Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 12:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-21- 13:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-02-11- 15:17
Pranešimai: 650
Miestas: Trakai
Už 2k papieščiau +-savo dizainą ir paprašyčiau Andriaus (TRC), tikiuosi laiko atrastų pagaminti custominiam peilaičiui. Ir kokybė ir išliekamoji vertė garantuota :liuks2:

_________________
Aquila non captat muscas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-21- 13:43 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
Visų pirma tai užgimė customų projektai, o foruminis tėra jų biednyj rodstvennik.
Beja iš tavo pusės nėra labai gražu nustatinėti kito meistro gaminio kainas.
O gal customas kainuos 2000 USD, o ne mažiau 2000 Lt!? Iš kur tu žinai, kad ne!?


Tai gali custom'as kainuoti ir neapibrėžtą pinigų sumą, bet:
1. žmogus nustatė kainos ribas ~2000 lt.;
2. jam buvo pasiūlytas variantas apie kurį rašoma - "Visų modelių konstruktyvas vienodas, t.y. fliperis. Spynos mechanizmas frame lock. Visi modeliai su distancinėm įvorėm, plieno įdėklu freime, keraminiais rutuliukais, geležtės plokščiais nuolydžiais.<...> Visi modeliai skiriasi apdaila, be to, V1 ir V3 skiriasi formomis, o V1 ir V1.1 skiriasi kriaunų storiu, bei radiusiniu paviršiumi. Visi titaniniai komponentai anoduoti.<...> Geležtės visuose modeliuose iš Elmax™ 61.5 HRC (Tomo grūdinimas), o rankenos, speiseriai ir klipsos iš 6AL4V titano". Taigi kalba ir eina apie vieną iš pasiūlytų bazinių modelių. Žinant, kad foruminis kainavo nuo 700 lt., galim nors ir padvigubinti jo kainą, bet virš 2000 lt. nesigauna...nebent šiaip sau pakelsi užsidėdamas procentą.
3. Custom'as gali kainuoti neapibrėžtą kiekį pinigų, - nenustatinėju jų kainos.;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-21- 15:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Šaunu, pagamink, o tada papasakosi.
Ar vis gi slabo!?

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-21- 15:27 
Atsijungęs
LPA narys

Užsiregistravo: 2012-09-27- 16:08
Pranešimai: 271
Šalis: Lietuva
Miestas: Kėdainiai
Įdomus klausimas.Į jį turbūt taip pat sunku atsakyti kaip kad numatyti iš kokių akcijų po 8 metų gausi didžiausią grąžą. Čia su sąlyga ,jei į tokią dovaną žiūrima kaip į investiciją. Galbūt po 8 metų turėsite raritetą , o galbūt tik įprastą peilį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-21- 15:48 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
vejasbs rašė:
Prie mazojo Chou pridedu ir Sebenza. Kiek verta statyti uz sita varianta? Ar ieskom kito :)
http://www.ebay.com/itm/Chris-Reeve-Sol ... fresh=true

"Solar Storm" - standartinė kompiuterinė grafika (Computer Generated Grapics). Jų prigamina daug. Didesnę išliekamąją vertę turi unikalūs piešiniai (Unique Graphic).

Sephas rašė:
Įdomus klausimas.Į jį turbūt taip pat sunku atsakyti kaip kad numatyti iš kokių akcijų po 8 metų gausi didžiausią grąžą. Čia su sąlyga ,jei į tokią dovaną žiūrima kaip į investiciją. Galbūt po 8 metų turėsite raritetą , o galbūt tik įprastą peilį.

Kai kurie peiliai, kaip ir kai kurios akcijos, turi garantuotą grąžą. Keistis gali tik jos dydis.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-21- 22:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-11-07- 20:44
Pranešimai: 55
Miestas: Vilnius
Sorry, kolegos, bet visas šitas fleimas mano ausiai "sounds like bullshit".

Kai man buvo ~4...5 metai, dovanų gavau peili. Tai buvo mažas ir nebrangus rusiškas kišeninis peiliukas su aliuminio ašimi ir pilnai plastikine rankena. Jo aštrumas buvo rusiškas gamyklinis - kad nelikčiau be pirštų. Nepaisant to, man tai buvo didžiulis džiaugsmas ir visiškai nauji potyriai. Ar bereikia sakyti, kad po kelių dienų aš jį kažkur pamečiau?
Po to sekė dar vienas toks pats, tik kitos spalvos. Po jo - kitas, metaline rankena (iš dviejų П formos geležėlių), po jo - dar vienas toks pats. Toliau - keli lenktinukai jau su spyruoklėmis nugaroje, konservų atidarytuvais, atsuktuvais ir t.t. Ant jų aš mokiausi galąsti, sužinojau, kaip nulūžta galiukas, nulinksta atsuktuvas, nusisuka kamščių spiralė, sulinksta geležtė, prasiskiria kriaunos ir t.t. Išmokau galąsti konservų atidarytuvus, suteikti atsuktuvams labiau tinkamą formą. Suformuodavau kur nors spec. griovelius laidų nužievinimui.

