Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 16:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 463 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011-01-04- 20:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-28- 15:00
Pranešimai: 114
Miestas: Kaunas
Ačiū visiems už pagalbą.
Labai geras piešinukas, Vladai, man visada buvo paslaptis, kaip ta kirvio galva ant koto užmauta turi būti, o dabar viskas aišku. Blogas, kuri abu žiūrinėjam irgi labai neblogas, jei kas dar neskaitinėjot, tai rekomenduoju.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kykas rašė: Labai geras
StandartinėParašytas: 2011-01-04- 20:40 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Kykas rašė:
Labai geras piešinukas, Vladai, man visada buvo paslaptis, kaip ta kirvio galva ant koto užmauta turi būti, o dabar viskas aišku.


Tik reikia turėti minty, kad ši schema tinka turistiniams t.y. "universaliems" kirvukams, nes specializuoti, pvz. dailidės, įsodinami kiek kitaip.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kykas, o kaip tau Gransfors
StandartinėParašytas: 2011-01-08- 2:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-07- 11:23
Pranešimai: 71
Miestas: Kaunas
Kykas, o kaip tau Gransfors Bruks firma? Ar girdeta? Jie gamina daug "stabiliau" uz varna ir tikrai prieinama kaina Lietuvoje. TGP jais prekiauja: http://www.tgp.lt/index.php?cPath=224&o ... 877b124829

Galiu pasakyti fantastiski kirviai, pats esu laikes rankoje bene visus modelius, dirbes esu su drozejo "Carving" kirviu, kurio viena asmenu puse yra labiau uzleista, kita stacia, Fantastiskas reikalas, aiku kaina irgi nebloga, bet pigiau uzsieni nerasi - ziurejau :)

Kalbant apie kirvius Lietuvoje, is tiesu gaila, kad taip mazai pristatomi kokybiski kalviu darbo kirviai. Kazkodel dabar geras kirvis - fiskaras, nors tai nieko daugiau kaip marketinis triukas, fiskarai nors ir tvirti, patikimi, taciau kirviu pasauli tikrai nedominuoja. Manau, kad kirvukui svarbiausia funcionalumas. O funkcijos pigiame plastmasiniame gremozdiskame dekle tikrai nematau. Vienintelis padorus dekliukas teikiamas su fiskaru yra prie jo maziausio "hatchet" modelio, kuris turetu kabintis prie dirzo. Bet kirvio tampymosi prie dirzo as apskritai nematau prasmes. Tad manau verta pasidomet tokiais gamintojais kaip minetas Gransfors Bruks ir Wetterlings :) ir atsisakyt mass production isreklamuotu gaminiu


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sveikas Milius, Nu matai,
StandartinėParašytas: 2011-01-08- 16:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-28- 15:00
Pranešimai: 114
Miestas: Kaunas
Sveikas Milius,
Nu matai, kadangi alga tik viena, o pomėgių daug (ir dauguma nelabai pigūs)- aš linkęs rinktis kokybiškus daiktus už prieinamą kainą.
Prestižo aš nesivaikau. Gransfors Bruks kirvuko kaina 215lt, o Husqvarna 89lt. tai jau beveik 2,5 karto kainos skirtumas. Klausimas ar Gransfors Bruks kirvukas tikrai yra 2,5 karto geresnis, ar man teks mokėti už tai, kad jie gamina stabiliai gerus kirvius (kokybės kontrolė), o Husqvarna kartais visaip padaro... Jei siųsčiausi paštu šis argumentas būtų labai rimtas, o dabar jis man neaktualus, nes iščiupinėsiu krūvą kirvukų ir pasirinksiu kokybiškiausią.
Funkcionalumu vienas kitam nenusileidžia. štai šio blogo http://woodtrekker.blogspot.com/2010/10 ... eview.html
autorius lygino būtent šiuos du kirvukus ir nerado jokių esminių skirtumų, o tik kainą.
Galiausiai pasiliko Husqvarna, kaip savo pagrindinį įrankį...

Kainos skirtumas 126lt, o čia jau beveik galima didelį SAK arba pjūkliuką + mora, kirvukui į kompaniją paimt... Mano galva- rimtas argumentas.

PS. tavo paraše pamačiau "BushcraftLT", bet tokio tinklapio nerandu- kas per apgavystė :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: puslapis kuriamas, bet
StandartinėParašytas: 2011-01-12- 23:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-07- 11:23
Pranešimai: 71
Miestas: Kaunas
:D puslapis kuriamas, bet kadangi irgi pomėgių daugiau nei laisvo laiko viskas vyksta labai lėtai!

