Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-16- 23:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kur elektros instalevimo
StandartinėParašytas: 2011-09-29- 21:10 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2010-11-12- 18:35
Pranešimai: 516
Miestas: Jurbarkas
Kur elektros instalevimo reikmenys,


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ačiū kolegos už info.
StandartinėParašytas: 2011-09-29- 21:27 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas

Ačiū kolegos už info. :) *hello*



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Igoris rašė: Niekaip
StandartinėParašytas: 2011-09-29- 21:29 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1251
Miestas: Vilnius
Igoris rašė:

Niekaip neįsikertu, kam viso to reikia. Kokia reali "Emerson wave" nauda ?



Traukdamas peilį iš kišenės jį atlenki, t.y. viskas vienu judesiu. EDC reikaluose nemanau, kad naudinga. Labiau savigynai ir panašiem dalykam skirtas dalykas. Šiaip - gana patogu :>

http://youtu.be/o4mtyJ757ZM


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Turbūt ne taip paklausiau.
StandartinėParašytas: 2011-09-30- 1:12 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-30- 11:16
Pranešimai: 663
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

Turbūt ne taip paklausiau. Bangos paskirtis man žinoma, tačiau jos nauda manęs neįtikina. Keista girdėti Ugniaus nusivylimą, kad šį "patobulinimą" diegia neilgas sąrašas gamintojų. Dar keisčiau, kad Ugnius labai aktyviai naudoja plastikinius dirželius savo peilių "pagražinimui". Nejaugi, Ugniau, taip dažnai tenka gintis nuo užpuolikų? Jei išties pastoviai reikia gintis, tada galima prasimanyti efektyvesnių priemonių, nei peilis. Nepyk, nieko asmeniško.

O dabar rimtai. Manau, kad peilis, pavyzdžiui, su "Assist-u" bus veiksmingesnis, kai reikia greitai atlenkti geležtę. Mat, artinantis, neprieteliui, peilį iš kišenės galima lėtai, atsargiai, be staigių judesių išsitraukti iš anksto ir laikyti jį delne, kol nuspręsi, ar jo prireiks savigynai.

Vaizdumo dėlei - http://www.youtube.com/watch?v=UiR2X9hP ... re=related . Demonstruotojas spėja nutverti peilį už rankenos galo, vos neišmesdamas jį iš rankų.

Ir pabaigai. Man asmeniškai toks dizaino elementas peiliui žavesio nesuteikia. O dar ta "tabletė" :( . Peilis visų pirma turi būti gražus. O jau po to visi kiti privalomi atributai.... Tokia vat subjektyvi nuomonė.



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ugnius rašė: Galima gal
StandartinėParašytas: 2011-09-30- 3:48 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10044
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

Ugnius rašė:
Galima gal plačiau, kas ten tokio diskutuotino ? *oops*


Kolega Igoris jau iš esmės atsakė, kad yra ir kitų patogesnių būdų pagreitinti peilio atlenkimą. Jeigu to reikia. ;)


Ugnius rašė:
Bet gal galima plačiau apie metalinę kabę ? Nes nuotraukoje gerai atrodo visai, tai ten jinai originaliai turėjo kažkokią paskirtį, ar tiesiog skardos gabalas ten uždėtas ?


Tiesiog uždėtas aliuminio skardos gabaliukas ir užspaustas replėmis.


_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-09-30- 6:53 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-22- 19:33
Pranešimai: 751
Miestas: Vilnius
Igoris rašė:

Turbūt ne taip paklausiau. Bangos paskirtis man žinoma, tačiau jos nauda manęs neįtikina. Keista girdėti Ugniaus nusivylimą, kad šį "patobulinimą" diegia neilgas sąrašas gamintojų. Dar keisčiau, kad Ugnius labai aktyviai naudoja plastikinius dirželius savo peilių "pagražinimui". Nejaugi, Ugniau, taip dažnai tenka gintis nuo užpuolikų? Jei išties pastoviai reikia gintis, tada galima prasimanyti efektyvesnių priemonių, nei peilis. Nepyk, nieko asmeniško.

O dabar rimtai. Manau, kad peilis, pavyzdžiui, su "Assist-u" bus veiksmingesnis, kai reikia greitai atlenkti geležtę. Mat, artinantis, neprieteliui, peilį iš kišenės galima lėtai, atsargiai, be staigių judesių išsitraukti iš anksto ir laikyti jį delne, kol nuspręsi, ar jo prireiks savigynai.

Vaizdumo dėlei - http://www.youtube.com/watch?v=UiR2X9hP ... re=related . Demonstruotojas spėja nutverti peilį už rankenos galo, vos neišmesdamas jį iš rankų.

