Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-24- 19:55

Desantas rašė:O tai DARKnives pasirodė užimtas ar tiesiog per brangu būtų registruoti pavadinimą klaustukas.

Tiesiog minėtas pavadinimas principinai buvo panaudotas projekto pavadinimui, o ne juridinio gamintojo vienetui, kaip kad kai kam pasirodė. Tai, kad nekiltų nesusipratimų dėl projekto dalyvių, buvo nuspręsta jo atsisakyti. Tai nesusiję nei su registracija, nei su pinigais :)

Desantas rašė:O kaip jie rankoje guli? Mano manymu 1.1 turėtų geriausiai įsilieti į delną dėl lenktų kriaunų. Pats kažko tokio visai norėčiau EDC.

Rankoje guli puikiai. Tiesa, tokiose rankose kaip mano :) Kadangi neturiu skirtingų rankų modelių kolekcijos (o ir projektuoti tokio dydžio peilį mažoms rankoms nematau prasmės), projektavime buvo remtasi mano (+-) dydžio ranka.
Kas liečia EDC (pats nešioju), jo gabaritai ir svoris ne visiems gali būti priimtini, būtent kaip EDC. Čia reikia žiūrėti individualiai. Kad ir parodoje.

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-24- 21:40

Loptar rašė:
Desantas rašė:O tai DARKnives pasirodė užimtas ar tiesiog per brangu būtų registruoti pavadinimą klaustukas.

Tiesiog minėtas pavadinimas principinai buvo panaudotas projekto pavadinimui, o ne juridinio gamintojo vienetui, kaip kad kai kam pasirodė. Tai, kad nekiltų nesusipratimų dėl projekto dalyvių, buvo nuspręsta jo atsisakyti. Tai nesusiję nei su registracija, nei su pinigais :)

Desantas rašė:O kaip jie rankoje guli? Mano manymu 1.1 turėtų geriausiai įsilieti į delną dėl lenktų kriaunų. Pats kažko tokio visai norėčiau EDC.

Rankoje guli puikiai. Tiesa, tokiose rankose kaip mano :) Kadangi neturiu skirtingų rankų modelių kolekcijos (o ir projektuoti tokio dydžio peilį mažoms rankoms nematau prasmės), projektavime buvo remtasi mano (+-) dydžio ranka.
Kas liečia EDC (pats nešioju), jo gabaritai ir svoris ne visiems gali būti priimtini, būtent kaip EDC. Čia reikia žiūrėti individualiai. Kad ir parodoje.


Dar durnas klausimas ar peilis būtų gaminamas pagal užsakymą ar išleista ribotą serija ir reikia skubet gaudyt kol dar yra? Ir dar kokia kaina už tokius šedevrus?

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-24- 22:02

Desantas rašė:Dar durnas klausimas ar peilis būtų gaminamas pagal užsakymą ar išleista ribotą serija ir reikia skubet gaudyt kol dar yra? Ir dar kokia kaina už tokius šedevrus?

Klausimas visai nedurnas :)
Peiliai, pavaizduoti nuotraukose, visi turi savininkus. Kita "partija", tobulinimai arba individualūs užsakymai bus galimi po naujų metų, po foruminio projekto pabaigos.


Rimtai besidominantys kainodaros klausimais geriau į AŽ.

P.S.
Be visa ko, dabar yra puiki proga gyvai apžiūrėti parodoje, ištaikysim kokį laiką, kad būtų galima iščiupinėti ir suformuoti savo nuomonę. Nes nuotraukose statinis vaizdas, nesimato ir nesijaučia apdailos niuansų.

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-24- 23:24

Sauniai padirbeta,saunuoliai.Norisi greiciau pamatyti gyvai.

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-25- 0:03

Ne, Loptar ir Balt, jūs žiaurūs. v1 man jau naktim sapnuojasi. Ypač geležtės geometrija.

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-25- 7:29

Nors ir mačiau dalį gamybos proceso, niekaip negaliu patikėti kad peiliai jau pagaminti :) Tikiuosi parodoje pavyks ir pačiupinėti :)

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-25- 11:23

Šauniai atrodo !

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-25- 21:59

Pagarba meistrams

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-25- 23:52

Kai i ranka paemi tai visai pasaulis susisuka.... puikus darbas!

