Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-19- 23:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 660 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 44  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Bozkurt trumpai ir aiškiai
StandartinėParašytas: 2012-06-21- 14:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Bozkurt trumpai ir aiškiai išdėstė, ir tiek.
Savo pasaulėžiūrą susidėsčiau pats iš gyvenimo potyrių, o ne iš knygų ar filmų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Siaip gal kokie autoritetai
StandartinėParašytas: 2012-06-21- 16:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Siaip gal kokie autoritetai ir reikalingi siame gyvenime ?
Jeigu jie yra enciklopediniu ziniu ir tikros patirties nesiejai.
Kartais pasitaiko tokiu.
Profesionalus fotografai, voru augintojai ar akvariumu priziuretojai pvz.
Butu logiska su jais diskutuoti del ivairiu subtilybiu ir keista gincytis del profesiniu pagrindu vien tik is asmeninio genialumo.
Man svelniai nelabai patinka zmones su giliu isitikinimu del savo teisumo , negristo ziniu ir patirties baze .
Su jais kartais linksma bet uzknysa.
P.S
Virtualiame gyvenime yra vienas niuansas.
Dalis is musu pazysta vienas kita ne vien is interneto.
Taigi kas ko vertas sprendziame ne vien is tekstu : )


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-21- 18:28 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Radau gerą iliustraciją šiai temai xD
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Normaliai čia šita ninzių
StandartinėParašytas: 2012-06-21- 23:28 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Normaliai čia šita ninzių diskusija vystosi *pirat* :-D Skaitau ją nuo pat pradžių ir labai įdomių nuomonių užtikau :) Jei pradėt nuo galo, tai keistas požiūris - jei nedalyvauji diskusijoj- tai gyvenai šiltnamį. Nemanau, kad labai jau čia vyriška savo būtais ar nebūtais nuotykiais viešoj erdvėj dalintis ir bandyti kažkam įrodyti, kad esi labai daug matęs ir labai kietas.
Taip pat nesuprantu, tokių pasakymų prasmės - aš nebėgsiu... Nu tai malačius, kad nebėgsi, bet geriau, jau nebėk tada, kai iš tikro reiks, o ne trykšk drąsa ir išmintim internete *levit*
Taipogi nemanau, kad jei žinai žmogų iš susitikimų prie alaus bokalo, kokioj senamiesčio kavinukėj, tai tu jį pažįsti ir žinai, kaip jis elgsis ekstremalioj situacijoj ;-)
Mano nuomone, žmones kurie samoningai treniruojasi ,,apsiginti nuo užpuoliko šešiais dūriais peiliu" arba ,,nepalikti jokių šansų..." reikėtų arba gydyti arba izoliuoti. :-/ Norint apsiginti, nereikia subadyti žmogų kaip rėtį ir po to dar tikėtis, kad teismas tai traktuos kaip savigyną :-D
Iš viso nesuprantu, nei kaip, nei kam gintis peiliu :-/ Peiliu galima nebent įbauginti užpouliką siekiant išvengti muštynių, tik aišku ne su viktorinoksu, peilis tokiu atveju turėtų būti, kaip krokodilo dandžio xD
Na o jei visai į temą, tai nuo peiliu ginkluoto užpuoliko ginčiausi spyriu į pilvą. Jei gerai pataikysi to ir turėtų užtekti, blogiausiu atveju turėsi skylę kojoj. Kitas variantas pulti agresyviau nei puola tave su peiliu, jei būsi greitesnis ir stipresnis arba išsisuksi arba atsipirksi vienu - dviem dūriais, jei akivaizdžiai matai kad priešininkas stipresnis, ar abejoji savim, tai arba bandai įbauginti, arba susitarti arba bėgi, arba tikiesi, kad reanimobilis spės laiku :) Žinoma viskas priklauso nuo situacijos. Jei situacija tikrai tokia, kad nebėra kur trauktis ir nieko nėra po ranka siūlau pasitelkti visus žinomus rusiškus keiksmažodžius, visą savo balso jėgą ir visą savo užslėptą agresiją 8-)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: o ne
StandartinėParašytas: 2012-06-21- 23:55 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1250
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
o ne trykšk drąsa ir išmintim internete *levit*
Taipogi nemanau, kad jei žinai žmogų iš susitikimų prie alaus bokalo, kokioj senamiesčio kavinukėj, tai tu jį pažįsti ir žinai, kaip jis elgsis ekstremalioj situacijoj ;-)


Diskusijos/forumas tam ir skirtas - dalinimuisi informacija, patirtimi ir įspūdžiais.