Ir pabaigai. Man asmeniškai toks dizaino elementas peiliui žavesio nesuteikia. O dar ta "tabletė" :( . Peilis visų pirma turi būti gražus. O jau po to visi kiti privalomi atributai.... Tokia vat subjektyvi nuomonė.



Na man asmeniškai peilis nėra savigynos įrankis. Nes dėl jo panaudojimo yra begalė aspektų, pradedant įstatymais ir baigiant tuo, kad reik būt labai gerai pasiruošusiam psichologiškam kad galėtum panaudoti peilį prieš kitą žmogų.

Dėl "assist'o" tai turiu keletą peilių su juo, ir galiu pasakyti kad bent man jis nėra niekuo geresnis. Nes tarkim atidarant galima netyčia užkabinti geležtę ir peilis neatsilenks iki galo. Vieną kartą teko būti stresinėje situacijoje (nesusijusioje su savigyna) ir susimoviau atidarydamas SOG Aegis, o tuo tarpu Tenacious su improvizuota banga atsidarė iškarto ir be problemų :) O peilį su banga galima irgi ištraukti iš lėto neatidarant, o paskui atidaryti kaip paprastą lenktinuką.
Dėl to vaizdo, tai bet kokį peilį nešiojamą "tip up" tik ištraukus laikom už galiuko ;/ taip kad čia tiesiog nešiojimo būdo minusas. Tam reikalui pas mane praktiškai visi peiliai turi "lanyardus" taip vadinamus jų dėka tikrai tvirčiau sugriebiamas peilis :)

P.S.: Bent jau man už assistą žymiai labiau patinka "flipperiai" tas pats atidarymo greitis, tik žymiai smagiau :)

_________________
Instagram - Saugiklis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Katinas rašė: O.Benderis
StandartinėParašytas: 2011-09-30- 6:56 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2296
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Katinas rašė:

O.Benderis rašė:
<- o kur vyrai būna pardavime tų dirželių, nes jie sėkmingai panaudojami ne tik peilių weiwinimui :) ?




Kad ir tuose pačiuose Senukuose, ar elektronikos prekių parduotyvėsė. Nuo mažų iki labai didelių.
http://www.e-senukai.lt/index.php?tpl=& ... =&cnid=---
http://www.rcl.lt/index.php?lang=lt&id= ... search_y=0


Tik pirkti reikia su ELEMATEC užrašu, nes ten jie ir kažkokių pigesnių turi kurie nė velnio nelaiko :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Taip, Elematic gana rimtas
StandartinėParašytas: 2011-09-30- 7:20 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1251
Miestas: Vilnius

Taip, Elematic gana rimtas reikalas. Tiesa ir brangesni.



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ugnius rašė: Na man
StandartinėParašytas: 2011-10-01- 18:12 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-30- 11:16
Pranešimai: 663
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

Ugnius rašė:
Na man asmeniškai peilis nėra savigynos įrankis. Nes dėl jo panaudojimo yra begalė aspektų, pradedant įstatymais ir baigiant tuo, kad reik būt labai gerai pasiruošusiam psichologiškam kad galėtum panaudoti peilį prieš kitą žmogų.


Nuraminai. Tai kam tau tada peilis su "banga" ? Dėl kokių priežasčių reikia, kad peilis atsilenktų, traukiamas iš kišenės ?


Ugnius rašė:
Dėl "assist'o" tai turiu keletą peilių su juo, ir galiu pasakyti kad bent man jis nėra niekuo geresnis. Nes tarkim atidarant galima netyčia užkabinti geležtę ir peilis neatsilenks iki galo.


Daugiau visokių netyčia gali atsitikti, traukiant peilį su "banga" iš kišenės.


Ugnius rašė:
Vieną kartą teko būti stresinėje situacijoje (nesusijusioje su savigyna) ir susimoviau atidarydamas SOG Aegis, o tuo tarpu Tenacious su improvizuota banga atsidarė iškarto ir be problemų :)


Kas sukėlė stresą ? Grėsė pavojus gyvybei ? Kaip suprasti "Sog-o" neatsidarymą, o "Tenacious" - iškarto? Tokį veiksmą atlikai vienu metu su abiem peiliais, laikydamas juos skirtingom rankom ? Ar mėginai bandymą pakartoti ? Ar mėginai sukeisti rankas ?


Ugnius rašė:
O peilį su banga galima irgi ištraukti iš lėto neatidarant, o paskui atidaryti kaip paprastą lenktinuką.


Tai kam tada reikalingas tas dizaino elementas?


