Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 0:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 660 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Vyrai ir vaikai, gal baikit
StandartinėParašytas: 2011-01-24- 23:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-28- 15:00
Pranešimai: 114
Miestas: Kaunas
Vyrai ir vaikai, gal baikit a?
Ričardai, nieko asmeniško, bet subręsk.
Jeigu dar anksti, tai nors bendravimo forume taisyklių laikykis.
Ir pasikartok, prašau, gramatiką...




P.S. suprantu, kad nemandagu, bet...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kykas rašė: P.S. suprantu,
StandartinėParašytas: 2011-01-25- 2:19 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Kykas rašė:
P.S. suprantu, kad nemandagu, bet...


Pastaba pagrįsta. 8)
Aš irgi manyčiau, kad tau Ričardai reikėtų neskubėti su komentarais ir geriau apmąstyti savo žinutes.
Ir neužmiršti elementarios gramatikos. ;)

Administracija rašė:
... Parašę komentarą, neskubėkite jo paskelbti, o bent kartą atidžiai perskaitykite, ką ir kaip parašėte.

Prisiminkite, kad turinys ir forma yra tiesiogiai susiję, todėl kitiems dalyviams svarbu ne tik tai, ką rašote, bet ir kaip rašote. Kadangi skaityti sudarkytus žodžius bei sakinius - ir sunku, ir nemalonu...


_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-02-12- 16:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-08-22- 18:48
Pranešimai: 8
Miestas: Vilnius
čia kažkam rūpėjo savigyna peiliu...
klubas gintis.lt 02-26 rengia seminarą...
nepalaikykit reklama, bet norėjau paskelbti šiame puslapyje, nes manau įdomu ne tik peilio gamyba, bet ir jo panaudojimas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Čia mūsų JonasN karui
StandartinėParašytas: 2011-02-12- 16:13 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Čia mūsų JonasN karui ruošiasi :D Dar jei parašytum kokiame mieste tas jūsų klubas...

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: sako nori taikos ruoškis
StandartinėParašytas: 2011-02-12- 17:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-08-22- 18:48
Pranešimai: 8
Miestas: Vilnius
sako nori taikos ruoškis karui...
Seminaras Vilniuje, Šiaurės miestelyje jų patalpos yra...
Žada nemokamai visus priimti... Jei tilps...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ai, daug rasiau, bet
StandartinėParašytas: 2011-02-22- 12:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-19- 18:27
Pranešimai: 61
Miestas: Vilnius, Trakai
Ai, daug rasiau, bet istryniau. :D Labai nekorektiskai buvo parasyta - ir apie baleta savyginai ir apie peili savyginai. Pvz, ar topikstarteris tikrai yra pasiruoses palikti tokias zaizdas, kokias parodo dede Google jo paklaiusius apie "knife wounds".

_________________
metaloforma.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Savigynos pamokele, yra
StandartinėParašytas: 2011-06-15- 15:02 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 14:23
Pranešimai: 408
Miestas: Kaunas
Savigynos pamokele, yra vienas kitas aspektas idomesnis. :) http://smotri.com/video/view/?id=v1780231e4ee