Kestutis ply rašė:
Taipogi nemanau, kad jei žinai žmogų iš susitikimų prie alaus bokalo, kokioj senamiesčio kavinukėj, tai tu jį pažįsti ir žinai, kaip jis elgsis ekstremalioj situacijoj ;-)


Ne visai taikliai. Dalis forumiečių/klubiečių pažįsta vieni kitus jau daug metų, gerokai prieš atsirandant forumui ir t.t. Ir sakydamas pažįsta, aš turiu mintyje tikrai ne susitikimus plempiant alų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Katinas rašė: Ne visai
StandartinėParašytas: 2012-06-22- 0:00 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Katinas rašė:

Ne visai taikliai. Dalis forumiečių/klubiečių pažįsta vieni kitus jau daug metų, gerokai prieš atsirandant forumui ir t.t. Ir sakydamas pažįsta, aš turiu mintyje tikrai ne susitikimus plempiant alų.

Tai man ir įdomu, ar žmonės sako ,,pažįstu" kai tikrai pažįsta žmogų ir kartu yra perėję ugnį ir vandenį, ar tik alų gėrę :) Nes kalbant apie tokias situacijas, tai nedrįsčiau laiduoti už kažką, jei nebūtų tekę kartu muštynėse dalyvauti ;-) Nes ir daug metų alų kartu geriant, pažinimas neateina :-D

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: Mano
StandartinėParašytas: 2012-06-22- 0:19 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10043
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
Mano nuomone, žmones kurie samoningai treniruojasi ,,apsiginti nuo užpuoliko šešiais dūriais peiliu" arba ,,nepalikti jokių šansų..." reikėtų arba gydyti arba izoliuoti. :-/ Norint apsiginti, nereikia subadyti žmogų kaip rėtį ir po to dar tikėtis, kad teismas tai traktuos kaip savigyną :-D


Įkišiu į diskusiją savo "trigrašį". :D
Savigynoje yra trys šiek tiek skirtingos sąvokos: "apsiginti", "pasipriešinti" ir "išvengti". 8)
"Apsiginti" - reiškia likti gyvam. Bet kokiomis priemonėmis.
Na, o kai pirmiausia galvojama apie priemones ir būdus - tai tebus mėginimas arba "pasipriešinti", arba "išvengti". Tam yra prikurta begalė įvairių kovos mokyklų ir kovos stilių. ;)

Kiek žinau, šiuo metu Lietuvoje "apsiginti" nemoko niekas. Bent jau civilių tai tikrai.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-22- 8:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
Na o jei visai į temą, tai nuo peiliu ginkluoto užpuoliko ginčiausi spyriu į pilvą. Jei gerai pataikysi to ir turėtų užtekti, blogiausiu atveju turėsi skylę kojoj. Kitas variantas pulti agresyviau nei puola tave su peiliu, jei būsi greitesnis ir stipresnis arba išsisuksi arba atsipirksi vienu - dviem dūriais, jei akivaizdžiai matai kad priešininkas stipresnis, ar abejoji savim, tai arba bandai įbauginti, arba susitarti arba bėgi, arba tikiesi, kad reanimobilis spės laiku :) Žinoma viskas priklauso nuo situacijos. Jei situacija tikrai tokia, kad nebėra kur trauktis ir nieko nėra po ranka siūlau pasitelkti visus žinomus rusiškus keiksmažodžius, visą savo balso jėgą ir visą savo užslėptą agresiją 8-)


