Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 21:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-02-07- 9:51 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
Tęsinys:

Laba diena,
prašau įvardinti konkrečiai:
1. Ar mano atveju Vilniaus 29-tojo pašto darbuotojai padarė nusižengimą nepristatydami mano siuntinio į mano gyvenamąją vietą?
2. Ar buvo pritaikytos sankcijos nusižengimą padariusiems Vilniaus 29-tojo pašto darbuotojams?
3. Kokios sankcijos buvo pritaikytos?
4. Kokių veiksmų buvo imtasi tolimesniems pažeidimams pašalinti?
Prašau nepamiršti, kad Jūsų vidaus tvarka reguliuja tik Jūsų ir Jūsų darbuotojų santykius, o mano ir Jūsų santykius reguliuoja LT Pašto įstatymas, kiti LR įstatymai bei poįstatyminiai aktai.
Nuo Jūsų verdikto šios situacijos atveju ir tolimesnių sprendimų priklausys ar aš toliau kreipsiuosi į Ryšių reguliavimo tarnybą su skundu ar ne.

--
Pagarbiai,
.........................


Super! Turėtum tris rankas, - paspausčiau kiekvieną :D Labai gerai užakcentavai, kad vidinė įmonės tvarka nėra aukščiau už LR teisės aktą. Malačius, lauksim tesinio ;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-08- 0:49 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
pyfpafz rašė:
Tai įdomu kaip dabar jie įrodys, kad mano gyvenamoji vieta yra mano pašto dėžutė!? :)
Ne na togo nasrali :->

Na jei jau toks noras, kad tau siuntas pristatytų net, kai ir nesi namie, tai palik prie durų lomą, juk ne visi paštininkai visrakčius turi :) Nelabai suprantu, kam, tokiom nesąmonėm užsiimti, tau, ką gaila saldainių paštininkei nupirkti 8(

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-08- 0:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Už ką b... saldainių jai!? Už tai, kad savo darbo nedadaro!?
Būtų namie nieko nebuvę, būčiau bangų nekėlęs.
Jei tau patinka kai ant galvos myža ir džiaugiesi, kad va šiltas lietutis tai čia jau tamstos reikalas...

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: Už ką b...
StandartinėParašytas: 2013-02-08- 1:30 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
pyfpafz rašė:
Už ką b... saldainių jai!? Už tai, kad savo darbo nedadaro!?
Būtų namie nieko nebuvę, būčiau bangų nekėlęs.
Jei tau patinka kai ant galvos myža ir džiaugiesi, kad va šiltas lietutis tai čia jau tamstos reikalas...

Na aš tokius reikalus paprasčiau ir efektyviau išsisprendžiu - pasiūlau kam reikia į snukį ir viskas labai greit susitvarko *bita* Ir ne dėl to, kad rašyti nemoku, o dėl to, kad laiko neturiu :) kas iš to rašinėsi dabar laiškus ir jausiesi, kad ala kažką ant blakstienų pastatei :)) Dzin ten visiems ant tų tavo laiškų, jų toks darbas tau atsakymus rašyti :) O ir pačiu pačiausiu atveju, ką tu laimėsi? kompensaciją? už ką? ir kiek? Nemanau, geriausiu atveju pasikvies viršininkas, tą vargšę bobutę laiškininkę ir sakys: - žinai čia toks durnelis dėl tavo nepristatyto siuntinio bangas kelia, turiu tau nuobaudą skirti - įspėjimą. Nu ir ką geriau pasijusi dėl to? Būsi labai kyc, kad sistemą nugalėjai, taigi tik pats prieš save :)) O nupirktum bobikei saldainių, sakytum - tetule, būk maloni ir atnešk, man tuos siuntinukus į vietą. Ir visos tavo problemos būtų baigtos. Ir man rods dar kytesnis turėtumei sau atrodyti, kad susitvarkyti taip sugebėjai, kad tau visus siuntinukus laiku ir į vietą atneša ;)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Čia pas jus kaime gali su
StandartinėParašytas: 2013-02-08- 1:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Čia pas jus kaime gali su siūlymas į snukį kažką išgazdint, o pas mus paštininkas keičiasi dažniau nei kojinės pas tave ;)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: Čia pas jus
StandartinėParašytas: 2013-02-08- 1:53 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
pyfpafz rašė:
Čia pas jus kaime gali su siūlymas į snukį kažką išgazdint, o pas mus paštininkas keičiasi dažniau nei kojinės pas tave ;)

