Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-05-01- 19:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 113 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 9:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 303
Miestas: Vilnius
Bozkurt rašė:
Keptulis rašė:
Bozkurt rašė:
Jau apie tai buvo tema ir buvo rasyta : )
Tada kazkaip tai buvo priimta su dydziule nuostaba.
Yra peiliu gaminamu parodoms ir pardavimams ten kokybes laukti nebutina .
Atvaro publika perkanti siaip peili ,gamintojo varda arba siaip nepazystami vienkartiniai prasalaiciai .
Atsizvelgiant i net gamyklines produkciju kainas ar autoriniu istisiniu kainas niekas is amerikieciu nepuls laizyti biudzetini autorini folderi uz 500+ zaliu.
No sense
Gyvenimo lygis yra biski kitoks ir i kaina geriau ziureti isivaizduojant litais 1X1 su eur, doleriais.
Tada situacija tampa daugiau suprantama.
Minimumas pastangu ir kaina leidzianti parduoti numatyta pardavimui skirta kieki .


Matot, jei jau už 500+ usd kokybės nereikia tikėtis, tai kas gali paneigti, kad tokia pati nesamonė bus su peiliu už 1500+ usd??? Kelkime kartelę aukštyn?


Esme ne tame.
O kokiai publikai ir kokiam tikslui gaminami peiliai.
Teko kalbetis privaciai tai poziuris siaip pas visus vienodas .
Taip vadinamas parodinis peilis ( likuciai po to parduodami per forumus ir gamintoju saitus) , gamintojui yra tesiog tam tikros pinigu sumos metalinis atitikmuo .
Chaltura islaikanti seimos biudzeta.
Niekas ten nei sielos nei pastangu nedes.
Jisai visvien bus parduotas toks koks jisai yra.
Ar Albynui ar Martynui ar kokiam nors Dzonui.
Ne is pirmo karto tai is antro.
Ir po to kazkas mirs is dziaugsmo kad sugebejo sutaupyti ir prisiliesti prie legendos.
Kalbant apie kita lygi tai pvz pas BOSSHOSSa periodiskai buna peiliu gamintu pagal uzsalyma konkreciam uzsakovui .
Kaip cia aiskiau pasakyti.
Pas Benchmade irgi buvo seriju visokiu skirtingai auditorijai skirtu ir skirtingomis kainomis .
: )


Kitas dalykas, įdomiai (savotiškai skamba), pasakymas, kad "tai tiesiog chaltūra, išlaikant šeimos biudžetą..." Na, gal čia aš tik toks įnoringas, bet man, tsakant, nepakanka laimės "prisilietus prie legendos", kažkodėl norisi elementarios kokybės...?
Asmeniškai aš, jokio Lightfoot'o ar Frederick'o - nebepirksiu, aiškiai suvokdamas, kad aš - tikrai ne rodiklis pasaulinėje rinkoje.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ir kaina biski kitokia negu
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 9:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Ir kaina biski kitokia negu Helikon'o .
Is šono tesiog biski šypsotis verčia too high expectations kalbant apie Sirogorovus pvz.
Yra skirtingu lygiu daiktu skirtų skirtingiems žmonėms .
Tikiu kad Snody pvz. folderiai uz 10 k USD pagaminti is geriausios dalies titano lapo yra šiek tiek kitaip padaryti ir užbaigti negu standartiniai customai .
Arba ne :)
Svajojanciu tureti auksinį Rolex yra daug ,galinčių įpirkti yra mažiau o blaiviai suprantanciu nafig jisai reikalingas ir kas tai per daiktas yra vienetai.
Kaip ir autoriniai peiliai tai tesiog sakralinis daiktas is kategorijos Noriu.
Perki ir lauki stebuklu.
Kaip tarybiniais laikais is kedu Nike .


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 10:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Keptulis rašė:
Bozkurt rašė:
Keptulis rašė:
Bozkurt rašė:
Jau apie tai buvo tema ir buvo rasyta : )
Tada kazkaip tai buvo priimta su dydziule nuostaba.
Yra peiliu gaminamu parodoms ir pardavimams ten kokybes laukti nebutina .
Atvaro publika perkanti siaip peili ,gamintojo varda arba siaip nepazystami vienkartiniai prasalaiciai .
Atsizvelgiant i net gamyklines produkciju kainas ar autoriniu istisiniu kainas niekas is amerikieciu nepuls laizyti biudzetini autorini folderi uz 500+ zaliu.
No sense
Gyvenimo lygis yra biski kitoks ir i kaina geriau ziureti isivaizduojant litais 1X1 su eur, doleriais.
Tada situacija tampa daugiau suprantama.
Minimumas pastangu ir kaina leidzianti parduoti numatyta pardavimui skirta kieki .


