Apie peilius nuo A iki Z. Ir apie viską, kas susiję su peiliais.
Atsakymo rašymas

Mane labiau domina geležtės

2012-08-13- 11:32

Mane labiau domina geležtės plienas, o ne rankenos išbaigimas, todėl man labiau stovi ant super geležtės nei ant titaninės rankenos.

P.S. Neperstatoma klipsa blogis.

Jei tau rankena nepatogi, kam

2012-08-13- 11:38

Jei tau rankena nepatogi, kam reikalingas lenktinis peilis? Kaip tu jį nešiosi, naudosies? :-D Čia gi EDC ieškai?

Kaip, kaip...!? Nu dantis

2012-08-13- 12:22

Kaip, kaip...!? Nu dantis sukandęs :-D

http://www.youtube.com/watch?

2012-08-15- 11:07

http://www.youtube.com/watch?v=PdyKNZQy ... re=related
Ką manot apie anodavimą ir jo nusidėvėjimą?

O ką manyt? Gražu, dėvisi..

2012-08-15- 12:04

O ką manyt? Gražu, dėvisi.. :-D

loki>>> Čia tu iš praktikos

2012-08-15- 12:29

loki>>> Čia tu iš praktikos ar teoriškai?

Iš praktikos.

2012-08-15- 14:33

Iš praktikos.

loki rašė: Iš

2012-08-15- 17:24

loki rašė:Iš praktikos.


Neįtikinai :)
Užsisakiau anoduotą, baisiai jau gražus.

O aš ir neįtikinėjau, tiesiog

2012-08-15- 17:38

O aš ir neįtikinėjau, tiesiog konstatavau faktą.. :-D

Jei peilis lentynai ir/arba

2012-08-15- 17:53

Jei peilis lentynai ir/arba pjauti popierių ar kitaip džiaugtis aštrumu, viskas ok. Priešingu atveju, jei peilis planuojamas būti tipo darbinis, anodavimas nusitrins greit, šlapioj, alyvuotoj rankoj titanas, net ir neanoduotas, per slidus. Ir naudos iš tokio peilio ... čia jau kaip kam asmeniškai.
Tačiau bėdos didelės nėr, galima persianoduot :) Auksinių rankų niekas neuždraudė. Išardysi, nusistikluosi ar kitaip nusišveisi ir pirmyn į druskos tirpalą su 2 laidais :) Galėsi net ir spalvą pagal save pasidaryt :)

Loptar rašė: Jei peilis

2012-08-15- 18:21

Loptar rašė:Jei peilis lentynai ir/arba pjauti popierių ar kitaip džiaugtis aštrumu, viskas ok. Priešingu atveju, jei peilis planuojamas būti tipo darbinis, anodavimas nusitrins greit, šlapioj, alyvuotoj rankoj titanas, net ir neanoduotas, per slidus. Ir naudos iš tokio peilio ... čia jau kaip kam asmeniškai.


Turbūt ne visi turi galimybę kaip EDC nešioti Moras ar ką nors panašaus, kad šlapioj rankoje neslystų...

Loptar rašė: ..., šlapioj,

2012-08-15- 18:40

Loptar rašė:..., šlapioj, alyvuotoj rankoj titanas, net ir neanoduotas, per slidus. Ir naudos iš tokio peilio ... čia jau kaip kam asmeniškai.

 

Tikrai taip - man asmeniškai net šliapoje, žuvies gleivėmis išteptoje rankoje titanas visai neslidus. Todėl dauguma mano EDC lenktinių - su titaninėmis rankenomis. ;)

 

10x7-Nura-0021.jpg

Nereik morų, kas liečia mano

2012-08-15- 18:47

Nereik morų, kas liečia mano aprašytą situaciją, pakaks paprasčiausio G10 ... Bet kokiu atveju, tokie peiliai nėra ergonomiškai projektuojami kaip tipiniai EDC ... Gražu, visi reikalai, funkcionalumas ir ergonomika, ne 1 vietoj.

Vladai, ten lyg neanoduotas? Beto, nesutinku su "visai neslidi", vienareikšmiškai slidžiau nei G10 (priklauso žinoma nuo faktūros). Pats bandžiau ne sykį, analogiškų diskusijų pasekoje :) O jau kaip vertinti situacija (slidu / neslidu), čia jau žinoma kiekvienas savaip vertins.
Tačiau tema manau ne tokia konkreti, kad diskutuot kurio tipo rankena mažiau daugiau, kažkokiais vienetais, slidi? ;)

Prie Vlado nuotraukos "slidi"

2012-08-15- 18:55

Prie Vlado nuotraukos "slidi" titaninė rankena tinka. Isivaizduoju kiek gleivių ir kito gerio prisikimštų po laineriu, jei ten būt ergonomiškas lenktinukas su G 10.

Loki, tai jau ir atkalbinėt

2012-08-15- 19:03

Loki, tai jau ir atkalbinėt nebeišeina :) Lieka tik nusitrynimas :) Nors "slidi" ir "prisikemša", jau didėja reikalavimų ir/arba priežiūros reikalavimų :)
Atsakymo rašymas