Ką aš galiu pasakyt, nusipirkai tikrai labai gerai! Nes iš tikro tie kirviai ne taip daug ir skiriasi. Aš pats kiek mačiau, tai varnos kirvukai parduotuvėse pasitaikydavo kreivokai sumontuoti ant kotų ar kitos smuklios į akis krentančios bėdos. O jei turėjei progą apžiūrėt pirkinį, neabejoju nusipirkai gerą daiktą! Sėkmės naudojant ir leisk žinot įspūdžius ;) dar geriau su nuotraukom :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kykas rašė: ar man teks
StandartinėParašytas: 2011-01-15- 14:50 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 14:23
Pranešimai: 408
Miestas: Kaunas

Kykas rašė:
ar man teks mokėti už tai, kad jie gamina stabiliai gerus kirvius (kokybės kontrolė), o Husqvarna kartais visaip padaro
Blogesnė ar geresnė kokybė gali pasitaikyti pas bet kuri gamintoją. Gransfors'e dirba 12 kalvių ir kiekvienas ant savo gaminio kaip taisykle palieka savo inicialus. Čia panašiai kaip virėjos virtuvėje, kiekviena šeimininkė virdama sriubą iš tų pačių ingridientų išvirs skirtingo skonio sriubą. Perkant kirvi ir žinant kalvio inicialus gali išsirinkti butent jo gaminį. Nors tiek Granforsas, Hultafors ir wetterligas yra skirtingos kompanijos bet yra vieno šeimininko, tad kazkiek galima spresti ir apie kokybes sistema. Beje kaip tik mačiau prekyboje Husquarnos kirvius su Wtterlingo įspaudu.

Keletas nuorodu.


http://vimeo.com/3518488


http://www.youtube.com/watch?v=qdwZnuX8nBU&feature=related



Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-01-15- 21:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-07- 11:23
Pranešimai: 71
Miestas: Kaunas
Tikrai nežinojau, kad tai to pačio savininko įmonės. Geras. Yra žmonių žinančių ką daro...

Čia nuoroda į video kuriame Gransfors'o direktorius kalba apie kokybę ir vertybes kuriomis vadovaujasi:
http://www.dolectures.com/speakers/spea ... iel-branby


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-01-15- 21:25 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2010-11-12- 18:35
Pranešimai: 516
Miestas: Jurbarkas
O kuo jum rusiški is Ū8kalti nepatinka? Naudojuos tokiu ,,virtuviniu-iškylų" jau 5metai ir nesiskundžiu,ir kainavo27lt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ričardas rašė: O kuo jum
StandartinėParašytas: 2011-01-16- 0:21 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Ričardas rašė:
O kuo jum rusiški is Ū8kalti nepatinka? Naudojuos tokiu ,,virtuviniu-iškylų" jau 5metai ir nesiskundžiu,ir kainavo27lt.

Žmonės įvairūs ir poreikiai jų įvairūs. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ričardai, nepraeinu aš
StandartinėParašytas: 2011-01-17- 12:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-07- 11:23
Pranešimai: 71
Miestas: Kaunas

Ričardai, nepraeinu aš pro šalį ir rusiškus, aną savaitgalį už 22lt du nusipirkau, gaila kad neliks jie pas mane, keliauja į Zarasus draugui. Mano drožinėjimo kirvis kaip tik toks ir yra, užgrūdintas labai gerai, išsigalandu kaip britvą ir pamirštu kada galąsti reikia. Čia nuotrauka kai tik užmontavau galvą:



o čia prieš tai:



Tikrai neblogiau aštrumą laiko nei švedas, bet tokių nėra daug aplinkui, o jei nori ištikimo draugo visam gyvenimui 200lt yra niekis. Aš draugei Kalėdom rankinuko ieškojau.......... tai patylėsiu kiek kainuoja daiktai kuriuos išmes po kelių metų.......



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kažkodėl man atrodo, kad
StandartinėParašytas: 2011-01-17- 13:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
Kažkodėl man atrodo, kad viniatraukis turi koto link žiūrėti :)

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Na rankines ir kvepalus
StandartinėParašytas: 2011-01-17- 13:53 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2010-11-12- 18:35
Pranešimai: 516
Miestas: Jurbarkas
Na rankines ir kvepalus įsigyti pačios moters privilegija,nebent perki jau naudojama arba žinai,kad nori butent to


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-01-17- 15:13 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Silkinas rašė:
Kažkodėl man atrodo, kad viniatraukis turi koto link žiūrėti :)

Ir man taip atrodo. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O man atrodo kitaip
StandartinėParašytas: 2011-01-17- 16:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-07- 11:23
Pranešimai: 71
Miestas: Kaunas

O man atrodo kitaip :D :D Pailiustruosiu kaip būtų atrodęs kirvis teisingai uždėjus galvą:



O kadangi nenorėjau kirvio su išneštu į priekį smaigaliu nusprendžiau daryti taip:



o vinims traukyti yra replės ;) tėvas norėjo užvirinti ta skylė, bet atsisakiau tokio plano gadinti galvą, gal kada sugalvosiu atsukti būtent taip. Bet kol kas tegul būna "atbulvyžis" :D



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O kaip su pleištu gaunasi ?
StandartinėParašytas: 2011-01-17- 16:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
O kaip su pleištu gaunasi ? Platėjantis galas tai kitoje pusėje.

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 463 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007