Ką, kur ir kaip nusipirkti bei kitos su peilių prekyba susijusios temos
Atsakymo rašymas

Lamnia.com

2015-11-11- 21:22

Sveiki,

gal kas nors esat pirkę iš lamnia.com ir gavot prekę pasinaudojus jų nemokamu siuntimu?

Nes aš šiek tiek nesigaudau jų atsiųstame linke... Jau kelintą dieną statusas yra "The item is not yet in Posti." tai kaip suprantu jis dar net neišsiųstas? Tai pat pagal siuntos numerį suprantu, kad aš jos nebematysiu post.lt puslapyje kai jinai pasieks Lietuvą?

Re: Lamnia.com

2015-11-11- 22:48

Vietiniam pašte dažniausiai nebematai kai palieka šalį, o mūsiškiame pamatai tik kai patenka į šalį.
Tarptautinį judėjimą galima sekti pvz. čia:
http://globaltracktrace.ptc.post/gtt.web/

Re: Lamnia.com

2015-11-12- 12:55

esu du kartus uzsisakes ir gaves. Abu kartus skirtingai siunte, viena karta gavau per pasta, kita karta tiesiogiai itella pristate.
Buvo atvejis, kai siunta uzstrigo suomijoj, nes jie svori neteisinga nurode. Kiek atsimenu, visada realu statusa is karto matydavau.
Ten gana painiai pas juos surasyta buna, pasto koda tavo rodo, miestas uzsienietiskas, tai per daug nesigilinu, svarbu atsiuncia.

Esu ir is kitu saliu per itella partnerius siuntesis, tai visada budavo neaiskumu, bet siuntiniai visada pasiekdavo mane :)

Re: Lamnia.com

2015-11-12- 22:25

Parašiau piktą laišką ir kažkokiu mistiniu būdu siunta pradėjo trackintis, būtu kinai, sakyčiau, kad scam'as :D

P.S. Dėkui visiems už pagalbą ;)

Re: Patikimos internetinės parduotuvės

2018-01-11- 18:13

Sveiki, gal kas žino ir gali pakomentuot, kuo skiriasi Lamnia.com pristatymo būdai: GLS, EMS, UPS?

Re: Lamnia.com

2020-05-19- 15:22

Darau užsakymą, iki nemokamo siuntimo trūksta kelių eur, gal kas nori prisijungt?

Re: Lamnia.com

2020-05-21- 18:42

Atlikta. Ačiū prisijungusiems.
Atsakymo rašymas