Ką, kur ir kaip nusipirkti bei kitos su peilių prekyba susijusios temos
Atsakymo rašymas

Re: [I] peilio 7mečiui

2019-01-10- 17:22

DaniSei rašė:
zove rašė:O Kinų kūriniai? ne per aštru, ir negaila pamesti..

Racijos yra

Prisimenant vaikystę, didžiausią "VAU!" efektą darė papildomi įrankiai ir jų kiekis. Tad visai neblogas variantas būtų kiniškas vikso klonas. Atrodys panašus, turės visokių "pričindalų" ir negaila jeigu pasimes.
Jų esu matęs Senukuose ir Norfoje.
O jeigu atvažiuosi pasiimti - vieną tokį galiu tiesiog padovanoti. ;)

Re: [I] peilio 7mečiui

2019-01-11- 10:08

_Vladas_ rašė:Prisimenant vaikystę, didžiausią "VAU!" efektą darė papildomi įrankiai ir jų kiekis. Tad visai neblogas variantas būtų kiniškas vikso klonas. Atrodys panašus, turės visokių "pričindalų" ir negaila jeigu pasimes.
Jų esu matęs Senukuose ir Norfoje.
O jeigu atvažiuosi pasiimti. ;)


Vladai, ar šeštadienį pavyktų jus rasti namie ar kur kitur? būsiu tose pusėse. Noriu pasižiūrėti, ką turite, iš ko galiu rinktis ir nusipirkti man ne bėda - noriu apčiupinėti :)

Re: [I] peilio 7mečiui

2019-01-11- 15:34

DaniSei rašė:Vladai, ar šeštadienį pavyktų jus rasti namie ar kur kitur? būsiu tose pusėse. Noriu pasižiūrėti, ką turite, iš ko galiu rinktis ir nusipirkti man ne bėda - noriu apčiupinėti :)

Šeštadienį popiet būsiu namie. :ok:

Re: [I] peilio 7mečiui

2019-01-11- 15:42

_Vladas_ rašė:
DaniSei rašė:Vladai, ar šeštadienį pavyktų jus rasti namie ar kur kitur? būsiu tose pusėse. Noriu pasižiūrėti, ką turite, iš ko galiu rinktis ir nusipirkti man ne bėda - noriu apčiupinėti :)

Šeštadienį popiet būsiu namie. :ok:

super, pasuksiu ~18-19val.

Re: [I] peilio 7mečiui

2019-01-15- 0:33

DaniSei rašė:kadangi savaitgalį apsilankiau pas Vladą, pakalbėjom apie modernizuoto (šiuolaikiško) kertpeilio variantą ir dar gavau pačupinėti teorinį dydžius atitinkantį modeliuką, man ta idėja dar labiau patiko :)

Tai ar apsilankymas buvo rezultatyvus? Daug išsileidai? 7metis patenkintas?
Atsakymo rašymas