Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 14:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 83 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2022-02-07- 13:26 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 357
Miestas: Vilnius
Dieninis rašė:
Dauguma uzsikakanciu yra klubo nariai ir kiek zinau turi savo klubini peili. Jeigu foruminis bus tai pirmas klausimas turetu buti kaina. po kurio atkristu norinciu ir diskutuojanciu

Klubas klubinį peilį darė tik vieną karta esant kritinei situacijai, kai forumas atmetė rimtą istorinio lietuviško kertpeilio projektą. Jam realizuoti ir buvo pasirinktas variantas, kad šį projektą realizuoja klubas.

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-02-07- 13:50 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-09-13- 21:23
Pranešimai: 302
Miestas: Vilnius
Aš manau kad foruminio peilio projektas labai vykęs, net jei jį užsisako tik dalis dalyvių diskusijas stebi ir jose dalyvauja tikrai nemaža dalis dar prisijungiančių. Manau normalu, kad užsisako ne visi, galiausiai ne visi mes turim gausias kolekcijas ir išteklius joms. Aš pats neužsisakau jei manęs galutinis rezultatas nedomina. Gal būt galima pasvarstyti galimybę gaminti ženkliai brangesnį peilį rečiau, kad ir kas 3 ar 5 metus, bet manau kad 5 metus diskutuojant apie peilį atkristų dar daugiau žmonių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-02-07- 13:54 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 357
Miestas: Vilnius
Dieninis rašė:
Diskutuojam tesiam ar ne. Bet neikas nepasisako kodel taip kodel ne. Kodel uzsisake xxxx metais ir kode ne xxxx metais. Visi sakosi uz bet ar uzsakis pasisake uz


Foruminis kaip toks savyje suponuoja du elementus: kurybinis pradas ir materialus daiktas.
Foruminio kūrimo teorinė dalis yra labai įdomi ir įtraukianti daug forumiečių. Pradedant fantazijomis renkantis konceptą ir baigiant medžiagų parinkimu ir jų savybių studija ir palyginimu.
Materialus daiktas, kuris sukuriamas projekto rezultate jau yra tik peilis, kuris konkrečiai arba reikalingas, arba ne (kiekvienas turi jų, ant lentynų gulinčių). Kodėl aš jį perku: (1) nes tai-LT Foruminis peilis, tuo jis unikalus, taigi, kolekcijai; (2) nes konkrečiai jis man patinka. Kodėl aš vieno nepirkau: (1) nes norėjau kito, įdomesnio, bet balsavime buvo pasirinktas kitas; tai šerys pasišiaušė... (2) nes tokio konkrečiai man visiškai nereikėjo. Tiesa, dabar galvoju, kad visgi be reikalo, nebuvau teisus, reikėjo imti. Ir dar kodėl gali neišeiti pirkti-per didelė kaina. Bet kol kas su kainomis viskas buvo tvarkoje, projektas į kosmosą dar nebuvo išskrides, plius Vladas visada sukontroliuoja, kad kolegos neprisifantazuotų rinkdami per brangias medžiagas.
Summa sumarum: foruminis yra ir kūrybinis projektas, ir materialus daiktas; paties daikto neįsigijimas nereiškia, kad projektas neįdomus, neaktualus ir dėl to turi būti nutrauktas.
P.s. teoriškai yra tokia kaip ir netyčinio sabotažo tikimybė: kažkokia grupė, dalyvaudama balsavime dėl pasirinkimų, renkasi aiškiai neįdomią koncepciją, balsavime laimi ir visi (ne pavieniai) gauto rezultato neužsisako. O tie, kas rinkosi kitą variantą ir būtų jį užsisakę, lieka su nosimi. Bet forumo administratorius tą gali pamatyti nesunkiai ir paskelbti viešai įspėdamas apie tokios situacijos susidarymą, o tada kolektyvas galėtų priimti atitinkamus situaciją pagerinančius sprendimus (perbalsavimas ar pan.). Bet, kaip sakiau, tai tik teorinė prielaida dėl sabotažo.

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-02-07- 15:13 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Arnoldas rašė:
Dieninis rašė:
Dauguma uzsikakanciu yra klubo nariai ir kiek zinau turi savo klubini peili. Jeigu foruminis bus tai pirmas klausimas turetu buti kaina. po kurio atkristu norinciu ir diskutuojanciu

Klubas klubinį peilį darė tik vieną karta esant kritinei situacijai, kai forumas atmetė rimtą istorinio lietuviško kertpeilio projektą. Jam realizuoti ir buvo pasirinktas variantas, kad šį projektą realizuoja klubas.

