Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Prastai. Bandžiau siūti iš

2011-10-18- 22:01

Prastai. :) Bandžiau siūti iš namuose turimų odos atraižų nesigavo. Mečiau tą reikalą ir nusipirkau AIC'e. :)

Dirbant, analizuojant

2011-10-18- 22:26

Dirbant, analizuojant nesėkmes, pavyks ir su oda susitvarkyti.

Šio vakaro gaminys. Geležtė

2011-11-10- 20:42

Šio vakaro gaminys. :)

Geležtė Lauri Fisherman 83x23mm. Kotas iš poliesterio(Poly Snowleopard) ir vulcanized fiber(nežinau kaip išversti :) ).


   

Originalus peiliokas išėjo

2011-11-10- 20:53

Originalus peiliokas išėjo :) Beje, rankena gerai žiūrisi.

Peilio kotas pačiam maloni

2011-11-10- 21:13

Peilio kotas pačiam maloni staigmena kaip gavosi. Dar neteko dirbti su poliesteriu. :)

Graži rankena gavosi! Tik

2011-11-10- 21:21

Graži rankena gavosi! *thumb*

Tik nuotraukos tamsokos... :(

_Vladas_ rašė: Tik nuotraukos

2011-11-10- 22:01

_Vladas_ rašė:Tik nuotraukos tamsokos... :(


Kitą kartą pasistengsiu įdėti geresnės kokybės nuotraukas. :)

Geležtė Lauri SS Kitchen

2012-01-14- 18:44

Geležtė Lauri SS Kitchen Mini, kotas iš šermukšnio su raudono plastiko tarpine, „bolsteris“ iš bronzos.

Per žioplumą kreivai įsodinau į kotą geležtę. *head* Kai pastebėjau jau buvo vėlu ką tvarkyti kotas jau buvo beveik baigtas formuoti. Bet manau tai galima laikyti ergonomišku sprendimu padedančiu patogiau lupti bulves ir pan. ;)

 

   

Kaip kūrybinis bandymas -

2012-01-15- 3:35

Kaip kūrybinis bandymas - kodėl gi ne. :)
Nors šiaip jau tokiai mažai geležtei dėti metalinę atramą nėra prasmės. Ir su rankenos dizainu aš asmeniškai dar padirbėčiau. ;)

_Vladas_ rašė: Ir su rankenos

2012-01-15- 11:45

_Vladas_ rašė:Ir su rankenos dizainu aš asmeniškai dar padirbėčiau. ;)


Turit galvoje paplonint šonus? Ar ką kitą?

Pamėginau šiek tiek

2012-01-15- 15:50

Pamėginau šiek tiek „palengvinti“ peiliuko kotą. Dabar jis žymiai patogiau guli rankoje ir geležtės kreivumas ne taip krenta į akis. :)

 

   

Aš peiliuką dar gerokai

2012-01-18- 8:48

Aš peiliuką dar gerokai ploninčiau iš šonų (nuo vidurio link galų, bačkutės forma) Peiliukas gi virtuvinis, mažas, su juo jokių jėgos darbū nedarysi, tai kam tada tokį storą laikyti? :)
Prie viso to, dar keisčiau formą bent jau taip:
Paveikslėlis

Dėkui. Pamėginsiu pataisyti

2012-01-18- 16:17

Dėkui. Pamėginsiu pataisyti artimiausiu metu.

Linuks rašė: Aš peiliuką dar

2012-01-22- 10:58

Linuks rašė:Aš peiliuką dar gerokai ploninčiau iš šonų (nuo vidurio link galų, bačkutės forma) Peiliukas gi virtuvinis, mažas, su juo jokių jėgos darbū nedarysi, tai kam tada tokį storą laikyti? :)

Prie viso to, dar keisčiau formą bent jau taip:

Paveikslėlis

Trečias koto variantas. :)

 

http://knives.lt/node/4961#co

2012-01-28- 14:30

http://knives.lt/node/4961#comment-12749 Šito peilio kotas buvo nepatogus (per daug masyvus), tai šiandiena jį performavau. Dabar tapo žymiai patogesnis.

 

   
Atsakymo rašymas