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-19- 1:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14- 18:26
Pranešimai: 178
Šalis: UK
Miestas: Bristol
Pažiūrėjus filmuką, susidaro įspūdis, kad reikia savigynos mokintis, o ne peilį nešiotis. Juo labiau, kad panaudojus peilį savigynai, bus daugiau problemų, o ne naudos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sowulo, nenoriu prasnekti
StandartinėParašytas: 2012-05-19- 8:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-04-29- 10:17
Pranešimai: 251
Šalis: Švedija
Miestas: Malung
Sowulo, nenoriu prasnekti visos tautos vardu, taciau , mano nuomone, tu esi visiskai teisus.Lazdos ar peilio, kritiniu atveju, griebiasi tik silpniausieji, o tai reiskiasi, kad papuoles i tokia situacijoje, kurioje tu atsidursi be peilio ar dar kokio daikto pritaikyto sustiprinti smugi, tu prarasi pasitikejima savimi ir "pulsi i panika". Mano patarimas- reikia vengti net minties nesiotis kazka, kas palengvintu, tavo manymu , apsigynima, geriau pats buk PEILIS, bet nesinesiok jo gynybai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Pats su peiliu vaikštau jau
StandartinėParašytas: 2012-05-20- 1:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Pats su peiliu vaikštau jau 10 metu. Du kart prireikė. Nors jau bendroje sumoje daugiau nei metus lankau muay thai (Ankščiau Gektoras, Spartą, vasarą vėl Sparton grįšiu), bet vis dar su peiliu vaikštau. 10 metu trinuosi prie Kirtimų. Peilis reali galimybė nesužaloti priešininką o tik išgąsdinti jį. Du kart tai suveikė. Viena kartą iš mano antros pusės norėjo mobilų atimti ir mus įžeidinėjo du vaikinai. Kai peilį išsitraukiau ir labai ramiai pasakiau, kad moku juo naudotis iškart jie apsimetė kad nei Ru nei LT nešneka :) Kitą kartą vieną mano draugą 8-iese nusprendė sumušti. Kai jau viskas prasidėjo, ramiai priėjau patraukiau ant saves jų dėmesį, atidariau geležtę ir pasakiau kad tenoriu apginti draugą. Suveikė. Iškart pasiūlė 1vs1, paskyrė teisėją, kai manę prispausdavo per stipriai priešininkas, teisėjas klausdavo ar aš nenoriu pasiduoti, klausinėjo ar aš neišsitrauksiu peilio :) Va taip peilis gražino manę iš "bespredėlo laikų" į riterių laikus :)
P.S. Bet tik keli saviginos aspektai. Jei nemoki muštis be peilio, jis tik trukdys. Su peiliu muštis labai sunku, nes streso atveju neveikia beveik visos smegenų funkcijos, išskirus refleksus. Jei specialiai nesimokei muštis su peilių ilgas valandas, saviginos atveju neilgai jis išliks rankuose. Praktiškai mušantis, kūnas viską daro pats, tu tarsi žiurovas arba keleivis mašinoje. Tik sakai kur važiuoti, o vairuotojas valdo mašiną. Nereikia galvoti kaip čia trenkti, pagalvoji apie smugį o kumštis jau lekia. Net nepastebi į tavę atlekiančios kojos o ranka pati bloką stato. Jei priešininkas labiau įgudęs, tiesiog viską darai lėčiau, nei jis. Jei išvys nemoki muštis, vaizdas eina kadrais, minčių nėra, kūnas paraližuotas. Šiap šis paralyžius nuo baimės. Čia labai senas instinktas nuo beždžionių protėvių. Atseit jei kita beždžionė didesnė, nereikia šakotis ir kūną suparalyžiuoja (čia per Nat Geo sužinojau).