Matot, jei jau už 500+ usd kokybės nereikia tikėtis, tai kas gali paneigti, kad tokia pati nesamonė bus su peiliu už 1500+ usd??? Kelkime kartelę aukštyn?


Esme ne tame.
O kokiai publikai ir kokiam tikslui gaminami peiliai.
Teko kalbetis privaciai tai poziuris siaip pas visus vienodas .
Taip vadinamas parodinis peilis ( likuciai po to parduodami per forumus ir gamintoju saitus) , gamintojui yra tesiog tam tikros pinigu sumos metalinis atitikmuo .
Chaltura islaikanti seimos biudzeta.
Niekas ten nei sielos nei pastangu nedes.
Jisai visvien bus parduotas toks koks jisai yra.
Ar Albynui ar Martynui ar kokiam nors Dzonui.
Ne is pirmo karto tai is antro.
Ir po to kazkas mirs is dziaugsmo kad sugebejo sutaupyti ir prisiliesti prie legendos.
Kalbant apie kita lygi tai pvz pas BOSSHOSSa periodiskai buna peiliu gamintu pagal uzsalyma konkreciam uzsakovui .
Kaip cia aiskiau pasakyti.
Pas Benchmade irgi buvo seriju visokiu skirtingai auditorijai skirtu ir skirtingomis kainomis .
: )


Kitas dalykas, įdomiai (savotiškai skamba), pasakymas, kad "tai tiesiog chaltūra, išlaikant šeimos biudžetą..." Na, gal čia aš tik toks įnoringas, bet man, tsakant, nepakanka laimės "prisilietus prie legendos", kažkodėl norisi elementarios kokybės...?
Asmeniškai aš, jokio Lightfoot'o ar Frederick'o - nebepirksiu, aiškiai suvokdamas, kad aš - tikrai ne rodiklis pasaulinėje rinkoje.


Tai yra tesiog verslas ir tiek.
Parduotas peilis tai apmoketos sąskaitos.
Nauja masina, vakariene restorane ,atostogu kelione ir mokslai vaikams.
Logiška kad tam kad butu sėkme reikia pagaminti tiek kiek sugebėsi parduoti ir išsiųsti plius su minimumu medžiagų ir laiko sąnaudų.
Taigi ,tai yra verslas kur viska daroma blaiviai apmastant.
Kitame gale dažniausiai nera perfekcionalisto ir fanatiko tokio kaip Reeve ( nors ir šitas praktiskas iki kaulų smegenų ) . Taigi ten nieks nesėdi savaitėmis prie peilio laizant paviršius ir mechanika kad suteikti malonuma ir patenkinti ta nepazystama is tolimos pvz Lietuvos sumokėjusi jam pinigus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Keptulis rašė: Visos temos
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 11:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Keptulis rašė:
Visos temos esmė, sakyčiau ta, kad autoriniai, kad ir kam jie būtų skirti, dažnai yra prastesnės kokybės, nei to pačio gamintojo (ar coloboration'o) gamyklinio varianto kokybė.

O klausimas lieka aktualus, kas gali paneigti, kad peilis už 1500 ar 2500 bus toks pat, kaip išsireiškėt "tesiog tam tikros pinigu sumos metalinis atitikmuo"? Akivaizdu, kad niekas :-/

Čia kažkaip painiojama daug dalykų ... lūkesčiai, kainos ir daigto vertės lygio samprata, savo stereotipai, rinkų, pirkėjų skirtingumas, gaminio tikslinė paskirtis ir/arba tikslinis pirkėjas ir/arba pagaminimo situacija ir t.t.

Ne už kalnų situacija, kad kinietiška kopija bus nedaug kuo blogesnė už originalą :) Iš principo, objektyviai žiūrint, blogiau ten gali būti tik geležtės TA ir egzotinės medžiagos ir/arba jų apdirbimas. Imant klasiką (titanas, G10, karbonas, mikarta) apskritai neproblema pagaminti visiškai.
Na nežiūrintį autoriaus charizmą, jei nuo to labiau džiugesys apima :)

Keptulis rašė:
Kitas dalykas, įdomiai (savotiškai skamba), pasakymas, kad "tai tiesiog chaltūra, išlaikant šeimos biudžetą..." Na, gal čia aš tik toks įnoringas, bet man, tsakant, nepakanka laimės "prisilietus prie legendos", kažkodėl norisi elementarios kokybės...?
Asmeniškai aš, jokio Lightfoot'o ar Frederick'o - nebepirksiu, aiškiai suvokdamas, kad aš - tikrai ne rodiklis pasaulinėje rinkoje.