Nu suprantu, kad Vilnius didžiausias kaims ant Lt visom prasmėm *bravo* Bet tu žvelk plačiau - nusipirk kilą bonbonkių ir dalink visom naujom paštininkėm - ilgam užteks ;) O į snukį reik ne paštininkei, o skyriaus viršininkui siūlyti, nepabandęs nežinosi, gal padės :) Nu nebent pats labiau bijai 8)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-08- 1:59 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
Taip, saldainiui duot galima. Dar bonką. Pinigų. O šiaip, situacija juokinga - žmogui už tai, kad jis atliktų savo darbą, už kurį jam ir taip sumokama yra, dar reikia kažką duoti papildomai. Situacija nėra ideali, sakykim taip :) Už gerą darbą atsidėkot papildomai yra normalu. Mokėt dar papildomai už tai, kad darbas išvis būtų padarytas - ne visai. Man irgi įmesdavo savo laiku lapelius, nors būdavau arba aš, arba kiti namiškiai namie. Bet aš dėl to nepanikuodavau, skandalų nekeldavau, nes džiaugdavausi, kad išvis tą lapelį atneša ir įmeta. Dabar pvz nieko nebeatneša ir nebeįmeta, nors turėtų atnešt. Vat čia daug blogesnis scenarijus. Palaikau pyfpafz iš principo, nes ir pats esu nukentėjęs nuo LP darbo, ir aibė kitų mano pažįstamų žmonių. Tegul juos žmogus pajudina, "štob služba miodom nekazalas" :D Valstybinė įmonė, kaip ir nevisai pelninga, o elgesys, poza ir ambicijos, kaip kokios transatlantinės korporacijos, topinės pagal pelną :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O.Benderis rašė: , "štob
StandartinėParašytas: 2013-02-08- 2:01 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
O.Benderis rašė:
, "štob služba miodom nekazalas" :D

Kažkaip labai lietuviškai nuskambėjo :)
P.S. ir aš iš principo už tai, kad visi savo darbą dirbtų, taip, kaip priklauso, bet kad situacija, tokia, kad čia kaltų nerasi, daug paprasčiau viską išspręsti, ne rašliavom, o paprasčiausiu pasikalbėjimu, kad ir su tuo pačiu skyriaus viršininku. O dėl siūlymo į snukį, tai aš čia ne tiesiogine prasme, bet kas kaip nori, tas taip supranta :)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Buvo kalbėta ir pašte su
StandartinėParašytas: 2013-02-08- 2:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Buvo kalbėta ir pašte su darbuotojom, ir nekartą su skyriaus viršininke, bet kantrybė trūko kai pradėjo ignoruot.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: pyfpafz
StandartinėParašytas: 2013-02-08- 7:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-07-31- 21:57
Pranešimai: 109
Miestas: Kaunas
Kestutis ply rašė:
pyfpafz rašė:
Už ką b... saldainių jai!? Už tai, kad savo darbo nedadaro!?
Būtų namie nieko nebuvę, būčiau bangų nekėlęs.
Jei tau patinka kai ant galvos myža ir džiaugiesi, kad va šiltas lietutis tai čia jau tamstos reikalas...

Na aš tokius reikalus paprasčiau ir efektyviau išsisprendžiu - pasiūlau kam reikia į snukį ir viskas labai greit susitvarko *bita* Ir ne dėl to, kad rašyti nemoku, o dėl to, kad laiko neturiu :) kas iš to rašinėsi dabar laiškus ir jausiesi, kad ala kažką ant blakstienų pastatei :)) Dzin ten visiems ant tų tavo laiškų, jų toks darbas tau atsakymus rašyti :) O ir pačiu pačiausiu atveju, ką tu laimėsi? kompensaciją? už ką? ir kiek? Nemanau, geriausiu atveju pasikvies viršininkas, tą vargšę bobutę laiškininkę ir sakys: - žinai čia toks durnelis dėl tavo nepristatyto siuntinio bangas kelia, turiu tau nuobaudą skirti - įspėjimą. Nu ir ką geriau pasijusi dėl to? Būsi labai kyc, kad sistemą nugalėjai, taigi tik pats prieš save :)) O nupirktum bobikei saldainių, sakytum - tetule, būk maloni ir atnešk, man tuos siuntinukus į vietą. Ir visos tavo problemos būtų baigtos. Ir man rods dar kytesnis turėtumei sau atrodyti, kad susitvarkyti taip sugebėjai, kad tau visus siuntinukus laiku ir į vietą atneša ;)


Ponas siūlo skatinti korupciją. Tai savaime yra blogai. Duoti saldaini paštininkei kad ji atliktu savo darbą. Vokeli valdininkui kad jis atliktų savo darbą, policininkui kad neatliktų savo darbo ir t.t.

