Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-03-23- 12:09

Oi mane tai Zaratustra žavi. Kas labiausiai žavi, tai kad kiekvienas sakinys ten yra reikalingas ir būtinas, jokių pilstymų iš tuščio į kiaurą, nieko bereikalingo, jokių daugiažodžiavimų. Tokia atgaiva po daugybės grafomanų, rašančių vien tam, kad rašyt.
Jungo tai esu skaitęs "Man and His Symbols" apie archetipus, simbolius, kolektyvinę pasąmonę. Turiu jo "Juodąsias knygas", bet jos pareikalaus tikrai daug laiko... Kas susiję su archetipais, tai dar šita patiko, nors gerokai lengvesnė ir ne tokia rimta kaip Jungo: https://www.amazon.com/King-Warrior-Mag ... 00EXOFDXI/

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-04-01- 8:11

Apturėjau tokia įdomesnę patirtį kelyje :)
Situcija trumpai - iš priekyje važiavusios mašinos išlekia kažkokios tvorelės gabalas. Bandauišvengti, užvažiuoju ant žolės, matyt pergreitai pasuku į dešinę, užmeta. Danga šlapia - slystu šonu. ESP atsuka mašiną prieku. Laiminga pabaiga :D Atsipirkau dviem nubraukimais ant sparno ir durelių, bei nudaužta posukio lempute po veidrodėliu... Furistas sakė -kai pralėkei pro mane šonu- jau galvojau kad versiesi... Žodžiu turiu antrą gimtadienį. Valio! :D
https://youtu.be/VIzXMPR1OiQ

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-04-01- 8:25

Linuks rašė:Apturėjau tokia įdomesnę patirtį kelyje :)
Situcija trumpai - iš priekyje važiavusios mašinos išlekia kažkokios tvorelės gabalas. Bandauišvengti, užvažiuoju ant žolės, matyt pergreitai pasuku į dešinę, užmeta. Danga šlapia - slystu šonu. ESP atsuka mašiną prieku. Laiminga pabaiga :D Atsipirkau dviem nubraukimais ant sparno ir durelių, bei nudaužta posukio lempute po veidrodėliu... Furistas sakė -kai pralėkei pro mane šonu- jau galvojau kad versiesi... Žodžiu turiu antrą gimtadienį. Valio! :D
https://youtu.be/VIzXMPR1OiQ

:buk: tai sveikinu su Gimtadieniu‼ :E

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-04-01- 9:41

Linuks rašė:Žodžiu turiu antrą gimtadienį. Valio! :D

Sveikinu, bet linkiu vengti tokių netradicinių gimtadienių prielaidų susiformavimo ir ateityje apsiriboti vien biologinio gimtadienio šventimu!

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-04-01- 10:47

Prisijungiu prie Vincuko palinkėjimų.

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-04-01- 16:43

Linai, su laiminga pabaiga! :buk:

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-04-01- 19:28

antrinu Vincukui

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-04-01- 20:09

Ačiū kolegos, pasistengsiu daugiau taip nedaryti :D

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-04-03- 11:42

dar pora tokių "tvorelių" ir galėsi drifto čempionate dalyvaut :E

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-04-06- 8:30

Sovietinis "Žiedų Valdovas":

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-04-08- 13:52

Prie alaus gal ir nieko toks..

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-04-27- 9:04

Aš irgi nenorėčiau apsisukti :E
Prikabinti failai
24B9FB39-A79D-4389-A4DE-114F4623C11F.jpeg

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-04-27- 9:12

Desantas rašė:Aš irgi nenorėčiau apsisukti :E

Nesupratau, ar čia išminuotojai? Ar todėl jie vaikšto lėtai??
Ar ji bandė juos aplenkt???

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-04-27- 10:37

Vincukas rašė:
Desantas rašė:Aš irgi nenorėčiau apsisukti :E

Nesupratau, ar čia išminuotojai? Ar todėl jie vaikšto lėtai??
Ar ji bandė juos aplenkt???

Oi nežinau Vincuk neklausk, kol kas negaliu pasakyt net to ką jie su ja ruošiasi daryti :E

Re: Pokalbiai prie alaus...

2021-05-10- 21:13

Linuks rašė:Apturėjau tokia įdomesnę patirtį kelyje :)
Situcija trumpai - iš priekyje važiavusios mašinos išlekia kažkokios tvorelės gabalas. Bandauišvengti, užvažiuoju ant žolės, matyt pergreitai pasuku į dešinę, užmeta. Danga šlapia - slystu šonu. ESP atsuka mašiną prieku. Laiminga pabaiga :D Atsipirkau dviem nubraukimais ant sparno ir durelių, bei nudaužta posukio lempute po veidrodėliu... Furistas sakė -kai pralėkei pro mane šonu- jau galvojau kad versiesi... Žodžiu turiu antrą gimtadienį. Valio! :D
https://youtu.be/VIzXMPR1OiQ

Laimingai baigės, Linai, Dievulis pasaugojo :hi:
Atsakymo rašymas