Ką, kur ir kaip nusipirkti bei kitos su peilių prekyba susijusios temos
Atsakymo rašymas

Ieskau kur nusipirkti tokia

2010-10-05- 10:53

Ieskau kur nusipirkti tokia gelezte, butent banguota, deje i Lietuva nesiuncia. O linderis uz transportavima nenormaliai ima. Gal kas uzmates kur ju dar yra?

Linder krisso geležčių man

2010-10-05- 16:07

Linder krisso geležčių man kitur nepasitaikė, o ir tikimybė maža, nes labai jau jos specifinės. Be to, dauguma internetinių parduotuvių siunčia ne pačiais pigiausiais būdais, tad po vieną prekę pirkti niekur neapsimoka.

Kaip pigią alternatyvą galiu pasiūlyti nusipirkti gatavą peiliuka iš eBay ir persidaryti savaip. ;)

Dekui Vladai bandysiu ieskot

2010-10-05- 19:36

Dekui Vladai bandysiu ieskot alternatyvu (alternatyva- damaskinio pl.gelezte, banguota), keisti tie zmoniu norai buna :)

Jie naudoja PayPal tai būk

2010-10-25- 18:39

Jie naudoja PayPal tai būk ramus, - neapgaus, nes pas juos (PayPal) baisi atsakomybės politika, kad kas nors bandytu su jais prasidėti. O dėl siuntimo laiko ar kt. - nežinau.;)

gal kas esat pirke is

2010-12-21- 0:20

gal kas esat pirke is www.exduct.com?

Gal žinot kas paidarė su

2011-01-14- 14:10

Gal žinot kas paidarė su "ašmenų" parduotuve. Nes jau kelios savaitės kaip vyksta techniniai darbai.

fastacas rašė: Gal žinot kas

2011-01-14- 22:06

fastacas rašė:Gal žinot kas paidarė su "ašmenų" parduotuve. Nes jau kelios savaitės kaip vyksta techniniai darbai.


Kiek man tekę su jais bendraut, tai su finansais pas juos"šiaip sau". Gal čia šuo pakastas?

Rekomenduoju

2011-01-20- 13:59

Rekomenduoju www.upperbaysports.com. Greitai atsako į laiškus, gan greitas siuntimas (man užtruko 16 d.), lanksčiai žiūri į muitinės deklaracijas..:)

Iki sausio 30 d. sumažintos kainos.

gipfel.lt kaip ši parduotuvė

2012-09-08- 19:01

gipfel.lt
kaip ši parduotuvė ir peiliai?

kweist rašė: kaip ši

2012-09-08- 21:18

kweist rašė:kaip ši parduotuvė ir peiliai?


Šios el-parduotuvės paslaugomis nesinaudojau, tad nieko konkretaus pasakyti negaliu.
Dėl peilių: Gipfel - tai ne gamintojas, o prekinis ženklas. Sprendžiant pagal išvaizda ir kainas, peilių kilmė kiniška.
Aprašymuose nurodytas plienas X30Cr13 - AISI 420 atitikmuo.
Žodžiu, ekonominės klasės produktas. :)

O "Blokpost.lt" kaip ši

2012-09-17- 13:22

O "Blokpost.lt" kaip ši e-parduotuvė ?

Blockpost viskas gerai bent

2012-09-17- 18:15

Blockpost viskas gerai bent jau kiek teko is ju pirkti. Pristate per 2 dienas.

Nordellknives jau siūlyčiau

2012-11-15- 9:59

Nordellknives jau siūlyčiau išbraukti iš patikimų, kažkas ten pas juos negerai kvepia :) 4 rwl juostos dingo švedų pašte (aišku ne naujiena - 3 iš 4 siuntų ėjo su paklaidžiojimais) ir jau daugiau kaip dvi savaites girdžiu tik pažadus apie paieškas ir pinigų gražinimus...
Andrius irgi sakė kad pasidarė sunku susišnekėti, nei į mailus atsako nei ragelį kelia....

Kol kas pažymėsiu kaip

2012-11-15- 14:37

Kol kas pažymėsiu kaip "probleminę", o jeigu aptarnavimas blogės - brauksim iš sąrašo. *taip*

ArunasR rašė: Rekomenduoju

2013-05-02- 13:13

ArunasR rašė:Rekomenduoju www.upperbaysports.com. Greitai atsako į laiškus, gan greitas siuntimas (man užtruko 16 d.), lanksčiai žiūri į muitinės deklaracijas..:)


Panašu, kad nebepatikima.

Sutarėm, kad parduos man peilį. Kai apmokėjau, po kelių dienų informavo, kad neturi tokio, pasiūlė versiją su seratorium. Atsisakiau ir paprašiau refund'o. Sako, kad padarė, bet praėjo jau trys savaitės, o paypale nieko apie tai.
Atsakymo rašymas