atsiunti filmą ir per jį tiesiai žiūrėti ir nereikia xz kiek grotuvų ir pultelių.
Televiziją aš išvis ignoruoju, nematau prasmės žiūrėti visų tų šok, plok ir dainuok projektų bei nematau tikslo stebėti visokių zvonkių, bonkių ir plionkių gyvenimo būdo žurnalų.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-24- 21:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Na, aš irgi gyvenu be plionkės ;) Per galą žiūriu žinias, kokį nors ten protą, vaikai pažiūri multikų. A... kaltas - prieš porą savaičių žiūrėjau žurnalą, bo rodė mūsų vieno tinklioro žmoną, kuri komentavo jųjų skyrybas. Ypatingo dvasinio grožio subjektas - verta buvo žiūrėt! Be to, galoj super funkcija dviejų savaičių įrašų talpykla !!
Na, aš iš principo manau, kad reikalingas geras media grotuvas, nes joks telikas nededa į save gero grotuvo. Be to su grotuvo pulteliu gali naudotis neblogom funkcijom. Ir, aišku, geras stiprintuvas ir kolonėlės. Ar tau ir teliko garso užtenka ??? :O


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-24- 21:19 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
Iš tokio atstumo didesnio nei 42' nereikia.
Vincukai, tau kaip nedazlibinanciam gal ir 55' reikia iš 3 m., na bet ne kiekvienam taip su rega gi.;) :D

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-24- 21:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Iš tokio atstumo didesnio nei 42' nereikia.
Vincukai, tau kaip nedazlibinanciam gal ir 55' reikia iš 3 m., na bet ne kiekvienam taip su rega gi.;) :D

Paskutinį kartą nedažlibinau prieš gerus dešimt metų. Tada apsipjausčiau ir nūnai dažlibinu zavalionai.
O kokia tavo teliko įstrižainė, GaDai ? Ir iš kokio atstumo žlibini ??
:buk:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-24- 22:24 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
Mano 42' Sony Bravia 2014 fules čempionatui nupirktas.;) Žiūriu is 3-3,5m. Šiaip tai Samsungas už tą kainą bus ne stebuklas, kokios 6-7 kartos max.

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-24- 22:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Mano 42' Sony Bravia 2014 fules čempionatui nupirktas.;) Žiūriu is 3-3,5m. Šiaip tai Samsungas už tą kainą bus ne stebuklas, kokios 6-7 kartos max.

O SONY už tą kainą tai, turbūt, stebuklas :E
Beje, čempionatas baigėsi - teliką pridavei ? :E :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-24- 22:38 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
Vincukas rašė:
GAdas rašė:
Mano 42' Sony Bravia 2014 fules čempionatui nupirktas.;) Žiūriu is 3-3,5m. Šiaip tai Samsungas už tą kainą bus ne stebuklas, kokios 6-7 kartos max.

O SONY už tą kainą tai, turbūt, stebuklas :E
Beje, čempionatas baigėsi - teliką pridavei ? :E :E

Sony buvo tikrai ne uz ta kaina, 2014 modelis.;) Vis dar kabo palubėje ir kabes bent jau metus, kol baigsis lizingas.:)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-24- 22:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Sony buvo tikrai ne uz ta kaina, 2014 modelis.;) Vis dar kabo palubėje ir kabes bent jau metus, kol baigsis lizingas.:)

Kažkaip balansas nesueina (Igori ;) ) - jeigu čempionatui pirktas, tai lizingas turėjo baigtis po apdovanojimo ceremonijos :/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-24- 22:45 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
Vincukas rašė:
GAdas rašė:
Sony buvo tikrai ne uz ta kaina, 2014 modelis.;) Vis dar kabo palubėje ir kabes bent jau metus, kol baigsis lizingas.:)

Kažkaip balansas nesueina (Igori ;) ) - jeigu čempionatui pirktas, tai lizingas turėjo baigtis po apdovanojimo ceremonijos :/

Matai, led ne kineskopinis, jam negalioja ta tvarka, kad kai pralošia tavo komanda ar baigiasi čempionatas ji su trenksmu meti per langą.:D

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-24- 22:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Matai, led ne kineskopinis, jam negalioja ta tvarka, kad kai pralošia tavo komanda ar baigiasi čempionatas ji su trenksmu meti per langą.:D

Bet jeigu pirkai čempionatui, tai, turbūt, nelabai tikėjai savo svajonių komanda ??
Kada iškrito tavo kreivakojai ? Iš grupės neišėjo ?? Už rusus sirgai ???


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-24- 23:17 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
Vincukas rašė:
GAdas rašė:
Matai, led ne kineskopinis, jam negalioja ta tvarka, kad kai pralošia tavo komanda ar baigiasi čempionatas ji su trenksmu meti per langą.:D

Bet jeigu pirkai čempionatui, tai, turbūt, nelabai tikėjai savo svajonių komanda ??
Kada iškrito tavo kreivakojai ? Iš grupės neišėjo ?? Už rusus sirgai ???

Nea, mano favoritai Mozambikas, tik kad kažko jų neparodė, tai teko žiūrėti ir balejinti už vokiečius XD
Jei rimtai, tai iš nostalgijos jaunystei balejinau už brazilus ir olandus, na bet kadangi man visai patinka vokiečių futbolas, tai džiaugiausi, kad visos mano favoritės komandos paėmė pirmas 4 vietas.
Rusai nenusiplaus savo dėmių mano akyse niekada, px man sportas tuo klausimu.

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-25- 0:25 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-30- 11:16
Pranešimai: 662
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Kai Kreditas su Debetu nesueina, būna nekas. Ypač aštriai tai pasireiškia mėnesio pabaigoje (Vincuk ;) ). Pries 7 metus pirkau 32 colių "zombojaščiką", tai atrodė per akis žiūrėt iš 2,5 m. atstumo. Dabar tikrai pirkčiau didesnės istrižainės dėžę, gal net didesnę, nei 42 colių. Nors pastaruoju metu TV žiūriu vis rečiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007