Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 1:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 482 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2021-12-31- 13:20 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vaidotas rašė:
Kas del raidziu -tu teisus.Ateik ,uzklijuok man jas asnt klaviaturos-ir bandysiu naudoti :)

Tamsta turite kažkokią negalią, dėl kurios negalite pats to padaryti? Ar tiesiog nejaučiate pakankamai pagarbos mums, forumiečiams, kad pajudintumėt pirštą tokiai smulkmenai susitvarkyti?
Atsiprašau, bet neįmanoma rimtai žiūrėt į tamstos argumentus dėl žodyno terminų kai net taisyklingai rašyti nemokate.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2021-12-31- 13:24 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Kas dėl užknisimo — aš jau senai nustojau kreipt dėmesį į šituos beprasmius pilstymus iš tuščio į kiaurą, nes bent man tai visiškai akivaizdu, jog Vaidotas ginčyjasi vien tam, kad pasiginčyt — tiesiog toks jo laiko leidimo būdas. Žmonės stengėsi, prirašė didžiausias paklodes tekstų, bet Vaidotas atsisako suprasti kas rašoma ir toliau varo savo... 8(
Na ką padarysi, jei žmogui to reikia, tegul... Tik būtų gerai didžiąją dalį visos šitos beletristikos perkelti į forumio šiukšlynėlį, kitaip žinomą kaip "Pokalbius prie alaus", kad neteršt šios temos, turinčios išliekamąją vertę.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2021-12-31- 13:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
swerfot rašė:
Kas dėl užknisimo — aš jau senai nustojau kreipt dėmesį į šituos beprasmius pilstymus iš tuščio į kiaurą, nes bent man tai visiškai akivaizdu, jog Vaidotas ginčyjasi vien tam, kad pasiginčyt — tiesiog toks jo laiko leidimo būdas. Žmonės stengėsi, prirašė didžiausias paklodes tekstų, bet Vaidotas atsisako suprasti kas rašoma ir toliau varo savo... 8(
Na ką padarysi, jei žmogui to reikia, tegul... Tik būtų gerai didžiąją dalį visos šitos beletristikos perkelti į forumio šiukšlynėlį, kitaip žinomą kaip "Pokalbius prie alaus", kad neteršt šios temos, turinčios išliekamąją vertę.

Del istrynimo beletristikos-sutinku su tavim.Tiesiog nesusikalbejom.Vertes jokios.Bet rezultatu ,bent jau as-patenkintas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2021-12-31- 13:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
swerfot rašė:
Vaidotas rašė:
Kas del raidziu -tu teisus.Ateik ,uzklijuok man jas asnt klaviaturos-ir bandysiu naudoti :)

Tamsta turite kažkokią negalią, dėl kurios negalite pats to padaryti? Ar tiesiog nejaučiate pakankamai pagarbos mums, forumiečiams, kad pajudintumėt pirštą tokiai smulkmenai susitvarkyti?
Atsiprašau, bet neįmanoma rimtai žiūrėt į tamstos argumentus dėl žodyno terminų kai net taisyklingai rašyti nemokate.

Nereikia atsiprasineti kai esi teisus-sriftas pas mane galetu but lietuviskas :) .Cia as atsiprasau . Gerbiu visus zmones,net ir tuos,kuriem ,kaip ir man,kartais leciau daeina :)Niekada nepamaniau,kad sriftu rodau nepagarba kam nors..Pagalvosiu apie tai .Dekui tau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2021-12-31- 13:58 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vaidotas rašė:
swerfot rašė:
Kas dėl užknisimo — aš jau senai nustojau kreipt dėmesį į šituos beprasmius pilstymus iš tuščio į kiaurą, nes bent man tai visiškai akivaizdu, jog Vaidotas ginčyjasi vien tam, kad pasiginčyt — tiesiog toks jo laiko leidimo būdas. Žmonės stengėsi, prirašė didžiausias paklodes tekstų, bet Vaidotas atsisako suprasti kas rašoma ir toliau varo savo... 8(
Na ką padarysi, jei žmogui to reikia, tegul... Tik būtų gerai didžiąją dalį visos šitos beletristikos perkelti į forumio šiukšlynėlį, kitaip žinomą kaip "Pokalbius prie alaus", kad neteršt šios temos, turinčios išliekamąją vertę.

Del istrynimo beletristikos-sutinku su tavim.Tiesiog nesusikalbejom.Vertes jokios.Bet rezultatu ,bent jau as-patenkintas :)

Tai jei ne paslaptis — koks tas rezultatas? :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2021-12-31- 13:59 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vaidotas rašė:
Nereikia atsiprasineti kai esi teisus-sriftas pas mane galetu but lietuviskas :) .Cia as atsiprasau . Gerbiu visus zmones,net ir tuos,kuriem ,kaip ir man,kartais leciau daeina :)Niekada nepamaniau,kad sriftu rodau nepagarba kam nors..Pagalvosiu apie tai .Dekui tau.