_________________
Iman, Ittehad, Nazm... Kažkas yra tuose žodžiuose, ko pasiilgstu mano šalyje...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tau antruoju atveju be galo
StandartinėParašytas: 2012-05-20- 1:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14- 18:26
Pranešimai: 178
Šalis: UK
Miestas: Bristol
Tau antruoju atveju be galo pasisekė. Prieš didelį skaičių varžovų nepadės jokie ginklai, išskyrus tikrą kovinį pistoletą. Papasakosiu įvykį, nutikusį Kaune. Taigi 5dienio vakare, didelė mūsų kompanija (10-15 žmonių), leido laiką viename, tuo metu labai populiarių, barų. Išėjom į lauką parūkyti gal 8iese. Lauke stovėjo apynaujis BMW, o prie jo 3 vaikinai sportiniais kostiumais. Rūkėme mes sustoję po 2, po 3, dėl to tie sportininkai negalėjo įtarti, kad mes visi kartu. Žinoma, jau visi buvome gerokai išgėrę. Taigi netrukus kilo žodinis konfliktas tarp vieno mūsiškio ir sportininkų. Vienas iš oponentų, net nežinau iš kur, išsitraukė dviejų smaigų šakutę, skirtą kepsniams vartyti (!!!). Ja bedė tiesiai į veidą arčiausiai jo stovėjusiam mūsiškiui. Mūsų kompanija buvo tikrai artimi draugai ir visi kartu buvom matę ir šilto ir šalto, todėl niekam nereikėjo sakyti, ką reikia daryti. Sportininkai, matomai, irgi buvo visko matę ir iškarto suodė, jog jei neteps slidžių, vakaras baigsis traumatologiniam. Vienas jų įšoko į mašiną, o kiti du pasileido bėgti. Mes juos vytis. Vienas bėglys išsitraukė pistoletą ir atsisukęs ėmė į mus pleškinti. Iki šiol nežinau, kokiu pistoletu į mus šaudė. Esmė tame, jog staptelėjom vos akimirkai ir toliau nusivijom juos. Jie tiesiogine to žodžio prasme sušoko į važiuojančią jų draugo mašiną.
Moralas. Prieš kiekybinę persvarą nelabai pasišakosi.
Pats esu lankęs boksą ir Izraelio Krav maga. Pastaroji sistema moko gintis nuo peiliu, lazda ginkluoto užpuoliko, nuo daug užpuolikų. Net žinant, kaip gintis nuo peiliu ginkluoto užpuoliko, vargu, ar pavyktų išvengti didesnių ar mažesnių sužeidimų.
Gana efektyvi savigynos priemonė yra diržas, su masyvia sagtimi. Išbandyta...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Žinau kad pasisekė prieš
StandartinėParašytas: 2012-05-20- 8:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Žinau kad pasisekė prieš didelią kompaniją. Šiaip aš gan bailus ir pats niekada nesiraunu labai jau agresyviai. Bet kai kažkas atsitinka man artimiems žmonėm, tarsi galvoje kažkoks varžtas atsisuka.
Jei mane pultu su peiliu, labai ramintu vienas faktas. Žmogus kuris moka juos galąsti žymiai rečiau sutinkamas, nei žmogus lankantis kovos klubus. O bukas peilis tinka tik kaip durklas :)

_________________
Iman, Ittehad, Nazm... Kažkas yra tuose žodžiuose, ko pasiilgstu mano šalyje...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Maheladui.Perskaiciau tavo
StandartinėParašytas: 2012-05-20- 8:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-04-29- 10:17
Pranešimai: 251
Šalis: Švedija
Miestas: Malung
Maheladui.Perskaiciau tavo susikurta gyvenimo filosofija bei psichologinius pamastymus ir neizvelgiau to, ka galima vadinti melu, jei tu iki siol esi gyvas ir sveikas, reiskia pasirinkes esi teisinga taktika. Peilio as niekada nesinesiojau Lietuvoje, kaip priemones apsiginti, isskyruos tuos atvejus, kuriuos praleisdavau zygiuose. Taciau juos kolekcionavau, turejau ivairiausiu: geru ir blogu, turejau gal apie 60 vnt. skirtingu, rinkau ir tiek, ta zinojo daug kas ir as jau buvau tapes kaip koks savo rajono peiliu lombardas :-D. Kartais anksciausiai ryte, budavo beldziasi pas mane i duris, atidarau, o ten neaiskios isvaizdos zmogenai atkisa peili: buk geras, pirk, truksta mums iki ....Tai va, tokios peilio isigijimo istorijos buvo daznos. O siaip, mano aplinkos zmones ir as rimtus peilius, rimtoms reikmems uzsisakydavome viename miniatiuriniame fabrikelyje, kuris buvo isikures tarp Vilniaus ir N.Vilnios, metala gaudavo is Rusijos ginklu fabriko ir laikydavo seife, po uzraktu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: jei ne paslaptis,koks tai
StandartinėParašytas: 2012-05-20- 11:53 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2010-11-12- 18:35
Pranešimai: 516
Miestas: Jurbarkas
jei ne paslaptis,koks tai buvo plienas?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tai buvo 1988-1991 m,
StandartinėParašytas: 2012-05-20- 13:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-04-29- 10:17
Pranešimai: 251
Šalis: Švedija
Miestas: Malung
Tai buvo 1988-1991 m, paslaptys jau prarado svarba, taciau nezinau koks tai buvo plienas tiksliai, esu klauses ir man yra atsake, taciau tuo metu as nesusvarbinau plieno rusies, nes po to dar seke tokie zodziai- Lietuvoje tokio plieno nera, man to uztekdavo, tikrai pasakyciau jei zinociau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 660 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 29 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007