Prisimindamas visa tai, drąsiai galiu pasakyti - visai nebūtina pirmokui dovanoti Parker rašiklį, šviežiai iškeptam vairuotojui - Ferrari, jaunam medžiotojui - .30-06 karabiną su Hensoldt optika.
Mokymasis ir patirtis yra patys geriausi dalykai, kuriuos galime suteikti savo atžaloms. Neatimkime tikrojo pažinimo džiaugsmo iš jų :)

Kažkodėl niekam nekyla klausimų, kodėl vaikai žaidžia su žaisliniais plaktukais, žaislinėmis mašinytėmis, žaisliniais pistoletais.
Kalbant apie peilius - manau, būsimajam peilišiui visai neblogai tiks RAT2, Tenacious, 5.11 Tactical Scout arba kas nors iš Wenger / Victorinox / Leatherman. Jei norisi tikrai gero EDC - tuomet Paramilitary 2.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-21- 22:55 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
A4 rašė:
Prisimindamas visa tai, drąsiai galiu pasakyti - visai nebūtina pirmokui dovanoti Parker rašiklį, šviežiai iškeptam vairuotojui - Ferrari, jaunam medžiotojui - .30-06 karabiną su Hensoldt optika.

Nebūtina. Bet ir nedraudžiama. ;)

A4 rašė:
Mokymasis ir patirtis yra patys geriausi dalykai, kuriuos galime suteikti savo atžaloms. Neatimkime tikrojo pažinimo džiaugsmo iš jų :)

Pažinimo džiaugsmą vaikas vienodai patirs tiek su Parker, tiek su BiC rašikliu. O kurį iš jų tėvai sugeba įpirkti - tai jau tėvų gerbūvio problema. 8(

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-22- 6:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-02-11- 15:17
Pranešimai: 650
Miestas: Trakai
Kaip supratau būsimas pirkinys dar keletą metelių pagulės spintelėje ir bus naudojamas tik pačiupinėjimui / pasigrožėjimui, o gal ir į seifuką bus paslėptas... Tai kam pirkti zaparožietį, kai gali rols roysą. Zapą pats senukuose nusipirks, o Roysas tegul paguli, neprapuls.
Imho

_________________
Aquila non captat muscas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-22- 7:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Kol vienas guli seife niekas nedraudžia naudotis ir kitais.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-22- 8:20 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-09-13- 21:23
Pranešimai: 302
Miestas: Vilnius
Manau, kad šiuo atveju EDC paskirtis perspjauna tėviškas išdidumas ir peilio, kaip dovanos esmė. Jei duosi nemokšai gerą įrankį, tai tikriausiai patestuos ant vinių. Vienas biznierius gavo dovanų katana iš Japonijos, tai pirmas dalykas ką padarė, kirto vinį. Nuo neišmanymo neišgelbės amžius, tik patirtis. Bet negalima pamiršti, kad čia esmė - dovana. Galės gi būti po to (šiuo atvėju prieš tai) ir Rat 5 ir Delika 7


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-22- 8:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
vejasbs rašė:
Sveiki, jaunam seimos nariui rimto jubiliejaus proga ieskau peilio. Peilis 8-niems metams bus padetas i saugykla:). Peilio biudzetas iki +- 2000lt be mokesciu ir siuntimo. Noretusi kokybisko EDC .
Suprantu kad, tai neissemiama tema bet patarkite koki peili pirkti ateiciai??

Vienas is variantu: http://bladeart.com/KnifeDisplay.aspx?MakerID=406

Manau daugiau naudos būtų mažesnio gimtadienio proga padovanot kažką iš "My first Victorinox" serijos
http://www.parduodam.lt/my-first-victor ... os-peiliai
O po aštuonių metų, jei jaunasis šeimos narys tikrai domėsis peiliais, jau ieškot rimtesnės dovanos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-22- 8:46 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
A4 rašė:
Sorry, kolegos, bet visas šitas fleimas mano ausiai "sounds like bullshit".

Kai man buvo ~4...5 metai, dovanų gavau peili. Tai buvo mažas ir nebrangus rusiškas kišeninis peiliukas su aliuminio ašimi ir pilnai plastikine rankena. Jo aštrumas buvo rusiškas gamyklinis - kad nelikčiau be pirštų. Nepaisant to, man tai buvo didžiulis džiaugsmas ir visiškai nauji potyriai. Ar bereikia sakyti, kad po kelių dienų aš jį kažkur pamečiau?
Po to sekė dar vienas toks pats, tik kitos spalvos. Po jo - kitas, metaline rankena (iš dviejų П formos geležėlių), po jo - dar vienas toks pats. Toliau - keli lenktinukai jau su spyruoklėmis nugaroje, konservų atidarytuvais, atsuktuvais ir t.t. Ant jų aš mokiausi galąsti, sužinojau, kaip nulūžta galiukas, nulinksta atsuktuvas, nusisuka kamščių spiralė, sulinksta geležtė, prasiskiria kriaunos ir t.t. Išmokau galąsti konservų atidarytuvus, suteikti atsuktuvams labiau tinkamą formą. Suformuodavau kur nors spec. griovelius laidų nužievinimui.

