Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-18- 19:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 192 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: O čia
StandartinėParašytas: 2011-08-20- 19:46 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1521
Miestas: Kaunas

Kestutis ply rašė:
O čia keletas mano darbų nesusijusių su peiliais :)



Gal kartais ir prie atnaujinto Tauragės Jūros pakrantės parko prisidėjai?

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Na visada galvojau, kad
StandartinėParašytas: 2011-08-20- 20:59 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Na visada galvojau, kad neprisidėjau ir labai tuo džiaugiausi (nesinori prisidėti prie kičo ir absurdiškų darbų) :) Deja viskas daug blogiau *head* Pasirodo tikrai prisidėjau, o tiksliau mano darbai buvo pavogti ir prie skulptūros prilipdyti. Ir niekas manęs nei klausė, nei prašė. Ot taip va būna pas mus ant Lietuvos :-D

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: Na o
StandartinėParašytas: 2011-08-21- 0:39 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10043
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

Kestutis ply rašė:
Na o pasikrapsčius truputi ilgiau šiandien pavyko ir 270 sluoksnių išspausti :-D


Gera pradžia. :)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-21- 21:27 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
_Vladas_ rašė:

Kestutis ply rašė:
Na o pasikrapsčius truputi ilgiau šiandien pavyko ir 270 sluoksnių išspausti :-D


Gera pradžia. :)

Neblogai manau, nes jei paklausius mūsų Lietuvoj kalvių ąsų, kurie damaską kala, tai ko ne kiekvienas pradeda kosmosą pasakoti neva damaskinis peilis pusę metų kalamas, o neretai ir po 8 mėn. :-D

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-21- 22:04 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10043
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Apie damaskinio plieno kalimą yra atskira tema. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-22- 20:11 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1521
Miestas: Kaunas

Kestutis ply rašė:
Na visada galvojau, kad neprisidėjau ir labai tuo džiaugiausi (nesinori prisidėti prie kičo ir absurdiškų darbų) :) Deja viskas daug blogiau *head* Pasirodo tikrai prisidėjau, o tiksliau mano darbai buvo pavogti ir prie skulptūros prilipdyti. Ir niekas manęs nei klausė, nei prašė. Ot taip va būna pas mus ant Lietuvos :-D


Manyčiau šiuo atveju riba tarp kičo ir meno sunkiau nustatoma. Nesu menininkas, bet man tiek suoliukai, tiek fontano skulptūros patiko. Gaila nuotraukos liko darbiniame kompiuteryje, o aš dabar atostogose- įdėčiau kelias kolegų teismui :). O kad idėjos ar darbai vagiami, tai čia labai negerai.

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: TerMind rašė: Kestutis ply
StandartinėParašytas: 2011-08-22- 22:52 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
TerMind rašė:

Kestutis ply rašė:
Na visada galvojau, kad neprisidėjau ir labai tuo džiaugiausi (nesinori prisidėti prie kičo ir absurdiškų darbų) :) Deja viskas daug blogiau *head* Pasirodo tikrai prisidėjau, o tiksliau mano darbai buvo pavogti ir prie skulptūros prilipdyti. Ir niekas manęs nei klausė, nei prašė. Ot taip va būna pas mus ant Lietuvos :-D


Manyčiau šiuo atveju riba tarp kičo ir meno sunkiau nustatoma. Nesu menininkas, bet man tiek suoliukai, tiek fontano skulptūros patiko. Gaila nuotraukos liko darbiniame kompiuteryje, o aš dabar atostogose- įdėčiau kelias kolegų teismui :). O kad idėjos ar darbai vagiami, tai čia labai negerai.

Šiuo ir visais kitais atvejais riba tarp kičo ir meno nustatoma labai paprastai. Menu galima laikyti tokį darbą, kuris atliktas kruopščiai, su supratimu tiek techologinių atlikimo aspektų, tiek formos ir plastikos. Mano supratimu menas yra tai kas atlikta tobulai, atitinka aukščiausius kokybės standartus ir bendrą grožio supratimą. Šiuo atveju čia nėra nieko. Daugumai tikrai gražu, bet tik tiems kas nieko panašaus nėra matęs ir neturi su kuo palyginti. Dauguma žmonių šiais laikais nesupranta, kaip aplamai turi atrodyti tas kalvystės darbas ir nesugeba atskirti kalviško darbo nuo suvirinto ar lieto. Taigi, tai, kad patinka daugkam – nieko nereiškia. Formos ir plastikos atžvilgiu aplamai tragedija. Pravažiuojant gatve fontanas atrodo panašus į paukštį ir tik kai prieini prie pat ir pamatai privirintus KINIEČIŲ darbo ąžuolo lapukus ir kažkokias nukapotas šakas, supranti kad tai turėtų būti medis. O jei dar pasiskaitai aprašymą, tai tuomet gali dasiprotėti kad tie sulinkę strypai po tuo kelmu turėtų būti žalčiai. Suoliukai vaizduojantys zodiako ženklus? Koks ten zodiako ženklas galima suprasti gal tik ant dviejų- trijų suoliukų, kad kitus atskirti, vėlgi turi pasiskaityti aprašymą ir atsirinkti pagal numerius. Beje rožė ir kitos gėlytės labai taip jau ir auga po ąžuolais, tuo labiau kad ta rožė mano buvo išmesta prie gamybos atliekų kaip netinkama apyvartai. O kitos gėlytės taippat mano darytos, dar pačiais pirmaisiais mano kalviavimo metais. Kaip jos atsidūrė to atseit menininko rankose smulkiai nepasakosiu, tik galiu pasakyti, kad jis jas nukniaukė iš mano buvusių įmonės patalpų, kaip ir dar daug kitokio šlamšto. Taigi apibendrinant, nematau ten nei kokybės, nei grožio, nei tnkamų formų, nei plastikos, nei kruopštaus darbo, jei jau toks menininkas nesugeba pats ąžuolo lapukų nusikalti, tai neturiu išvis ka pasakyti...

