Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-28- 14:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 752 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 51  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-07- 22:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
_Vladas_ rašė:
Ričardas.K rašė:
Vladai, gal geriau pirma užklausti Tomo ir Andriaus ką jie gali pasiūlyti ? Mažu visiems/daugumai vienas iš jų pasiūlymų tiktų. Tada sutaupytume nemažai laiko. Nes su antru variantu kol kas stovim vietoj.

Tomą ir Andrių galiu pakalbinti ar jie ką nors naujo/nestandartinio norėtų pasiūlyti, bet kiek žinau situaciją - didelių vilčių į tai nedėčiau. 8(
Kur kas realiau tikėtis, kad meistras kažką siūlys pakeisti/pasirinkti iš to, ką gamina, ypač kai bus konkretus sprendimas užsakyti jo peilį.
Bet kuriuo atveju - tai 1-sis variantas, kai sąlygas nustato gamintojas.
Tad kol kas diskutuokim toliau, kuris variantas priimtinesnis, o kai turėsiu konkrečios informacijos iš meistrų - paskelbsiu temoje. :pc:


Vladai, o gal pirma paleidžiam balsavimą Nr. 1 ar Nr. 2 ir tada bus aišku kuria linkme einam.
Jei kažkas iš meistrų pasiūlys savo variantą tada manau sprendimas bus nulemtas.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-07- 22:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
PatikrintaLaiko rašė:
... Čia kolega pyfpafzapeliuoja į tai, kad aš darbe dėžes atidarinėju, O Vincukas sekretores...

Ė-ėė ! Norėčiau paapeliuot ir patikint, kad Vincukas jokių sekretorių (su peiliais ar be jų) neatidarinėja! ;)
O dėl reikalo esmės: pasisakau už 2 variantą ir tikiuosi, kad protingi ir nagingi žmonės pasiūlys man priimtiną prototipą, už kurį nubalsuos dauguma. Kai tik pamatysiu man patinkantį prototipą, pradėsiu dirbt, rinkdamas balsus. Toks mano planas šiam vakarui. XD
Įsipyliau viskio ir laukiu protingų ir nagingų žmonių pasiūlymų. :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-07- 22:35 
Prisijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10046
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Vladai, o gal pirma paleidžiam balsavimą Nr. 1 ar Nr. 2 ir tada bus aišku kuria linkme einam.
Jei kažkas iš meistrų pasiūlys savo variantą tada manau sprendimas bus nulemtas.

Nori viską sujaukti - neišdegs. :E
Jeigu dabar balsuosim - darysim taip kaip dauguma nubalsuos. Ir meistrų sprendimas jau nieko nelems.
Nori atsižvelgti į meistrų pasiūlymą - pirma jo reikia sulaukti. O tada balsuoti.
"Tvarka turi būti tvarkinga". (c)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-07- 22:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-12-03- 10:14
Pranešimai: 344
Miestas: Vilnius
Loptar rašė:
Jau norėjau nesivelti, tačiau niekaip nesuprantu, ar žmonės skaityt nemoka, ar iš principo trolina :)

Kažkoks jautrus tu labai, atsakysiu tavo žodžiais - šiaip mano replika neskirta asmeniškai tau, bet jei jau taip stipriai tave užgavo mano žodžiai..

Loptar rašė:
PatikrintaLaiko rašė:
<..>Kalba buvo apie suvenyrinį arba praktišką.

Kur čia tokia kalba buvo? Pats sugalvoji teiginį, pats apie jį diskutuoji? :bravo:

Ok, kalbos nebuvo. Ar aš negaliu sugalvot teiginio ir apie jį diskutuot? Kaip suprantu čia tu skirstai - kas diskutuoja apie savo teiginius, kas diskutuoja, bet jų nesigirdi (nežinau kaip likusiems, bet tau - tai tikrai), kas diskutuot apie savo teiginius negali (čia vėl aš). Siūlau praverst kelis puslapius atgal, jei nori diskutuot apie mano ką tik išsakytus teiginius.

Loptar rašė:
PatikrintaLaiko rašė:
<..>foruminis, jubiliejinis foruminis - juo labiau, peilis, kurį norės turėt daugumą forumiečių. medžiotojų, žvejų procentą reiktų paskaičiuot.

Kada čia kokia dauguma pirko foruminius? :oops: Ypač, jei kalba eina apie brangesnį, nei 200€ ...