Nu matai... Galbūt kokiame Facebook'e daug kas to ir nepriima kaip nepagarbos, bet kai tau šiame forume jau mažiausiai 3 kartus skirtingi žmonės pasakė, kad turėtum rašyti su lietuviškom raidėm, tai... Turbūt gali padaryti išvadas :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2021-12-31- 20:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
swerfot rašė:
Vaidotas rašė:
swerfot rašė:
Kas dėl užknisimo — aš jau senai nustojau kreipt dėmesį į šituos beprasmius pilstymus iš tuščio į kiaurą, nes bent man tai visiškai akivaizdu, jog Vaidotas ginčyjasi vien tam, kad pasiginčyt — tiesiog toks jo laiko leidimo būdas. Žmonės stengėsi, prirašė didžiausias paklodes tekstų, bet Vaidotas atsisako suprasti kas rašoma ir toliau varo savo... 8(
Na ką padarysi, jei žmogui to reikia, tegul... Tik būtų gerai didžiąją dalį visos šitos beletristikos perkelti į forumio šiukšlynėlį, kitaip žinomą kaip "Pokalbius prie alaus", kad neteršt šios temos, turinčios išliekamąją vertę.

Del istrynimo beletristikos-sutinku su tavim.Tiesiog nesusikalbejom.Vertes jokios.Bet rezultatu ,bent jau as-patenkintas :)

Tai jei ne paslaptis — koks tas rezultatas? :-)

Rezultatas -maziau painiavos naujokams.Bet kad ta suprasti reikia tureti minimalu supratima apie braizyba.Ko gero tu nesimokei braizybos,arba pamirsai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2021-12-31- 20:35 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vaidotas rašė:
Rezultatas -maziau painiavos naujokams.Bet kad ta suprasti reikia tureti minimalu supratima apie braizyba.Ko gero tu nesimokei braizybos,arba pamirsai.

Nelabai supratau kodėl naujokams bus mažiau painiavos? Ir kur painiava tiems naujokams buvo iki šiol?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2021-12-31- 21:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
swerfot rašė:
Vaidotas rašė:
Rezultatas -maziau painiavos naujokams.Bet kad ta suprasti reikia tureti minimalu supratima apie braizyba.Ko gero tu nesimokei braizybos,arba pamirsai.

Nelabai supratau kodėl naujokams bus mažiau painiavos? Ir kur painiava tiems naujokams buvo iki šiol?

Na,man sunku tau tai paasikinti.Pabandyk pagooglinti kas yra projekcija,ar kuno vaizdavimas plokstumoj.Ar paprasyk kieno is draugu,kad paaiskintu.Mes dabar su tavim dar kaupiam beletristika cia :) Jei tikrai idomu parasyk man i FB.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2021-12-31- 22:36 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vaidotas rašė:
Pabandyk pagooglinti kas yra projekcija,ar kuno vaizdavimas plokstumoj.Ar paprasyk kieno is draugu,kad paaiskintu.

Klysti iš esmės. Kūno/daikto atvaizdavimas plokštumoje neturi nieko bendro su to daikto terminija, skirta realiam (3D) daiktui ar jo dalims įvardinti. Pvz. automobilio ir jo dalių pavadinimai: vadinam taip kaip matom realiai, o ne pagal tai, kaip ten kas pavaizduota brėžinyje.
O be to, brėžinys (ar kitokia grafinė daikto 2D projekcija plokštumoje) daromas ne visada, tik kai to prireikia ir daromas nebūtinai pagal braižybos taisykles, nes ne visi jas žino. Taip, braižyboje yra braižybos terminai ir atvaizdo pavadinimai. Bet jie turi reikšmę tik profesionaliai braižantiems ar skaitantiems brėžinį. Ir tai visai kita sritis. Eiliniam peilininkui nerūpi nei kaip ten kas turi būti braižoma, nei kaip brėžinyje vadinama. Kas kaip moka - tas taip braižo.
Žodžiu, painioji realaus daikto terminiją su grafinio atvaizdo terminais, kurie daugumai peilininkų visiškai neaktualūs, nes žmonės turi, naudoja, gamina ir atitinkamai vadina realius 3D daiktus, o ne jų grafines 2D projekcijas plokštumoje. Kol to nesuprasi - nesusikalbėsim. :no:

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2021-12-31- 23:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
_Vladas_ rašė:
Vaidotas rašė:
Pabandyk pagooglinti kas yra projekcija,ar kuno vaizdavimas plokstumoj.Ar paprasyk kieno is draugu,kad paaiskintu.

