Apie peilius nuo A iki Z. Ir apie viską, kas susiję su peiliais.
Atsakymo rašymas

tai vat ugniau man ir taip

2013-09-11- 18:43

tai vat ugniau man ir taip atrodo, jog tas kinietiskas nieko gero nezada. na nzn, laukiu kitu nuomones:]

KABAR Dozier 'Hunter' o sio isvaizda nelabai kimbaa:|

Pasižiūrėk turgelin, parduoda

2013-09-11- 19:06

Pasižiūrėk turgelin, parduoda Gerber Applegate-Fairbairn Combat.

Ugnius rašė: Visur kiniškas,

2013-09-11- 19:37

Ugnius rašė:Visur kiniškas, 8cr*** nieko stebuklingo, KA-BAR'e AUS8 šiuo atveju manau tikrai geriau nei Gerberio 440. Viskas nuo terminio apdirbimo žinoma priklauso, bet šiuo atveju aš tikrai rinkčiausi AUS8.


AUS8 ne ką didesnis stebuklas. Tuo labiau, kad Kershaw terminis vienas geresnių. O ir bendra kinų kokybė pas juos gera.

Kaip teisingai pasake Vladas

2013-09-11- 19:38

Kaip teisingai pasake Vladas ,jeigu džiugina tai imk ir negalvok .
Tam peiliai ir skirti is esmės .
Vargiai ar jisai bus naudojamas kaip darbo įrankis o tada koks skirtumas koks ten plienas ,ar is esmes reikalingas serreitorius, ar patogi ir naudinga naudojimui geleztes forma ir ar patinka rankenos medžiaga .
Patinka - imk.
Atsiras kitu reikalavimu ir poreikiu tai atsiras kitas peilis stalčiųje ar kišenėje .

feral rašė: ... kuris jusu

2013-09-11- 20:11

feral rašė:...
kuris jusu manymu yra tikrai pranasesnis visais budais?
http://irankiucentras.lt/laisvalaikio-p ... 177-gerber

http://irankiucentras.lt/laisvalaikio-p ... 297-gerber


Jei kas LIEPTŲ rinktis iš šių dviejų, rinkčiausi antrą (Profile), bent jau geležtės geometrija su pretenzija į gebėjimą pjauti. Antras pliusas - daugiau litų liks sekančiam pirkiniui.

O šiaip kolegos jau viską labai teisingai surašė aukščiau :)

hm beliko is varijantu tas

2013-09-11- 20:32

hm beliko is varijantu tas kershaw clash ,covert mini ir taspats profile :D
na asmeniskai man jie patinka,
bettt taip ir neatsaket kuom gerber mini covert prastass

ArunasR rašė: Ugnius rašė:

2013-09-11- 20:37

ArunasR rašė:
Ugnius rašė:Visur kiniškas, 8cr*** nieko stebuklingo, KA-BAR'e AUS8 šiuo atveju manau tikrai geriau nei Gerberio 440. Viskas nuo terminio apdirbimo žinoma priklauso, bet šiuo atveju aš tikrai rinkčiausi AUS8.


AUS8 ne ką didesnis stebuklas. Tuo labiau, kad Kershaw terminis vienas geresnių. O ir bendra kinų kokybė pas juos gera.


Aš lyginau KA-BAR'o Aus8 su Gerberio 440. :P

Kas dėl Kershaw 8cr13mov, tai jis man tikrai patiko žymiai labiau nei tarkim Spaiderio ar CRKT :)

feral rašė: bettt taip ir

2013-09-11- 20:48

feral rašė:bettt taip ir neatsaket kuom gerber mini covert prastass


Geras jis ar prastas - geriausia, jei nuspręsti pats ir kuo įmanoma subjektyviau :)
Bent jau man akivaizdu, kad nori to mini covert, tai ir imk jį, nekreipdamas dėmesio į mano postą, neskaitydamas tarp eilučių to, ką parašė Bozkurt, ir ignoruodamas visus Ugniaus racionalizmus :)

Nieko nesigirdėjo apie tokią

2013-09-11- 21:35

Nieko nesigirdėjo apie tokią smulkmeną - kam tas peilis reikalingas? Ar su juo bus kažkas konkretaus dirbama, ar šiaip reikia peilio be konkretaus verslo plano

na tai šiaip, ar į žvejybą ar

2013-09-11- 21:42

na tai šiaip, ar į žvejybą ar į mišką :] ar visur nešiotis :D

Mažiau žiūrėk paveiksliuku,

2013-09-11- 21:50

Mažiau žiūrėk paveiksliuku, aik pačiupinėt gyvai.

feral rašė: kartais ne

2013-09-11- 21:51

feral rašė:kartais ne kiniškas plienas? aplamai, čia kuriuos numetei didelė dalis 8Cr13MoV , tas kiniškas plienas blogai/gerai ? :d


Plienas ir Afrikoje - plienas. (c) Geležtės savybės labiau priklauso nuo TA nei nuo konkretaus plieno gamintojo.
O kiniškas 8Cr13MoV - ne ką blogesnis nei japoniškas AUS-8 ar amerikietiskas 445MOD. Jeigu plienai bus su teisingu TA, net ir patyręs naudotojas jų niekaip neatskirs, jei iš anksto nežinos kuris yra kuris. ;)

na aš turbūt imsiu gerber

2013-09-11- 21:55

na aš turbūt imsiu gerber mini covert, nes jis mane labiausia traukia.aa

kaip man apsiciupinet tarkim ta coverta ? :D

Kershaw Clash bet ir šio varijantu neatmesiu.

P.S. šis varijantas labai patinka !

Pirmam kartui primename: nerašykit kelių žinučių paeiliui. Papildymams ar pakeitimams naudokit redagavimo funkciją.

----------

Administracija

Uzsisakai irankiu centre, jie

2013-09-17- 12:36

Uzsisakai irankiu centre, jie gauna is Ginalo ir nueini pats pasiziureti, jei tinka ir patinka perki. Manau, kad galima pasiskambinti ir susitarti...

o gal kasnors pasiulysit

2013-09-18- 18:49

o gal kasnors pasiulysit neatlenkiamu peiliu? taipat ligi ~120 lt

redaguota: http://aic.lt/peilis-spyderco-tenacious ... _2897.html ka manot apie si?(:
Atsakymo rašymas