Esant reikalui gi galima paprašyt asociacijos pateikt statistiką. Kainą nustatinėt dar šiek tiek ankstoka, nemanai? ;)

Loptar rašė:
PatikrintaLaiko rašė:
<..>buvo kelios foto iš eilės kurios niekaip nepataiko į šitai:
* būtų praktiškas ir dėl to savo simboliką savininkui bei aplinkiniams rodytų kaip įmanoma dažniau *
kam-visiškai pritariu :)

O kur buvo siūlomo foruminio foto? Kažką pražiopsojau?
Ar peilis su kaltine geležte 60-63hrc, medine rankena, ir simbolika yra netinkamas praktikoje ir netinkamas rodyti kitiems? 8(

Tavo pasiūlytoms medžiagoms priekaištų neturiu, kas dar?

pyfpafz - randall=giko=foruminis - ok 8( bet tai prie ko čia tos sekretorės dėžėse? Pats skaitai ką rašai? :oops:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-07- 22:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-12-27- 20:56
Pranešimai: 196
Miestas: Kaunas
_Vladas_ rašė:
Nenukrypkim nuo esmės.

Pirmu atveju įmanomas TIK ištisinis, nes lenktinio 30-50 vnt. nei vienas iš mūsų meistrų šiemet neapsiims pagaminti. O koks bus ištisinis - priklauso nuo to, kurio meistro kokį modelį pasirinks dauguma ir ką meistras sutiks tame modelyje pakeisti. Šį klausimą spręsim kai/jeigu bus pasirinktas pirmasis variantas.

Antruoju atveju gali būti tiek ištisinis, tiek lenktinis, kadangi gamybą teks organizuoti patiems, nuo nulio, dalimis ir skirtingose vietose, tad teoriškai įmanoma pagaminti bet ką. Ar tai bus ištisinis, ar lenktinis ir kokio dizaino - spręsim kai/jeigu bus pasirinktas antrasis variantas. Dabar apie tai diskutuoti - beprasmiška. 8(


Kazkaip neaišku kaip čia balsuosim. :/ :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-07- 22:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Vincukas rašė:
pyfpafz rašė:
A xule pats jokių idėjų nesiūlai? Xorosh kitus tik kritikuot. :P

Tai, kad nei nagingas, nei gudras, tai ką aš čia jum galiu pasiūlyt? 8( Ir nieko aš čia nekritikavau. Net tavęs. :E
Nors pala-pala, siūliau gi :
viewtopic.php?f=3&t=10273&start=90#p79408
A kodėl nepalaikei? A ?? :pokeeye:


Kaltas. :ugly:

_Vladas_ rašė:
pyfpafz rašė:
Vladai, o gal pirma paleidžiam balsavimą Nr. 1 ar Nr. 2 ir tada bus aišku kuria linkme einam.
Jei kažkas iš meistrų pasiūlys savo variantą tada manau sprendimas bus nulemtas.

Nori viską sujaukti - neišdegs. :E
Jeigu dabar balsuosim - darysim taip kaip dauguma nubalsuos. Ir meistrų sprendimas jau nieko nelems.
Nori atsižvelgti į meistrų pasiūlymą - pirma jo reikia sulaukti. O tada balsuoti.
"Tvarka turi būti tvarkinga". (c)


Taip. Mano idėja ir yra, kad meistrų pasiūlymas nieko nelemtų. Tada žmonės išsakys savo nuomonę ko jie nori ištikro be poveikio iš šalies.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-07- 23:09 
Prisijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10046
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Buhag rašė:
_Vladas_ rašė:
Pirmu atveju įmanomas TIK ištisinis, nes lenktinio 30-50 vnt. nei vienas iš mūsų meistrų šiemet neapsiims pagaminti. O koks bus ištisinis - priklauso nuo to, kurio meistro kokį modelį pasirinks dauguma ir ką meistras sutiks tame modelyje pakeisti. Šį klausimą spręsim kai/jeigu bus pasirinktas pirmasis variantas.


