Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-19- 11:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2018-01-03- 8:47 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
_Vladas_ rašė:
swerfot rašė:
Man tai panašu, kad Lietuvos Paštas kažkurio savo sandėlio valymą darė ir užmatė "anksčiau nepastebėtą" siuntinį... XD

LP iš užsienio gautų siuntų nekaupia - visos iš karto keliauja į PPC. Taigi labiau tikėtina, kad arba siunta buvo pasimetusi kuriame nors tarptautiniame skirstymo centre, arba keliavo po pasaulį. Man taip viena siunta iš UK pusę metų keliavo į Lietuvą pro Afriką. :E

Nu kaip... Mum buvo kartą toks atvejis, kad viena siunta neatvyko apie 3 mėnesius ir jau buvom pamiršę apie ją... Kai vieną dieną, pašte būnant, tarp kitko paklausėm ar galėtų patikrinti ar nėra kartais mums skirtų siutinių kokių nors. Tai pašto darbuotoja nuėjo, pasikniso, ir iškapstė tą siuntą iš kažkur, o tada sako "gerai, kad atsiėmėt, nes jau tuoj būtumėm išmetę, labai senai ji čia pas mus guli..."


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2018-01-03- 8:53 
Prisijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
Paprastai pašto darbuotojai deda gavimo į skyrių datą, pagal tai ir galima nustatyti kada atkeliavo siunta.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2018-01-03- 14:24 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10030
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Siuntų saugojimo terminai.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2018-01-03- 16:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
As irgi turiu dabar toki nutikima. Yra issiusta siunta is USA ir pagal pateikiama tracking numeri, matau, kad siunta jau nuo gruodzio 25d. yra Vilniuje, bet kazkodel neperduota LP.
Uzklausiau musu LP, kada siunta pateks i skirstymo centra, tai gavau atskayma, kad jie jos nemato ir skaito, kad siuntos dar negavo ir uz ja atsakinga siunciancioji salis. Kiek siunciausi anksciau, siuntos patekdavo i LP skirstymo centra ta pacia ar kita diena, kai pasiekdavo Vilniu. Idomi situacija.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2018-01-03- 17:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-03- 23:02
Pranešimai: 346
Miestas: Ukmergė/Vilnius
Man taip pat porą savaičių kabėjo siunta iš JAV. Paštas aiškino, kad Lietuvoje jos tikrai nėra. Paklausus, kodėl sekimo kodas rodo, kad pasiekė Lietuvos oro uostą, tegavau lempinį atsakymą, kad "gal tik lėktuvas buvo nutūpęs"... Taip ir nesugebėjo paaiškinti, ką tuo norėjo pasakyti. Beje, dabar siuntai pasiekus skirstymo departamentą, įrašas apie Lietuvos oro uosto pasiekimą dingo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2018-01-03- 17:24 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ArunasR rašė:
Man taip pat porą savaičių kabėjo siunta iš JAV. Paštas aiškino, kad Lietuvoje jos tikrai nėra. Paklausus, kodėl sekimo kodas rodo, kad pasiekė Lietuvos oro uostą, tegavau lempinį atsakymą, kad "gal tik lėktuvas buvo nutūpęs"... Taip ir nesugebėjo paaiškinti, ką tuo norėjo pasakyti. Beje, dabar siuntai pasiekus skirstymo departamentą, įrašas apie Lietuvos oro uosto pasiekimą dingo.

Oi, šitas variantas mano draugei yra buvęs melejonus kartų... Amžinai taip: registruota siunta ateina iki Lietuvos, sekimo sistema rodo, kad perduota Lietuvos Paštui, bet Lietuvos Paštas dievagojasi, kad "nieko mes nežinom apie tokią siuną, eik tu velniop". Daugybė siuntų taip yra pradingę be žinios. Situacija kiek pasitaisė kai pradėjo siųsti kitokiu (mano) adresu — Vilniaus Centrinio Pašto skyrius panašu, kad kiek patikimiau tvarkosi nei kad Naujamiesčio pašto skyriai, kur nuolat taip nutikdavo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2018-01-03- 17:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Reikia į forumą pritraukti LP vadovą - turėsim info iš pirmų lūpų. Arba, kad vadovu paskirtų mūsų forumietį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2018-01-03- 18:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Pašte yra pacukų. Kol pažilstamas nepakeitė adreso - siuntos diginėdavo. Tiesa pas jį dinginėdavo tik neregistruotos siuntos. Neateidavo apie 20-40 procentų siuntų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2018-01-31- 0:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
Idomybes vyksta su LP. Jau antras siuntinys is JAV stringa. Pagal trackinga, matau, kad siunta jau pries 4 dienas pasieke Vilniu, bet po siai dienai nepasieke skirstymo centro. Ta pati situacija buvo ir su siunta is JAV pries Naujus, ji buvo Vilniuj gruodzio 25d., bet skirstymo centre atsirado ir pradejo judeti, tik sausio 12d. Fantastiska prastova siuntiniui is JAV. Is kitos puses siunta is kitaicu atejo per 12 dienu. Kas keisciausia, kad atvirkstine situacija visada budavo su siuntiniais is China. Pasiskambinus i LP ir bandant teirautis apie uzstrigusia siunta is JAV, mergaites "ijungia durniu" ir aiskina, kad oij, nematom jusu siuntos, oij gali buti siuntejas nurodo netikslius siuntinio judejimo duomenis, nes sventes ir nespeja, oij sventes ir t.t. Visada siuntos is JAV ateidavo per 10-12 dienu be problemu.
Man dabar kilo tokia mintis, ar tik nebus cia ta problema su valstieciu alkoholio istatymu ir visos siuntos is normaliu saliu yra uzlaikomos, nes kazkas turi iskarpyti is zurnalu alkoholio reklama? Aisku, taupant lesas karpytoju turbut max 2 dirba ant siuntu :)
Idomu ar kazkam is forumieciu irgi stringa siuntiniai is JAV ar kitu ne EU saliu isskyrus Kinija?