Jei jau užsiimi kyšininkavimu.. tai bent nereikėtų to reklamuoti. Šiuo atveju palaikau temos autorių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-08- 9:41 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
mires1 rašė:
pyfpafz rašė:
Už ką b... saldainių jai!? Už tai, kad savo darbo nedadaro!?
Būtų namie nieko nebuvę, būčiau bangų nekėlęs.
Jei tau patinka kai ant galvos myža ir džiaugiesi, kad va šiltas lietutis tai čia jau tamstos reikalas...


Ponas siūlo skatinti korupciją. Tai savaime yra blogai. Duoti saldaini paštininkei kad ji atliktu savo darbą. Vokeli valdininkui kad jis atliktų savo darbą, policininkui kad neatliktų savo darbo ir t.t.

Jei jau užsiimi kyšininkavimu.. tai bent nereikėtų to reklamuoti. Šiuo atveju palaikau temos autorių.


Pilnai sutinku su Jūsų išsakytomis mintimis - pas mus įsigalėjusi bloga praktika, kad už darbo atlikimą (už kurį mokamas atlyginimas) dar ką nors duoti norima. Apie pasiūlymą "į snukį" jau nekalbu: su mužikais mužikiškai, - kvieti apsaugą ir nebeaptarnauji po tokio pareiškimo...o jei labai naglai grasina dar ir parašai pareiškimą apie grasinimą susidoroti, kad laisvo laiko pamažėtų į apklausas vaikštant.;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Skambino pašto kokybės
StandartinėParašytas: 2013-02-08- 12:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Skambino pašto kokybės kontrolės našialnike.
Pasišnekėjom...
Aiku jie varto įstatymą savo naudai ir taip kaip patogiau jiems, o ne man.
Paprašiau, kad atsakytų raštiškai.
Kaip kažkas sakė: stay tuned :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kai į reikalą įtraukiamas
StandartinėParašytas: 2013-02-08- 14:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-10-06- 22:02
Pranešimai: 406
Miestas: Vilnius
Kai į reikalą įtraukiamas reguliatorius, tiek skyriaus viršinikui, tiek jo viršininkui iš kart pasidaro nebedzin dėl tam tikrų priežasčių, žinomų tik tiems, kas dirba reguliuojamose rinkose.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tikrai bus idomus istorijos
StandartinėParašytas: 2013-02-08- 15:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Tikrai bus idomus istorijos finalas.
Kolkas statyciau už LR pašto pergale .
Istorija neturi tempo , realiu uzfiksuotu nuostoliu ir faktiniu įrodymu.
Vargiai ar institucijoms atsiras draivo žiūrėti i tai nors kažkiek rimtai .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: GAdas rašė: su mužikais
StandartinėParašytas: 2013-02-10- 20:45 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
GAdas rašė:
su mužikais mužikiškai, - kvieti apsaugą ir nebeaptarnauji po tokio pareiškimo...o jei labai naglai grasina dar ir parašai pareiškimą apie grasinimą susidoroti, kad laisvo laiko pamažėtų į apklausas vaikštant.;)

Labai mergaitiškas požiūris xD tikrai baisiai žiauriai nuskambėjo, o jei dar ir kojyte treptelti, tai nors imk ir apalpk iš baimės *lol*
,,Į snukį" dar reikia ir mokėt pasiųlyti, o tai tokie gležni organizmai tikrai moka greit apsaugą iškviesti ir pareiškimą parašyti ;-) Aš kalbėjau apie ramų rimtą pokalbį, kai pasakai žmogui, ko iš jo nori ir kad nesi tas kurį galima, nuo ano, prie to su popierukais siuntinėti. Na bet aišku reikia ir rašyti pasimokyti irgi savotiškas sportas :)
P.S. man, tai čia pasirodė perdėtai viskas sudramatinta, ir tuščia, bet čia tik mano mužiko nuomonė 8-)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007