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Labai įdomus komentaras
StandartinėParašytas: 2011-08-23- 14:36 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1521
Miestas: Kaunas

Labai įdomus komentaras *2thumbs* Eilinio stebėtojo (tokio kaip aš) akimis viskas ten gerai. Tikrai niekas nekreipia tiek dėmesio į detales. O šiais stilizacijos mene laikais ir tie žalčiukai ar zodiako figūros atrodo visai priimtinai. O rožių prie ąžuolo aš net nepamačiau *pack* ... Kitą kartą būsiu įdėmesnis.


_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-23- 22:45 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
TerMind rašė:

Tikrai niekas nekreipia tiek dėmesio į detales. O šiais stilizacijos mene laikais ir tie žalčiukai ar zodiako figūros atrodo visai priimtinai.


Dėmesio nekreipia, nes nesupranta į ka tą dėmesį kreipti :-/ O tokiais gražiais žodžiais, kaip ,,stilizacija, modernismas, abstrakcija ir t.t." dangstosi tinginiai, pagyrūnai ir nemokšos už tėvų lašinius baigę dailės akademiją ir mokantys tik liežuviu malti :) Jau seniai esu suprates vieną paprastą tiesą, jei nori, kad tave visi vadintų menininku turi garsiai šaukti, kad toks esi, ir lysti žmonėms į akis tol kol jie tuo patikės ir visai nesvarbu, kad gamini tikrą š... , juk jį galima vadinti ir stilizuotu kalnu :-D Bet tokie meninininkai ir jų vardai bei darbai užmirštami tą pačią minutę, kai jie nustoja girtis ir apie save šaukti :-B
Jei didieji senovės menininkai, kurie kūrė tikrą meną, būtų taip darę, tai būtų labai trumpai tegyvenę (iki pirmo š.... darbo) :) jų darbai būtų seniai užmiršti ir nebūtų ką muziejuose eksponuoti...

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-23- 23:16 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Kestutis ply rašė:
O tokiais gražiais žodžiais, kaip ,,stilizacija, modernismas, abstrakcija ir t.t." dangstosi tinginiai, pagyrūnai ir nemokšos už tėvų lašinius baigę dailės akademiją ir mokantys tik liežuviu malti <...>
Jei didieji senovės menininkai, kurie kūrė tikrą meną, būtų taip darę, tai būtų labai trumpai tegyvenę (iki pirmo š.... darbo) :) jų darbai būtų seniai užmiršti ir nebūtų ką muziejuose eksponuoti...


Na kalbi iš savo varpinės... Galėtum papasakoti 'pagyrūnams' S. Dali, P. Picaso ar Lucian Freud apie "stilizaciją, modernizmą ir abstrakciją" tik, kad jie jau mirę, o jų darbai kabo Luvre ir kituose iškiliausiuose pasaulio muziejuose, o L. Freud darbas po jo mirties (prieš mėnesį mirė) parduotas už 'niekingus' 36 000 000 dolerių...S. Dali ekspozicija Londone keičiasi kai eini per ją - (juda sienos ar sukuriamos kitokios iliuzijos) - vieniems tai super! (man pvz.), o teko matyti 'fyfų' kurioms tai atrodė šššš... ir didžiausią nepasitenkinimą jų veiduose kai apsauga pasakė, kad fotografuotis draudžiamą (tada sekė pasakymas - 'tai ko mes čia iš viso ėjom').
Nepriimk to kaip įžeidimo, tačiau menas yra pernelyg plati savoka, kad įspraustum jį į rėmus - kas vienam menas, kitam tik pasityčiojimas, bet tame ir yra jo esmė - mes skirtingi ir negalima spręsti už kitus pagal savo kurpalį...;) Kaip sakoma dėl spalvos, skonio, kvapo ir muzikos nesiginčyjama, nes tai skirtumas apspręstas kiekvieno iš mūsų fiziologijos jau gimstant...

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: GAdas rašė: Kestutis ply
StandartinėParašytas: 2011-08-24- 21:45 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
GAdas rašė:
Kestutis ply rašė:
O tokiais gražiais žodžiais, kaip ,,stilizacija, modernismas, abstrakcija ir t.t." dangstosi tinginiai, pagyrūnai ir nemokšos už tėvų lašinius baigę dailės akademiją ir mokantys tik liežuviu malti <...>
Jei didieji senovės menininkai, kurie kūrė tikrą meną, būtų taip darę, tai būtų labai trumpai tegyvenę (iki pirmo š.... darbo) :) jų darbai būtų seniai užmiršti ir nebūtų ką muziejuose eksponuoti...


