Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Re: Balt. Pirmas bandymas

2016-06-02- 13:30

Tas kraštinis su dvispalvėm kriaunom primena foruminį :-) Realiai šitas, plius tas su "bambukinėm" kriaunom man labiausiai patinka.

Re: Balt. Pirmas bandymas

2016-06-02- 18:57

peilaičiai liuks :liuks2:
P.S. gal galima kokį isigyti?

Re: Balt. Pirmas bandymas

2016-06-02- 20:58

Tsakant, galiu pasigirt. Du iš jų - mano :E :E :E
Kokybė... na, praktiškai absoliuti. Greičiausiai, labiausiai džiuginantys balisongai iš visos balisongų kolekcijos : :liuks2:

Re: Balt. Pirmas bandymas

2016-06-02- 22:42

Malonu girdėt

Re: Balt. Pirmas bandymas

2016-06-03- 8:51

Ohoho!! Atrodo tikrai įspūdingai!! Norėtūsi pačiupinėti... Švelniai :)

Re: Balt. Pirmas bandymas

2016-06-03- 16:02

Pasaka :bravo: :liuks2: :liuks2: :liuks2:
Prikabinti failai
balt.jpg

Re: Balt. Pirmas bandymas

2016-06-03- 16:16

LIKE!
Prikabinti failai
image.jpeg

Re: Balt. Pirmas bandymas

2016-06-06- 12:17

paskutiniu metu sūnus (3,5 m) lakstydamas aplink su peiliu plastelinui vis aiškina - tėti, aš tau nupjausiu pirštą ir pasodinsiu į daržą (čia toks jam labai juokingas bajerėlis XD ), tai chebra (laimingieji savininkai), jei kartais atsirastų koks atliekamas pirštelis - mielai priglausčiau už protingą kainą ;)
pyfpafz - obzorą padarysi (su triukais aišku)? seniai kanalas atnaujintas buvo, o šį daiktelį nors per "teliką" pamatyt norėtųs...

Re: Balt. Pirmas bandymas

2016-06-06- 14:17

PatikrintaLaiko rašė:paskutiniu metu sūnus (3,5 m) lakstydamas aplink su peiliu plastelinui vis aiškina - tėti, aš tau nupjausiu pirštą ir pasodinsiu į daržą (čia toks jam labai juokingas bajerėlis XD ), tai chebra (laimingieji savininkai), jei kartais atsirastų koks atliekamas pirštelis - mielai priglausčiau už protingą kainą ;)
pyfpafz - obzorą padarysi (su triukais aišku)? seniai kanalas atnaujintas buvo, o šį daiktelį nors per "teliką" pamatyt norėtųs...


Gal kadanors, jei pas mane patį pirštų dar bus likę... :E :hide:
Prikabinti failai
image.jpeg

Re: Balt. Pirmas bandymas

2016-06-06- 14:33

pyfpafz rašė:
PatikrintaLaiko rašė:paskutiniu metu sūnus (3,5 m) lakstydamas aplink su peiliu plastelinui vis aiškina - tėti, aš tau nupjausiu pirštą ir pasodinsiu į daržą (čia toks jam labai juokingas bajerėlis XD ), tai chebra (laimingieji savininkai), jei kartais atsirastų koks atliekamas pirštelis - mielai priglausčiau už protingą kainą ;)
pyfpafz - obzorą padarysi (su triukais aišku)? seniai kanalas atnaujintas buvo, o šį daiktelį nors per "teliką" pamatyt norėtųs...


Gal kadanors, jei pas mane patį pirštų dar bus likę... :E :hide:

Safe handle vyrai...safe handle :oops: :oops: :oops: :D

Re: Balt. Pirmas bandymas

2016-06-06- 14:50

SergejusV rašė:Safe handle vyrai...safe handle :oops: :oops: :oops: :D

O ko tą rankeną saugot? Kas negerai? :/ XD

Re: Balt. Pirmas bandymas

2016-06-06- 15:00

loki rašė:
SergejusV rašė:Safe handle vyrai...safe handle :oops: :oops: :oops: :D

O ko tą rankeną saugot? Kas negerai? :/ XD

Čia taip vadinasi ta rankena (be užrakto) už kuriuos laikydamasis nesusižalosi darydamas triukus :)

Re: Balt. Pirmas bandymas

2016-06-06- 21:46

SergejusV rašė:
pyfpafz rašė:
PatikrintaLaiko rašė:paskutiniu metu sūnus (3,5 m) lakstydamas aplink su peiliu plastelinui vis aiškina - tėti, aš tau nupjausiu pirštą ir pasodinsiu į daržą (čia toks jam labai juokingas bajerėlis XD ), tai chebra (laimingieji savininkai), jei kartais atsirastų koks atliekamas pirštelis - mielai priglausčiau už protingą kainą ;)
pyfpafz - obzorą padarysi (su triukais aišku)? seniai kanalas atnaujintas buvo, o šį daiktelį nors per "teliką" pamatyt norėtųs...


Gal kadanors, jei pas mane patį pirštų dar bus likę... :E :hide:

Safe handle vyrai...safe handle :oops: :oops: :oops: :D


Nu tai safe hangle ir buvo, xz iš kur tie ašmenys atsirado. :E 8(

Re: Balt. Pirmas bandymas

2016-06-07- 16:02

Šeip jei kalbėti apie žongliravimą balisongu tai Dainiaus peilis tam nėra pats tinkamiausias nes padarytas perdaug tiksliai. :liuks2:

Re: Balt. Pirmas bandymas

2017-02-04- 14:40

SergejusV rašė:Pasaka :bravo: :liuks2: :liuks2: :liuks2:

Puikus. Apie tokį jau butų galima pradėti galvoti kaip apie 2017 foruminį.
Atsakymo rašymas