Vieta pokalbiams apie kalvystę kaip amatą, apie kalvių meistriškumą ir darbų meniškumą
Atsakymo rašymas

Mano video pamokos.

2018-03-16- 17:19

Sveiki, ketinu, kas savaitę išleisti po naują video. Žinoma tik tokiu atvėju jeigu kažkas apskritai žiūrės. :D Kalbėsiu apie įrankius, kalimo technikas, metalus ir t.t., žinoma ir demonstruosiu atliekam darbą. Tikrai nenoriu pasirodyti žinąs viską, nes taip tikrai nėra. Esu hobijistas ir tik visai nesenai pradėjau domėtis kalvystės amatais. Bet jau turimas savo žinias galiu pasidalinti ir su kitais.

Pirmas video

Re: Mano video pamokos.

2018-03-17- 20:47

Puiki iniciatyva :liuks: ir, jeigu pakaks kantrybės, padaryti seriją filmukų, tai bus ko gero pirmas toks projektas forume. O kalvę tai geriau jau prieš kitą seriją išsišluok, ne prieš vasarą :E , "košernesnis” vaizdelis bus :D

Re: Mano video pamokos.

2018-03-17- 21:30

Visai linksma buvo pažiūrėti :D :liuks: . Sakyčiau reikėtų filmuoti konkrečias "serijas" .Tarkim užbaigi iki galo žaizdrą, tada ir nufilmuoji apie jį. Padarai ventiliatorių , nufilmuoji ir t.t.

Re: Mano video pamokos.

2018-03-18- 13:49

Nerukau rašė:Puiki iniciatyva :liuks: ir, jeigu pakaks kantrybės, padaryti seriją filmukų, tai bus ko gero pirmas toks projektas forume. O kalvę tai geriau jau prieš kitą seriją išsišluok, ne prieš vasarą :E , "košernesnis” vaizdelis bus :D

Dėl betvarkės, tai tikrai greičiau nei iki vasaros susitvarkysiu. Nes jau gan sudėtinga darosi dirbti. :D
Sephas rašė:Visai linksma buvo pažiūrėti :D :liuks: . Sakyčiau reikėtų filmuoti konkrečias "serijas" .Tarkim užbaigi iki galo žaizdrą, tada ir nufilmuoji apie jį. Padarai ventiliatorių , nufilmuoji ir t.t.

Tokių seriju tikrai ketinu daryti. :)
Atsakymo rašymas