Visa ne "kitas dalykas". Niekas niekada negamins tik 100% idealius gaminius, kaip ir pirkėjas niekada nepirks 100% tik topinius brangiausius dalykus. Broko ar nepasitenkinimo įvertis pas visus skirtingas.


Pažėk i situaciją iš biznio pusės ... Niekas niekam nieko neprivalo. Yra gaminys, yra kaina, perki arba ne (pagal savo kriterijus). Jei niekas neperka, gamintojas bankrutuoja.

P.S.
Pazėk i situacija valiutos prasme 1:1 ...
Tarkim alga 5-6K pinigo, ir peilis už 400 pinigo. 400 pinigo, is vis kalbėt apie kastoma juokinga suma :)
Netgi už 1000 juokinga ... Kažkas panašaus į seno Golfo tiuningą su kinietiškais led'ais ir baisingu duslintuvu :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Taigi ten su autoriniais yra
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 12:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Taigi ten su autoriniais yra visas procesas .
Po tam tikro uzsakymo kiekiu parduodamu i menesi gamintojas pradeda nesusitvarkyti ir su gamyba ir su pardavimais/issiuntimais.
Tada arba atiduoda pardavimus ir siuntimus i svetimas rankas arba pradeda pardavineti vien per parodas.
Pardavimams augant arba priima darbininkus arba pradeda gamintis kitur semicustomus.
Darbininkai pradeda vogti,kurti savo gamintojo resursais tada ju paslaugu atsisakoma ir karusele padaro dar viena rata.
Problemos,problemos,problemos.
Su iranga, medziagomis, darbuotojais,tiekejais,subkontraktorias, savo broku ir klaidomis.
Taip sakant kiekviena menesi po keliasdesimt probleminiu vaiku paleidziama i gyvenima.
Todel customai ir yra tokie idomus : )
Ne kaip peiliai o kaip kazkieno gyvenimo gabalas su problemomis ir skausmais : )


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Bozkurt rašė: <...> Todel
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 12:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Bozkurt rašė:
<...>
Todel customai ir yra tokie idomus : )
Ne kaip peiliai o kaip kazkieno gyvenimo gabalas su problemomis ir skausmais : )

*thumb-up*


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Gal ir sakralinis. Kalba ne
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 13:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 303
Miestas: Vilnius
Gal ir sakralinis. Kalba ne apie tai, o apie ELEMENTARIĄ kokybę. Pirkdamas peilį už 500-800 usd aš blaiviai suvokiu, kad tai nebus kažkoks, anot jūsų, "sakralumo", tiesiog, elementarios kokybės. Bent tokios, kokią turi eilinis production Benchmade, Strider ar Emerson... Kažko KITO ir STEBUKLINGO - nesitikiu.
High expectations - žiūrint, ką turit omeny.... Ar tai, kad peilis tiesiog atsilenktų nykščiu, kaip ir turėtų, čia jau high expectatios, ar dar (jau) ne??? Na, gal tiesiog, kažko nesuprantu... gal dar priaugsiu.. :-/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 13:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 303
Miestas: Vilnius
"Čia kažkaip painiojama daug dalykų ... lūkesčiai, kainos ir daigto vertės lygio samprata, savo stereotipai, rinkų, pirkėjų skirtingumas, gaminio tikslinė paskirtis ir/arba tikslinis pirkėjas ir/arba pagaminimo situacija ir t.t."

Nežinau, mano lūkesčiai paprasti - kad peilis atsilenktų paprastuoju atsilenkimo būdu...
Suprantu, kad norite pasakyti (matyt, iš praktikos), kad peiliadirbio vardas - visiškai nieko nereiškia? T.y. jis niekaip nesusijęs su kokybe ir pan.?
Gal todėl kažko ir nesuprantu.... nu bet nieko, priaugsiu gal ir iki jo...

