Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 19:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 109 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: loki rašė: Pagal postus .
StandartinėParašytas: 2013-01-11- 0:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-07-04- 0:40
Pranešimai: 55
Miestas: Nemėžis, Vilniaus r.
loki rašė:
Pagal postus :) . TATA dažniausiai rašo savigynos su peiliu tematikoje, .


Aš ten rašiau ne todėl, kad man aktuali ta tema. Esu kariškis, šiek tiek nusimanau savygynoje (nors jau senokai nepraktikuoju). Turiu savo principus - vyras turi ginti savo, draugo ir pan. garbę, o juo labiau gyvybę. Bet gyvenime man ta tema neaktuali, musės nenuskriausčiau (jei ji manęs nekanda :-D ).

Na, o peilio tokio ar kitokio noriu, nes ... noriu. Man patinka peiliai. Pasirinkimas krenta ne dėl to, kad jis kažkoks tactical, survival... Šiaip, dizainas ar kitos savybės patiko ir viskas.

Mano a.a. Tėtis buvo kalvis. Senais, sovietiniais laikais, kai medžiotojų peiliai budavo su numeriais ir leidimais, jis gamindavo puikius peilius. Pats visada kišenėje nešiodavosi lenktinuką. Jis ir užkrėtė "peiliais".
Deja neišsaugojau nė vieno jo gaminto peilio ar bent geležtės. Dabar gailiuosi, kad techninėmis detalėmis nesidomėjau. O jis turėjo savo "paslaptis". Tai dabar iš interneto mokausi :-D .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Mano nuomone, tikrai taip.
StandartinėParašytas: 2013-01-11- 0:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Mano nuomone, tikrai taip. Kitas plienas, danga, surinkimas ir t.t. Blackhawk panašus vizualiai, o medžiagos.., be to ir surinkimas bus turbūt prastesnis už kokio SOGO..
O panašumai, tai NAVY K507 į Sebą irgi kažkiek panašus, tik kas iš to.
Vien žodžiu, jei taip isigeidei šio peilio, tai taupyt nesiūlau. Bo išvis gali nusivilti.
P.S.
Gali dar į Emersonus žvilgtelt, gal patiks.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-11- 0:20 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-22- 19:33
Pranešimai: 751
Miestas: Vilnius
Šitą pasižiūrėk, manau atšoks noras, jei ne, tuomet pirk, niekas turbūt nebepakeis tavo nuomonės :)
http://www.youtube.com/watch?v=HvseWCC09iw

_________________
Instagram - Saugiklis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: TATA rašė: Blackhawkas
StandartinėParašytas: 2013-01-11- 0:29 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
TATA rašė:
Blackhawkas nupirko Masters of Defense, tai aš įsivaizduoju, kad jie ir projektuoja, parenka dizainą, medžiagas... Blackhawk peilliams???


Senieji MOD-ai buvo visai kitokie. Dabar dizainą diktuoja rinkodara... :(
Pvz. turiu 1998 m. Janich Tempest - ir plienas 154CM, ir dizainas skiriasi kaip "dangus ir žemė"

tempest.jpg

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: TATA rašė: Blackhawkas
StandartinėParašytas: 2013-01-11- 0:30 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
TATA rašė:

Blackhawkas nupirko Masters of Defense, tai aš įsivaizduoju, kad jie ir projektuoja, parenka dizainą, medžiagas... Blackhawk peilliams??? Ne siūvėjai tuo užsiima :) Aišku,kad gamina Taivanyje, bet tą patį daro ir kitos firmos (pvz,: Spyderko).
Blackhawk Mark I ir II yra kopija MOD Mark I ir II, tik Mark I ir II TYPE E medžiagos pakeistos į paprastesnes. Čia ir visas klausimas ar papildomas 100$ yra vertas tų medžiagų?

manau, kad papildomas 100 'zalio' vertas tu vadinamuju medziagu...
beje, truputis pamastymui http://www.youtube.com/watch?v=EFgjhCtb ... LA&index=3

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-14- 1:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-07-04- 0:40
Pranešimai: 55
Miestas: Nemėžis, Vilniaus r.
Ačiū Ugniui. Kai pamačiau, kaip pagaminta rankena, tai supratau, kad tas peilis ne man. Net youtube matosi, kad pagaminta labai prastai ir pigiai. Pigiausi "kiniečiai" geriau apšlifuoti. Nebent Rusijoje kokias kinietiškas kopijas kaip firminius peilius parduoda. Reikės nepatingti į Survival parduotuve Vilniuje užsukti, gal turės gyvai pačiupinėti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ana karta Survival dar
StandartinėParašytas: 2013-01-14- 8:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Ana karta Survival dar gulėjo.
Pries kažkiek metu irgi turejau minčių kam ieskoti MOD jeigu yra Blackhawk o tai yra tas pats :)
O pasirodo kad tai tas pats kaip is meiles Keno Oniono peiliams pirkti CRKT Oniono modelius : )
Arba Navy vietoje Sebenzos, kaip irgi gerai pastebėjo :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-18- 0:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-07-04- 0:40
Pranešimai: 55
Miestas: Nemėžis, Vilniaus r.
Pačiupinėjau aš tą Blackhawk Mark II Type E Survival parduotuvėje.

