Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 12:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 462 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 27, 28, 29, 30, 31
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Atkalbėkite nuo peilio
StandartinėParašytas: 2023-01-20- 10:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-02-11- 15:17
Pranešimai: 650
Miestas: Trakai
swerfot rašė:
AD rašė:
Žmona klausia ką nori dovanų. Tai ieškau ko nors toookio. Ir kad kaina ne kosminė būtų, nuo ZT jau beveik atkalbėjote. Belieka Mille Cuori arba Apocalypse. Bet tokių net nerodysiu, sakys visai kuku

Abu šitie variantai kokius 37 kartus geriau nei tas ZT. Mille Couri ypač kietas, tiek dizaino, tiek medžiagų, tiek pagaminimo kokybės prasme. Tas ZT net šalia nestovi.

Aš puikiai žinau kokybę TRC, sūnui nupirkau M1... Bet man prašyti žmonos tokio peilių dovanų liežuvis neapsiverčia...
DaniSei rašė:
p.s. kad manęs kada žmona paklaustų, kokio peilio norėčiau dovanų...

O ji manęs ir neklausė, užbėgau už akių, bo vėl kokį puodą ar keptuvę gausiu :oops:
Noriu kažko kas nebūtų baisiai brungu, bet su žinomu ženklu ir Rambo tipo :) Ale ZT0006, bet jei jau sakot kad kokybė Š, tai jau kaip ir atkalbėjote... :hide:

EDIT: Dar gražus bet mažesnis variantas
https://www.lamnia.com/en/p/16991/knive ... lack-t5bmi ??
Ir šitie du, bet jau visai mažyliai
https://www.lamnia.com/en/p/19727/knive ... knife-m1wn
https://www.lamnia.com/en/p/63611/knive ... -g10-h2gbk

_________________
Aquila non captat muscas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Atkalbėkite nuo peilio
StandartinėParašytas: 2023-01-24- 0:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-02-11- 15:17
Pranešimai: 650
Miestas: Trakai
Ačiū už įsamius patarimus... O aš vat turiu insaiderinės informacijos. Ir gandų lygiu pasidalinsiu... Neužilgo naujas TRC projektas. Taip kad laikas pataupyt :cool:

_________________
Aquila non captat muscas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Atkalbėkite nuo peilio
StandartinėParašytas: 2023-01-24- 10:39 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2014-11-20- 22:31
Pranešimai: 558
Miestas: Vilnius
AD rašė:
Ačiū už įsamius patarimus... O aš vat turiu insaiderinės informacijos. Ir gandų lygiu pasidalinsiu... Neužilgo naujas TRC projektas. Taip kad laikas pataupyt :cool:

Tai sprendimas dovanos irgi palaukti?

_________________
---
Geriausia, kai peilis yra pakankamai aštrus atlikti jam skirtą darbą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Atkalbėkite nuo peilio
StandartinėParašytas: 2023-01-24- 12:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
AD rašė:
Aš puikiai žinau kokybę TRC, sūnui nupirkau M1... Bet man prašyti žmonos tokio peilių dovanų liežuvis neapsiverčia...

Tai tu neprašyk, nevartyk. Padaryk taip: žmonai girdint (pvz. sekmad., po mišių, per šeiminius pietus, prie stalo) pakalbėk su sūnum apie jo M-1, tegul jis peilį giria, pagyrų pabaigoj, sakyk, kad ir tu tokio peilio norėtum, viena akim žėk ar žmona girdi ir supranta (jei matai, kad nesupranta - pakartok). Dar prieš mišias sūnui pasakyk, kad jei blogai girs, tu peilį iš jo atimsi, nu, ar pakeisi (pvz. į Victorinox bulvių skustuką).
Nu, va, tada - lauk. Jei žmona myli - nupirks peilį (nors tu jos to neprašei, liežuvio nevartei), jei ne - atimsi iš sūnaus (nes blogai gyrė). Bet kokiu atveju, tu - su peiliu (ir su apdeitintom žiniom apie žmonos meilę), o man - alaus galėsi pastatyt.
Va taip va gražiai reik šeimoj gyvent :cool-down:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Atkalbėkite nuo peilio
StandartinėParašytas: 2023-01-24- 19:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-02-11- 15:17
Pranešimai: 650
Miestas: Trakai
Vincukas rašė:
AD rašė:
Aš puikiai žinau kokybę TRC, sūnui nupirkau M1... Bet man prašyti žmonos tokio peilių dovanų liežuvis neapsiverčia...

Tai tu neprašyk, nevartyk. Padaryk taip: žmonai girdint (pvz. sekmad., po mišių, per šeiminius pietus, prie stalo) pakalbėk su sūnum apie jo M-1, tegul jis peilį giria, pagyrų pabaigoj, sakyk, kad ir tu tokio peilio norėtum, viena akim žėk ar žmona girdi ir supranta (jei matai, kad nesupranta - pakartok). Dar prieš mišias sūnui pasakyk, kad jei blogai girs, tu peilį iš jo atimsi, nu, ar pakeisi (pvz. į Victorinox bulvių skustuką).
Nu, va, tada - lauk. Jei žmona myli - nupirks peilį (nors tu jos to neprašei, liežuvio nevartei), jei ne - atimsi iš sūnaus (nes blogai gyrė). Bet kokiu atveju, tu - su peiliu (ir su apdeitintom žiniom apie žmonos meilę), o man - alaus galėsi pastatyt.
Va taip va gražiai reik šeimoj gyvent :cool-down:

XD :E :liuks2: :duok:
Hahahah chebryte, prajuokinot, respektuks :buk:
DaniSei rašė:
AD rašė:
Ačiū už įsamius patarimus... O aš vat turiu insaiderinės informacijos. Ir gandų lygiu pasidalinsiu... Neužilgo naujas TRC projektas. Taip kad laikas pataupyt :cool:

Tai sprendimas dovanos irgi palaukti?