Prisimindamas visa tai, drąsiai galiu pasakyti - visai nebūtina pirmokui dovanoti Parker rašiklį, šviežiai iškeptam vairuotojui - Ferrari, jaunam medžiotojui - .30-06 karabiną su Hensoldt optika.
Mokymasis ir patirtis yra patys geriausi dalykai, kuriuos galime suteikti savo atžaloms. Neatimkime tikrojo pažinimo džiaugsmo iš jų :)

Kažkodėl niekam nekyla klausimų, kodėl vaikai žaidžia su žaisliniais plaktukais, žaislinėmis mašinytėmis, žaisliniais pistoletais.
Kalbant apie peilius - manau, būsimajam peilišiui visai neblogai tiks RAT2, Tenacious, 5.11 Tactical Scout arba kas nors iš Wenger / Victorinox / Leatherman. Jei norisi tikrai gero EDC - tuomet Paramilitary 2.


Išsakei, tai ką ir aš manau apie vaikų dovanas. +1 :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-22- 8:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-10-16- 13:27
Pranešimai: 15
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Aciu uz nuomones. Dekoju uz patarimus. Victorinox prie raktu jau kabo. Zirklutes vaikams puikiai atlieka savo funkcijas. O ir gelezte astri jau spejusi ikasti. Viskas gerai. Tik tai ne toks peilis kuri noreciau issaugoti sunui. Gal as ziuriu is savo varpines bet as noreciau kad, mano tevas man butu isrinkes ir pilnametystes proga padovanojes unikalesni,idomesni peili. Mano senelis butu mano tevui jaunysteje padovanojes idomesni peili. Todel ieskau idomaus kokybisko peilo ne ferrari bet su kad butu su ,,dusia,,. Ar daug kas is Jusu ,, A4''? is tevo paveldejote tai kuo dabar domites? :)

EDC kategorija parasiau todel kad hunteriu ar survival neieskau bet tai nereiskai kad peilis bus nesiojamas kaip EDC.
Dar vienas mano targetas: http://www.jpknife.cz/rockstead/rockste ... dural-132/
Ar kas nors esate dare pirkima is minimos parduotuves?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-22- 9:45 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
jei jau taiop linksti link Rockstead peilių gali jų asortimentą peržiūrėt jų parduotuvėje http://rocksteadshop.jp/folder-knives
Kas liečia ZDP plieno tai jis labai kietas labai ilgai laiko aštrumą, bet dėl šių savybių jis labai trapus, atkreipk dėmesį i bandymus kad peiliais su ZDP-189 plienu tik virves pjausto o peiliais su YXR7 kapoja bambuką.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Peilis ateiciai.
StandartinėParašytas: 2014-10-22- 9:51 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
vejasbs rašė:
Aciu uz nuomones. Dekoju uz patarimus. Victorinox prie raktu jau kabo. Zirklutes vaikams puikiai atlieka savo funkcijas. O ir gelezte astri jau spejusi ikasti. Viskas gerai. Tik tai ne toks peilis kuri noreciau issaugoti sunui. Gal as ziuriu is savo varpines bet as noreciau kad, mano tevas man butu isrinkes ir pilnametystes proga padovanojes unikalesni,idomesni peili. Mano senelis butu mano tevui jaunysteje padovanojes idomesni peili. Todel ieskau idomaus kokybisko peilo ne ferrari bet su kad butu su ,,dusia,,. Ar daug kas is Jusu ,, A4''? is tevo paveldejote tai kuo dabar domites? :)


Tai iš parašymo galima suprasti, kad to peilio reikia Jums tam, kad sūnus kažkada jį įvertintu kaip gerą dovaną...ir jaučiu kažkokią nepasitenkinimo gaidelę, kad Jūsų vaikystėje nebuvo tokių dovanų, todėl dabar tą bandysite kompensuoti.;) Tikiuosi tą padaręs pasijausite geriau, reabilituositės ir už tėvą, ir už senelį. Nesupykite, kad taip kandžiai parašiau, bet ar kas būtų pasikeitę Jūsų vaikystėje ir gyvenime, jei būtų tėvas Jums tada padovanojęs ne tarybinį lenktinuką už 1,2 rub., o Wictorinox iš užsienio? Nežinau, bet asmeniškai man senas tėvo lektinukas turi daugiau "dūšios" nei naujas, bet retas peilis. Na o kainų prasme peilis už 2k vaikui (jei anas pats neužsidirba) yra Ferrari atitikmuo.;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 37 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007