Paskutinį kartą redagavo ramasipsc 2018-01-31- 1:03. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2018-01-31- 0:55 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
ramasipsc rašė:
ar tik nebus cia ta problema su valstieciu alkoholio istatymu ir visos siuntos is normaliu saliu yra uzlaikomos, nes kazkas turi iskarpyti is zurnalu alkoholio reklama?

nejau iki tiek nusirito?

blin, negi is siuntinio iskrapstys lauk, pvz: metalini alaus reklamos baneri??

Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2018-01-31- 10:21 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
Banginis rašė:
ramasipsc rašė:
ar tik nebus cia ta problema su valstieciu alkoholio istatymu ir visos siuntos is normaliu saliu yra uzlaikomos, nes kazkas turi iskarpyti is zurnalu alkoholio reklama?

nejau iki tiek nusirito?

blin, negi is siuntinio iskrapstys lauk, pvz: metalini alaus reklamos baneri??

Paveikslėlis



Man rodos už tokį iškarpymą galima juos paduoti į teismą už nuosavybės sugadinimą, - gal mūsų teisininkai galėtų pakomentuoti? Nes kaip ir žmogus sumokėjęs už produktą iki to debiliško įstatymo priėmimo, ir ne jo bėda, kad jie sugadino - jam svarbu, kad už tai būtų apmokėta.

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2019-04-18- 1:28 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
Kolegos, turbūt esate susidūrę, gal galit apšviest. Situacija tokia, laukiu iš Kinijos poros siuntų, visiška smulkmė, magnetiniai pakrovėjai USB-C, tipo netiesioginis plagiatas Apple išradimo. Turiu du trackingo numerius, post.lt niekas nesitrekina, rašo, pasitikrinkite siuntos nr. O kai pratreckinu China Post, rodo siuntas, ir kad atėjo į Lietuvą prieš tris dienas. Čia normalu? Ar čia LT paštas jiems priskiria kažkokius savo numerius, kai tas siuntas pas save apiformina? Bet kokiu atveju aš nieko negaliu dabar žiūrėt, nei koks čia jų statusas, nei kur jos čia Lietuvoje. Tuščia. Nejau vėl teks patirt senus mūsų pašto bajerius, su kuriais esu susidūręs, o nervai jau nebe tie... 8( :oops: :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2019-04-18- 1:32 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10030
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
O.Benderis rašė:
Ar čia LT paštas jiems priskiria kažkokius savo numerius, kai tas siuntas pas save apiformina?

Taip, LP suteikia savo "vietinius" numerius.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2019-04-18- 1:37 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
_Vladas_ rašė:
O.Benderis rašė:
Ar čia LT paštas jiems priskiria kažkokius savo numerius, kai tas siuntas pas save apiformina?

Taip, LP suteikia savo "vietinius" numerius.


Tai Vladai, aš tik galiu tikėtis, kad LP sudirbs gerai, vienintelis šansas? Nes aš tų naujų priskirtų numerių nesužinosiu niekaip, kad galėčiau trekint čia vietoj. Nu, bent jau žinosiu, kad iki LT atėjo, kad kinai nekalti, jeigu kas :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2019-04-18- 1:44 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10030
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
O.Benderis rašė:
Tai Vladai, aš tik galiu tikėtis, kad LP sudirbs gerai, vienintelis šansas? Nes aš tų naujų priskirtų numerių nesužinosiu niekaip, kad galėčiau trekint čia vietoj.

Nuvykęs į bet kurį pašto skyrių ir pateikęs savo asmens tapatybę įrodantį dokumentą gali sužinoti tau adresuotų siuntų "vietinius" numerius.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007