Klysti iš esmės. Kūno/daikto atvaizdavimas plokštumoje neturi nieko bendro su to daikto terminija, skirta realiam (3D) daiktui ar jo dalims įvardinti. Pvz. automobilio ir jo dalių pavadinimai: vadinam taip kaip matom realiai, o ne pagal tai, kaip ten kas pavaizduota brėžinyje.
O be to, brėžinys (ar kitokia grafinė daikto 2D projekcija plokštumoje) daromas ne visada, tik kai to prireikia ir daromas nebūtinai pagal braižybos taisykles, nes ne visi jas žino. Taip, braižyboje yra braižybos terminai ir atvaizdo pavadinimai. Bet jie turi reikšmę tik profesionaliai braižantiems ar skaitantiems brėžinį. Ir tai visai kita sritis. Eiliniam peilininkui nerūpi nei kaip ten kas turi būti braižoma, nei kaip brėžinyje vadinama. Kas kaip moka - tas taip braižo.
Žodžiu, painioji realaus daikto terminiją su grafinio atvaizdo terminais, kurie daugumai peilininkų visiškai neaktualūs, nes žmonės turi, naudoja, gamina ir atitinkamai vadina realius 3D daiktus, o ne jų grafines 2D projekcijas plokštumoje. Kol to nesuprasi - nesusikalbėsim. :no:

As netvirtinu,kad grafinio vaizdavimo terminai turi kazka bendro su realaus daikto pavadinimais,bet kai juos sumaisai ben jau naujam zmogui tikrai sunkiau susigaudyt pradedant gilintis i tema.Ta zinau is patirties :)As manau,kad dabar bus aiskiau,bent jau naujiem zmonem.O ir seniam peilininkam kazka suprasti apie grafini atvaizdavima tikrai nepamaisys . Juk cia ir seni peilinikai rase,kad jiem asmenys 17 nr.,nebuvo aiskumo niekam,net seniem..tik nieks neisigilino.Vieniem asmenys turejo nuolydzius,kiti sake,kad nuolydzius turi tik gelezte.Dabar tikiuos jau to nebus,arba bus maziau.Nors jei tinka peilininkam,kodel tai man turetu rupeti.Gal tu ir teisus :).Bet as asmeniskai,kai isgirstu briauna,asis,nuolydiai-man galvoje -brezinys:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-01-01- 0:34 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vaidotas rašė:
Bet as asmeniskai,kai isgirstu briauna,asis,nuolydiai-man galvoje -brezinys:)

Užjaučiu. :cuddle:

Su artėjančiais Naujaisiais! :beer:

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-01-01- 2:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
_Vladas_ rašė:
Vaidotas rašė:
Bet as asmeniskai,kai isgirstu briauna,asis,nuolydiai-man galvoje -brezinys:)

Užjaučiu. :cuddle:

Su artėjančiais Naujaisiais! :beer:

Aciu,sveikatos ir sekmes Naujais :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-01-01- 2:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
swerfot rašė:
Vaidotas rašė:
Rezultatas -maziau painiavos naujokams.Bet kad ta suprasti reikia tureti minimalu supratima apie braizyba.Ko gero tu nesimokei braizybos,arba pamirsai.

Nelabai supratau kodėl naujokams bus mažiau painiavos? Ir kur painiava tiems naujokams buvo iki šiol?

Zmogui kuris naujas,ir kuris skaito brezinius,pamacius techninius terminus nelengva bus pagauti kampa..Nu ne tiek,kad nesupras,bet pagalvos ,kad neprofesianaliai labai kazkas raso.Bent jau man taip buvo.Man atrode,kad labai daug berasciu peilininku,kurie nezino kas yra brezinys.Pasirodo,kad as pats stabdys nemazas :)As viska suprasdavau-tik visur man buvo vien klaidingi terminai.Sunku isivaizduoti,kad gali vykti kokia nors gamyba be breziniu . Va taip va :) Bet ne vien man taip buvo.Ir patys jus gincijotes.O viskas del techninio termino sutapatinimo su senu bendriniu zodziu.As ir dabar sunkiai isivaizduoju kaip galima gaminant sudetingesni peili,su kokiu nors uzraktu apsieit be brezinio ..Nebent viena..o kaip organizuot gamyba ? :) Na nieks cia nebuvo neteisus,tiesiog mes kalbejom apie skirtingus dalykus:as apie peilio brezini,o jus-apie peili.O tai trupuciuka skirtingi dalykai.O visa tai buvo del to,kad peilininkai peilio daliu pavadinimus maiso su brezinio terminais. :) Zodziu padurninot mane :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-01-01- 17:12 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vaidotas rašė:
swerfot rašė:
Vaidotas rašė:
Rezultatas -maziau painiavos naujokams.Bet kad ta suprasti reikia tureti minimalu supratima apie braizyba.Ko gero tu nesimokei braizybos,arba pamirsai.

Nelabai supratau kodėl naujokams bus mažiau painiavos? Ir kur painiava tiems naujokams buvo iki šiol?

Na,man sunku tau tai paasikinti.Pabandyk pagooglinti kas yra projekcija,ar kuno vaizdavimas plokstumoj.Ar paprasyk kieno is draugu,kad paaiskintu.Mes dabar su tavim dar kaupiam beletristika cia :) Jei tikrai idomu parasyk man i FB.

Aš tiesiog nesuprantu kokią problemą čia bandei spręsti ir dar labiau nesuvokiu kodėl manai, kad kažkas pasikeitė po šitos ilgos diskusijos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 482 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 39 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007