Tai va būtent čia, mano nuomone, ir išryškėjo viena iš problemų: dauguma išsirinko nuobodžiausią įmanomą variantą, paprastą buitinį virtuvinį su nuobodžiausia įmanoma kriaunų spalva, kai pvz. aš (ir keli kiti klubo nariai) norėjo gerokai įdomesnio peilio. Dėl to aš jokiais būdais nebūčiau pirkęs tokio nuobodaus foruminio-virtuvinio, bet su didžiausiu džiaugsmu užsisakiau klubinį.
Čia toli gražu nėra kritika virtuvinio peilio gamintojui, čia tiesiog mano nuomonė apie daugumos "suvidurkintą", niveliuotą skonį :-D Pats peilio įgyvendinimas tai puikus, va "užsakovas" ne koks :-D

P.S., viskas, ką čia rašau, yra mano subjektyvios mintys ir nebandau kalbėti už visus, tai nešokit muštis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-02-07- 19:04 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Arnoldas rašė:
P.s. teoriškai yra tokia kaip ir netyčinio sabotažo tikimybė: kažkokia grupė, dalyvaudama balsavime dėl pasirinkimų, renkasi aiškiai neįdomią koncepciją, balsavime laimi ir visi (ne pavieniai) gauto rezultato neužsisako. O tie, kas rinkosi kitą variantą ir būtų jį užsisakę, lieka su nosimi. Bet forumo administratorius tą gali pamatyti nesunkiai ir paskelbti viešai įspėdamas apie tokios situacijos susidarymą, o tada kolektyvas galėtų priimti atitinkamus situaciją pagerinančius sprendimus (perbalsavimas ar pan.). Bet, kaip sakiau, tai tik teorinė prielaida dėl sabotažo.

Kai įjungiama "balsuoklė" - ji anoniminė, t.y. turinio valdymo sistema nerodo nei kas, nei kaip balsavo. 8( Administratoriai mato tą patį, ką ir visi: tik balsavusių dalyvių skaičiai ir rezultatas.
Būtent todėl, kai reikalinga nuomonių personifikacija, daroma individuali apklausa temoje. Kaip ir šiuo atveju.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-02-08- 22:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Na, kainos ir rezultato klausimas svarbus daugumai visada. Tokie jau tie ekonominiai dėsniai ...
Suvidurkinta dauguma labai retais atvejais balsuos už kažkokį pastebimai brangesnį variantą (tai liečia ne tik peilius). Tokiais atvejais žmonių grupės, kurios nori labiau išskirtinių dalykų, paprastai būna gerokais mažesnės, nei kitos. Tuomet gamybos masiškumo ir kaštų klausimas.
Kitas dalykas, jau ties kažkurių metų foruminiu buvo pajudinta tema, kad "negi problema atsidėti po 25-50€ kas mėnesį 6-8 mėnesius" kas sudarys 350+- € kas jau visai neblogai, kuomet taipogis buvo įvairių nuomonių.
Trečias dalykas, taipogi ne sykį aptarinėtas, "man reikia funkcionalaus peilio, ne lentyninio", na kitaip tariant šiek tiek prabangą numušam.
Tolimesni dalykai, kad foruminis tarsi apeliuoja į kuo didesnę forumiečių grupę, o ne kelis "pasiturinčius dėdes".
Ar foruminis turi būti labiau kolekcijinis, ar čia eilinis naudojamas peilis, tik su forumo ženkliuku.
Ir t.t. ir pan.
Man asmeniškai, kaip jau ne sykį ir minėjau, akcentas būtų į unikalumą ir techninį/dizaino sprendimą, kur aiškiai matytus, tegu ir funkcionalus, bet pastebimai pagrąžintas variantas. Naudoti jį kasdien ar ne, čia jau asmeninis pasirinkimas.
Manau daugumoje atvejų, tarkim custom pagal save, bet koks supercar'as tikrai ne kasdienai į maximą/turgų, o emocijų gaudymui ir jūjų išgyvenimui :bravo:
Žinoma, galima pasakyti, kad jei nori ką nors panašaus į Svajaus variantus, eik ir nusipirk pas jį :liuks:
Čia tikriausiai klausimas tame, kokio gi lygio rezultato mes visi norėtume ir kas geriausiai reprezentuotų forumą ir mus, kaip peilių mėgėjus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-02-09- 6:51 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-04-22- 15:53
Pranešimai: 441
Miestas: Panevėžys
Čia jau buvo daug išsakyta apie kainą, kokybę, naudojamas medžiagas, gamybos laiką ir t.t. Todėl nesikartosiu ir nepateikinėsiu savo argumentų. Mano pažiuris į foruminį yra kolekcinis. Aš foruminį vertinu kaip meno kūrinį. Aišku kiekvienas gali jį naudoti individualiai. Tam jis ir yra funkcionalus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-02-17- 18:59 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Panašu, kad kas norėjo - pasisakė ir dauguma už projekto tęsinį, tad tęsiam: Foruminis-2022.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 83 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 35 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007