P.S.
Kolega, nekalbėkit man apie situaciją valiutos prasme, puikiai ją suprantu ir apie tai rašiau, jei ką :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Bozkurt rašė: Taigi ten su
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 13:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 303
Miestas: Vilnius
Bozkurt rašė:
Taigi ten su autoriniais yra visas procesas .
Po tam tikro uzsakymo kiekiu parduodamu i menesi gamintojas pradeda nesusitvarkyti ir su gamyba ir su pardavimais/issiuntimais.
Tada arba atiduoda pardavimus ir siuntimus i svetimas rankas arba pradeda pardavineti vien per parodas.
Pardavimams augant arba priima darbininkus arba pradeda gamintis kitur semicustomus.
Darbininkai pradeda vogti,kurti savo gamintojo resursais tada ju paslaugu atsisakoma ir karusele padaro dar viena rata.
Problemos,problemos,problemos.
Su iranga, medziagomis, darbuotojais,tiekejais,subkontraktorias, savo broku ir klaidomis.
Taip sakant kiekviena menesi po keliasdesimt probleminiu vaiku paleidziama i gyvenima.
Todel customai ir yra tokie idomus : )
Ne kaip peiliai o kaip kazkieno gyvenimo gabalas su problemomis ir skausmais : )


Kalbant verslo prasme, tai vartotojui/klientui, šios problemos - visiškai neįdomios. Jis nori gauti produktą už sutartą kainą. Laiku ir vietoje. Visa kita, vadovėlinė beleatrisitika.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 13:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 303
Miestas: Vilnius
Bozkurt rašė:
Keptulis rašė:
Bozkurt rašė:
Keptulis rašė:
Bozkurt rašė:
Jau apie tai buvo tema ir buvo rasyta : )
Tada kazkaip tai buvo priimta su dydziule nuostaba.
Yra peiliu gaminamu parodoms ir pardavimams ten kokybes laukti nebutina .
Atvaro publika perkanti siaip peili ,gamintojo varda arba siaip nepazystami vienkartiniai prasalaiciai .
Atsizvelgiant i net gamyklines produkciju kainas ar autoriniu istisiniu kainas niekas is amerikieciu nepuls laizyti biudzetini autorini folderi uz 500+ zaliu.
No sense
Gyvenimo lygis yra biski kitoks ir i kaina geriau ziureti isivaizduojant litais 1X1 su eur, doleriais.
Tada situacija tampa daugiau suprantama.
Minimumas pastangu ir kaina leidzianti parduoti numatyta pardavimui skirta kieki .


Matot, jei jau už 500+ usd kokybės nereikia tikėtis, tai kas gali paneigti, kad tokia pati nesamonė bus su peiliu už 1500+ usd??? Kelkime kartelę aukštyn?


Esme ne tame.
O kokiai publikai ir kokiam tikslui gaminami peiliai.
Teko kalbetis privaciai tai poziuris siaip pas visus vienodas .
Taip vadinamas parodinis peilis ( likuciai po to parduodami per forumus ir gamintoju saitus) , gamintojui yra tesiog tam tikros pinigu sumos metalinis atitikmuo .
Chaltura islaikanti seimos biudzeta.
Niekas ten nei sielos nei pastangu nedes.
Jisai visvien bus parduotas toks koks jisai yra.
Ar Albynui ar Martynui ar kokiam nors Dzonui.
Ne is pirmo karto tai is antro.
Ir po to kazkas mirs is dziaugsmo kad sugebejo sutaupyti ir prisiliesti prie legendos.
Kalbant apie kita lygi tai pvz pas BOSSHOSSa periodiskai buna peiliu gamintu pagal uzsalyma konkreciam uzsakovui .
Kaip cia aiskiau pasakyti.
Pas Benchmade irgi buvo seriju visokiu skirtingai auditorijai skirtu ir skirtingomis kainomis .
: )


Kitas dalykas, įdomiai (savotiškai skamba), pasakymas, kad "tai tiesiog chaltūra, išlaikant šeimos biudžetą..." Na, gal čia aš tik toks įnoringas, bet man, tsakant, nepakanka laimės "prisilietus prie legendos", kažkodėl norisi elementarios kokybės...?
Asmeniškai aš, jokio Lightfoot'o ar Frederick'o - nebepirksiu, aiškiai suvokdamas, kad aš - tikrai ne rodiklis pasaulinėje rinkoje.


