Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Nr 15 skurlupys? Manau kad

2012-03-19- 17:41

Nr 15 skurlupys? Manau kad nelabai tinkamas skurai lupt...

Žiūrint kieno lupsi...

2012-03-19- 17:48

Žiūrint kieno lupsi... :-D

Varle veziams

2012-03-19- 17:57

Varle veziams :D

Na sutinku, kad geležtė

2012-03-19- 22:29

Na sutinku, kad geležtė trumpoka, bet plieno tik tiek belikę buvo :( Kita vertus, lapę, zuikį ar kokį kitą mažesnį žvėrį lupti tikrai tinka. ;)

Tinka tikrai smulkiajai

2012-03-19- 22:37

Tinka tikrai smulkiajai faunai
Zuikis,lape,kiaune ,bebras,usas

Nu jo, dramblio su tokiu

2012-03-19- 22:59

Nu jo, dramblio su tokiu nenužievinsi :-D :-D :-D

Kestutis ply rašė: Nu jo,

2012-03-19- 23:45

Kestutis ply rašė:Nu jo, dramblio su tokiu nenužievinsi :-D :-D :-D


XD XD XD Už tai stipriai išgasdinsi :D :D :D

Kestutis ply rašė: Nu jo,

2012-03-20- 10:22

Kestutis ply rašė:Nu jo, dramblio su tokiu nenužievinsi :-D :-D :-D

Dramblio sogdinimo is skuros procedura
Pririsi drambly uz uodegos prie medzio ir parodai pele
dramblys pabega skura lieka :-D

Nu nepabandzius ner ko

2012-03-20- 10:28

Nu nepabandzius ner ko gincytis. O ir smulkiai faunai man norisi ilgesnes geleztes. Atpjaut prikepusias vietas trumpais pjovimais sakyciau nepatogu, pakist po oda padaryt istisini pjuvi irgi ne kas. Ir nosis man labiau patinka truputi nuleista, ne laivelio formos, kad butu smaigalys. Kitas dalykas sernui, tada norisi uzkeltos nosies. Nu bet cia mano asmenine nuomone.

ERA rašė: Dramblio sogdinimo

2012-03-20- 19:16

ERA rašė:Dramblio sogdinimo is skuros procedura
Pririsi drambly uz uodegos prie medzio ir parodai pele
dramblys pabega skura lieka :-D

Čia jau žiūrint kokią pelę rodysi... dramblys gali arba pabėgti arba iš juoko numirti :-D :-D :-D

Kestutis ply rašė: ERA rašė:

2012-03-20- 21:04

*2thumbs*
Kestutis ply rašė:
ERA rašė:Dramblio sogdinimo is skuros procedura
Pririsi drambly uz uodegos prie medzio ir parodai pele
dramblys pabega skura lieka :-D

Čia jau žiūrint kokią pelę rodysi... dramblys gali arba pabėgti arba iš juoko numirti :-D :-D :-D

*2thumbs*

reychico rašė: Nu

2012-03-20- 23:34

reychico rašė:Nu nepabandzius ner ko gincytis. O ir smulkiai faunai man norisi ilgesnes geleztes. Atpjaut prikepusias vietas trumpais pjovimais sakyciau nepatogu, pakist po oda padaryt istisini pjuvi irgi ne kas. Ir nosis man labiau patinka truputi nuleista, ne laivelio formos, kad butu smaigalys. Kitas dalykas sernui, tada norisi uzkeltos nosies. Nu bet cia mano asmenine nuomone.


Taip ir atsirado posakis "kiekvienam savo" ;) Man patogu laikyti pirštą prie geležtės smaigalio lupant lapę ir darant mažus pjūvius; tam patogu trumpa geležtė. Su ištisiniu pjūviu problemų irgi kaip ir neiškildavo :) ...kiekvienam savo....

Prieš metų pabaigą reikia

2012-11-22- 22:43

Prieš metų pabaigą reikia ataskaitą duoti ;) :)


Nr. 17
Elyga

    Geležtė: plienas 95x18 (tarybinė medžioklinė geležtė), HRC ~61; Kriaunos:

    1. Klevo (Acer plantanoides) gumbas ir Juodoji palmė (Borassus flabellifer);

    2. Kita - nerūdijantis plienas (garda 3 mm), titanas (skarda 1,5 mm), vulkanizuotos tarpinės, impregnuota tungų aliejuje 24 h.



  

Peiliukas iš likusio plieno

2012-11-22- 22:46

Peiliukas iš likusio plieno atraižos - be aiškios paskirties (nors austres atidarinėti labai patogus)


Nr. 18
Alien

    Geležtė: plienas 1095, HRC ~58 ; Kriaunos:

    1. Mahogany (Swietenia macrophylla);

    2. Kita - 'akys' iš nerūdijančio plieno (4 mm), 'nosis' - molibdenas (4 mm), raudona vulkanizuota tarpinė, impregnuota tungų aliejuje 24 h. Makštos iš amerikinio kedro (baisiai minkštas medis, matosi įspaudos) su magnetiniu laikikliu. Ateivio kūnas ir žvaigždės iš stroncio aliuminato - naktį šviečia.



  

Vienas natyvinis anglas

2012-11-22- 22:50

Vienas natyvinis anglas paprašė aprengti jo senelio mačetę:

Nr. 19
Dougy

    Geležtė: plienas nežinomas, HRC 56-58 ; Kriaunos:

    1. Bukas (Fagus Sylvatica);

    2. Kita - bronza ( strypelis 5 mm), aliuminis (vamzdelis 8 mm), išraižyti to žmogaus inicialai ant kriaunų, impregnuota tungų aliejuje 24 h.



 

Beje, gal Vladas ar kas kitas žino, ką reiškia žymėjimas ant geležtės (ar bent kas gamintojas)?

Atsakymo rašymas