Pirmiausia - pagamintas jis be priekaištų. Rusiškam Youtube, kurio linką įmetė Ugnius matyti gan grubi rankenos apdaila. Tai ką aš čiupinėjau - jokių priekaištų pagaminimo kokybei (ne medžiagoms). Padaryta labai tiksliai ir "švariai". Jaučiasi, kad peilis tvirtas, nekliba, kaip SOG. Man susidaro įspūdis, kad rusų apžvalgas reikia žiūrėti atsargiai. Jau nepirmas kartas, kai jie rodo garsių firmų daiktus labai abejotinos kokybės - kreivi galąstuvai, suskilinėję peilių rankenos, prastas apdirbimas ir pan. Greičiausiai jiems pakiša kinietiškas kopijas ar pan. Pas mus 10-15m atgal tokių dalykų irgi pasitaikydavo.

Grįžtant prie Mark II Type E. Vis tik jaučiasi, kad tai ne solidus peilis. Plastikinė rankena (su plieno indėklais) nors ir tvarkinga, tvirta, bet nepalieka užuominos į solidumą. Vis tik tai ne virtuvinis peilis. Kažkaip pigiai atrodo. Ypač tos vietos, kur tikram MOD Mark II būdavo "švitrinio" indėklai.
Na, o didžiausias trūkumas, kad nepaisant jo "statistinių" parametrų, rankena per maža. Mano ranka plati, bet ir siauresnei rankai nebus patogu, nes dėl dizaino (greičiausiai) paaukotas praktiškumas. Į galą smailėjanti rankena neduoda sukibimo maždaug trečdaliui delno. Be to geležtė per stora. Pjauti nelabai pritaikytas. Taigi, kaip EDC peilis nelabai tinkamas, nebent kas nešiojasi išskirtinai savigynai. Bet ir tai rankena nepatogi keisti paėmimus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Paėmimus keisti nepatogu
StandartinėParašytas: 2013-01-18- 0:29 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-22- 19:33
Pranešimai: 751
Miestas: Vilnius
Paėmimus keisti nepatogu todėl, kad projektuotas jis būtent vienam suėmimui ir kovos su peiliais stiliui :)

_________________
Instagram - Saugiklis


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-18- 8:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Ugnius rašė:
Paėmimus keisti nepatogu todėl, kad projektuotas jis būtent vienam suėmimui ir kovos su peiliais stiliui :)

Ir koks tas vienintelis auksinis kovos su peiliais suėmimas?? ;-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: loki rašė: Ugnius rašė:
StandartinėParašytas: 2013-01-18- 9:28 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
loki rašė:
Ugnius rašė:
Paėmimus keisti nepatogu todėl, kad projektuotas jis būtent vienam suėmimui ir kovos su peiliais stiliui :)

Ir koks tas vienintelis auksinis kovos su peiliais suėmimas?? ;-)


Durt kaip kiaulei į šoną? :D XD

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sveiki,reiktų patarimo
StandartinėParašytas: 2013-01-24- 19:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-11-08- 14:06
Pranešimai: 116
Miestas: Kaunas
Sveiki,reiktų patarimo :) Galvoju įsigyti Blackhawk hornet II.Forumo turgelyje radau jį pigiai,išvaizda patraukė, patinka kad visas juodas, g10 rankena,liner lock,ir atidarymas su thumb stud. Beet,galėtų būti šiek tiek mažiau taktinis :D Gal kas paminėtų kokį peilį dar būtų galima įsigyti,kuris būtų juodas,ir kriaunos ir geležtė, su liner lock ir thumb stud atidarymu, ir aus 8 (ar panašaus lygio plienu) bet mažiau taktinės išvaizdos? Siauresne rankena,tiesiog mažiau taktinis :D Jei kas supras šitą mano rašliavą būsiu labai dėkingas už patarimus,rekomendacijas.
Tiesa,šiaip domintų nuomonės ir apie patį blackhawk,ar kokybiškas surinkimas jo,bendrai betkokie atsiliepimai blogi ar geri labai laukiami.

P.s. kaina iki ~ 250 litų naujo atveju,o jei naudotas tai kuo pigiau :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-24- 19:43 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-22- 19:33
Pranešimai: 751
Miestas: Vilnius
Spyderco Tenacious pažiūrėk, yra visas juodas aic'e kiek pamenu :) Tik, kad su skyle atsidaro :)

_________________
Instagram - Saugiklis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Na,vieno spyderco kolkas
StandartinėParašytas: 2013-01-24- 23:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-11-08- 14:06
Pranešimai: 116
Miestas: Kaunas
Na,vieno spyderco kolkas užteks :) Kadangi jau delica turiu. Bet prie progos ir jį apžiūrėsiu,ačiū. Gal dar kas ką patars...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-25- 0:18 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-22- 19:33
Pranešimai: 751
Miestas: Vilnius
Hm, kershaw leek gal, bet iki taktinio tai jam toli ir labai :D

_________________
Instagram - Saugiklis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 109 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 48 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007