Variantas isduotu kad sprendimo autorius yra stiprus holerikas neturintis bokso bei fechtavimo ziniu bazes.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tema visai nusivažiavo.
StandartinėParašytas: 2012-06-22- 10:22 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1250
Miestas: Vilnius
Tema visai nusivažiavo. Grįžtam prie esmės - savigynai skirtų ar tinkamų peilių. O ar apskritai verta peilį naudot savigynai, kas ką moka/nemoka ir kaip elgtųsi vienoje ar kitoje situacijoje - tai, mano supratimu, diskusijos kitom temom. Galima sukūrt atskirą giją "Savigyna". Nar aš linkęs abejot jos reikalingumu, nebent informaciją kaupt ir pateikt aiškiai ir sistematizuotai, bet asmeniškumų (kas, ką, geriau...) ir tuščių pliurpalų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply>>> Temą rimtai
StandartinėParašytas: 2012-06-22- 10:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Kestutis ply>>>
Temą rimtai reiktų pervadinti į: "Nindzių diskusija ir kaip išgyventi prieš apokalipsinius zombius" xD
Čia kažkas teisingai pasakė: "visos machankės per bobas ir pjankes" *2thumbs*
Galiu patvirtinti, kad tai 100% tiesa.
Persidėlioji gyvenime preoritetus ir žiūrėk viskas pasikeičia, nebereikia nei KunFu drižo, nei džedajaus kardo...
Sun Tzu savo knygoje "Karo menas" akcentavo, kad geriausias karas yra tas kurio pavyko išvengti.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-22- 11:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Uzduota tema buvo verta vieno puslapio.
Todel ir nuvaziavo i kitu sodo irankiu panaudojima gynybos tikslams , sporta su kovos elementais, incindentu po pjankiu ar kaimo sokiu aprasymo ir kitus pliurpalus.
Kas ka mato apie ta ir dainuoti pradejo.
Normalu.
Pliurpaluose jai is esmes vieta mano manymu, kaip pasakytu Joda.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Gal tikrai į pliurpalus
StandartinėParašytas: 2012-06-22- 11:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Gal tikrai į pliurpalus perkelkim, palaikau kolegas.
Kestutis ply rašė:
Mano nuomone, žmones kurie samoningai treniruojasi ,,apsiginti nuo užpuoliko šešiais dūriais peiliu" arba ,,nepalikti jokių šansų..." reikėtų arba gydyti arba izoliuoti. Norint apsiginti, nereikia subadyti žmogų kaip rėtį ir po to dar tikėtis, kad teismas tai traktuos kaip savigyną

O kam iš konteksto traukti žodžius? Tai ką jei aš iš tikrųjų (čia ne juokai) moku atjungti mašinos signalizacijų kai kurias rūšys ir žinau kaip blokuoti GPS švyturius, dabar automatiškai mašinų vagimi tampu? O to aš mokiausi tik iš smalsumo ir man labai padėjo savo paties mašina "nuvaryti" kai imobilaizeris visą mašiną blokavo.
Mano pozicija
1. peilis dažniausiai trukdo ginantis. Pirmiausia iš teisinės pusės.
2. Su peiliu gintis nemokant, beprasmiška, nes 70 % kad peilis bus atgręžtas prieš šeimininką
3. Su peiliu gintis efektyviai išmokti sunkiau, nei be jo. Todėl geriau gaišti laiką, mokantis normalios savigynos
4. Iki šios pozicijos priėjau, po 7 metų peilio nešiojimo savigynai. Taigi pabuvojau iš dvejų sienos pusių.

_________________
Iman, Ittehad, Nazm... Kažkas yra tuose žodžiuose, ko pasiilgstu mano šalyje...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-22- 14:09 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10043
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Gal tikrai į pliurpalus perkelkim, palaikau kolegas.