Kazkaip neaišku kaip čia balsuosim. :/ :E

Dabar balsuosim dėl 1 ar 2 varianto.
Jeigu bus pasirinktas 1 - tada forumiečiai (o jeigu prisidės - tai ir meistrai) teiks pasiūlymus dėl konkretaus meistro konkretaus modelio ir balsuosim, kuris pasiūlytas modelis surinks daugumą.
Žodžiu, viskas kaip visada. 8(

pyfpafz rašė:
Mano idėja ir yra, kad meistrų pasiūlymas nieko nelemtų. Tada žmonės išsakys savo nuomonę ko jie nori ištikro be poveikio iš šalies.

Nejuokinga. :no:

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-07- 23:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
_Vladas_ rašė:
pyfpafz rašė:
Mano idėja ir yra, kad meistrų pasiūlymas nieko nelemtų. Tada žmonės išsakys savo nuomonę ko jie nori ištikro be poveikio iš šalies.

Nejuokinga. :no:


Nu nejuokauju aš, bent jau čia.
Man labiausiai patikusios foruminių idėjos buvo kai Loptar dizianino - Balt gamino, tu dizaininai - TRC gamino. Tokiu atveju tas foruminis tiksliau tokia jo koncepcija gaunasi ne meistro, o forumiečių nuosavybe.
Tikiuosi aiškiai išreiškiau savo poziciją. :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 0:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
PatikrintaLaiko rašė:
Ok, kalbos nebuvo. Ar aš negaliu sugalvot teiginio ir apie jį diskutuot? Kaip suprantu čia tu skirstai - kas diskutuoja apie savo teiginius, kas diskutuoja, bet jų nesigirdi (nežinau kaip likusiems, bet tau - tai tikrai), kas diskutuot apie savo teiginius negali (čia vėl aš). Siūlau praverst kelis puslapius atgal, jei nori diskutuot apie mano ką tik išsakytus teiginius.

Tai diskutuojam?
Ką nors naudingo foruminio projektui į mano ankstesnį pamąstymą gali parašyt, o ne emocijas apie dėl lentynos/nelentynos?
Iš tiesų, nematau jokių problemų, jei daryti pvz taip:
1. Fiksas, kaltinė geležtė. Galutinę apdailą galima bus aptarti konkrečiai planuojant.
2. Kestutis Ply kala geležtes, +- pagal šabloną, nereikia kad visos būtų idealiai vienodos.
3. Nuolydžius manau galės padaryti ne vienas meistras.
4. Reikia išsirinkti medį rankenai ir nedaryti sudėtingą formą.
5. Makštys - oda, ten nesunku išspausti bet kokį ženklą.
6. Ant geležtės galbūt Gediminaičių stulpai, ant makštų Vytis ir 100mečio skaičiai, arba kažkaip panašiai.
Gausis ne tik, kad ganėtinai unikalus peilis, bet ir jungtinių LT meistrų pajėgų darbo sinergija :)


PatikrintaLaiko rašė:
Esant reikalui gi galima paprašyt asociacijos pateikt statistiką. Kainą nustatinėt dar šiek tiek ankstoka, nemanai? ;)

statistika tave nustebins :) Ne tik, kad balsuoja < pusės forumiečių, dar ir įsigyja 1/2-3/4 balsavusiųjų ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 0:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-12-27- 20:56
Pranešimai: 196
Miestas: Kaunas
jungtinių LT meistrų pajėgų darbo sinergija

Jei tai pavirstu kūnu, tai būtų prasmingas Jubiliejinis peilis...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 20:59 
Prisijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10046
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Man labiausiai patikusios foruminių idėjos buvo kai Loptar dizianino - Balt gamino, tu dizaininai - TRC gamino. Tokiu atveju tas foruminis tiksliau tokia jo koncepcija gaunasi ne meistro, o forumiečių nuosavybe.
Tikiuosi aiškiai išreiškiau savo poziciją. :)