Tai yra tesiog verslas ir tiek.
Parduotas peilis tai apmoketos sąskaitos.
Nauja masina, vakariene restorane ,atostogu kelione ir mokslai vaikams.
Logiška kad tam kad butu sėkme reikia pagaminti tiek kiek sugebėsi parduoti ir išsiųsti plius su minimumu medžiagų ir laiko sąnaudų.
Taigi ,tai yra verslas kur viska daroma blaiviai apmastant.
Kitame gale dažniausiai nera perfekcionalisto ir fanatiko tokio kaip Reeve ( nors ir šitas praktiskas iki kaulų smegenų ) . Taigi ten nieks nesėdi savaitėmis prie peilio laizant paviršius ir mechanika kad suteikti malonuma ir patenkinti ta nepazystama is tolimos pvz Lietuvos sumokėjusi jam pinigus.



Kaip ir rašiau, mano norai ir lūkesčiai buvo tik tokie, kokių tikėčiausi iš eilinio produkcinio peiliuko.... Gal per daug tikėjausi? Tai va, jūs man paaiškinot visas verslo vingrybes ir pan. Žinosiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Keptulis rašė: kesčiai
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 14:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Keptulis rašė:
kesčiai paprasti - kad peilis atsilenktų paprastuoju atsilenkimo būdu...
Suprantu, kad norite pasakyti (matyt, iš praktikos), kad peiliadirbio vardas - visiškai nieko nereiškia? T.y. jis niekaip nesusijęs su kokybe ir pan.?
Gal todėl kažko ir nesuprantu.... nu bet nieko, priaugsiu gal ir iki jo...


Nu tai peilių kad "atsidarytų paprastuoju būdu" pilna :) Šitas peilis tiesiog ne toks, kas matosi iškart pagal fotkę... O ir būdų paprastumo suvokimas, kaip forume mėgstama paargumentuoti, pas visus skirtingas :D Su laiku, jis, žinoma priauga į tam tikrus objektyvius ergonominius kriterijus, o ne bandymus pateisinti kreivą sprendimą bet kokiomis priemonėmis ...

Peiliadirbio vardas pirkėjams reiškia įvairiai, tam tikrą pasitikėjimą, su vardu susietas emocijas ir pan., simpatijas, antipatijas, garsumą, aplinkinių žmonių to vardo linksniavimo garsumą, tam tikrų "trūkumų" skirtingą prioretizavimą, ypač bendro craftmanship ir medžiagų fone ir t.t.

Įtariu, per dažnai vartojamas terinas "custom" jau sukėlęs rinkoje per didelius lūkesčius apskritai. Kaip ir terminas "rankų darbas".

Žiūrim į rezultatą ir mąstom. Ar trūkumai sukelti sudetingos technologijos, medžiagų apdorojimo sudėtingumu, ar paprasčiausiu aplaidumu, neatidumu ar dar kuo ... ir viskas ramiai stojasi į savo vietas, ypač ignoruojant fanatikus ir jų apžvalgas/post'us (apskritai internete) :)
Čia per daug nereikšmingi dalykai, kad nustot mylėt gyvenimą :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 14:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 303
Miestas: Vilnius
Loptar rašė:
Keptulis rašė:
kesčiai paprasti - kad peilis atsilenktų paprastuoju atsilenkimo būdu...
Suprantu, kad norite pasakyti (matyt, iš praktikos), kad peiliadirbio vardas - visiškai nieko nereiškia? T.y. jis niekaip nesusijęs su kokybe ir pan.?
Gal todėl kažko ir nesuprantu.... nu bet nieko, priaugsiu gal ir iki jo...


"Nu tai peilių kad "atsidarytų paprastuoju būdu" pilna :) Šitas peilis tiesiog ne toks, kas matosi iškart pagal fotkę... O ir būdų paprastumo suvokimas, kaip forume mėgstama paargumentuoti, pas visus skirtingas :D Su laiku, jis, žinoma priauga į tam tikrus objektyvius ergonominius kriterijus, o ne bandymus pateisinti kreivą sprendimą bet kokiomis priemonėmis ..."

Mano kriterijai aiškūs. Todėl ir pradėjau temą apie tokius peilius. Jei kažkam netlenkiama geležtė ar kreiva geležtė yra "neobjektyvus" kriterijus, nažianu, galiu tamstai parduot tuos peiliukus už gerą kainą. Nereikia? :)

"Peiliadirbio vardas pirkėjams reiškia įvairiai, tam tikrą pasitikėjimą, su vardu susietas emocijas ir pan., simpatijas, antipatijas, garsumą, aplinkinių žmonių to vardo linksniavimą, tam tikrų "trūkumų" skirtingą prioretizavimą, ypač bendro craftmanship ir medžiagų fone ir t.t."