Tema apie "peilius savigynai" neišvengiamai nukrypsta į paplepėjimus apie savigyną aplamai. *taip*
Tačiau "peilis savigynai", kaip ir "išgyvenimo peilis" - legendiniai pradedančiųjų peilininkų tarpe. ;)
Todėl, kad "Naudojimo" skyriuje nebūtų vėl ir vėl kuriamos naujos temos apie peilius savigynai ar jų naudojimą, palikim šią temą kur yra. Kad tokia tema jau būtų... :D

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Bozkurt rašė: Variantas
StandartinėParašytas: 2012-06-22- 19:44 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Bozkurt rašė:
Variantas isduotu kad sprendimo autorius yra stiprus holerikas neturintis bokso bei fechtavimo ziniu bazes.

Beveik pataikyta :-D Dėl choleriko sutinku *taip* Dėl fechtavimo ir bokso teorijos taipogi *2thumbs* Bet kiek atsimenu savo vaikystę, tai buvau gatvės chuliganas, didžiąją laiko dalį gamindavau kardus, lazdas, peilius, kirvukus ir daugybę kitokios ginkluotės, kurią ne ant sienos kabindavau, o praktiškai išmėgindavau su draugais :) Dažnai būdavo ir subadytų kojų ir praskeltų makaulių. Vėliau paauglystėje teko ir karatė ir bokso užsiėmimus lankyti ir kiek pamenu lyg ne po du mėnesius, o truputį ilgiau, bet kažkaip ne mano ten stilius, tai profesionalo karjeros nesiekiau ir tikrai ,,žinių bazės" kokią turi tikri profai neturiu ;-) Dar vėliau patraukė kitos kovinio ir ne tik, sporto ir ne tik šakos, bet nenoriu čia savo ,,kaimo pjankių" detalizuoti, nes kur jau čia man mužikėliui su VILNIAUS ninzėm konkuruoti ( iš karto atsiprašau kitų vilniečių, tų kur ne ninzės) :) Tikriausiai todėl ir kalbu ne taip, kaip per tikrus filmus rodo ir net ne taip, kaip tikrose savigynos knygutėse rašo :-/ Pabaigai dar pridursiu, jog pats muštynių niekada nesu sukėlęs, priešingai esu nugesinęs, ne vieną beprasidedantį konfliktą, bet muštis visgi yra tekę, yra tekę ir lazda ginkluotą 70 kg vaikinuką spyriu į pilvą pakelti į orą. Taigi mėgstu kalbėti tik tai ką esu išbandęs, o ne apie ką skaitęs. Ne visada buvau kalvis ir ne viskuo didžiuojuosi, ką esu nuveikęs, bet nereikia galvoti, kad visi kas ne iš Vilniaus tai mužikai nieko nematę. Esu pakankamai ilgai gyvenęs Berlyne ir žinau kas yra didmiesčio gatvės gyvenimas, moku už save pastovėti ir pa kol kas neblogai sekdavosi apsiginti, taigi soriukas už offtopą, bet mano asmenine nuomone peilį savigynos tikslu nešiojasi tik bailiai ;-)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-22- 23:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-02-25- 3:14
Pranešimai: 588
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
Na o jei visai į temą, tai nuo peiliu ginkluoto užpuoliko ginčiausi spyriu į pilvą. Jei gerai pataikysi to ir turėtų užtekti, blogiausiu atveju turėsi skylę kojoj. Kitas variantas pulti agresyviau nei puola tave su peiliu, jei būsi greitesnis ir stipresnis arba išsisuksi arba atsipirksi vienu - dviem dūriais,

Kabinetinis desantininkas. Taip sakoma... Pasidomėk per kiek laiko žmogus miršta nuo pažeistos arterijos blauzdoje. Čia visi taip kalba, kad vienu dūriu nesustabdysi oponento. Greičiausiai taip - o daug kas iš čia esančių vienu smūgiu paties priešininką? Juo labiau kad tokš smūgį ir turint - reikia dar gerai pataikyti. Oponentas nestovės kaip kriaušė. Peilis tik duodą maža paildomą šansą-mainais į didelį hemorojų su teismais. Asmeniškai aš geriau bėgsiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 660 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 44  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 77 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007