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-26- 11:55

Ar ne per drąsiai pasakyta ,,Pilnai rankų“ darbo. Nereiktų užmiršti ir tų staklių kurios padarė didžiumą darbo. Ne bent, jei visos detalės padarytos dildės pagalba, o ašmenys suvesti iš rankos. Juk ir ,,Lego“ konstruktorius ne su kojomis renkamas.
O taip tai čia daugiau inžinieriaus konstruktoriaus nuopelnas. Surinkti tiksliai staklių ,,sudrožtas" ir sugręžtas detales nereikia jokių ypatingų įgūdžių.
Ir kur tas rankinis graviravimas, aš kaip ir nematau

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-26- 12:24

Algirdas rašė:Ar ne per drąsiai pasakyta ,,Pilnai rankų“ darbo. Nereiktų užmiršti ir tų staklių kurios padarė didžiumą darbo. Ne bent, jei visos detalės padarytos dildės pagalba, o ašmenys suvesti iš rankos. Juk ir ,,Lego“ konstruktorius ne su kojomis renkamas.
O taip tai čia daugiau inžinieriaus konstruktoriaus nuopelnas. Surinkti tiksliai staklių ,,sudrožtas" ir sugręžtas detales nereikia jokių ypatingų įgūdžių.
Ir kur tas rankinis graviravimas, aš kaip ir nematau


...o čia priėjo Algirdas... :D XD

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-26- 12:46

Algirdas rašė:Ar ne per drąsiai pasakyta ,,Pilnai rankų“ darbo. Nereiktų užmiršti ir tų staklių kurios padarė didžiumą darbo. Ne bent, jei visos detalės padarytos dildės pagalba, o ašmenys suvesti iš rankos. <...>

Ne per drąsiai. Tos staklės, kurios darė "didžiumą" darbo, visos valdomos rankomis (tekinimo, frezavimo, pjovimo, plokščio šlifavimo). Bolsterio atskyrimas ant V1.1 kaip tik dildėm ir padaryta. Čia nėra nei lazerio, nei EDM, nei CNC. O ašmenys, kas be ko, suvesti rankomis, beto, pas V3, ne taip ir paprastai :) Zapadlo ...

Algirdas rašė:O taip tai čia daugiau inžinieriaus konstruktoriaus nuopelnas. Surinkti tiksliai staklių ,,sudrožtas" ir sugręžtas detales nereikia jokių ypatingų įgūdžių.

Aš ir nematau, kad reiktų ypatingų įgūdžių. Bėda tik ta, kad šiuo atveju čia nėra nei 1 tiksliai staklių ,,sudrožtos" ir sugręžtos" detalės.
Zapadlo, ne?
Čia viena iš priežaščių, kodėl man nei karto neįdomūs serijiniai peiliai -> nesugebėjimas netgi surinkti kokybiškai :)tiksliai staklių ,,sudrožtų" ir sugręžtų detalių.

Algirdas rašė:Ir kur tas rankinis graviravimas, aš kaip ir nematau

V1.1 dalis rankenos praeita rankiniu boru, suformuojant tokį paviršių, koks yra.

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-26- 13:20

GAdas rašė:
Algirdas rašė:Ar ne per drąsiai pasakyta ,,Pilnai rankų“ darbo. Nereiktų užmiršti ir tų staklių kurios padarė didžiumą darbo. Ne bent, jei visos detalės padarytos dildės pagalba, o ašmenys suvesti iš rankos. Juk ir ,,Lego“ konstruktorius ne su kojomis renkamas.
O taip tai čia daugiau inžinieriaus konstruktoriaus nuopelnas. Surinkti tiksliai staklių ,,sudrožtas" ir sugręžtas detales nereikia jokių ypatingų įgūdžių.
Ir kur tas rankinis graviravimas, aš kaip ir nematau


...o čia priėjo Algirdas... :D XD


...ir eilinį kartą praleido gerą progą patylėti... 8(

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-26- 13:24

tai tegu tie kurie nori grynai rankų darbo peilio patys ima dildę į rankas ir pabando bent jau geležtės nuolydžius tvarkingus padaryt, manau greitai gerbti kitų darbą pradėtų.

Re: Dainius (Balt) ir Robertas (Loptar) bendradarbiavimas

2014-08-26- 13:26

Prie ko čia dildė!? Su dilde bus jau dildės darbas XD
Tegul daro nagais ir dantimis :)
Atsakymo rašymas