Suk nesukęs, vistiek bus tapkės arba puodas. Teks pasimaloninti patį mieląjį AŠ pačiam...

_________________
Aquila non captat muscas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Atkalbėkite nuo peilio
StandartinėParašytas: 2023-01-24- 23:03 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2014-11-20- 22:31
Pranešimai: 558
Miestas: Vilnius
Na, niekas taip gerai mūsų nepamalonina, kaip mes patys.

_________________
---
Geriausia, kai peilis yra pakankamai aštrus atlikti jam skirtą darbą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Atkalbėkite nuo peilio
StandartinėParašytas: 2023-01-31- 8:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
AD rašė:
Teks pasimaloninti patį mieląjį AŠ pačiam...

A ką tę tas tavo parašas - Aquila non captat muscas - reiškia ? Tipo, Akela ne pagavo grobio? Ar kažkas nepadoraus apie Elon'ą Musk'ą? Ir kokia čia kalba? Žemaitiška?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Atkalbėkite nuo peilio
StandartinėParašytas: 2023-01-31- 10:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-02-11- 15:17
Pranešimai: 650
Miestas: Trakai
Vincukas rašė:
AD rašė:
Teks pasimaloninti patį mieląjį AŠ pačiam...

A ką tę tas tavo parašas - Aquila non captat muscas - reiškia ? Tipo, Akela ne pagavo grobio? Ar kažkas nepadoraus apie Elon'ą Musk'ą? Ir kokia čia kalba? Žemaitiška?

Taip, žemaitiškai (lotyniškai). Reiškia, kad erelis musių negaudo, kitaip tariant kam bovytis su ZT ir kitais noneimais kai yra TRC! :beer:

_________________
Aquila non captat muscas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Atkalbėkite nuo peilio
StandartinėParašytas: 2023-01-31- 16:45 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
AD rašė:
Teks pasimaloninti patį mieląjį AŠ pačiam...

A ką tę tas tavo parašas - Aquila non captat muscas - reiškia ? Tipo, Akela ne pagavo grobio? Ar kažkas nepadoraus apie Elon'ą Musk'ą? Ir kokia čia kalba? Žemaitiška?

Kas nėra ereliu skraidyt užgimęs, tas neturėtų virš bedugnės savo lizdo sukti...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Atkalbėkite nuo peilio
StandartinėParašytas: 2023-02-15- 15:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-02-11- 15:17
Pranešimai: 650
Miestas: Trakai
Gavau ko norėjau. 3 TRC :O . Ne, ne mieloji. Pats sau. (Tapkės irgi neblogos XD ).
Vėl problema. Neturiu ką užsidėti 8( . TRC negaliu sau leist (guli lentynėlėje). :hide:
Reikia kažko panašaus į Apokalypse miškan. Tik pigiau. Lionsteel T6? Gal dar kokių variantų yra?
Ačiū :help:

edit: Leo? 8)

_________________
Aquila non captat muscas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Atkalbėkite nuo peilio
StandartinėParašytas: 2023-02-18- 2:42 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
AD rašė:
Reikia kažko panašaus į Apokalypse miškan. Tik pigiau. Lionsteel T6? Gal dar kokių variantų yra?

O ką tu veiksi tame miške? Realiai, be fantazijų. Pagal tą funkcionalą ir turi būti parenkamas peilis. Na, dar atsižvelgiant į tam reikalui išskirtą biudžetą.
Nes jeigu pigesnio Apokalipsės varianto reikia tik tam, kad pafantazuoti sėdint fotelyje ir pasidžiaugti vartant rankose - tada jau visai kitokios alternatyvos. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Atkalbėkite nuo peilio
StandartinėParašytas: 2023-02-20- 13:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-02-11- 15:17
Pranešimai: 650
Miestas: Trakai
_Vladas_ rašė:
AD rašė:
Reikia kažko panašaus į Apokalypse miškan. Tik pigiau. Lionsteel T6? Gal dar kokių variantų yra?

O ką tu veiksi tame miške? Realiai, be fantazijų. Pagal tą funkcionalą ir turi būti parenkamas peilis. Na, dar atsižvelgiant į tam reikalui išskirtą biudžetą.
Nes jeigu pigesnio Apokalipsės varianto reikia tik tam, kad pafantazuoti sėdint fotelyje ir pasidžiaugti vartant rankose - tada jau visai kitokios alternatyvos. ;)

Batoninsiu ir deginsiu. Pjaustysiu žvėrį. Tada vėl batoninsiu ir kepsiu. Tada darysiu šalašą. O paskui batoninsiu :bita: :schwert:

_________________
Aquila non captat muscas


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 462 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 26 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007