Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 20:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 482 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2022-01-01- 17:14 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vaidotas rašė:
swerfot rašė:
Vaidotas rašė:
Rezultatas -maziau painiavos naujokams.Bet kad ta suprasti reikia tureti minimalu supratima apie braizyba.Ko gero tu nesimokei braizybos,arba pamirsai.

Nelabai supratau kodėl naujokams bus mažiau painiavos? Ir kur painiava tiems naujokams buvo iki šiol?

Zmogui kuris naujas,ir kuris skaito brezinius,pamacius techninius terminus nelengva bus pagauti kampa..Nu ne tiek,kad nesupras,bet pagalvos ,kad neprofesianaliai labai kazkas raso.Bent jau man taip buvo.Man atrode,kad labai daug berasciu peilininku,kurie nezino kas yra brezinys.Pasirodo,kad as pats stabdys nemazas :)As viska suprasdavau-tik visur man buvo vien klaidingi terminai.Sunku isivaizduoti,kad gali vykti kokia nors gamyba be breziniu . Va taip va :) Bet ne vien man taip buvo.Ir patys jus gincijotes.O viskas del techninio termino sutapatinimo su senu bendriniu zodziu.As ir dabar sunkiai isivaizduoju kaip galima gaminant sudetingesni peili,su kokiu nors uzraktu apsieit be brezinio ..Nebent viena..o kaip organizuot gamyba ? :) Na nieks cia nebuvo neteisus,tiesiog mes kalbejom apie skirtingus dalykus:as apie peilio brezini,o jus-apie peili.O tai trupuciuka skirtingi dalykai.O visa tai buvo del to,kad peilininkai peilio daliu pavadinimus maiso su brezinio terminais. :) Zodziu padurninot mane :)

Apie kokius dar naujokus be savęs paties kalbi? Supratau tik tiek, kad problema egzistuoja grynai tik tavo galvoje. Greičiausiai, kad ir sprendimas ten turėtų užgimti. Tačiau nebūtina juo dalintis su mumis, nes mes problemos neturim ir sprendimų neieškom :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-01-01- 17:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
Ner jokiu problemu.Buvo klaida,dabar jos neber.Vladas pataise.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 482 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 39 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007