Ugnius rašė:
Dėl to vaizdo, tai bet kokį peilį nešiojamą "tip up" tik ištraukus laikom už galiuko ;/ taip kad čia tiesiog nešiojimo būdo minusas. Tam reikalui pas mane praktiškai visi peiliai turi "lanyardus" taip vadinamus jų dėka tikrai tvirčiau sugriebiamas peilis :)


Nalabai supratau, ką tuo norėjai pasakyti. Nieko neįžvelgiu "emerson wave" naudai.


Ugnius rašė:
P.S.: Bent jau man už assistą žymiai labiau patinka "flipperiai" tas pats atidarymo greitis, tik

žymiai smagiau :)


Ką tai turi bendro su "emerson wave" ? Gal gali pasakyti, kokius turi "flipper-ius" ?
Tai vis tik, kokia tau asmeniškai yra praktinė nauda iš "emerson wave" tavo peiliuose ?



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kad nereikėtu tiek teksto
StandartinėParašytas: 2011-10-03- 10:45 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-22- 19:33
Pranešimai: 751
Miestas: Vilnius
Kad nereikėtu tiek teksto cituoti, tai atsakysiu į viską paeiliui numeruodamas :)

1. Nepasakyčiau, kad man to labai reikia. Tačiau smagu turėti galimybę jį atlenkti jau traukiant iš kišenės ir taip iškarto jį paruošti darbui :) Aišku tai nėra pastoviai naudojamas dalykas, o tiesiog tam tikras priedas. Nes juk tokiu peiliu galima naudotis ir kaip paprastu :)

2. Dėl tų netyčia tai su assistu man jų nemažai yra nutikę kol nepripratau prie jo pilnai. O su banga tokių bėdų nėra, bet čia matyt kiekvienam asmeniškai :)

3. Nenoriu gilintis, kas per situacija buvo, bet sog'as neatsilenkė, nes bestumdamas "thumb studą" pirštu priliečiau geležtę, ko pasekoje jinai neatsilenkė iki galo ir neužsifiksavo. Iškart po to traukiau "Tenacious" su savadarbe banga ir šis puikiai atsilenkė ir užsifiksavo. Ir šiaip assiste matau daugiau kas gali nepavykti nei bangoje. Su banga galima nebent neužkabinti jos už kišenės ir tuomet neatsilenks. O su assistu galima užkabinti geležtę ir ji neatsilenks iki galo, gali net ta pati spyruoklė nulūžt pačiu netinkamiausiu momentu, suveikti apsauga nuo netyčinio atsilenkimo. (kiek teko girdėt dažna problema pas SOG Flash 1 ir keletą kitų modelių).

4. Tam, kad atitinkamose situacijose galima jį būtu atlenkti delikačiai, ir negąsdinti žmonių darbe ar dar kažkur. Nes visuomenėje priimta, kad peilis tai ginklas o ne įrankis ;( Čia tas pats kas assiste, irgi reikalui esant galima atlenkti ir paprastai, iš lėto :)

5. Čia nieko ir nesakiau bangos naudai. Tiesiog bet kokį peilį ištraukus jis laikomas už galo. Čia jau klipso problemos, kiek išlenda peilio iš kišenės. Va pvz.: assistas: http://www.youtube.com/watch?v=mR9A2LN6eQs ta pati problema.

6. Nieko bendro neturi, tiesiog jei jau pradėjot minėti assistus, tai aš paminėjau fliperius. Turėjau jų nemažai nuo paprasčiausių kaip "skyline" iki įdomesniu kaip OD-2 arba dabar dažnai naudojamo R.A.M.
Praktinė nauda iš jų man tokia, kad žinau jog galiu iškarto rankoje tūrėti peilį paruoštą darbui.

Šiaip banga daugiau skonio reikalas ir teik.

Be to nesuprantu kodėl užvedęs temą apie peilius su banga turiu teisintis kam man jį reikalinga ir t.t. Toks jausmas, kad diskusija pasidarė kažkokia kryžmine apklausa :D

_________________
Instagram - Saugiklis


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-10-04- 2:25 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10044
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

Ugnius rašė:
Be to nesuprantu kodėl užvedęs temą apie peilius su banga turiu teisintis kam man jį reikalinga ir t.t. Toks jausmas, kad diskusija pasidarė kažkokia kryžmine apklausa :D


Prisiminė anekdotas:

Grįžta vyras namo ir klausia žmonos:

- Na brangioji, kaip diena praėjo, ką gero nuveikei?

- Teisingai man mama sakė, netekėk už policininko. Nespėjo namo pareiti - jau tardo...

:D ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007