Supratau tavo poziciją: ji paremta prioritetu, kad peilio koncepcijos autorius būtų ne gamintojas. :ok:
Bet ne visiems tai yra svarbu. Juk dalis forumiečių aiškiai pasisakė, kad juos tenkintų jau sukurta ir įgyvendinta konkretaus meistro konkretaus peilio koncepcija, jeigu tai atitiktų daugumos supratimą/įsivaizdavimą koks turėtų/galėtų būti jubiliejinis peilis. Todėl tai daliai forumiečių svarbu sužinoti ką papildomai gali pasiūlyti gamintojai.
Juo labiau, kad šiuo atveju įmanomas ir kompromisas su tavo prioritetu, jeigu jubiliejinio foruminio koncepciją sukurtų ir kartu su gamintoju pasiūlytų kažkas iš forumiečių. Praktiškai tai netgi paprasčiau, negu kurti foruminio koncepciją 2 varianto būdu. Bet tai vis tiek 1 būdas.
Bet kuriuo atveju būtų protinga ir teisinga pirma surinkti visą aktualią informaciją, o tik tada spręsti ir balsuoti.
Nes nuomonė - tai žinomų faktų ir aplinkybių supratimas. Atsirandant naujiems faktams ir/ar aplinkybėms, protingas žmogus jų neignoruoja, o keičia savo nuomonę jeigu tam atsirado pagrindas. Vengti faktų, kad išsaugoti nuomonę - neprotinga. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 21:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Atleiskit ponai nesusiturejau ir as ykisiu savo trigrasy nors ir nerastingas esu.
Man keistai atrodo(is visos diskusijos susidare toks vaizdas) kai foruminiui 15;16;17 ir kitu metu reikalavimai kelemi didesni negu jubiliejiniui 100-cio.Vienas gelezy kals kiti nuolydzius nuleidines gal dar kazkas skyles gres
Keista
Lietuviu liaudies ismintis byloja:dvi mamos-vaikas be galvos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 22:37 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2017-08-16- 13:58
Pranešimai: 110
Miestas: Kaunas
ERA rašė:
Vienas gelezy kals kiti nuolydzius nuleidines gal dar kazkas skyles gres
Keista
Lietuviu liaudies ismintis byloja:dvi mamos-vaikas be galvos.


Klysti. Tai apie ką kalbi yra proceso paspartinimas neaprkaunat vieno žmogaus. Pasidomėk kaip pasikeitė automobilių pramonė kaip Henris Fordas apsilankė pas mėsininką


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-09- 2:00 
Prisijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10046
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Tautvis rašė:
ERA rašė:
Vienas gelezy kals kiti nuolydzius nuleidines gal dar kazkas skyles gres
Keista
Lietuviu liaudies ismintis byloja:dvi mamos-vaikas be galvos.


Klysti. Tai apie ką kalbi yra proceso paspartinimas neaprkaunat vieno žmogaus. Pasidomėk kaip pasikeitė automobilių pramonė kaip Henris Fordas apsilankė pas mėsininką

ERA neklysta: gamybos suskaidymas į atskiras gamybos operacijas pas skirtingus gamintojus be bendro vadybos proceso, organizuojančio, koordinuojančio ir apjungiančio tas operacijas iki galutinio produkto, atrodo keistai.
Pagal analogija su H.Fordu: Henris dar nesilankė pas mėsininką ir gamybos konvejerio dar nėra. Todėl skaidyti gamybą į atskiras operacijas atskiriems darbuotojams kai nėra bendro surinkimo konvejerio - keista, nes gamybos tai ne tik nepaspartins, bet dar labiau komplikuos. 8(
Nuo savęs galiu pridurti, kad kurti konvejerinę liniją vienkartinei mažo tiražo automobilio gamybai - dar keisčiau. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-01-09- 8:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
ERA rašė:
<...>
Keista
Lietuviu liaudies ismintis byloja:dvi mamos-vaikas be galvos.

Istorinė išmintis, nepritaikius to pačio istorinio konteksto, dažnai nelabai teisinga :)
O teisingas darbinio proceso padalinimas keliems gamintojams (paprastai labiau specializuotiems ir geresniems) suprantant kaip valdyti procesą ( ko mamos, matyt, nemokėjo :) ) gaunasi viskas gerai. Tikriausiai neverta dabar veltis į valdymo ir logistikos subtilybes, tačiau mūsų atveju čia iš vis jokių problemų nėra, ypač, jei atskiri meistrai norės draugiškai bendradarbiauti ir turės teigiamą požiūrį į rezultato siekimą, o ne, tik pvz, ginčysis iš principo, kas kam nepatinka ir kodėl gali nesigauti :) Kas be ko, kažkuris vienas, turės visų dalių rezultatus suvestį į galutinį produktą :)
Na, bet čia labai normalu, tarkim kastomizavimo/tiuningo atveju, kai tau diskus gamina vieni, variklį kiti, kėbulą apdorba ir dažo treti, salono apdailą ir elektroniką, bei galutinį automobilio surinkimą atlieki jau pats.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 752 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 51  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007