Na kalbi iš savo varpinės... Galėtum papasakoti 'pagyrūnams' S. Dali, P. Picaso ar Lucian Freud apie "stilizaciją, modernizmą ir abstrakciją" tik, kad jie jau mirę, o jų darbai kabo Luvre ir kituose iškiliausiuose pasaulio muziejuose, o L. Freud darbas po jo mirties (prieš mėnesį mirė) parduotas už 'niekingus' 36 000 000 dolerių...S. Dali ekspozicija Londone keičiasi kai eini per ją - (juda sienos ar sukuriamos kitokios iliuzijos) - vieniems tai super! (man pvz.), o teko matyti 'fyfų' kurioms tai atrodė šššš... ir didžiausią nepasitenkinimą jų veiduose kai apsauga pasakė, kad fotografuotis draudžiamą (tada sekė pasakymas - 'tai ko mes čia iš viso ėjom').
Nepriimk to kaip įžeidimo, tačiau menas yra pernelyg plati savoka, kad įspraustum jį į rėmus - kas vienam menas, kitam tik pasityčiojimas, bet tame ir yra jo esmė - mes skirtingi ir negalima spręsti už kitus pagal savo kurpalį...;) Kaip sakoma dėl spalvos, skonio, kvapo ir muzikos nesiginčyjama, nes tai skirtumas apspręstas kiekvieno iš mūsų fiziologijos jau gimstant...

Nesupyk, bet arba tamsta puoli komentuoti, neperskaites iki galo, arba turi bėdą su teksto suvokimu :)
Aš čia kalbėjau apie šiuolaikinius ,,menininkus", tipo tokius kur vamzdžius prie Neries stato, nebent pats toki meną vertini :) Ir dar, yra didelis skirtumas tarp pagyrūno ir žmogaus žinančio savo vertę ;-)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-24- 23:12 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Kestutis ply rašė:
Nesupyk, bet arba tamsta puoli komentuoti, neperskaites iki galo, arba turi bėdą su teksto suvokimu :)
Aš čia kalbėjau apie šiuolaikinius ,,menininkus", tipo tokius kur vamzdžius prie Neries stato, nebent pats toki meną vertini :) Ir dar, yra didelis skirtumas tarp pagyrūno ir žmogaus žinančio savo vertę ;-)


Na kiek perskaičiau nebuvo užuominos į Nerį ir jos vamzdį nebent tau žalčiai su juo asocijuojasi :) Kaip jau sakiau meno supratimas savitas dalykas, o patarlę apie puodą pats žinai ;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: GAdas rašė: Kestutis ply
StandartinėParašytas: 2011-08-25- 19:04 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
GAdas rašė:
Kestutis ply rašė:
Nesupyk, bet arba tamsta puoli komentuoti, neperskaites iki galo, arba turi bėdą su teksto suvokimu :)
Aš čia kalbėjau apie šiuolaikinius ,,menininkus", tipo tokius kur vamzdžius prie Neries stato, nebent pats toki meną vertini :) Ir dar, yra didelis skirtumas tarp pagyrūno ir žmogaus žinančio savo vertę ;-)


Na kiek perskaičiau nebuvo užuominos į Nerį ir jos vamzdį nebent tau žalčiai su juo asocijuojasi :) Kaip jau sakiau meno supratimas savitas dalykas, o patarlę apie puodą pats žinai ;)

Aha, akivaizdu, kad užuomina į P.Picaso ir S.Dali tikrai buvo :) Matom tą ką norim matyti ;-)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Prieštarauju. Vamzdis ant
StandartinėParašytas: 2011-08-25- 20:58 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas

Prieštarauju. Vamzdis ant Neries kranto yra menas: "menas vogti pinigus dideliais mastais nekalta veido išraiška ir likt nenubaustam". Tą "Neries vamzdį" reikia išsaugoti ateities kartoms, kad parodyti, kaip paminklą, kokie laikai buvo (tikiuosi, mūsų vaikai gyvens geresniais laikais :), kai tokių dalykų nebebus. Atsiprašau už offtopą :)



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O.Benderis rašė:
StandartinėParašytas: 2011-08-25- 21:45 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
O.Benderis rašė:

Prieštarauju. Vamzdis ant Neries kranto yra menas: "menas vogti pinigus dideliais mastais nekalta veido išraiška ir likt nenubaustam". Tą "Neries vamzdį" reikia išsaugoti ateities kartoms, kad parodyti, kaip paminklą, kokie laikai buvo (tikiuosi, mūsų vaikai gyvens geresniais laikais :), kai tokių dalykų nebebus. Atsiprašau už offtopą :)



:) Teisingai :D O šiaip tai tu teisus, - ne į temą čia mes, gal geriau būtų nesusijusias su tema žinutes perkelti į rubriką "Pokalbiai prie alaus"?

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 192 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007