Rašau apie save. Ir savo potyrius. Jei norite mane įtikinti, kad viskas su tais peiliukais gerai, sakau, galiu perleist už gerą kainą.. :)

Įtariu, per dažnai vartojamas terinas "custom" jau sukėlęs rinkoje per didelius lūkesčius apskritai. Kaip ir terminas "rankų darbas".

"Žiūrim į rezultatą ir mąstom. Ar trūkumai sukelti sudetingos technologijos, medžiagų apdorojimo sudėtingumu, ar paprasčiausiu aplaidumu, neatidumu ar dar kuo ... ir viskas ramiai stojasi į savo vietas, ypač ignoruojant fanatikus ir jų apžvalgas/post'us (apskritai internete) :)
Čia per daug nereikšmingi dalykai, kad nustot mylėt gyvenimą :)
"

Sakėt gi, kad verslas. Šiuo atveju aš klientas ir manęs šių peiliadirbių verslo ypatumai - nejaudina. Pasikartosiu. Tikrai nesitikėjau iš šių peilių KAŽKO... SAKRALUMO ar dar kokio bs, tiesiog norėjosi, kad veiktų. Atspirties (kokybinis, išbaigimo, medžiagų ir t.t.) taškas - eiliniai Benchmade, Emerson t.t. gamykliniai peiliai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Na, vyrai, kalbam, kalbam...
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 14:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 303
Miestas: Vilnius
Na, vyrai, kalbam, kalbam... Nelabai suprantu, norit man įrodyt, kad perkant peilį už 500 + usd, kreiva geležtė ir neįmanomas geležtės atlenkimas - NORMA? Nes tikrai nesikabinau prie jokių mažmožių ir t.t., kurių ten tikrai galima pririnkti.
Jei tai jau mano "perdėti lūkesčiai"... tada prabočykit 8(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tai viskas suprantama ir cia
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 14:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Tai viskas suprantama ir cia nera jokiu priestaravimu.
Ka jauciasi ir ko nori peiliagolikai yra aisku, plius kiekviena salys/bendromene turi savo niuansus.
Pvz . lenkai .
Tie tai visiski berazumiai kas del testavimo.
Ten net su lentynai skirtais peiliais pjausto saldytuvus ir padangas .
Pas rusus ir musu vietinius visiskas punktas del liuftu ,toleranciju ir pan.
O pas gamintojus mintys apie tai kaip realizuoti tam tikra vnt. savo gaminiu su minimumu laiko sanaudu ir islaidu kad tesiog apmoketi savo nudienos saskaitas.
Be abejo kad gamintojo asmenines problemos nerupi vartotojui, panasiai kaip ir gamintojui nelabai rupi atskiru klientu pageidavimai bei nusiskundimai.
Su kastominiu peiliu gamintoju menesiniais gamybos bei pardavimu kiekiais tai visiska ne esme.
Iseis per parodas .


P.S

Keista kad gamykliniai Emersonai pamineti .
Kazkaip per metu bent pagaminimo kokybes prasme ir demesiui detalems ir uzbaigymui ten kazkas panasaus i kinu biudzetinius patapo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Keptulis rašė: Na, vyrai,
StandartinėParašytas: 2013-10-08- 14:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Keptulis rašė:
Na, vyrai, kalbam, kalbam... Nelabai suprantu, norit man įrodyt, kad perkant peilį už 500 + usd, kreiva geležtė ir neįmanomas geležtės atlenkimas - NORMA? Nes tikrai nesikabinau prie jokių mažmožių ir t.t., kurių ten tikrai galima pririnkti.
Jei tai jau mano "perdėti lūkesčiai"... tada prabočykit 8(


Tai nera norma, tesiog papasakojau vidine virtuve.
Suprasti kitu logika kartais yra naudinga.
Is esmes tai tas pats konvejeris , tik asmeninis.
Ir pakausis del nelaimingu klientu nera sukomas.
Neapsimoka del laiko sanaudu nei taisyti nei uzbaigti peilius.
Neima vienas ,paims kitas.
Toks tesiog poziuris ir logika.
Taigi neapsimoka laukti stebuklu is biudzetiniu kastomu.
Kaip ir is dailininku paveikslu Pilies gatveje.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 113 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 90 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007